Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / de ce este sexul important in consolidarea cuplului?    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 ... 7
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

unikaa a scris:

Da tu cine pana mea  esti? de iti permiti sa ne faci cretine si curve?...pai,tu ai impresia ca daca nu ai reusit sa-ti "multumesti" nevasta(diva) si a mai umblat si prin vecini..inseamna ca toate femeile sint la fel?...si revenind la topic,eu cred ca sexul este foarte important intr-un cuplu..degeaba oi fi tu frumos,destept si cu bani..in pat esti doar un barbat in pielea goala...si daca nu stii sa-ti satisfaci partenera...se duce la altii!!!! ;) :(

Uniko, ti-ai dat cu firma-n cap. Si io care te credeam o femeie care zburda libera printr-o ciurda de muieri...Sexu e important, scumpete mica, dar nu atat de important precum e respectul, pisicutza nesatula ce esti.
Altfel risti sa dai peste un om de cromagnon care te bate si mai tare si mai des decat te fute.


16-08-2007 22:52:00
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Si, citand din imensa si incredibila ta intelectualitate si inteligenta (imaginabile, dealtfel), spun si eu: daca ala cu care-ai fost nu ti-a satisfacut dorinta inimaginabila de orgasme si umezeli cauzatoare de igrasii ireversibile desi ti-o fi tras-o de ti-au sarit retinele si totusi tu ai preferat pe la vecini (ca  deh,poate te-au dus in ispita si cratitzele Zepter pe care le-avea ala prin bucatarie) asta nu inseamna ca ciudatul nu si-a satisfacut consoarta. Asa ca, dupa cum vezi, micutza floare de lotus, toate cacaturile astea au doua fetze, la fel ca voi, alea din specia "muieris domesticus".

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (16-08-2007 22:59:16)


16-08-2007 22:57:39
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihi ai intzeles ceva coana mare ....drept sa spun eu cred ca nu !
san_quentin30 a scris:


unikaa a scris:

Da tu cine pana mea  esti? de iti permiti sa ne faci cretine si curve?...pai,tu ai impresia ca daca nu ai reusit sa-ti "multumesti" nevasta(diva) si a mai umblat si prin vecini..inseamna ca toate femeile sint la fel?...si revenind la topic,eu cred ca sexul este foarte important intr-un cuplu..degeaba oi fi tu frumos,destept si cu bani..in pat esti doar un barbat in pielea goala...si daca nu stii sa-ti satisfaci partenera...se duce la altii!!!! ;) :(

Uniko, ti-ai dat cu firma-n cap. Si io care te credeam o femeie care zburda libera printr-o ciurda de muieri...Sexu e important, scumpete mica, dar nu atat de important precum e respectul, pisicutza nesatula ce esti.
Altfel risti sa dai peste un om de cromagnon care te bate si mai tare si mai des decat te fute.


17-08-2007 02:25:39
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihihi auzi tanti ce le zice sfantu ......adevaraciuni de adevaraciuni , pacat ca ai hard-ul mic shi nu incape atata informatzie pasarica !
san_quentin30 a scris:

Si, citand din imensa si incredibila ta intelectualitate si inteligenta (imaginabile, dealtfel), spun si eu: daca ala cu care-ai fost nu ti-a satisfacut dorinta inimaginabila de orgasme si umezeli cauzatoare de igrasii ireversibile desi ti-o fi tras-o de ti-au sarit retinele si totusi tu ai preferat pe la vecini (ca  deh,poate te-au dus in ispita si cratitzele Zepter pe care le-avea ala prin bucatarie) asta nu inseamna ca ciudatul nu si-a satisfacut consoarta. Asa ca, dupa cum vezi, micutza floare de lotus, toate cacaturile astea au doua fetze, la fel ca voi, alea din specia "muieris domesticus".


17-08-2007 02:32:07
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
voi doi purtatori de p.... ati inceput sa depasiti limitele bunului simt... mai bine catati sa vi se scoale aia de face entropia pantalonilor, iar nu tupeul sau grosolania... n-as vrea sa mai fiu nevoita sa va atentionez, nu profitati ca forumul nu e moderat...

17-08-2007 02:38:43
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihihi ofticoshii , botoshii shi suparacioshii !!!!!!!! bah nu confunda modul de a spune direct unele lucruri cu nesimtzirea ......mare deferentza !!!!!!!!   cat referitor la "aia de face entropia pantalonilor" eu dom"le recunosc : I-AM PUS AFISH ....APARAT DE FACUT PISHHHH !

17-08-2007 02:49:03
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

SandieShaw a scris:

voi doi purtatori de p.... ati inceput sa depasiti limitele bunului simt... mai bine catati sa vi se scoale aia de face entropia pantalonilor, iar nu tupeul sau grosolania... n-as vrea sa mai fiu nevoita sa va atentionez, nu profitati ca forumul nu e moderat...

