Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Medicul Tranca & Andrea    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

cenusareasa31 a scris:

Va dati seama cat de "inocenta" e dupa felul cum se imbraca si dupa unduirea soldurilor,si mai ales dupa faptul ca stie cum sa santajeze pt a obtine mai multi bani pentru partidele de sex.

de ce ne impartasesti din experienta ta...chiar crezi ca avem nevoie...? :D


07-04-2007 20:30:53
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

P. Pan 63 a scris:

Fata aia e un copil, in schimb, Tranca, trecut bine de jumatatea vietii, medic, bashca pediatru ! Cum de ajungeti sa-i gasiti  o vina ei ?!!! Se merge pana acolo incat nu mai lipseste mult sh-o sa-l zugraviti pe Tranca in victima, el fiind cel corupt !!!
Sa-l ierte Dumnezeu, io-s prea mic, prea incarcat de pacate, prea plin de mine, prea innegurat in suflet, ca s-o pot face...

vere,pan! e trist sa vezi cum lumea josnica aluneca pe o panta mizera si trage si pe altii dupa ea...ca sa te inteleaga ar trebui sa stie ce sti si tu, ce stiu si eu;mai prost e ca dobitocului degeaba vrei sa-i impartasesti "lumina" cand are trai de liliac ... :x


07-04-2007 20:34:03
   
cenusareasa31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-03-2007
Mesaje: 142

P. Pan 63 a scris:

Fata aia e un copil, in schimb, Tranca, trecut bine de jumatatea vietii, medic, bashca pediatru ! Cum de ajungeti sa-i gasiti  o vina ei ?!!! Se merge pana acolo incat nu mai lipseste mult sh-o sa-l zugraviti pe Tranca in victima, el fiind cel corupt !!!
Sa-l ierte Dumnezeu, io-s prea mic, prea incarcat de pacate, prea plin de mine, prea innegurat in suflet, ca s-o pot face...
Ma dezamagesti,chiar te-a pacalit cu lacrimile ei aceasta santajista?

08-04-2007 00:50:16
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
te incapatanezi sa nu intelegi CE se posteaza pe forumul asta...daca renunti la bunul simt pregateste-te ! cine seamana vant culege furtuna ! CENUSAREASO ! :x

Ultima modificare facuta de fii-a-mea (08-04-2007 15:13:24)


08-04-2007 15:11:22
   
cenusareasa31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-03-2007
Mesaje: 142

mihaidan a scris:

o chestie e clara: daca a intrat o minora pe usa lui trebuia sa se asigure ca nu i se intampla ceva rau.daca facea sex consimtit sau nu, nu trebuia sa zboare de la balcon. asa ca parintii amendati ... si tranca parnaie pt ca nu a avut grija copilului pe care l-a invitat in casa.

Dar si aia sa primeasca ceea ce merita.


08-04-2007 23:35:50
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
ce se fereste patachina sa-mi dea replica...:D dar DEGEABA "cuconet" pana nu-ti revizuiesti postarile te disper cateao ce esti ! mars la cotet si linge-te sub coada ...! ;)

Ultima modificare facuta de fii-a-mea (10-04-2007 12:59:13)


10-04-2007 12:58:45
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
ca poti fi rau.. stiu
ca poti musca pina la os... simt :D
tempereaza-te! Nu te inteleg... Nu-ti ghicesc 'scopul'...


10-04-2007 18:41:56
   
?? webmaster_
Cont Sters

Inregistat: 10-04-2007
Mesaje: 5

fii-a-mea a scris:

ce se fereste patachina sa-mi dea replica...:D dar DEGEABA "cuconet" pana nu-ti revizuiesti postarile te disper cateao ce esti ! mars la cotet si linge-te sub coada ...! ;)


Sa nu depasim limitele bunului simt, domnule ! Stii ca nu se mai tolereaza un asemenea limbaj. A fost sters chat vip tocmai din aceasta cauza. NU agreez userii care vorbesc impotriva bunului simt sau dau dovada de rasism. Atentie te rog cenusareaso, fii-a-mea. Nu deversati  refularile personale pe oameni nevinovati.

