Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / h'es the one ?....    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Am incercat sa gasesc un barbat pe acest site,care sa ma iubeasca neconditionat,sa ma simt in permanenta protejata de cineva...sa ma pot baza pe sprijinul lui permanent si....invers!=D=D
    L-am dorit sa fie sociabil,optimist,comunicativ si generos...Sint o fire vesela dar deosebit de sensibila si am nevoie de cineva care sa transmita la rindul lui acelasi "tonus"emotional.Inteligent,voluntar,tandru si fidel,pentru ca sint uneori expansiva...el sa stie sa-mi domoleasca firea dind dovada de calm si rabdare,un om care sa stie ca ratiunea si emotiile se completeaza excelent atunci cind e vorba de un cuplu in adevaratul sens al cuvintului....simbata am sa-l intalnesc...am emotii si eu si ma gandesc"h'es the one?..."
Daca da.....voi mai posta la acest topic....
daca nu va las pe voi sa-mi povestiti...imposibil ca acest site sa nu aiba si "victime"....;)=D


14-03-2007 20:05:02
   
?? steffy
Cont Sters

Inregistat: 18-02-2007
Mesaje: 2

tasha 1951 a scris:

Am incercat sa gasesc un barbat pe acest site,care sa ma iubeasca neconditionat,sa ma simt in permanenta protejata de cineva...sa ma pot baza pe sprijinul lui permanent si....invers!=D=D
    L-am dorit sa fie sociabil,optimist,comunicativ si generos...Sint o fire vesela dar deosebit de sensibila si am nevoie de cineva care sa transmita la rindul lui acelasi "tonus"emotional.Inteligent,voluntar,tandru si fidel,pentru ca sint uneori expansiva...el sa stie sa-mi domoleasca firea dind dovada de calm si rabdare,un om care sa stie ca ratiunea si emotiile se completeaza excelent atunci cind e vorba de un cuplu in adevaratul sens al cuvintului....simbata am sa-l intalnesc...am emotii si eu si ma gandesc"h'es the one?..."
Daca da.....voi mai posta la acest topic....
daca nu va las pe voi sa-mi povestiti...imposibil ca acest site sa nu aiba si "victime"....;)=D

daca vrei ma poti contacta steffy


14-03-2007 20:16:45
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

tasha 1951 a scris:

am emotii si eu si ma gandesc"h'es the one?..."
Daca da.....voi mai posta la acest topic....
daca nu va las pe voi sa-mi povestiti...imposibil ca acest site sa nu aiba si "victime"....;)=D

Ma cherie, hai sa nu devenim patetici... Ce dracu, doar nu te-o taia sub limba, sa te-atarne cu capu-n jos, ca pe nutrie !...
Vorbim de  "victime" ?!!! Pai, de-ar fi sa-mi contabilizez doar partidele de sex la finalul carora mi-am zis inciudat "Mai bine-i dadeam singur in gusha !", ca sa nu mai pun la socoteala intalnirile ce s-au incheiat cu "Te sun eu" si nici macar nu-i ceream numarul, ar insemna ca-s mai "victima" decat Prometeu !!!
Apropo, cum stai cu ficatu ? :D:D:D


14-03-2007 20:43:52
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

tasha 1951 a scris:

simbata am sa-l intalnesc...am emotii si eu si ma gandesc"h'es the one?..." Daca da.....voi mai posta la acest topic....

mai, tashico, nu cumva era invers? daca e el.. NU vei mai posta...:D
ca doar n-ai sa incepi sa ne dai detalii...:), amanunte picante.. si mai stiu eu ce ghidusii


14-03-2007 21:22:25
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Puteam sa jur ca ai sa  scrii ceva in stilul tau zeflemitor...mon cher,mda...patetism spui...si ce-i rau in asta?...coordonatele fiecarei relatii sint stabilite de cei doi...so,...n-ai sa intalnesti niciodata cazuri care sa se asemene cu cele traite in urma....cind am spus victima..nu m-am gandit vezi doamne ca o sa ajung sa mor de dragoste nebuna...desi...;)
parca poti sa stii?....=D
Iar de ficat ce sa-ti spun.....la"gratar"...=D=D=D

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (14-03-2007 21:39:06)


14-03-2007 21:28:17
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

fun-funny a scris:


tasha 1951 a scris:

simbata am sa-l intalnesc...am emotii si eu si ma gandesc"h'es the one?..." Daca da.....voi mai posta la acest topic....