Auzi motanica delicata.....purtatoare de p***uli sunteti voi, atata timp cat le aveti mereu in tzeste. Iar in ceea ce priveste moderarea forumului, ma puteti cenzura, bana, etc. pentru ca atata timp cat muierile au gurile mari in doar 2 situatii ( cand sunt in aceeasi haita sau cand o iau sus drept desert) mereu vor exista "nesimtiti" din astia ca noi care vor latra pe intelesul tuturor catzelelor care au impresia ca daca urla impreuna - urla corect.
Sper c-am fost destul de explicit, pe masura intelectualitatii tale la fel de dezordonate  precum o explozie necontrolata de intenstine.

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (17-08-2007 03:52:33)


17-08-2007 03:45:10
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hauuuuuu hauuuuu hauuuuuu .....hihihihi na ca tzi-ai gasit beleaua cu sfantul !
san_quentin30 a scris:


SandieShaw a scris:

voi doi purtatori de p.... ati inceput sa depasiti limitele bunului simt... mai bine catati sa vi se scoale aia de face entropia pantalonilor, iar nu tupeul sau grosolania... n-as vrea sa mai fiu nevoita sa va atentionez, nu profitati ca forumul nu e moderat...

Auzi motanica delicata.....purtatoare de p***uli sunteti voi, atata timp cat le aveti mereu in tzeste. Iar in ceea ce priveste moderarea forumului, ma puteti cenzura, bana, etc. pentru ca atata timp cat muierile au gurile mari in doar 2 situatii ( cand sunt in aceeasi haita sau cand o iau sus drept desert) mereu vor exista "nesimtiti" din astia ca noi care vor latra pe intelesul tuturor catzelelor care au impresia ca daca urla impreuna - urla corect.
Sper c-am fost destul de explicit, pe masura intelectualitatii tale la fel de dezordonate  precum o explozie necontrolata de intenstine.


17-08-2007 04:22:14
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

ciudatul_srl a scris:

hauuuuuu hauuuuu hauuuuuu .....hihihihi na ca tzi-ai gasit beleaua cu sfantul !
san_quentin30 a scris:


SandieShaw a scris:

voi doi purtatori de p.... ati inceput sa depasiti limitele bunului simt... mai bine catati sa vi se scoale aia de face entropia pantalonilor, iar nu tupeul sau grosolania... n-as vrea sa mai fiu nevoita sa va atentionez, nu profitati ca forumul nu e moderat...

Auzi motanica delicata.....purtatoare de p***uli sunteti voi, atata timp cat le aveti mereu in tzeste. Iar in ceea ce priveste moderarea forumului, ma puteti cenzura, bana, etc. pentru ca atata timp cat muierile au gurile mari in doar 2 situatii ( cand sunt in aceeasi haita sau cand o iau sus drept desert) mereu vor exista "nesimtiti" din astia ca noi care vor latra pe intelesul tuturor catzelelor care au impresia ca daca urla impreuna - urla corect.
Sper c-am fost destul de explicit, pe masura intelectualitatii tale la fel de dezordonate  precum o explozie necontrolata de intenstine.

:)))))))))))))0 Nu e vb de belea, ciudatule. E vb doar de faptul ca atunci cand se cineva zice ceva care deranjeaza, se gasesc totfelul de motive cum ar fi, de exemplu, limbajul grobian folosit de mine. Pai cum as putea vb altfel cu niste ipocrite de acest gen ?
Cel mai tare ma deranjeaza femeile proaste care pozeaza in cucuoane. Parveniti morali am mai halit eu pe paine calda si mai ales femei care in inconstienta insalubra carcita in asternuturile propriilor lor insatisfactii credeau ca daca latra cuvinte frumoase inseamna ca spun si adevarul.
Si niste versuri care li se potrivesc si care din pacate nu imi apartin:
"Pozati in crestini mai mari decat Sfantul Petru/ Sunteti ipocriti, manca-mi-ati p*** pana ramane de un metru"

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (17-08-2007 04:33:39)


17-08-2007 04:31:05
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
eeeeeee .....din astea bre care cum coboara din p.........-atul amantului  zbang la biserica la spovedanie ca sa le fie iertate pacatele !.....n-ai sesizat insa de ce le-a sarit mushtarul ....shi anume cand le-am spus ca s-a terminat cu divortzurile ca pe vremea lu" ceaushescu cand doamnele ashteptau sa plece barbatu" de acasa shi pac venea instalatorul !!!!!....daca le prindeai pac tot tu erai de vina ...ele primeau casa, copii shi pensia .......acum .....p...in mana !!!! ai prins-o cu popandau-n orificiu ...pac divortz shi pac o lashi in fundul gol !....asta le oftica ......ca deh toate divortzurile sunt cauzate doar de nenorocitzii ,betzivii shi curvarii de barbatzi ca femeile"s nishte floricele imaculate !

17-08-2007 04:52:28
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
ia zii sandieshaw are tata ciudatu" un pic de driptate sau nu ? ha ?