Ultima modificare facuta de webmaster_ (10-04-2007 19:28:26)


10-04-2007 19:00:26
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Mon cher, webmaster, s-avem pardon ! Cand te confrunti cu asemenea teorii precum cele enuntzate de multstimata (?) doamna (???) cenusareasa, cand  asisti la macularea unei adolescente, in scopul minimalizarii vinei mai presus de orice evidentza a unui adult, titrat si familist, ce prin profesie ar trebui sa vegheze asupra copiilor, cat de moderat iti poti formula raspunsul ? Parinte fiind, judecand in ideea ca ti s-ar fi putut intampla tie, ca in locul fetei aleia ar fi fost fiica ta, cat de politicos iti poti redacta raspunsul ?

11-04-2007 15:06:26
   
?? freddmass
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2006
Mesaje: 2
tranca e un dobitoc, ce chirurg e asta...dar unul cu noroc...murdar...dar noroc...daca era destept avea si amanta si sotie si copii...avea si prestigiu...care dintre voi stiti ce se intampla in clinica de copii grigore alexandrescu...pe garzi de noapte...acolo lucreaza si eminenti...oameni care sunt adevarate minuni...si distrusi!chiar daca fata aia nefericita venea chitita de pe hol sa se dezbrace si sa sara chiar daca ar fi baut ceva...imbecilul ala n-are scuza...era casa lui, ea nu i-a fortat usa...de ce nu a recunoscut de la inceput barbateste ca avea o legatura cu o minora era mult mai demn, el a fost convins ca a murit, deci medicina care a invatat-o a invatat-o degeaba...pedeapsa care i-as da-o ar fi sa spele wc-uri toata viata dupa adolescente pe care sa le si vada ce fac dar sa nu poata niciodata sa le faca ceva ca altfel va fi aruncat imediat de la etajul 6...daca scapa ar trebui sa faca ceva pentru fata aia...daca tot a vrut frumusete...si tinerete...si mai e un argument...suntem in Romania...unde justitia iubeste indrazneala infractorilor nu disperarea victimelor...si eu gresesc dar daca iei viata oamenilor stai pe partea negativa...nu incerca sa revii intre cei buni...ce mesaj crestin sa dam la aceste fapte...?sa iertam preacurvia si crima...s-o educam, s-o edulcoram...chirurgii castiga foarte bine ...invata foarte mult, medicina e foarte grea ca stiinta...dar de ce trebuie sa devina aroganti...nu sunt rasplatiti destul???banii, recunostinta umana, spaga...atentiile nu sunt destule...?sunt si medici impecabili, de o onoare si corectitudine fara dubiu...dar de doctorite...ce stiti...informati-va, cititi...ganditi...
cenusereasa31...esti ok, meriti o bere...de la munte
fun-funny...fata nu era virgina iar controlul medical nu e un pretext pentru sex...e o necesitate sau o obligatie a fiecaruia pentru sanatate...glumeata mica...id-ul meu te intereseaza...?


11-04-2007 16:25:40
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
sa-ti mai raspund, fredd? sau ti-ai sters contul..? :)

un forumist imi spunea pe mess ca am luat-o aici, prin argumentele mele, prin balarii oleaca :D. Va spun si voua ce i-am raspuns lui: am incercat sa indrept discutia intr-o alta directie... Nu am luat in brate nici pe tranca, nici nici pe fata... Suprizele pot aparea (si vor fi, cu sigurantza)... mult mai tirziu cind tranca va fi fost deja judecat si condamnat. Amintiti-va cazul Primaverii - Romanitza Iovan...
In fine, :) mie imi place sa despic firul in 1000 de bucati inainte de a ma pronunta.. sau sa TAC. Incepusem despicarea lui... dar m-am oprit. Nu am calitatea sa judec / sa dau verdicte PENTRU CA NU STIU TOT!!!

acum... continuati...:)