mai, tashico, nu cumva era invers? daca e el.. NU vei mai posta...:D
ca doar n-ai sa incepi sa ne dai detalii...:), amanunte picante.. si mai stiu eu ce ghidusii

Ei,...ma tres chere,nici chiar asa....
deh...m-as rusina...ce parca nu ma stii?;)=D


14-03-2007 21:30:47
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Tasha.... Tasha....
Nu-s  "zeflemitor", soro, doar ca-mi place sa visez numa'  noaptea.
Altfel, zic zau ca-ti doresc tot binele din lume si sa fii iubita, fato ! :D

Ultima modificare facuta de P. Pan 63 (14-03-2007 21:33:28)


14-03-2007 21:32:58
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

P. Pan 63 a scris:

Tasha.... Tasha....
Nu-s  "zeflemitor", soro, doar ca-mi place sa visez numa'  noaptea.
Altfel, zic zau ca-ti doresc tot binele din lume si sa fii iubita, fato ! :D

Uite ca eu mai visez si ziua...
ca doar asta ma motiveaza...imi da incredere
in mine...iar daca n-o sa fie...n-o sa fie...vorba lui Caragiale
"ce-am avut si ce-am pierdut..."=(
merci pentru urare..si tie la fel...dragoste si rasfat!=D=D=D


14-03-2007 21:43:08
   
?? ariela_k
Cont Sters

Inregistat: 12-04-2006
Mesaje: 422
Tasha, iti doresc tot binele din lume.Si sa gasesti persoana potrivita pt. tine. Sa faci ca mine, in prezent, adica sa intri pe aici, cat mai rar.Si eu mi-am gasit jumatatea pe net.Nu pe situl asta.....pe altul, dar tot pe net.Deci, se poate....:) Nu descuraja....spera.
Cineva spunea: mai bine sa ai decit sa n-ai. ;) Spun si eu: mai bine sa speri, decit sa nu speri. :)


14-03-2007 23:12:19
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131
Si eu iti doresc mult noroc, Tasha , sa fie El ,  jumatatea ce te-ar intregi !

14-03-2007 23:20:35
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131
Ariela, spune-mi si mie unde ti-ai gasit iubitul... crezi ca am si eu sansa ta ?

14-03-2007 23:21:33
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Looolita a scris:

Si eu iti doresc mult noroc, Tasha , sa fie El ,  jumatatea ce te-ar intregi !

Sa dea dumnezeu....sincer imi doresc din toata inima..
si tie sa ti se intample la fel...=D=D


14-03-2007 23:55:52
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

ariela_k a scris:

Tasha, iti doresc tot binele din lume.Si sa gasesti persoana potrivita pt. tine. Sa faci ca mine, in prezent, adica sa intri pe aici, cat mai rar.Si eu mi-am gasit jumatatea pe net.Nu pe situl asta.....pe altul, dar tot pe net.Deci, se poate....:) Nu descuraja....spera.
Cineva spunea: mai bine sa ai decit sa n-ai. ;) Spun si eu: mai bine sa speri, decit sa nu speri. :)

De acord cu tine...ma simt ca o fetiscana care abia asteapta sa-si intalneasca
iubitul...chiar n-am putut sa cred ca netul a sa-mi aduca o asa stare de reviriment...
este nemaipomenit....si chiar daca nu va fi el alesul o voi parafraza pe Edit Piaf"non,rien de rien,non je ne regrette rien...."=D=D


15-03-2007 00:03:38
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
este adevarat ca de vei sta in casa nu-l vei gasi... (decit daca vrei un postas sau tipu' de la cablu')...
este adevarat ca netul ne este la indemina pentru.. orice
este adevarat ca nu-i nevoie sa ti-l prezinte nimeni pentru a-ti garanta reusita relatiei....
este adevarat ca o relatie inceputa real sau virtual are nevoie de mult timp pentru ca tu sa poti afirma "a mers"...

dar, de la toate astea (si cite or mai fi, dar nu-mi trec acum prin minte)... si pina la a da si eu fuga pe site-ul x... la ora cutare unde amica mea si-a gasit "jumatatea... e cale lunga...
stim cu totii ca de cauti.. nu gasesti.. Mai bine mergi pe ideea ca ce-i al tau e pus de-o parte si va aparea exact atunci cind trebuie sa apara nu cind il chemi tu..