17-08-2007 04:54:40
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
si sexul este important in consolidarea cuplului (hihihi era sa scriu :grupului !) D-AIA !.....nah raspuns "telegent ! hihihihi

17-08-2007 05:03:49
   
?? Dor-ina
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
ai luat-o iar pe aratura...savantatii s-au chinuit 30 de ani sa inteleaga ce vrea femeia si nu au gasit raspunsul....dar te-ai intrebat de ce s-a dus cu instalatorul ,nu cumva e si vina acelui el?....voi sunteti sfinti ?nu evadati pe centura?....stii,atata fatarnicie,toti pacatuim...mai mult sau mai putin...fiecare isi duce crucea nu avem dreptul sa judecam...ia dragul meu viata asa cum este ea si nu mai te oftica pentru ca trece tineretea si vine un timp al durerii ....lasa femeile nu te mai lua de ele ...si nu uita ca majoritatea divorturilor sunt de la bautura ,saracie,..f rar din alte motive....vinovat?via din deal...gena...necomunicarea....minciuna..etc



ciudatul_srl a scris:

eeeeeee .....din astea bre care cum coboara din p.........-atul amantului  zbang la biserica la spovedanie ca sa le fie iertate pacatele !.....n-ai sesizat insa de ce le-a sarit mushtarul ....shi anume cand le-am spus ca s-a terminat cu divortzurile ca pe vremea lu" ceaushescu cand doamnele ashteptau sa plece barbatu" de acasa shi pac venea instalatorul !!!!!....daca le prindeai pac tot tu erai de vina ...ele primeau casa, copii shi pensia .......acum .....p...in mana !!!! ai prins-o cu popandau-n orificiu ...pac divortz shi pac o lashi in fundul gol !....asta le oftica ......ca deh toate divortzurile sunt cauzate doar de nenorocitzii ,betzivii shi curvarii de barbatzi ca femeile"s nishte floricele imaculate !


Ultima modificare facuta de Dor-ina (17-08-2007 10:40:25)


17-08-2007 10:38:27
   
?? Dor-ina
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
al furisit barbat mai esti....no comment!


san_quentin30 a scris:


SandieShaw a scris:

voi doi purtatori de p.... ati inceput sa depasiti limitele bunului simt... mai bine catati sa vi se scoale aia de face entropia pantalonilor, iar nu tupeul sau grosolania... n-as vrea sa mai fiu nevoita sa va atentionez, nu profitati ca forumul nu e moderat...

Auzi motanica delicata.....purtatoare de p***uli sunteti voi, atata timp cat le aveti mereu in tzeste. Iar in ceea ce priveste moderarea forumului, ma puteti cenzura, bana, etc. pentru ca atata timp cat muierile au gurile mari in doar 2 situatii ( cand sunt in aceeasi haita sau cand o iau sus drept desert) mereu vor exista "nesimtiti" din astia ca noi care vor latra pe intelesul tuturor catzelelor care au impresia ca daca urla impreuna - urla corect.
Sper c-am fost destul de explicit, pe masura intelectualitatii tale la fel de dezordonate  precum o explozie necontrolata de intenstine.


17-08-2007 10:47:24
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
bah asta-i bancu" : cu unde dai shi unde crapa !!!!!......eu nu sustzin ca barbatzii nu sunt vinovatzi !!!!!....eu am spus cu totul altceva dar se pare ca hardurile domniilor voastre nu pot procesa aceasta informatzie !!!! repet !!! AM SPUS : FETELOR ATENTZIE CA NU MAI ESTE CA PE VREMEA LU" CEUSHESCU IN CARE DOAR 1% DIN PROCESE SE INCHEIAU DIN VINA PARATEI !!!!!!! ( de fapt acest tip de hotarare era luat de instantze doar in cazuri extreme de  genul in care parata era in detentzie !) .....ACUM CINE ESTE VINOVAT PLATESHTE !....indiferent ca-i mama sau tata !
Dor-ina a scris:

ai luat-o iar pe aratura...savantatii s-au chinuit 30 de ani sa inteleaga ce vrea femeia si nu au gasit raspunsul....dar te-ai intrebat de ce s-a dus cu instalatorul ,nu cumva e si vina acelui el?....voi sunteti sfinti ?nu evadati pe centura?....stii,atata fatarnicie,toti pacatuim...mai mult sau mai putin...fiecare isi duce crucea nu avem dreptul sa judecam...ia dragul meu viata asa cum este ea si nu mai te oftica pentru ca trece tineretea si vine un timp al durerii ....lasa femeile nu te mai lua de ele ...si nu uita ca majoritatea divorturilor sunt de la bautura ,saracie,..f rar din alte motive....vinovat?via din deal...gena...necomunicarea....minciuna..etc



ciudatul_srl a scris:

eeeeeee .....din astea bre care cum coboara din p.........-atul amantului  zbang la biserica la spovedanie ca sa le fie iertate pacatele !.....n-ai sesizat insa de ce le-a sarit mushtarul ....shi anume cand le-am spus ca s-a terminat cu divortzurile ca pe vremea lu" ceaushescu cand doamnele ashteptau sa plece barbatu" de acasa shi pac venea instalatorul !!!!!....daca le prindeai pac tot tu erai de vina ...ele primeau casa, copii shi pensia .......acum .....p...in mana !!!! ai prins-o cu popandau-n orificiu ...pac divortz shi pac o lashi in fundul gol !....asta le oftica ......ca deh toate divortzurile sunt cauzate doar de nenorocitzii ,betzivii shi curvarii de barbatzi ca femeile"s nishte floricele imaculate !