11-04-2007 16:39:43
   
?? freddmass
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2006
Mesaje: 2
contul exista...nu puteam sa-ti raspund altfel...e greseala lor din site
fata asta nu e romanitza...aia era tipa batrana din lumea buna n-are nevoie de judecata noastra...vrei sa vorbim, vorbim in private...iar in mom. in care esti impartiala...deja vrei sa judeci...deci inceputul e bun la tine... dar hotomanul si amantul aleia totodata a fost impuscat...si a cazut iar mortii nu vorbesc decat greu...aici nu sunt semne de reala violenta anterioara caderii...si daca se ajunge la intentie deja el scapa ca aici orice avocat poate sa spuna cate porcarii vrea...devine 50%cu 50% orice adevar...noi nu avem jurati...eu iau apararea fetei...si tu nu o mai intoarce...culpa e culpa...si nu uita ea chiar a cazut...iar boul chiar nu s-a deranjat...eu nu zic ca s-a aruncat...e cel putin omor prin imprudenta...despica firul cand citesti legea...funny...legea nu e funny at all...daca murea...ce era cu sperma in vagin...intrase acolo din aer in timp ce cadea...daca e bine cercetat puletele asta...sigur a avut mereu relatii cu minore nu e doar o exceptie...dar daca este doar teribilism de copila de ce nu a spus-o el din prima, ce el nu stia deja...nu cunoaste psihologie...de ce a mancat rahat...cati copii de
15-16 ani si mai mici sunt violati si maltratati daca luam apararea acestui nenorocit?daca era copilul tau...ce faceai?gandeste-te el este intr-un mediu civilizat cu sanse...ce mai avem pretentii la cei din promiscuitate sociala...legea trebuie sa moralizeze si sa disciplineze pe cat se poate omul, absenta ei duce la fals si la dezastru social si inegalitate clara de sanse...o sa vezi ca scapa...si va fi si reabilitat...si vor mai fi violente de o sa zici ca nu-i adevarat...invata sa te aperi si ai grija cu cine vorbesti...:)...life isn't funny all the time...


11-04-2007 17:44:26
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
ceea ce spui tu aici.. te aseaza din start intr-o tabara... Si, daca tot vorbim de jurati (desi nu-mi arog deloc aceasta calitate).... nu uita ca in sala inchisa... ei discuta ore in sir... Nu-i suficient sa spuna funny: e nevinovat si fredd: e vinovat. pentru ca verdictul sa fie dat.

so, asa cum spuneai legea se interpreteaza... Uneori atit de bine incit victima devine calau. Da, orice avocat poate spune "porcarii"... Si criminalul Larisei a avut avocat... Asta este! O secunda nefasta din viata ta .. si esti peste noapte un criminal. I se poate intimpla oricui. Mi-as apara copilul cu pretul vietii mele sau ... al libertatii mele daca ar fi cazul.
in fine.. nu despre asta e vorba.. aici.. Nu vreau sa fiu avocatul diavolului. De fapt, nu vreau sa fiu avocat deloc.... Personal, nu as lua nici cazul lui nici cazul ei.. :D Nu in conditiile in care tot ce stiu se reduce la forumul 3x.. :)


11-04-2007 17:53:45
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
eu am sugerat pe topicul asta, undeva mai sus... sa ne gindim cit putem influenta (noi, opinia publica....) condamnarea unui om. In Statele Unite... stim foarte bine ca presa a schimbat / a rasturnat verdicte peste noapte. Au aparut amendamente si legi noi.. datorita opiniei publice.
aici, sa nu uitam ca ne spunem parerea... Nu sintem apararea si acuzarea, nu? :( Nu trebuie ca eu.. sa fiu servita cu cianura si altcineva sa fie invitat la o bere... ;)

All the best! Life is funny, trust me :D


11-04-2007 17:57:55
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Dupa orice cod ne-am ghida, moral sau profesional, Tranca, doctor, PEDIATRUUUUU !!!!..., n-ar fi trebuit sa aive o altfel de relatie cu o pacienta (MINORAAAAA !!!!), decat una STRICT PROFESIONALA !!!!!
Atata doar si e de ajuns ca sa fie condamnat, orice interpretare ati da circumstantelor, faptelor sau legilor !