15-03-2007 00:06:23
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
exact..ai dreptate...exista un destin...
o prietena de-a mea...apropos de ce spuneai  legat de faptul ca in casa n-ai cum sa-l intalnesti mi-a zis"doar daca m-as lovi de el cu masina"(ea mereu este pe drumuri)...dar cine stie...la urma urmei chiar si asa accidentindu-l il poti intalni....ce ti-e dat...ti-e dat!=D


15-03-2007 00:27:42
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Ui'  necazu de unde vine !!!! :D
Abia acu-mi explic, de ce mor de cinci ori ori mai multi barbati calcati de masini, decat femei.... :D


15-03-2007 00:36:12
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

P. Pan 63 a scris:

Ui'  necazu de unde vine !!!! :D
Abia acu-mi explic, de ce mor de cinci ori ori mai multi barbati calcati de masini, decat femei.... :D

mda...asta imi aduce aminte de o intamplare...
in tinerete....un tip iesea dintr-un gang cu masina...dar destul de convins
cit pe ce sa ma loveasca...eu cea care circulam reglementar pe trotuar ,furioasa,speriata,ii spun"dom'le..era sa ma calci..ce naiba..?!"
el imi raspunde:"te-as calca eu...dar nu cu masina...!"
foarte adevarat ca tipul arata tare bine...i-am zimbit in final...si am gustat gluma...=D


15-03-2007 00:45:56
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
citeam, citeam.. si speram sa citesc "el mi-a fost ursitul, era politistul ce urma sa-mi devina sot".. :(

15-03-2007 01:01:14
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131

fun-funny a scris:


dar, de la toate astea (si cite or mai fi, dar nu-mi trec acum prin minte)... si pina la a da si eu fuga pe site-ul x... la ora cutare unde amica mea si-a gasit "jumatatea... e cale lunga...
stim cu totii ca de cauti.. nu gasesti.. Mai bine mergi pe ideea ca ce-i al tau e pus de-o parte si va aparea exact atunci cind trebuie sa apara nu cind il chemi tu..


Nu te supara, dar din postarile tale mai vechi, am inteles ca ti-ai gasit un iubit pe net ... sau , poate am inteles gresit ? Si apoi, mai e zicala "Dumnezeu iti da, dar nu-ti baga si in traista !" Norocul poate iti da tircoale, dar daca nu-i deschizi usa, nu poate intra . Pentru femeile\barbatii singure\singuri, care n-au viata sociala - de fapt, ajungi la virsta cind nu in cluburi, baruri, sau cafenele iti poti gasi perechea, poate doar un "surogat" pentru o noapte-doua - consider ca netul e o oportunitate de care se pot folosi , in unele cazuri fiind singura ... speranta . Necazul e ca " nu tot ce zboara se maninca" si destul de multe persoane de pe astfel de site-uri - femei si barbati- isi ascund adevaratul caracter , iar cind ajung fata in fata produc dezamagiri . Am fost si eu la citeva " intinliri" si toate au luat sfirsit cind mi s-a spus : sintem oameni maturi, hai sa mergem la mine , sa dicutam, sa ne cunoastem mai bine... "  Nu mi-am piedut insa speranta si stiu ca , daca voi continua sa caut, intro zi voi gasi ce-mi doresc !


15-03-2007 01:03:10
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
nu ma supar
:), ai spus cam acelasi lucru... dar cu alte cuvinte...
n-am spus ca nu exista... am spus doar ca nu trebuie cautata cu disperare doar pt ca altcineva a gasit-o
acum e vorba de net, daca ariela_k isi gasea perechea la buticul din coltul blocului ei... nu ceream adresa  ;)


15-03-2007 02:11:00
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

fun-funny a scris:

citeam, citeam.. si speram sa citesc "el mi-a fost ursitul, era politistul ce urma sa-mi devina sot".. :(

Mda....amintiri,amintiri...dragi mie....dar  le-am inchis intr-un fisier,
acum mi-am zis...gata cu solitudinea...s-ar putea sa-mi pierd fragilitatea si nevoia de a primi ajutor...sa-mi formez convingerea ca pot sa-mi rezolv singura toate problemele si asta mi se pare ca ar fi o eroare totala...pentru ca prin definitie femeia tinjeste instinctiv dupa intimitate si ocrotire deci am decis ca ar fi intelept sa-mi indeplinesc aceste cerinte firesti...=D=D