17-08-2007 13:35:07
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
cat despre interventziile celor 2 macho - remus shi adita nr3 deh ce sa zic .......se baga ca barbatzeii in vorba ca poate primesc shi ei o poza nud de la doamne !!!!!!! genul : nu ne intalnim la un suc ?....hihihi ce sa-i faci ....dimocratzie bre !

17-08-2007 13:42:10
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
shi auzi tanti unikaa mai coboara dracu de la etajul unde locuieshti cu cracii pe pamant ......ca o s-o iei razna tot latrand ca o catzea in calduri devoratoare de telenovele !.....lasa sexul pentru aia care "se pricepe " ! nu "toate" din pantalonii barbatzilor se pot baga shi-n gura !

17-08-2007 13:53:04
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihi hai explodatzi ca fitilul vi l-am aprins !

17-08-2007 13:54:03
   
?? Dor-ina
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
ce-ti mai place ..off...de ce nu te faci actor in piesele mute?...ce-ai mey cu lumea?...te-ai plictisit asa-i ?...ce-o sa zica soacra-ta "am un ginere pus pe cioace"!...zile frumoase omule nelinistit....


ciudatul_srl a scris:

hihihi hai explodatzi ca fitilul vi l-am aprins !


17-08-2007 13:57:40
   
?? Dor-ina
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
Remus,dragul meu ,mi-a sarit mie in ajutor....e un suflet de aur ,la fel fratele lui geaman,Romulus..daca te mai ei de el te sparg la bot...clar?!...sa iei pozitia de soldat ascultator,da?..daca nu ,vin cu primaria si iti faram SRl-ul...


ciudatul_srl a scris:

cat despre interventziile celor 2 macho - remus shi adita nr3 deh ce sa zic .......se baga ca barbatzeii in vorba ca poate primesc shi ei o poza nud de la doamne !!!!!!! genul : nu ne intalnim la un suc ?....hihihi ce sa-i faci ....dimocratzie bre !


17-08-2007 14:10:04
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihihi ...cica nataraii nu o potrivesc dar o nimeresc !.....apropos dar de unde a ieshit chestia asta ca persoana mea s-a certat cu persoana ta ?.........am avut o mica controversa doamna !...adica eu am fost basescu , tu tariceanu shi hop presa pe margini ca sa manance shi ea rahat !........

17-08-2007 14:34:29
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

ciudatul_srl a scris:

shi auzi tanti unikaa mai coboara dracu de la etajul unde locuieshti cu cracii pe pamant ......ca o s-o iei razna tot latrand ca o catzea in calduri devoratoare de telenovele !.....lasa sexul pentru aia care "se pricepe " ! nu "toate" din pantalonii barbatzilor se pot baga shi-n gura !


Vad ca tu « latri » cel mai tare pe aici si daca nu ai insulta la fiecare fraza , poate ai fi mai simpatic … ce zici ? agresivitatea vine de la frustrari  ,nu agresa pe altii pt ce ti a facut nevasta …iti pierzi credibilitatea  . Sa nu te miri ca nu te mai respecta nimeni pe aici daca vei continua cu insultele ;)


17-08-2007 14:35:14
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
In cuplu , fiecare da importantza mai mare decat ar trebui la ce i lipseste sau la ce si doreste .... deh ca sa echilibreze dar mai rau dezechilibreaza ,sa fi tolerant , sa incerci sa l intelegi pe celalalt  e important ...probabil cel mai important

17-08-2007 14:42:46
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
Stimate domn prima nevasta nu mi-a facut mare lucru ....decat ca in ajunul craciunului fiind barbata shi cu ambatz in cap nu a putut sa mai ashtepte 2 ore ca eu sa termin lucrarea urgenta care o aveam la serviciu a suit cei 2 copii in mashina shi a plecat la mama-sa (baga-mi-ashi bani in gura ei de soacra ! ) nu a ajuns decat pana la intrarea in campina unde au avut accident mortal ...adicalea domnule au murit totzi trei !........asta se intampla in 1986 domnule !
A doua nevasta care in toata casnicia ei cu mine nu a avut decat o singura realizare -briliantul care i-l am !....s-a trezit ca nu mai are chef sa stea sa aiba grija de copil ca deh este barbata shi are ambatz la creier ca vrea sa-shi faca cariera ...asha ca s-a angajat shi .......copilul meu statea singur acasa cu o baba tembela care ii punea 2 felii de salam dimineatza in farfurie shi...atat ......ATENTZIE !......AVEAM O SITUATZIE MATERIALA FOARTE BUNA !!!!! DAR DEH ....ALDE FEMEI DIN ASTEA DE PE CANALE TELENOVELISTICE .....CARE VOR CARIERE !...asha ca briliantul meu s-a imbolnavit asha ca am dat divortz ,asha ca divortzul a durat 1 luna asha ca briliantul mi-a fost incredintzat mie asha ca ex-sotzia cariera nu a facut shi tot la mine vine sa cersheasca sunatori asha ca stimate domn ....da-mi voie sa reactzionez deosebit de violent cand aud femei care afirma ca divortzul se produce numai shi numai din cauza barbatzilor ! problema ca discutzia intre mine shi dor-ina a fost discutzia noastra ....(mie -mi place de ea ...hihihi )....nu trebuia madam unikaa care eu in general la adresa femeilor nu folosesc termeni duri ...sa se bage ca musca-n cura calului !...oricum aici pe acest site nu sunt nici ca sa jignesc nici ca sa impun pareri ...sunt ca sa ma distrez shi sa mai aflu shi eu o barfa doua ! .....cat despre doamna unikaa..... bree atotshtiutoareo sexul se face nu se comenteaza !...shi ca sa te enervez repet : barbatzii cand se duc la femei folosesc capul de jos ...pe cand voi femeilor cand va ducetzi la barbatzi folositzi capul de sus (adica farama de creier care o avetzi ) shi precis ca daca eshti divortzata numai ex- sotzul a fost devina shi precis ca daca nu eshti divortzata dar la varsta ta inca nu eshti casatorita ai omaaaaare problema !...hihi haidi bre sa vad cum faci spume ......aici sau intra pe privat ! apropos daca ai nevoie de psihiatru avem unul pe aici shi este destul de bun ! nu mai inchei cu hihihihi ci cu un mare zaaaaat unikoo la barbatzi ...ca eshti tare nelinushtita ....urla hormonii-n tine !