11-04-2007 18:18:30
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
DAR VA FI CONDAMNAT, la naiba! :) :) Nu asta e problema mea...
de unde vi s-a nazarit ca l-am luat pe tranca in brate, mai? :x
recunosc :D, am inceput ideea si m-am oprit... unde nu trebuia... Dar de la asta si pina la a "ma combina" cu tranca.. ii cale lunga.... :D

in fine, eu nu sint nici - nici... :)


11-04-2007 18:21:50
   
?? Don Qihote
Cont Sters

Inregistat: 13-02-2007
Mesaje: 116

freddmass a scris:

contul exista...nu puteam sa-ti raspund altfel...e greseala lor din site
fata asta nu e romanitza...aia era tipa batrana din lumea buna n-are nevoie de judecata noastra...vrei sa vorbim, vorbim in private...iar in mom. in care esti impartiala...deja vrei sa judeci...deci inceputul e bun la tine... dar hotomanul si amantul aleia totodata a fost impuscat...si a cazut iar mortii nu vorbesc decat greu...aici nu sunt semne de reala violenta anterioara caderii...si daca se ajunge la intentie deja el scapa ca aici orice avocat poate sa spuna cate porcarii vrea...devine 50%cu 50% orice adevar...noi nu avem jurati...eu iau apararea fetei...si tu nu o mai intoarce...culpa e culpa...si nu uita ea chiar a cazut...iar boul chiar nu s-a deranjat...eu nu zic ca s-a aruncat...e cel putin omor prin imprudenta...despica firul cand citesti legea...funny...legea nu e funny at all...daca murea...ce era cu sperma in vagin...intrase acolo din aer in timp ce cadea...daca e bine cercetat puletele asta...sigur a avut mereu relatii cu minore nu e doar o exceptie...dar daca este doar teribilism de copila de ce nu a spus-o el din prima, ce el nu stia deja...nu cunoaste psihologie...de ce a mancat rahat...cati copii de
15-16 ani si mai mici sunt violati si maltratati daca luam apararea acestui nenorocit?daca era copilul tau...ce faceai?gandeste-te el este intr-un mediu civilizat cu sanse...ce mai avem pretentii la cei din promiscuitate sociala...legea trebuie sa moralizeze si sa disciplineze pe cat se poate omul, absenta ei duce la fals si la dezastru social si inegalitate clara de sanse...o sa vezi ca scapa...si va fi si reabilitat...si vor mai fi violente de o sa zici ca nu-i adevarat...invata sa te aperi si ai grija cu cine vorbesti...:)...life isn't funny all the time...

asta e chiar mona! e clar cu un alt cont!!


11-04-2007 18:52:32
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
in acest caz, buna mona... :D :D 
Loooool, cita dementza!


11-04-2007 18:53:59
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
din cite vad, scandalul acesta se intinde destul de mult....pentru ca vad eu, vorba " piine si circ" inca functioneaza.

11-04-2007 18:54:23
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
cel mai important lucru pentru o televiziune este ratingul.....rating care le asigura supravietuirea....

oare o televiziune care ar incerca sa ne educe,  va da faliment ?


11-04-2007 18:56:08
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

da_si_nu a scris:

din cite vad, scandalul acesta se intinde destul de mult....pentru ca vad eu, vorba " piine si circ" inca functioneaza.

care scandal? ca vreau sa ies.. nu ramin daca se pune de tipete si icneli.. :(


11-04-2007 18:56:13
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002

fun-funny a scris:

in acest caz, buna mona... :D :D 
Loooool, cita dementza!



servus funny, cred ca nu te iei dupa vorbele aduse de vint....


11-04-2007 18:56:45
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002

fun-funny a scris:


da_si_nu a scris:

din cite vad, scandalul acesta se intinde destul de mult....pentru ca vad eu, vorba " piine si circ" inca functioneaza.

care scandal? ca vreau sa ies.. nu ramin daca se pune de tipete si icneli.. :(



intotdeauna cei in virsta, cei cu dorinte vechi ca si ei vor lua aparrarea.....lui tranca....

femeile, poate chiar si tinerii , o vor apara pe andreea.....

nu este litera de lege, dar se pare ca asa este...


11-04-2007 18:58:30
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

da_si_nu a scris:

cel mai important lucru pentru o televiziune este ratingul.....rating care le asigura supravietuirea....
oare o televiziune care ar incerca sa ne educe,  va da faliment ?

exista televiziunea "Romania de miine" a celor de la Spiru Haret.... (s-ar putea sa gresesc... sa fi fost.. sa nu mai fie... a lor). TVRM se numeste... Si este intretinuta de studenti...
Acum citiva ani programele lor erau lectii on line de.... orice curs doresti.
Ma uitam la cursurile de matematica in ideea ca voi pricepe inainte sa mor cum e treaba cu integralele.
Nu stiu acum ce mai prezinta... Dar, e clar ca nu are viitor..


11-04-2007 18:59:11
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

da_si_nu a scris:


fun-funny a scris:

in acest caz, buna mona... :D :D 
Loooool, cita dementza!

servus funny, cred ca nu te iei dupa vorbele aduse de vint....

am spus acolo.. "dementza"... Nu am spus la cine ma refeream.. Credeam ca e evident :D


11-04-2007 19:00:32
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
Parca aseara era iar la tv emisiunea aia cu lazarus..si diaconescu....

11-04-2007 19:02:55
   
cenusareasa31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-03-2007
Mesaje: 142
CE mai stiti de cazul asta ? Dar de huliganul violent care a batut un cameraman?

15-04-2007 18:59:07
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
este arestat....pentru mai multe chestiii

16-04-2007 22:50:48
   
cenusareasa31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-03-2007
Mesaje: 142
Serios? Ala care l-a batut pe cameraman e arestat? Chiar ma bucur pentru el,pentru ca se afla acolo unde ii este locul. Lui si celor violenti ca el . Vai,,sa nu uit,ati vazut la antena1 nemernicul ala care isi batea caii pentru ca nu puteau sa traga caruta care era prea plina? Astia se mai pot numi oameni? De unde atata violenta ,,,de unde atata rautate si ura ? Specia umana chiar nu poate depasi acest instinct animalic de violenta? Sunt oripilata de cand am vazut in ce hal lovea nenorocitul acela in bietii cai. De ce nu avem si noi o lege care sa ii pedepseasca pe cei care lovesc animalele? De ce nu sunt trimisi la puscarie cei cu asemenea comportamente,mai ales fata de bietele animale care erau si legate,asadar nu puteau fugi sau apara.

17-04-2007 00:07:58
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

webmaster_ a scris:


fii-a-mea a scris:

ce se fereste patachina sa-mi dea replica...:D dar DEGEABA "cuconet" pana nu-ti revizuiesti postarile te disper cateao ce esti ! mars la cotet si linge-te sub coada ...! ;)


Sa nu depasim limitele bunului simt, domnule ! Stii ca nu se mai tolereaza un asemenea limbaj. A fost sters chat vip tocmai din aceasta cauza. NU agreez userii care vorbesc impotriva bunului simt sau dau dovada de rasism. Atentie te rog cenusareaso, fii-a-mea. Nu deversati  refularile personale pe oameni nevinovati.

man eu nu am refulari ,defulari sau angoase si in nici un caz nu am sa le afisez in public,dar daca dama in cauza improasca cu noroi in "deveselie" nu pot sta cu bratele incrucisate ca sa-i admir deseurile de "morala"...daca cineva imi insulta inteligenta sau bunul simt nu ma simt dator sa intorc celalalt obraz...plesnesc sa-i sara ochii din cap pana intelege sa inceteze cu agresiunea ;)


20-04-2007 17:18:13
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957

fun-funny a scris:

sa-ti mai raspund, fredd? sau ti-ai sters contul..? :)

un forumist imi spunea pe mess ca am luat-o aici, prin argumentele mele, prin balarii oleaca :D. Va spun si voua ce i-am raspuns lui: am incercat sa indrept discutia intr-o alta directie... Nu am luat in brate nici pe tranca, nici nici pe fata... Suprizele pot aparea (si vor fi, cu sigurantza)... mult mai tirziu cind tranca va fi fost deja judecat si condamnat. Amintiti-va cazul Primaverii - Romanitza Iovan...
In fine, :) mie imi place sa despic firul in 1000 de bucati inainte de a ma pronunta.. sau sa TAC. Incepusem despicarea lui... dar m-am oprit. Nu am calitatea sa judec / sa dau verdicte PENTRU CA NU STIU TOT!!!

acum... continuati...:)

si chiar nu-ti trebuie sa sti tot ! raman la parerea mea: pt. a sti esenta e nevoie de putin bun simt caci atunci adevarul vine lesne la tine chiar si partial...!


20-04-2007 17:24:06
   
?? anonimity
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2007
Mesaje: 70
Incepem cu toata energia, luam dalta si ciocanul, si ne lasam pe sculptat adevarul. Adevarul este forma bruta.Adevarul rafinat este adevarul mercenar, adevarul interpretabil.mercenarul.

20-04-2007 19:06:33
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

anonimity a scris:

Incepem cu toata energia, luam dalta si ciocanul, si ne lasam pe sculptat adevarul. Adevarul este forma bruta.Adevarul rafinat este adevarul mercenar, adevarul interpretabil.mercenarul.

ooof, la naiba.. schimba stilul! Esti atit de usor de recunoscut!


20-04-2007 19:14:00
   
?? anonimity
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2007
Mesaje: 70
Multumesc frumos pentru ajutor.

De ce vrei tu sa am ceva cu tine neaparat. Incerci sa ma deturnezi de la scopul meu pe acest forum.

Ultima modificare facuta de anonimity (20-04-2007 19:26:33)


20-04-2007 19:26:09
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

anonimity a scris:

Multumesc frumos pentru ajutor.

De ce vrei tu sa am ceva cu tine neaparat. Incerci sa ma deturnezi de la scopul meu pe acest forum.



20-04-2007 19:26:57
   
?? fun_funny
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2007
Mesaje: 70
:D Ridem si noi dar asa :
buhu hu hu


20-04-2007 19:32:04
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
Stii bine ca ce faci este in defavoarea ta...
ok.. TU ai vrut-o!!! Te-am avertizat de nenumarate ori.. si aici si pe mess... Acum vor vedea si ceilalti... TOT
Pup!


20-04-2007 19:34:44
   
?? fun_funny
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2007
Mesaje: 70
Pup !
Scuzati-ma era ecoul.

Ultima modificare facuta de corazon (20-04-2007 19:47:41)


20-04-2007 19:36:23
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
AU aparut iar fantomele!waw...
webmaster...unde esti?


H E L P!!!!!!!!!!!
Ma retrag,
:rolleyes:


20-04-2007 19:55:38
   
?? webmaster_
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2007
Mesaje: 4
M-ai chemat iata-ma !  Bu hu hu hu !

20-04-2007 20:19:50
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Deci,asa....
fantoma intra si in locul webmasterului....
ciudat...chiar ciudat ce se intampla pe forum...:rolleyes:


20-04-2007 21:43:58
   
?? albinutza1987
Cont Sters

Inregistat: 20-04-2007
Mesaje: 11
Am un documentar excelent despre fantome.Cine il vrea sa spuna.

Ultima modificare facuta de albinutza1987 (20-04-2007 22:47:04)


20-04-2007 22:45:15
   
cenusareasa31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-03-2007
Mesaje: 142
antiPetricaGheorghe
Junior



Data inscrierii: 20/Apr/2007
Mesaje: 29

Trimis: 20/04/2007 01:13    Titlul subiectului: Basescu impins,ca Andreea M. de la 6 din cauza perversilor   

--------------------------------------------------------------------------------

In tara asta de Rahat,numai asta mai lipsea...sa fie aruncat si Basescu,si scos vinovat,ca Andreea Mocanu...
Mai Dan Diaconescu...daca il mai vad pe misoginul de Gheorghe Petrica,care e o maimutza de tzigan frustrat si pedofil la emisiunile tale,voi avea grija sa nu ajungi cu bine acasa nici tu nici Gheorghe Petrica,nici mula aia de Gabi fatarau,ci direct la 2 m sub pamant...


24-04-2007 18:16:20
   
cenusareasa31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-03-2007
Mesaje: 142
angelina
Junior



Data inscrierii: 19/Feb/2007
Mesaje: 379
Localitate: Bucuresti
Trimis: 21/04/2007 01:03    Titlul subiectului:   

--------------------------------------------------------------------------------

Soricel tembel si cretinel,

Footatura poate sa depuna cate plangeri penale doreste ! Si poate sa minta cat voieste ! Asta nu inseamna ca pe la TMB judecatorii pun botul la vrajeala ei de tiganca muista care isi suge botul, face pe victima si se trateaza de vulvo-blenoragii frecandu-se cu trompa elefantilor cand la piz2 cand la muian. Si care face poze cu mana pe .... falus (stapana falusului - si la propriu si la figurat) si cu mamica la sau in ... gura!

O singura chestiune esentiala ti-a scapat: e atat de proasta incat a croit un scenariu al violului de tot rasu si kakatul. Dupa ce ca avea meniul pe piept si-a mai pus si ciorba-n poala.

Prostia nu are tratament !

Asta s-ar vrea tipa internationala cu firma ! O impiedica insa doza aia crasa de prostie !

Pai daca Viorelle a crescut doua fete si le-a facut medici, cinste ei.

Voi ce dracu umbra pamantului faceti cu filozofiile voastre de doi lei bonus la pluta. Ardeti gazul inventand violuri si abuzuri la o gaura de doi lei (tot bonus) cum e footatura asta de andreea moca. Facuta capra si la propriu si la figurat de toti aia care si-au pipilit si sters capetele de spermatozoizi in chilotii ei.

Ce h(eroina) de kakat v-ati gasit sa aparati si voi!
_________________
TU ARDEAL, TU ARDEAL, ITI SUNTEM OSTENI,
TEMPLUL SFANT, TEMPLUL SFANT, MUNTII APUSENI

Sus       


Afiseaza mesajele pentru a le previzualiza: Toate mesajele1 Zi7 Zile2 Saptamani1 Luna3 Luni6 Luni1 An Primele, cele mai vechi mesajePrimele, cele mai noi mesaje 

       Pagina de start a forumului OTV -> OTV FORUM Ora este GMT + 3 ore
Du-te la pagina 1, 2, 3  Urmatoare 
Pagina 1 din 3


Mergi direct la: Alegeti un forum Administratie----------------OTV FORUMOTV TE ASCULTASUBIECTUL ZILEIMATRIMONIALE OTV Programul OTV si DDTV----------------OTVDDTV Vedete----------------Dan DiaconescuLuiz LazarusHoria Ivanovici Emisiuni----------------DDDAdevaratele StiriFanatik showNu te supara, frateZapping TVZori de ziBomba zileiOameni care ajuta oameniLegea TaceriiVOTAlte emisiuni DDTV----------------Revista preseiDirect cu Viorel PopMinervaLa Hanul lu' nea Marin Diverse----------------Sondajul zileiOpinii si sugestiiLinkuri utile Sarbatori fericite!----------------PASTE FERICIT! 

Nu puteti crea un subiect nou in acest forum
Nu puteti raspunde in subiectele acestui forum
Nu puteti modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteti sterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteti vota in chestionarele din acest forum

           


Powered by phpBB Ā© 2001, 2005 phpBB Group
Varianta in limba romana: Romanian phpBB online community
Fa-ti si tu propriul forum GRATUIT, pe www.127.0.0.1


24-04-2007 18:18:18
   
Multumesc
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 24-04-2007
Mesaje: 337
Tot ce este prezentat aici mai sus trebuie citit. Cu siguranta are legatura cu subiectul.

24-04-2007 19:11:39
   
cenusareasa31
Femeie

Nou venit

Inregistat: 31-03-2007
Mesaje: 142
E copy-paste de pe forumul otv,si se vorbeste despre andreea mocanu.

24-04-2007 19:58:07
   
Multumesc
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 24-04-2007
Mesaje: 337
De forumul OTV. In ce lume selecta umblii tu Cenusareaso. Esti foarte mondena, la zi cu de toate.

24-04-2007 20:02:59
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
Bine ca nu trebuie sa platim fiecare cuvint scris aici.

24-04-2007 20:57:36
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

cenusareasa31 a scris:

E copy-paste de pe forumul otv,si se vorbeste despre andreea mocanu.

si inca ne mai asteapta.. multe surprize...
nu-mi place deloc stilul OTV-ului. Poate pentru ca este prea.. real.. pare si fals. Ne-am obisnuit cu stirile shablon.. si cind vedem o asemenea balacareala.. live... nu credem nimic. Parca sint prea trase de par... facute doar pentru audienta.


24-04-2007 21:37:46
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
cu audienta se si lauda........

24-04-2007 21:39:13
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la