15-03-2007 02:38:16
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131

fun-funny a scris:

nu ma supar
:), ai spus cam acelasi lucru... dar cu alte cuvinte...
n-am spus ca nu exista... am spus doar ca nu trebuie cautata cu disperare doar pt ca altcineva a gasit-o
acum e vorba de net, daca ariela_k isi gasea perechea la buticul din coltul blocului ei... nu ceream adresa  ;)


Ai "intors-o" frumos, chiar daca nu esti din Ploiesti ! ;)
SIGUR, femei ca Ariela_k, nu si-ar fi cautat niciodata perechea in coltul blocului, la intersectie de sosele, sau ... la picior de pod . Mizez pe caracterul, sensibilitatea si instinctul ei , de aceea i-am pus intrebarea .


15-03-2007 15:01:10
   
?? GOGOMANUL
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2007
Mesaje: 526
Ia liniste bree , puii mei , sa ne povesteasca cum a fost ... sau nu a fost? :)

15-03-2007 18:56:12
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
de ce sa ne povesteasca ?
eu vreau sa ne mimeze.....


15-03-2007 22:23:15
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Looolita a scris:


SIGUR, femei ca Ariela_k, nu si-ar fi cautat niciodata perechea in coltul blocului, la intersectie de sosele, sau ... la picior de pod . Mizez pe caracterul, sensibilitatea si instinctul ei , de aceea i-am pus intrebarea .

Ce-nseamna, dom'le, si netu asta...
Cherie, parol ca-mi vine peste mana sa crez cum c-ai cunoaste-o pe Ariela_k si altfel decat prin cele-mprastiate pe forum ! Sa mai zic ca-n felul asta incetezi sa faci diferentza intre opera si autor ? Sa nu pierdem din vedere faptul ca toti istoricii literari ni-l dau drept exemplu pe Arghezi, mare talent, mic caracter   -  nu c-as asimila asta in cazul susnumitei, insa stau si ma-ntreb : bagi mana-n foc ?
Sa continuu ? In sfarsit, daca tii mortzis, poftim, ia-ma-n calcul pe mine :
desi-s frumos, tandru, bland, fidel, plin de simtire  'nalta, is multe fomei p-aci, care-n virtutea celor scrise de mine de-a lungul a mai mult de-un an pe sait, m-au perceput drept misogin.... Vai mie !
IUBITI-MA PE TUNURI !!!! :D:D:D


15-03-2007 23:32:08
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

P. Pan 63 a scris:


Looolita a scris:


SIGUR, femei ca Ariela_k, nu si-ar fi cautat niciodata perechea in coltul blocului, la intersectie de sosele, sau ... la picior de pod . Mizez pe caracterul, sensibilitatea si instinctul ei , de aceea i-am pus intrebarea .

Ce-nseamna, dom'le, si netu asta...
Cherie, parol ca-mi vine peste mana sa crez cum c-ai cunoaste-o pe Ariela_k si altfel decat prin cele-mprastiate pe forum ! Sa mai zic ca-n felul asta incetezi sa faci diferentza intre opera si autor ? Sa nu pierdem din vedere faptul ca toti istoricii literari ni-l dau drept exemplu pe Arghezi, mare talent, mic caracter   -  nu c-as asimila asta in cazul susnumitei, insa stau si ma-ntreb : bagi mana-n foc ?
Sa continuu ? In sfarsit, daca tii mortzis, poftim, ia-ma-n calcul pe mine :
desi-s frumos, tandru, bland, fidel, plin de simtire  'nalta, is multe fomei p-aci, care-n virtutea celor scrise de mine de-a lungul a mai mult de-un an pe sait, m-au perceput drept misogin.... Vai mie !
IUBITI-MA PE TUNURI !!!! :D:D:D


Doar daca dai tu unul!!!:D:D


16-03-2007 00:57:38
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
te-am iubi noi Pane...dar unde-s tunurile...?;)
au ramas doar in poezia lui Paunescu...:(


16-03-2007 01:02:59
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Cherie, dupa cum zisa si preopinenta (multstimata) SandieShaw, shezi bland numa'  o tzara, pan'  ce-oi da macar un tun (d-asta sanatos, mioritic !), sh-apoi, tzin-te, Parleo !, sa vezi cum m-apuc io de iubit !... :D:D:D