17-08-2007 17:38:34
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
NAH EXEMPLU apropos de femei :
" 200 RON/ora,700 RON/noapte, 2.500 RON/week-end, nenegociabil pentru servicii: BJ, COB, DATY, Extraball, FK, HJ, Incall/Outcall, LT, LTR, 69, Tour, sunt foarte selectiva, trebuie sa imi placa de tine, sa fii curat,discret, sensual, viril, daca nu nu indeplinesti aceste calitati nu ma intereseaza, ma poti contacta doar intre 12 am si 10 pm la unul din numerele de telefon: www.matrimoniale3x.ro.797.369/www.matri ... o.119.268, imi rezerv dreptul de a va refuza daca nu imi placeti(nu raspund la numere ascunse),in week-end tariful e mai mare".
adicalea bah daca plateshti ......trebuie sa mai shi corespunzi ...uliu mama romanieeeeeeeeee !......oare doamna nu a aflat ca doar 500 de euroi sunt de ajuns ca sa gaseshti stil,elegantza, sex nebun shi servicii deosebite o noapte intreaga fara ceas (pus pe marginea noptierei ) shi fara atatea conditzii ?......se pare ca nu ...sau oare barbatzii nu shtiu unde sa mearga ? ia baga top tanti unikaa ce parere ai ?


17-08-2007 17:54:31
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

ciudatul_srl a scris:

NAH EXEMPLU apropos de femei :
" 200 RON/ora,700 RON/noapte, 2.500 RON/week-end, nenegociabil pentru servicii: BJ, COB, DATY, Extraball, FK, HJ, Incall/Outcall, LT, LTR, 69, Tour, sunt foarte selectiva, trebuie sa imi placa de tine, sa fii curat,discret, sensual, viril, daca nu nu indeplinesti aceste calitati nu ma intereseaza, ma poti contacta doar intre 12 am si 10 pm la unul din numerele de telefon: www.matrimoniale3x.ro.797.369/www.matri ... o.119.268, imi rezerv dreptul de a va refuza daca nu imi placeti(nu raspund la numere ascunse),in week-end tariful e mai mare".
adicalea bah daca plateshti ......trebuie sa mai shi corespunzi ...uliu mama romanieeeeeeeeee !......oare doamna nu a aflat ca doar 500 de euroi sunt de ajuns ca sa gaseshti stil,elegantza, sex nebun shi servicii deosebite o noapte intreaga fara ceas (pus pe marginea noptierei ) shi fara atatea conditzii ?......se pare ca nu ...sau oare barbatzii nu shtiu unde sa mearga ? ia baga top tanti unikaa ce parere ai ?

"apropos de femei": se mai poarta tot mai putin anunturile "pe bani" pt ca cica le-ar transforma-n curve (nu ca ai putea tranforma o realitate in alta realitate dar....deh). In schimb printre casnicele cu pretentii de "doamne" acum sunt la mare moda si cautare asa numitele "forumiste" care incearca sa para ca si cum ar simti intr-adevar regret si spashire cand isi fac cruce-n dreptu bisericii rugandu-se in gand sa le fie iertate cantitatile industriale de lichid seminal (in limbaj popular-"sloboz") ingurgitate prin intermediul diverselor orificii.
In loc sa faceti pe sfintele, distinse si mandre posesoare de protuberantze-n chept, mai bine ati recunoaste cinstit ca dorinta placere si pervenire va face sa coborati pana la cel mai de jos nivel al ipocriziei morale si comportamentale pentru a ascede pe o treapta cat mai inalta ca ceea ce voi numiti (probabil) "adevaratele valori morale".

