Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Vă place dansul?...    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? hara_cata
Cont Sters

Inregistat: 31-12-2007
Mesaje: 536
astazi am dansat cu prietenii mei, m-au scos din letargie, mi-au spus ca nu ma caracterizeaza..........am dansat iubite ...prima data  fara tine....iarta-ma...dar mi-i drag dansul si tu o stii prea bine ....iubiteeeeee

12-01-2008 20:23:31
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

hara_cata a scris:

astazi am dansat cu prietenii mei, m-au scos din letargie, mi-au spus ca nu ma caracterizeaza..........am dansat iubite ...prima data  fara tine....iarta-ma...dar mi-i drag dansul si tu o stii prea bine ....iubiteeeeee

bravo tie!
bucura-te de viata...e asa scurta....=(


12-01-2008 22:03:08
   
?? ariela_k
Cont Sters

Inregistat: 12-04-2006
Mesaje: 422

P. Pan 63 a scris:


ariela_k a scris:

Imi place tot ce tine de dans.
..........................................................................................................................
Personal, cred ca dansul e o forma de a face dragoste, dar la alt nivel (cel energetic, nu fizic).

Acelasi lucru s-ar putea spune si despre masturbare, insa, s-avem rezon !..., nu poti compara o laba (chiar una bine facuta), c-un futai in lege !


Ma refeream la a face dragoste cu toate simturile treze, cu sufletul si trupul....nu la un simplu ,,futai in lege'', care dupa mine e echivalent cu ,,educatie fizica si sport''.
Personal, prefer sa dansez cu un partener, pina la epuizare si sa exerzez seductia, in dans, decit sa ma amagesc cu ,,futaiu ala in lege'' al tau.
Si asta, nu pt. ca mi-ar place sa ma masturbez, (cu dansul) chiar nu imi place asta.
Dar decit ,,educatie fizica si sport'' fara feeling, mai bine dansez si sigur asa am parte de feeling. :D
Sunt o senzuala...am un suflet (care are nevoile lui) si un corp, nu numai corp (cu nevoile lui aferente).

Ultima modificare facuta de ariela_k (13-01-2008 15:59:16)


13-01-2008 15:09:04
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la