16-03-2007 01:32:21
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

Looolita a scris:


fun-funny a scris:

nu ma supar
:), ai spus cam acelasi lucru... dar cu alte cuvinte...
n-am spus ca nu exista... am spus doar ca nu trebuie cautata cu disperare doar pt ca altcineva a gasit-o
acum e vorba de net, daca ariela_k isi gasea perechea la buticul din coltul blocului ei... nu ceream adresa  ;)


Ai "intors-o" frumos, chiar daca nu esti din Ploiesti ! ;)
SIGUR, femei ca Ariela_k, nu si-ar fi cautat niciodata perechea in coltul blocului, la intersectie de sosele, sau ... la picior de pod . Mizez pe caracterul, sensibilitatea si instinctul ei , de aceea i-am pus intrebarea .

da de unde! :) nu esti tu obisnuita cu stilul meu.. inca
nu-mi intorc niciodata vorbele...
as putea sa imi "reproduc" textul... sa-l rescriu, dar nu ne dorim niciuna asta.. :)
eu stiu ca am spus acelasi lucru... Acum mergem mai departe..;)


16-03-2007 02:27:14
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131

P. Pan 63 a scris:


Looolita a scris:


SIGUR, femei ca Ariela_k, nu si-ar fi cautat niciodata perechea in coltul blocului, la intersectie de sosele, sau ... la picior de pod . Mizez pe caracterul, sensibilitatea si instinctul ei , de aceea i-am pus intrebarea .

Ce-nseamna, dom'le, si netu asta...
Cherie, parol ca-mi vine peste mana sa crez cum c-ai cunoaste-o pe Ariela_k si altfel decat prin cele-mprastiate pe forum ! Sa mai zic ca-n felul asta incetezi sa faci diferentza intre opera si autor ? Sa nu pierdem din vedere faptul ca toti istoricii literari ni-l dau drept exemplu pe Arghezi, mare talent, mic caracter   -  nu c-as asimila asta in cazul susnumitei, insa stau si ma-ntreb : bagi mana-n foc ?
Sa continuu ? In sfarsit, daca tii mortzis, poftim, ia-ma-n calcul pe mine :
desi-s frumos, tandru, bland, fidel, plin de simtire  'nalta, is multe fomei p-aci, care-n virtutea celor scrise de mine de-a lungul a mai mult de-un an pe sait, m-au perceput drept misogin.... Vai mie !
IUBITI-MA PE TUNURI !!!! :D:D:D


Poate ca o cunosc sau poate nu, dar tu sigur n-o cunosti, asa ca nu vad ce te indreptateste sa te indoiesti de caracterul ei. Sau daca nu sint toti ca unii dintre "batrinii" forumului, trebuie sa prezentam ... rezerve? In ce te priveste pe tine, stiu ca "lauda de sine nu aduce-a bine"  si daca erai pe sfert cum spui, nu aveai motiv sa stai pe site-ri de-astea .Sa fi iubit, chiar si pe ... tunuri !( o fi vreo ... fantezie, si asta ! :D )


16-03-2007 11:47:32
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
ba, sa ma iertati... De vreme ce toate siteurile astea au la optiuni si altceva in afara de casatorie si sex, cred ca oricine isi poate gasi un locusor prin zona....
simpla prezenta a noastra pe 3x nu inseamna ca am iesit in masa la cautarea sufletului pereche...
intimplarea face ca 3x sa se numeasca matrimoniale... :)


16-03-2007 14:31:16
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Da...iar tu esti pe acest site mai mult  si mai mult...
pentru forum....;)
recunosti ma cherie?=D=D


16-03-2007 15:13:16
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

tasha 1951 a scris:

Da...iar tu esti pe acest site mai mult  si mai mult...
pentru forum....;)
recunosti ma cherie?=D=D

recunosc... :) Initial a fost chatul.. bla bla bla-ul... dar de un an jumate a ramas forumul... :)

si, apropo de ce-i spuneam loolitei... poti cunoaste oameni si de aici... (fara a scrie musai relatie de lunga durata sau casatorie la optiuni)...