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (17-08-2007 20:42:11)


17-08-2007 20:40:51
   
?? Dor-ina
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
ma impiedic de randuri ...lasand la o parte femeile cu moravuri usoare,cele ce se vand ca la aprozar...hai sa luam un citat din Carte"iubiti-va intrutotul"....mai barbate...eu inca sustin ideea "fiecare sa-si duca crucea"...iar noi astea mai trecute de 40 ,crezi ca daca eram hotarate nu luam calea manastirii?....asa ca,fiecare are de ales dupa un divort,ori sunt slabe din fire si ajung depresive,ori se vand ,ori alcoolice,ori ...cele mai puternice (eu,eu,eu....ha!)..duc viata in dinti ,frumos si fara a cadea in ridicol...iti dau perfecta dreptate cand unele mironisite ,tute de altfel,...afirma cam asa"eu sa merg cu acela,eu sa pun mana pe ea,eu sa o fac pe bani..etc"...si realitatea este total opusa....suntem occidentali si cred ca mentalitatea ca o femeie sau un barbat se saruta peste tot din daruire curata,nu mai este ceva imoral...dar pt asta iti trebuie nu sa fii incult .....




san_quentin30 a scris:


ciudatul_srl a scris:

NAH EXEMPLU apropos de femei :
" 200 RON/ora,700 RON/noapte, 2.500 RON/week-end, nenegociabil pentru servicii: BJ, COB, DATY, Extraball, FK, HJ, Incall/Outcall, LT, LTR, 69, Tour, sunt foarte selectiva, trebuie sa imi placa de tine, sa fii curat,discret, sensual, viril, daca nu nu indeplinesti aceste calitati nu ma intereseaza, ma poti contacta doar intre 12 am si 10 pm la unul din numerele de telefon: www.matrimoniale3x.ro.797.369/www.matri ... o.119.268, imi rezerv dreptul de a va refuza daca nu imi placeti(nu raspund la numere ascunse),in week-end tariful e mai mare".
adicalea bah daca plateshti ......trebuie sa mai shi corespunzi ...uliu mama romanieeeeeeeeee !......oare doamna nu a aflat ca doar 500 de euroi sunt de ajuns ca sa gaseshti stil,elegantza, sex nebun shi servicii deosebite o noapte intreaga fara ceas (pus pe marginea noptierei ) shi fara atatea conditzii ?......se pare ca nu ...sau oare barbatzii nu shtiu unde sa mearga ? ia baga top tanti unikaa ce parere ai ?

"apropos de femei": se mai poarta tot mai putin anunturile "pe bani" pt ca cica le-ar transforma-n curve (nu ca ai putea tranforma o realitate in alta realitate dar....deh). In schimb printre casnicele cu pretentii de "doamne" acum sunt la mare moda si cautare asa numitele "forumiste" care incearca sa para ca si cum ar simti intr-adevar regret si spashire cand isi fac cruce-n dreptu bisericii rugandu-se in gand sa le fie iertate cantitatile industriale de lichid seminal (in limbaj popular-"sloboz") ingurgitate prin intermediul diverselor orificii.
In loc sa faceti pe sfintele, distinse si mandre posesoare de protuberantze-n chept, mai bine ati recunoaste cinstit ca dorinta placere si pervenire va face sa coborati pana la cel mai de jos nivel al ipocriziei morale si comportamentale pentru a ascede pe o treapta cat mai inalta ca ceea ce voi numiti (probabil) "adevaratele valori morale".


17-08-2007 21:16:49
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21

ciudatul_srl a scris:

Stimate domn prima nevasta nu mi-a facut mare lucru ....decat ca in ajunul craciunului fiind barbata shi cu ambatz in cap nu a putut sa mai ashtepte 2 ore ca eu sa termin lucrarea urgenta care o aveam la serviciu a suit cei 2 copii in mashina shi a plecat la mama-sa (baga-mi-ashi bani in gura ei de soacra ! ) nu a ajuns decat pana la intrarea in campina unde au avut accident mortal ...adicalea domnule au murit totzi trei !........asta se intampla in 1986 domnule !
A doua nevasta care in toata casnicia ei cu mine nu a avut decat o singura realizare -briliantul care i-l am !....s-a trezit ca nu mai are chef sa stea sa aiba grija de copil ca deh este barbata shi are ambatz la creier ca vrea sa-shi faca cariera ...asha ca s-a angajat shi .......copilul meu statea singur acasa cu o baba tembela care ii punea 2 felii de salam dimineatza in farfurie shi...atat ......ATENTZIE !......AVEAM O SITUATZIE MATERIALA FOARTE BUNA !!!!! DAR DEH ....ALDE FEMEI DIN ASTEA DE PE CANALE TELENOVELISTICE .....CARE VOR CARIERE !...asha ca briliantul meu s-a imbolnavit asha ca am dat divortz ,asha ca divortzul a durat 1 luna asha ca briliantul mi-a fost incredintzat mie asha ca ex-sotzia cariera nu a facut shi tot la mine vine sa cersheasca sunatori asha ca stimate domn ....da-mi voie sa reactzionez deosebit de violent cand aud femei care afirma ca divortzul se produce numai shi numai din cauza barbatzilor ! problema ca discutzia intre mine shi dor-ina a fost discutzia noastra ....(mie -mi place de ea ...hihihi )....nu trebuia madam unikaa care eu in general la adresa femeilor nu folosesc termeni duri ...sa se bage ca musca-n cura calului !...oricum aici pe acest site nu sunt nici ca sa jignesc nici ca sa impun pareri ...sunt ca sa ma distrez shi sa mai aflu shi eu o barfa doua ! .....cat despre doamna unikaa..... bree atotshtiutoareo sexul se face nu se comenteaza !...shi ca sa te enervez repet : barbatzii cand se duc la femei folosesc capul de jos ...pe cand voi femeilor cand va ducetzi la barbatzi folositzi capul de sus (adica farama de creier care o avetzi ) shi precis ca daca eshti divortzata numai ex- sotzul a fost devina shi precis ca daca nu eshti divortzata dar la varsta ta inca nu eshti casatorita ai omaaaaare problema !...hihi haidi bre sa vad cum faci spume ......aici sau intra pe privat ! apropos daca ai nevoie de psihiatru avem unul pe aici shi este destul de bun ! nu mai inchei cu hihihihi ci cu un mare zaaaaat unikoo la barbatzi ...ca eshti tare nelinushtita ....urla hormonii-n tine !
Aici se naste o intrebare: oare prea mult bine acumulat a facut-o pe prima ta sotie sa plece spre casa mamei ei? Tu chiar nu ai nici o vina? Recunoaste macar aici,unde nu te cunoaste nimeni. De cate ori ai lovit-o? De cate ori ai venit beat si pus pe cearta? De cate ori,de cate ori,sigur ca nu mai sti!

18-08-2007 21:22:36
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

adina_adina a scris:


ciudatul_srl a scris:

Stimate domn prima nevasta nu mi-a facut mare lucru ....decat ca in ajunul craciunului fiind barbata shi cu ambatz in cap nu a putut sa mai ashtepte 2 ore ca eu sa termin lucrarea urgenta care o aveam la serviciu a suit cei 2 copii in mashina shi a plecat la mama-sa (baga-mi-ashi bani in gura ei de soacra ! ) nu a ajuns decat pana la intrarea in campina unde au avut accident mortal ...adicalea domnule au murit totzi trei !........asta se intampla in 1986 domnule !
A doua nevasta care in toata casnicia ei cu mine nu a avut decat o singura realizare -briliantul care i-l am !....s-a trezit ca nu mai are chef sa stea sa aiba grija de copil ca deh este barbata shi are ambatz la creier ca vrea sa-shi faca cariera ...asha ca s-a angajat shi .......copilul meu statea singur acasa cu o baba tembela care ii punea 2 felii de salam dimineatza in farfurie shi...atat ......ATENTZIE !......AVEAM O SITUATZIE MATERIALA FOARTE BUNA !!!!! DAR DEH ....ALDE FEMEI DIN ASTEA DE PE CANALE TELENOVELISTICE .....CARE VOR CARIERE !...asha ca briliantul meu s-a imbolnavit asha ca am dat divortz ,asha ca divortzul a durat 1 luna asha ca briliantul mi-a fost incredintzat mie asha ca ex-sotzia cariera nu a facut shi tot la mine vine sa cersheasca sunatori asha ca stimate domn ....da-mi voie sa reactzionez deosebit de violent cand aud femei care afirma ca divortzul se produce numai shi numai din cauza barbatzilor ! problema ca discutzia intre mine shi dor-ina a fost discutzia noastra ....(mie -mi place de ea ...hihihi )....nu trebuia madam unikaa care eu in general la adresa femeilor nu folosesc termeni duri ...sa se bage ca musca-n cura calului !...oricum aici pe acest site nu sunt nici ca sa jignesc nici ca sa impun pareri ...sunt ca sa ma distrez shi sa mai aflu shi eu o barfa doua ! .....cat despre doamna unikaa..... bree atotshtiutoareo sexul se face nu se comenteaza !...shi ca sa te enervez repet : barbatzii cand se duc la femei folosesc capul de jos ...pe cand voi femeilor cand va ducetzi la barbatzi folositzi capul de sus (adica farama de creier care o avetzi ) shi precis ca daca eshti divortzata numai ex- sotzul a fost devina shi precis ca daca nu eshti divortzata dar la varsta ta inca nu eshti casatorita ai omaaaaare problema !...hihi haidi bre sa vad cum faci spume ......aici sau intra pe privat ! apropos daca ai nevoie de psihiatru avem unul pe aici shi este destul de bun ! nu mai inchei cu hihihihi ci cu un mare zaaaaat unikoo la barbatzi ...ca eshti tare nelinushtita ....urla hormonii-n tine !
Aici se naste o intrebare: oare prea mult bine acumulat a facut-o pe prima ta sotie sa plece spre casa mamei ei? Tu chiar nu ai nici o vina? Recunoaste macar aici,unde nu te cunoaste nimeni. De cate ori ai lovit-o? De cate ori ai venit beat si pus pe cearta? De cate ori,de cate ori,sigur ca nu mai sti!

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))0 NO OFFENCE, DAR SE PARE CA DE PREA PUTINE ORI !!!


18-08-2007 22:33:45
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Uneori inclin sa cred ca unul dintre colegii mei avea mare dreptate cand zicea asa: "mah, muierea atata merita: p**ula si bataie".

18-08-2007 22:35:39
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
fa dobitoaco poate tac-tu ala nenorocit a venit beat acasa ......era seara de craciun vita incaltzata shi eu aveam o urgentza la servicu cretino shi nu am plecat la ora stabilita ca sa facme craciunul la animala aia de soacra-mea pisha-m-ashi pe ia shi pe tine !!!! crezi ca totzi barbatzii vin acasa betzi cum venea tac-tu  handicapato ! din cauza unui bazdac de femeiesc am pierdut 2 copii shi tu ma intrebi daca veneam beat acasa ....vita !
adina_adina a scris:


ciudatul_srl a scris:

Stimate domn prima nevasta nu mi-a facut mare lucru ....decat ca in ajunul craciunului fiind barbata shi cu ambatz in cap nu a putut sa mai ashtepte 2 ore ca eu sa termin lucrarea urgenta care o aveam la serviciu a suit cei 2 copii in mashina shi a plecat la mama-sa (baga-mi-ashi bani in gura ei de soacra ! ) nu a ajuns decat pana la intrarea in campina unde au avut accident mortal ...adicalea domnule au murit totzi trei !........asta se intampla in 1986 domnule !
A doua nevasta care in toata casnicia ei cu mine nu a avut decat o singura realizare -briliantul care i-l am !....s-a trezit ca nu mai are chef sa stea sa aiba grija de copil ca deh este barbata shi are ambatz la creier ca vrea sa-shi faca cariera ...asha ca s-a angajat shi .......copilul meu statea singur acasa cu o baba tembela care ii punea 2 felii de salam dimineatza in farfurie shi...atat ......ATENTZIE !......AVEAM O SITUATZIE MATERIALA FOARTE BUNA !!!!! DAR DEH ....ALDE FEMEI DIN ASTEA DE PE CANALE TELENOVELISTICE .....CARE VOR CARIERE !...asha ca briliantul meu s-a imbolnavit asha ca am dat divortz ,asha ca divortzul a durat 1 luna asha ca briliantul mi-a fost incredintzat mie asha ca ex-sotzia cariera nu a facut shi tot la mine vine sa cersheasca sunatori asha ca stimate domn ....da-mi voie sa reactzionez deosebit de violent cand aud femei care afirma ca divortzul se produce numai shi numai din cauza barbatzilor ! problema ca discutzia intre mine shi dor-ina a fost discutzia noastra ....(mie -mi place de ea ...hihihi )....nu trebuia madam unikaa care eu in general la adresa femeilor nu folosesc termeni duri ...sa se bage ca musca-n cura calului !...oricum aici pe acest site nu sunt nici ca sa jignesc nici ca sa impun pareri ...sunt ca sa ma distrez shi sa mai aflu shi eu o barfa doua ! .....cat despre doamna unikaa..... bree atotshtiutoareo sexul se face nu se comenteaza !...shi ca sa te enervez repet : barbatzii cand se duc la femei folosesc capul de jos ...pe cand voi femeilor cand va ducetzi la barbatzi folositzi capul de sus (adica farama de creier care o avetzi ) shi precis ca daca eshti divortzata numai ex- sotzul a fost devina shi precis ca daca nu eshti divortzata dar la varsta ta inca nu eshti casatorita ai omaaaaare problema !...hihi haidi bre sa vad cum faci spume ......aici sau intra pe privat ! apropos daca ai nevoie de psihiatru avem unul pe aici shi este destul de bun ! nu mai inchei cu hihihihi ci cu un mare zaaaaat unikoo la barbatzi ...ca eshti tare nelinushtita ....urla hormonii-n tine !
Aici se naste o intrebare: oare prea mult bine acumulat a facut-o pe prima ta sotie sa plece spre casa mamei ei? Tu chiar nu ai nici o vina? Recunoaste macar aici,unde nu te cunoaste nimeni. De cate ori ai lovit-o? De cate ori ai venit beat si pus pe cearta? De cate ori,de cate ori,sigur ca nu mai sti!


18-08-2007 22:49:23
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Creierul muieresc e condus de ratiunea propriei neputinte.

18-08-2007 22:57:23
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
E clar de ce fug femeile de tine! Ai muuuulta cultura de fereeeentari si muzica ta preferata "este maneeeelele"  ! Nu-i asa, "mancati-as"?  Toata lumea e proasta,numai tu esti destept,cate tatuaje ai pe tine? Cati dinti mai ai in gura? De cate ori ai facut puscarie? De cate ori te-a batut politia? Motto-ul tau(daca sti ce-i aia) in viata e: carte multa nu se cere,sa fii prost sa ai putere. INCULTURISTUUUULE !!! SI ca sa ma cobor la nivelul tau iti spun in incheiere: HAI SICTIR MANCATIAS !!!

18-08-2007 23:00:25
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
auzi ma la cretinitatea asta cat de ordinara este ca mi-au venit spumele pe mine ....cred ca atata avazut la ta-su acasa ...venea ala beat ca porcu shi le trosnea pe amandouua de le sarea creierii!!
san_quentin30 a scris:

Creierul muieresc e condus de ratiunea propriei neputinte.


18-08-2007 23:00:45
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

adina_adina a scris:

E clar de ce fug femeile de tine! Ai muuuulta cultura de fereeeentari si muzica ta preferata "este maneeeelele"  ! