Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / ce va trece prin cap in momentul asta?    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Ce-mi trece prin cap...daca un mort este un corp fara spirit :D dar se incapataneaza sa "miste" ( da, miscarile alea dezarticulate pe care le vedem prin filme :D), se cheama ca-i zombie? :):):)
Privind din acest punct de vedere, nu-i intotdeauna o bucurie sa descoperi persoane care sunt vii? Presupunand ca am avea abilitatea necesara sa le deosebim...

Ultima modificare facuta de Romanticide (14-07-2010 00:03:29)


13-07-2010 23:56:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Ce-mi trece prin cap...daca un mort este un corp fara spirit :D dar se incapataneaza sa "miste" ( da, miscarile alea dezarticulate pe care le vedem prin filme :D), se cheama ca-i zombie? :):):)
Privind din acest punct de vedere, nu-i intotdeauna o bucurie sa descoperi persoane care sunt vii? Presupunand ca am avea abilitatea necesara sa le deosebim...

Sa nu-mi spui ca ai vrut sa descrii tabloul actiunilor unui anume forumist priapic :rolleyes: :D care posteaza  - dezarticulat, evident ;) - prin toate topicurile ??!!!
Fiindca l-ai descris destul de sugestiv... :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2010 03:34:30)


14-07-2010 03:23:02
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Hai s-o mai pun de-o postare, ca sa ma apropii mai rapid de fatidicul numar 6.666...;)
Fiindca orice experientza utila (cum a fost si asta a sondarii starii de spirit generale pe un forum, fie el unul cu minusurile astuia) trebuie sa aiba si un final. :rolleyes:

Din viatza asta plecam in definitiv doar cu experientzele si trairile (ale noastre , dar si cele provocate altora :)) si, chiar daca nu toate cele provocate de schimburile de replici din zona asta au fost placute, multe ramin totusi cumva... memorabile si chiar declanshatoare ale unor "orgasme spirituale". ;)

Evident ca, asupra unor anumiti forumisti, :rolleyes: efectul lor a fost doar unul pur fizic (priapism). :D:D hihihi

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2010 14:52:28)

14-07-2010 14:49:23
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Ce ti-ar mai place sa intri in istorie , sa te venereze elevii si nu numai  !
Se poate sa ma repet esti un tip inteligent dar, obositor de laudaros . Tu esti "cheia si lacatul " acestui forum ?
Fara....hihihi  poate, unu sau doi de,... HA !

Ultima modificare facuta de marianmandache (14-07-2010 15:33:36)


14-07-2010 15:32:55
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:

Hai s-o mai pun de-o postare, ca sa ma apropii mai rapid de fatidicul numar 6.666
...;)
Fiindca orice experientza utila (cum a fost si asta a sondarii starii de spirit generale pe un forum, fie el unul cu minusurile astuia) trebuie sa aiba si un final. :rolleyes:

Din viatza asta plecam in definitiv doar cu experientzele si trairile (ale noastre , dar si cele provocate altora :)) si, chiar daca nu toate cele provocate de schimburile de replici din zona asta au fost placute, multe ramin totusi cumva... memorabile si chiar declanshatoare ale unor "orgasme spirituale". ;)

Evident ca, asupra unor anumiti forumisti, :rolleyes: efectul lor a fost doar unul pur fizic (priapism). :D:D hihihi

n spatele oricarui conflict sta o... tic...din ...Rin . Ei si ! Ne tavalim !

Ultima modificare facuta de marianmandache (Astazi 12:17:26)


14-07-2010 16:02:49
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Am gresit .Nu e un raspuns la postarea ta !

14-07-2010 16:04:40
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
He!He!Heeee!... :D:D:D

Aflat in plin curs de a-si pune o amprenta personala asupra calificativului "bomboană (...M&M :rolleyes::D) de băiat" :D, mister ...ache "ia la şuturi" (...reflective ;):D), aproape "tot ce (mai) mişcă" în cadrul acestui forum ("...râul, ramul", etc. :rolleyes::D). ...Să fie vorba, oare, de efectele secundare ale recent încheiatului campionat  mondial :rolleyes:?!? :D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (14-07-2010 20:06:06)


14-07-2010 17:33:07
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Exagerezi ! Exagerezi !
E intrebare retorica ? Daca nu ,te trimit la romanul lui Eugen Ionescu :" NU"


14-07-2010 18:21:21
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ma intreb ce o fi determinat-o pe Madalina Manole sa se sinucida?:(

14-07-2010 19:57:50
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Intreaba si tu pe altcineva...! Mai bine ai putintica rabdare ,cat de curand ,aici pe forum,vor veni explicatiile explicite ale lui ....mele (?) .

14-07-2010 20:33:08
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

Xtremul a scris:

Sa nu-mi spui ca ai vrut sa descrii tabloul actiunilor unui anume forumist priapic :rolleyes: :D care posteaza  - dezarticulat, evident ;) - prin toate topicurile ??!!!
Fiindca l-ai descris destul de sugestiv... :D:D hihihi



Zi tu ca nu-s tare la descrieri! :):):)
Ba chiar pot sa lamuresc diverse lucruri. De exemplu, redundanta. Are clar la baza invidia. Crezi ca numai tu poti acoperi 80% din postarile de pe forum? Cu putina perseverenta, oricine poate, da? Si lasa vrajelile alea despre calitate! Nimeni nu-ti intelege postarile. Chiar daca mai sunt unii care iti raspund, o fac doar ca sa se dea mari. Ca nici postarile lor nu au sens. :):):):):)

Evident ca nu se pot intelege postarile tale daca cititorul traieste intr-un perimetru spiritual de un centimetru patrat, convins fiind ca asta-i intreaga lume. Dar acest lucru nu ma mira. Ceea ce ma mira este faptul ca n-ai vrut in ruptul capului sa recunosti cat adevar contine vorba aia din batrani : "ii dai nas lui Ivan, se urca pe divan".

Ultima modificare facuta de Romanticide (14-07-2010 22:18:33)


14-07-2010 21:53:33
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

Xtremul a scris:

Evident ca, asupra unor anumiti forumisti, :rolleyes: efectul lor a fost doar unul pur fizic (priapism). :D:D hihihi


Este normal sa fie asa, e urmarea gestului pe care oamenii il fac atunci cand nu inteleg ceva : se scarpina in cap. :):):)


14-07-2010 21:55:35
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:

Ma intreb ce o fi determinat-o pe Madalina Manole sa se sinucida?:(


Nu ti-e clar de ce oare s-a sinucis geniala creatoare de... behaieli MM (fara de care umanitatea clar ca va disparea probabil), Tasha? :rolleyes:
A citit citeva postari de-ale conului MM !!! :D:D


14-07-2010 22:59:13
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

Ce ti-ar mai place sa intri in istorie , sa te venereze elevii si nu numai  !
Se poate sa ma repet esti un tip inteligent dar, obositor de laudaros . Tu esti "cheia si lacatul " acestui forum ?
Fara....hihihi  poate, unu sau doi de,... HA !

Daca am cu ce, bre ?! :rolleyes: :D:D hihihohehe


14-07-2010 23:01:59
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
"Zi tu ca nu-s tare la descrieri! :)"
Mai degraba esti tare ...descreierata !


14-07-2010 23:08:22
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:

Ma intreb ce o fi determinat-o pe Madalina Manole sa se sinucida?:(


Nu ti-e clar de ce oare s-a sinucis geniala creatoare de... behaieli MM (fara de care umanitatea clar ca va disparea probabil), Tasha? :rolleyes:
A citit citeva postari de-ale conului MM !!! :D:D

Ei da ! Trebuie sa recunosc...esti bun !


14-07-2010 23:10:45
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Romanticide a scris:


Xtremul a scris:

Evident ca, asupra unor anumiti forumisti, :rolleyes: efectul lor a fost doar unul pur fizic (priapism). :D:D hihihi


Este normal sa fie asa, e urmarea gestului pe care oamenii il fac atunci cand nu inteleg ceva : se scarpina in cap. :):):)

Ei si !   Ti-ar fi placut sa-i  scarpini tu !

Ultima modificare facuta de marianmandache (14-07-2010 23:14:16)


14-07-2010 23:13:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

traven a scris:

He!He!Heeee!... :D:D:D

Aflat in plin curs de a-si pune o amprenta personala asupra calificativului "bomboană (...M&M :rolleyes::D) de băiat" :D, mister ...ache "ia la şuturi" (...reflective ;):D), aproape "tot ce (mai) mişcă" în cadrul acestui forum ("...râul, ramul", etc. :rolleyes::D). ...Să fie vorba, oare, de efectele secundare ale recent încheiatului campionat  mondial :rolleyes:?!? :D:D:D

Hai sa-mi raspund din nou mie-ma, :rolleyes: cumetre Traven (dupa aberanta teorie ca noi am fi unul si acelasi, ejectata de binomul Mandache-Stromboli - un gen de strutzocamila aka vulcan imaginar CU PUTZA :D:D in care primul e tzeava priapica, iar alalalt - lava amorfa din tartacutzele amindorura :():

Promit ca asta-i ultima postare in care mai incerc sa vinez muste cu bombe atomice. :D:D
Efort absurd, fiindca vaz cum radiatiile :rolleyes: nu produc macar mutatzii genetice care sa deshtepte cumva mustele. :)


14-07-2010 23:13:45
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:


traven a scris:

He!He!Heeee!... :D:D:D

Aflat in plin curs de a-si pune o amprenta personala asupra calificativului "bomboană (...M&M :rolleyes::D) de băiat" :D, mister ...ache "ia la şuturi" (...reflective ;):D), aproape "tot ce (mai) mişcă" în cadrul acestui forum ("...râul, ramul", etc. :rolleyes::D). ...Să fie vorba, oare, de efectele secundare ale recent încheiatului campionat  mondial :rolleyes:?!? :D:D:D

Hai sa-mi raspund din nou mie-ma, :rolleyes: cumetre Traven (dupa aberanta teorie ca noi am fi unul si acelasi, ejectata de binomul Mandache-Stromboli - un gen de strutzocamila aka vulcan imaginar CU PUTZA :D:D in care primul e tzeava priapica, iar alalalt - lava amorfa din tartacutzele amindorura :():

Promit ca asta-i ultima postare in care mai incerc sa vinez muste cu bombe atomice. :D:D
Efort absurd, fiindca vaz cum radiatiile :rolleyes: nu produc macar mutatzii genetice care sa deshtepte cumva mustele. :)

Coane...Xtrem, n-am zis ca esti unu si acelasi cu..
Pe bune, in postarea asta iti cam dai in petic . Spui aiureli .Nu se cade la un "moderator".


14-07-2010 23:20:29
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:


Xtremul a scris:

Sa nu-mi spui ca ai vrut sa descrii tabloul actiunilor unui anume forumist priapic :rolleyes: :D care posteaza  - dezarticulat, evident ;) - prin toate topicurile ??!!!
Fiindca l-ai descris destul de sugestiv... :D:D hihihi



Zi tu ca nu-s tare la descrieri! :):):)
Ba chiar pot sa lamuresc diverse lucruri. De exemplu, redundanta. Are clar la baza invidia. Crezi ca numai tu poti acoperi 80% din postarile de pe forum? Cu putina perseverenta, oricine poate, da? Si lasa vrajelile alea despre calitate! Nimeni nu-ti intelege postarile. Chiar daca mai sunt unii care iti raspund, o fac doar ca sa se dea mari. Ca nici postarile lor nu au sens. :):):):):)

Evident ca nu se pot intelege postarile tale daca cititorul traieste intr-un perimetru spiritual de un centimetru patrat, convins fiind ca asta-i intreaga lume. Dar acest lucru nu ma mira. Ceea ce ma mira este faptul ca n-ai vrut in ruptul capului sa recunosti cat adevar contine vorba aia din batrani : "ii dai nas lui Ivan, se urca pe divan".

Adevarat graishi, draga Romycide - serios acum, unele mici/mari ironii mi se par chiar acceptabile (pe forumuri, dar si in viatza reala) atunci cind vin din partea cuiva inteligent macar. ;) Si nu cred sa fi reactionat vreodata isteric :rolleyes: la replici rautacioase, poate, dar macar inteligent concepute.

La fel de adevarat e insa si faptul ca politetzea, bunul simtz si/sau propensiunea spre tolerare si chiar intzelegere a opiniilor... nici macar logice ale oricui imi pare acum (mai bine mai tirziu decit niciodata :rolleyes:) FUTILA. :D Termen folosit, evident, si-n spiritul celebrei asertziuni "facerea de bine e f.tere de mama". :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2010 23:25:25)


14-07-2010 23:23:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. (replica la orice postare - prezenta sau viitoare - a conului Mariean, care-mi ramine insa cumva simpatic, in genul personajului Cetatzeanul Turmentat :)):

CU MATALE NU MAI VORBESC. :D:D hihihi

...Si uite cum ma apropii de 6.666... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (14-07-2010 23:28:55)


14-07-2010 23:28:15
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


Romanticide a scris:


Xtremul a scris:

Sa nu-mi spui ca ai vrut sa descrii tabloul actiunilor unui anume forumist priapic :rolleyes: :D care posteaza  - dezarticulat, evident ;) - prin toate topicurile ??!!!
Fiindca l-ai descris destul de sugestiv... :D:D hihihi

Zi tu ca nu-s tare la descrieri! :):):)
Ba chiar pot sa lamuresc diverse lucruri. De exemplu, redundanta. Are clar la baza invidia. Crezi ca numai tu poti acoperi 80% din postarile de pe forum? Cu putina perseverenta, oricine poate, da? Si lasa vrajelile alea despre calitate! Nimeni nu-ti intelege postarile. Chiar daca mai sunt unii care iti raspund, o fac doar ca sa se dea mari. Ca nici postarile lor nu au sens. :):):):):)
Evident ca nu se pot intelege postarile tale daca cititorul traieste intr-un perimetru spiritual de un centimetru patrat, convins fiind ca asta-i intreaga lume. Dar acest lucru nu ma mira. Ceea ce ma mira este faptul ca n-ai vrut in ruptul capului sa recunosti cat adevar contine vorba aia din batrani : "ii dai nas lui Ivan, se urca pe divan".

Adevarat graishi, draga Romycide - serios acum, unele mici/mari ironii mi se par chiar acceptabile (pe forumuri, dar si in viatza reala) atunci cind vin din partea cuiva inteligent macar. ;) Si nu cred sa fi reactionat vreodata isteric :rolleyes: la replici rautacioase, poate, dar macar inteligent concepute.

La fel de adevarat e insa si faptul ca politetzea, bunul simtz si/sau propensiunea spre tolerare si chiar intzelegere a opiniilor... nici macar logice ale oricui imi pare acum (mai bine mai tirziu decit niciodata :rolleyes:) FUTILA. :D Termen folosit, evident, si-n spiritul celebrei asertziuni "facerea de bine e f.tere de mama". :D:D

Hai s-o mai pun de-o postare:
Pe linga decizia renuntzarii la activitati FUTILE, o sa mai iau si alte hotariri IREFUTABILE. :D:D
Despre ele insa, in episodul aviator... care sper sa se deruleze totusi in prezentza celebrei clone whitesnow, atrasa cumva telepatic de orice contre forumistice. ;)


14-07-2010 23:37:08
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Xtremul a scris:

P.S. (replica la orice postare - prezenta sau viitoare - a conului Mariean, care-mi ramine insa cumva simpatic, in genul personajului Cetatzeanul Turmentat :)):

CU MATALE NU MAI VORBESC. :D:D hihihi

...Si uite cum ma apropii de 6.666... ;)

Noi nu vorbim,noi ne scriem ,coane Xtremuil . Si tu imi esti simpatic ,in genul "Draga mincinosule" .
Nu ne mai vorbim sau ...."numai p-asta ,ca-i cald "?

Ultima modificare facuta de marianmandache (15-07-2010 00:14:58)


15-07-2010 00:08:38
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Xtremul a scris:

P.S. (replica la orice postare - prezenta sau viitoare - a conului Mariean, care-mi ramine insa cumva simpatic, in genul personajului Cetatzeanul Turmentat :)):

CU MATALE NU MAI VORBESC. :D:D hihihi

...Si uite cum ma apropii de 6.666... ;)

...se spune "orice postare viitoare e nula de drept"... cu trei postari pune de-o coca...:D:D


15-07-2010 00:46:29
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

Xtremul a scris:

Hai s-o mai pun de-o postare:
Pe linga decizia renuntzarii la activitati FUTILE, o sa mai iau si alte hotariri IREFUTABILE. :D:D


Am vazut odata un film, Idiocracy. Intr-un experiment al armatei, un individ de inteligenta medie este criogenizat. Se trezeste in viitor, peste 500 de ani, viitor in care toata populatia planetei prostise, el fiind acum cel mai inteligent om de pe planeta. Explicatia reducerii drastice a nivelului de inteligenta e tare draguta si amuzanta.  Este primul film cu prosti la care am ras. Si-am ras eu pana in momentul in care tipul devenit peste noapte ( sau, ma rog, peste 500 de ani, ce ti-e si cu relativitatea asta :):):) ) "geniu", incearca sa discute cu multimea. Deja nu mai era comedie. Impotenta spirituala este un handicap si degeaba il vezi tu daca persoana cu care discuti nici macar nu-si da seama ca-l are. Si-atunci vorbesti cu peretii iar in unele cazuri patologice chiar cu "caii verzi" de pe pereti. :):):)
In functie de cine priveste, poate fi amuzant sau trist sa vezi eforturile supraomenesti sau chiar...subumane ;) ale cuiva care incearca sa reduca ce aude/vede la nivelul lui de intelegere.

P.S. Daca din binomul ala il scoti pe Stromboli si il pui pe casca_nova, nu obtii o imagine mai clara? :):):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (15-07-2010 08:53:44)


15-07-2010 08:47:36
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Nu stiu daca s-ar obtine o imagine mai clara dar,cu siguranta ,daca din binomul VUVUZELEI  tale scoti vorbele si in locul lor ai introduce un cap priapic vei obtine o placere ,de-a dreptul, diabolica ! Mai mult, in acelasi timp poti asculta , cateva versuri de-ale lui Rimbaud (tot iti plac tie oamenii cu tarele unuia ca Rimbaude) in iterpretarea..
....stii tu !


15-07-2010 09:40:56
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
@ Romycide (fiindca, evident cu "bombonelul" M&M nu mai vorbesc :D):

Da-da, vazut filmul Idiocracy, interesant... Cred c-ar merita insa criogenizat :rolleyes: un stadion intreg cu 100.000 de "microbisti" cu sau fara vuvuzele :rolleyes: - cuvintzel idiot pe care abia azi am avut curiozitatea sa mi-l clarific - si i-as dezghetza (incalzindu-i si cu ciomege pe spinare :D) peste 500 de ani, intr-un viitor in care oamenii vor fi insa, inevitabil zic io, mai dashteptzi.
Ce tratament ar merita ei dupa dezghetzare - in episodul urmator... ;)

Cit despre fiintza doar probabil umana :D:D casca-nova, crede-ma c-am ajuns intr-o vreme sa inchid ochii la vederea "postarilor" lui - nebunia fiind uneori, cum bine stii, contagioasa... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2010 13:56:16)


15-07-2010 10:41:15
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
M-ai facut curios mai,tata lu' mama Omida ! Atat ai de gand sa traiesti ? Si tot ca moderator ,contagiosule ?
Era sa uit....HiHiHaHa ! Asa se rade in bunkarul tau !?!


15-07-2010 12:43:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:

Ma intreb ce o fi determinat-o pe Madalina Manole sa se sinucida?:(


Nu ti-e clar de ce oare s-a sinucis geniala creatoare de... behaieli MM (fara de care umanitatea clar ca va disparea probabil), Tasha? :rolleyes:
A citit citeva postari de-ale conului MM !!! :D:D

Mai exista totusi si alte ipoteze. :rolleyes:
Uite ca reproduc una din nenumaratele ineptzii emanate :D pe net:

mrn
ieri, 14:37

a omorat sotul! daca vrei sa te omori nu bei insecticid pe hol sa cazi cu capul de pereti!


:D :( :D :( ...Sa rid? Sa pling citind aberatziile astea?!
Din care se-ntzelege, evident, ca MM si-ar fi omorit... sotzul. Arestati-o, buey !!! :D:D
Asta-i oricum "nivelul" fanilor Madalinei Manole. :(

D-zeu s-o ierte si s-o odihneasca in orice caz - si-s convins c-o va face, fiindca niciodata n-am crezut gogoritza popeasca :x privitoare la "pacatul de neiertat" al sinuciderii. ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2010 13:58:51)


15-07-2010 13:48:22
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

Xtremul a scris:

vuvuzele :rolleyes: - cuvintzel idiot pe care abia azi am avut curiozitatea sa mi-l clarific



Ei,nah! Mie personal, cuvintelul respectiv imi arata cu deplina claritate ca se cam fac spume pe forumul asta. :):):):):)
Si daca vrei sa stii, pentru categoria "under80" ;) e chiar un cuvant...elevat :rolleyes:;) . Ce dovada mai buna vrei decat  bancul ala cu gandacul de bucatarie care ajunge din intamplare in sufragerie si striga, pocnit brusc de  "revelatie" : M-AM EMANCIPAT ! :):):):):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (15-07-2010 18:14:07)


15-07-2010 18:10:25
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552

traven a scris:

...bomboană M&M ...


Da, cred ca asta-i motivul pentru care asistam la infestarea forumului : tot incearca sa puna bomboanele in ordine alfabetica. :):):):):)

Ultima modificare facuta de Romanticide (15-07-2010 18:21:59)


15-07-2010 18:21:00
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Cu certitudine trebuie deparazitat ! Eu cred ca , tu esti cea mai indcata sa-l deparazitezi
insasi nikul tau ,parca predestinat... Ai grija cum il folosesti (insecticidul), se pot intampla accidente ...Vezi cazul MM !
Doar,n-oi fi in stare ,pentru o nenorocita de VUVUZELA ,sa recurgi la gesturi extreme .
Am sa te tin sub supraveghere !


15-07-2010 18:53:17
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

tasha 1951 a scris:

Ma intreb ce o fi determinat-o pe Madalina Manole sa se sinucida?:(

Eu refuz sa-mi pun asemenea probleme existentiale in locul preopinentilor... presa o face intr-o veselie in cautare de audienta si bistari... daca numita MM si-a pus aceasta problema inainte de a da pe git licoarea fermecata e suficient din punctul meu de vedere... tare ma tem insa ca n-a consumat prea multi neuroni la afacerea asta, oricum Dumnezeu s-o ierte...

Ultima modificare facuta de SandieShaw (15-07-2010 19:01:33)


15-07-2010 19:01:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

M-ai facut curios mai,tata lu' mama Omida ! Atat ai de gand sa traiesti ? Si tot ca moderator ,contagiosule ?
Era sa uit....HiHiHaHa ! Asa se rade in bunkarul tau !?!

N-ai intzeles inca_ca cu tine nu mai vorbesc, vuvuzelianule cu nume de cod "M&M-IQ<80" ??? :rolleyes: :D:D
Fii totusi pregatit sa dai ochii cu JE peste exact 502 ani, ;) in laboratorul Idiocracy din Bunkeristania-2512
(cind o sa-ti dezghetz poate, in fine, sinapsele - cu lampa de benzina)... :D:D:D hihi-huhu-haha-hoho-hehe

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2010 19:59:49)


15-07-2010 19:34:40
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Ce dracu' ,mai ....,iar bati campii? Despre ce vorbesti ? Ce sunt aiurelile astea  "inteligente" ? Esti destul de... in varsta ;  Ai si tu un anumit nr de ani .
Eu vuvuzelian ,tu ...lampagiu ! Tare !


15-07-2010 20:13:45
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

marianmandache a scris:

Ce dracu' ,mai ....,iar bati campii? Despre ce vorbesti ? Ce sunt aiurelile astea  "inteligente" ? Esti destul de... in varsta ;  Ai si tu un anumit nr de ani .
Eu vuvuzelian ,tu ...lampagiu ! Tare !

Sa deduc d-aici ca oamenii trebuie musai sa devina idiotzi dupa o anume virsta ?! :rolleyes: :D:D
Nu chiar toti urmeaza totusi traiectoria ta, crede-ma... ;)
Halal teorie in orice caz, coane M&M-IQ<80!!! :(

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2010 20:33:19)


15-07-2010 20:29:54
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Ai nun rationament tare complicat si nu ca asi fi un idiot .N-oi fi un IQ=redactor dar, ma rog , fie ca tine .Asa putin imi pasa de cat sunt de inteligent ,dupa tine si et comp .

15-07-2010 21:45:32
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
imi trece prin minte, nu ca m-as mindri cu asa ceva, ca sinapsele unui bun prieten de-al meu au facut anumite corelari intre nick-uri... :D:D

16-07-2010 00:18:33
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
mai poate sa ne treaca ceva prin cap pe o caldura tropicala ca si asta?:(

24-07-2010 11:12:22
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Da ! Radiatii...

24-07-2010 11:21:24
   
?? MEME
Cont Sters

Inregistat: 27-06-2010
Mesaje: 1
este exagerat de mare acest forum si nu am rabdarea necesara sa-l citesc ... prefer chatul :P
ps. ma straduiesc din rasputeri ca banala-mi existenta sa nu fie in plus


26-07-2010 08:40:43
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Fii linistita , nu e in plus !

26-07-2010 14:38:24
   
ancuta21
Femeie

Nou venit

Inregistat: 27-07-2010
Mesaje: 2
buna vb

27-07-2010 09:16:09
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
...Un dor de forum...:)

27-07-2010 19:00:22
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
Da, si mie! Da' unde gasim un forum? :):):)

30-07-2010 23:16:49
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Romanticide a scris:

Da, si mie! Da' unde gasim un forum? :):):)

Cum unde? Chiar aici, pe "forumul Ibiutzei" !!! :D:D hihihi


04-08-2010 14:00:23
   
Romanticide
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 01-07-2009
Mesaje: 552
:):):) Daca zici tu, asa sa-i ramana numele.

04-08-2010 16:07:14
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Sa zicem ca in momentul asta imi trece prin cap gandul potrivit caruia unul dintre "beligerantii" :rolleyes: M&M versus X, incearca (in cadrul atacurilor la adresa "oponentului"), total neconvingator, sa acrediteze ideea ca antipatiile pe care le nutreste personal sunt comune unui grup, pe cand celalalt lanseaza "sageti" sub forma unor aprecieri proprii, insa parerea pe care o exprima e... generala (...ca sa nu zic unanima ;)).

         P.S....Acu', fie vorba intre noi :rolleyes:, nu-i exclusa (referitor la primul "caz" :rolleyes: ) nici folosirea pluralului... seniorial :rolleyes: (ceva gen "Noi, [...]ache voievod, ...bla, bla, bla..."), ...da' eu zic ca, mai degraba, "asocierea" prezenta in sintagma pe care am lansat-o (...fara sa intuiesc aceste consecinte :rolleyes: :D ), ...respectiv M & M :), a declansat inducerea unei personalitati (...cel putin :rolleyes: ) duale :rolleyes::D, evidentiata, dupa cum spuneam, (si) in ceea ce priveste exprimarea la persoana intai plural :rolleyes::D.

Ultima modificare facuta de traven (06-08-2010 14:42:23)


06-08-2010 08:01:15
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
:D Lansezi ipoteze plauzibile, cumetre traven - desi-i posibil ca M&M (cu care am decis irevocabil sa nu mai "dialoghez" direct, fiindca-i absurd sa mai omor muscoi :D cu bombe termonucleare) sa fie chiar ventriloc :rolleyes: si, auzindu-se pe sine-se de la distantza, sa creada ca el "e mai multi". :D:D

Adevaru-i ca-n capu' si urechile lui se ciocnesc :rolleyes: ecourile atitor voci ale atitor birfe de la atitia informatori birfitori :( incit a ajuns sa nu mai stie nici macar daca mai e sau nu priapic. :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (06-08-2010 08:52:11)


06-08-2010 08:47:25
   
?? MIDNIGHT GIRL
Cont Sters

Inregistat: 15-12-2009
Mesaje: 163
ce bine ar fi sa aduc racoare ...cu puterea gandului ...!!!

06-08-2010 13:41:53
   
Pagini: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34    
Mergeti la