16-03-2007 15:18:15
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131
Fara suparare, dar DOAR pentru ... schimb de idei, filosofie, istorie, arta, literatura, etc. sint atitea alte site-uri unde ar putea posta ORICINE interesat de aceste teme. Pe Matrimoniale , ar fi bine sa intre cei care au drept scop sa-si gaseasca perechea - si nu neaparat sot/sotie - care chiar sint singuri si cauta o relatie . E o minciuna sa spui ca intri pe Matrimoniale fara sa fii interesat de asta , sau doar de schimb de parteneri pentru sex. Ar fi de bun simt sa se spuna adevarul, sa nu fie induse in eroare persoanele care intra pe site exact cu scopul de asi gasi sufletul-pereche .
Acelea pot face "discutii diverse" in scopul de a reusi sa se cunoasca, sa se imprieteneasca, sa afle daca au sau nu afinitati .
  In sfirsit, am inteles ca tu esti de citiva ani pe site-ul asta si poate te consideri total indreptatita ... din asta oricine poate trage anumite concluzii.


16-03-2007 15:22:07
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
draga mea, simt o usoara iritare in tonul tau...si nu e cazul..:)
simpla ta prezenta pe forum de citeva zile.. m-ar indreptati - la rindul meu- sa cred ca vrei doar sa vorbesti... cu cei care sint aici...nu? Pina la urma profilul tau, al meu, mesageria si chatul privat sint folosite in scop matrimonial.. FORUMUL.. nu! Asta spune logica... mea!

si, da, ai dreptate, ar trebui sa spunem adevarul... Dar ce folos daca-l spui si vin unul - altul si-ti spune ca adevarul tau nu e asa cum l-ar vrea el? ca degeaba spui tu ca-i alba daca el o vrea neagra...?!


hai... sa-ti spun pe scurt, povestea tashei... cu permisiunea ei :)
a intrat pe 3x sa-ti caute un suflet... Si, dupa o saptamina.. a scris pe forum (intimplator sau nu).. ce urit a fost primita... I-am propus atunci sa ramina aici... cu noi, sa-si spuna gindurile... Si, am spus ca cele scrise de ea vor fi citite si vor ajunge mai repede la sufletul unui barbat asemenea ei...
ca s-a intimplat asa... sau altfel.. nu mai stiu... Are acum o sansa!

eu nu caut ascunzisuri in profilul sau prezenta vreunei persoane pe 3x... D evreme ce eu... am ramas aici pentru forum.. mie imi este foarte simplu s acred ca si altii fac la fel ca mine... :)


16-03-2007 15:36:45
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Looolita a scris:

stiu ca "lauda de sine nu aduce-a bine"  si daca erai pe sfert cum spui, nu aveai motiv sa stai pe site-ri de-astea .Sa fi iubit, chiar si pe ... tunuri !( o fi vreo ... fantezie, si asta ! :D )

Cucoana, hai sa "te luminez", c-or mai fi ca tine  , sh-or gandi la fel :
Pe saitu asta shed d-al dracu, sa le fac in ciuda la muheri, sa vaza de ce n-au parte !... :D:D:D
De altfel, era de-ajuns un simplu clic in profil sh-ai fi putut citi tot ce-mi doresc, asa ca nu m-amesteca tu pa mine cu liota de obsedati dup-o cheste "fara obligatii si daca se poate, la tine acasa", dupa cum bine zicea un user p-aci !!! :x:x:x

MORALISTO !

:D:D:D

Ultima modificare facuta de P. Pan 63 (16-03-2007 15:40:27)


16-03-2007 15:40:09
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
heloou, liniste la galerie
ca s-a spart o farfurie
drept in capul lui ilie :D
ce aveti?
e loc pentru toti, nu?  :)


16-03-2007 15:45:56
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
ha,ha.....am rƮs copios Pane...=D=D=D
Carevasazica din asta-mi esti...facut in ciuda noastra...;)

RAULE !:x:x:x


16-03-2007 15:49:57
   
Looolita
Femeie

Nou venit

Inregistat: 03-03-2007
Mesaje: 131

P. Pan 63 a scris:

...
Sa continuu ? In sfarsit, daca tii mortzis, poftim, ia-ma-n calcul pe mine :
desi-s frumos, tandru, bland, fidel, plin de simtire  'nalta, is multe fomei p-aci, care-n virtutea celor scrise de mine de-a lungul a mai mult de-un an pe sait, m-au perceput drept misogin...


Ar fiextrem de trist daca te-as lua pe tine in calcul si nici n-am sa o fac !
Intrind pe "profilul" tau si vazindu-ti prima poza am fost tentat sa cred ca esti caustic deoarece te-au facut sa fi asa relatiile esuata urit ; pareai un om cumsecade, intristat si apasat de nefericire. Noroc de poza a doua ! Acolo pari un adevarat ... gay si atunci se explica "tonul si muzica" postarilor. Misogin ?... Se pare ca nu sint singura care gindeste asa ! Si nu sint "moralista", departe de mine ! Imi sustin doar parerea si incerc sa argumentez, atit .In definitiv, fiecare are dreptul sa iubeasca,sa placa, pe oricine si chiar ... orice , dar consider ca e de bun simt sa si declare asta, pentru a nu crea confuzii. iluzii ... In rest, numai bine !


16-03-2007 17:24:15
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
lOOOLITA....asculta-ma ,P Pan este un "rau"necesar pe forum...
imi lipseste cind intra mai rar....si vei vedea ca asa va fi si pentru tine...;)=D


16-03-2007 17:43:18
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
eu nu i-am ridicat "osanale" lui pan niciodata....
n-am simtit nevoia sa-i transmit ce gindesc despre el si prezenta lui aici... STIU CA STIE! :) Asa cum stiu si ceilalti...
in fine... cine se aseamna se aduna....
si, din nou.. e nevoie sa spuna cineva ca e doar un nenorocit de forum si nu un concurs de miss sau cine stie, cistiga...
si, eventual sa reamintim si ca.. "se ataca" postarea, ideea. si nu omul

si, daca tot am spus asta... parca i-as face o declaratie lui pan.. :D


16-03-2007 19:32:00
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
ai dreptate funny...cine se aseamana se aduna....
doar ca unii sarim mai sus decat ceilalti...ma rog...
depinde de caracterul fiecaruia...in rest..."beautismul"sa-i zic asa nu
este o relevanta aici...:)


16-03-2007 19:44:55
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Looolita a scris:

am fost tentat sa cred ...................................................................................................Se pare ca nu sint singura care gindeste asa !

Bai, gnom al forumului, hotaraste-te, dracu, odata, ori esti muiere ori esti barbat !!!!


16-03-2007 22:45:10
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

fun-funny a scris:


............... gand la gand ................


16-03-2007 22:47:01
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
citesc si ma amuz,apoi imi pun intrebarea:de ce nu am citit mai devreme topicul asta? ei si ce? ziceti voi...! ;) ideea e ca acum imi vine greu sa spun cate ceva: discretia ma impiedica,dar un dracsor imi da tarcoale...:D ;)

18-03-2007 11:38:40
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
hahaha ! acu' vazui ce e in lista mea de prieteni...mai,mona sa crapi nu alta ! :D asta acusi cand is fara poze ! sa vezi ce o sa fie cand le voi posta ...am unele artistice ;)

Ultima modificare facuta de fii-a-mea (18-03-2007 11:46:27)


18-03-2007 11:45:28
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
pai,rasucind topicul asta pe toate partile , vazui ca asa se scrie corect:HE'S the one...dar tashica e mai tare la franceza...;) asta ar fi una ! apoi mai vazui ca se isca o neintelegere intre maestrul pan si looolita...tema? ariela_k ! asa ca zic: pane,lasa fata ca e inocenta, se lamureste ea ce si cum ! iar tu, fatuca, deschide ochii larg si citeste mai rar ! sau printre randuri daca-ti este mai pe inteles... ;)

Ultima modificare facuta de fii-a-mea (18-03-2007 11:54:34)


18-03-2007 11:53:43
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
ah! doamne , nu ma pot abtine !... si totusi trebuie ! ce ma fac?ihim! trag aer in piept , ma relaxez si raman la faza cu amuzarea in sine...stiu de ce ! ;) NU SE MERITA ! :D sa deschizi ochii care viseaza...

18-03-2007 11:59:28
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
contrastele se atrag! DA DE UNDE!!!
Acel HE... va trebui sa fie CA MINE... Nu neaparat cum ma 'vedeti' voi aici...ci asa cum stiu eu ca sint..


ps... si daca ea are afinitati cu ea :D.. exista 2 variante plauzibile: ori ea e tot ea, ori ea e pusa de ea sa-i ridice valoarea  in Top...3x.... ori ea e doar o alta aiurita (a se citi visatoare) pentru care dragostea virtuala exista.


18-03-2007 13:24:21
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
??????? trebe sa inteleg ceva din divagatia ta...? sau ramane cum am stabilit?:D

18-03-2007 16:34:04
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la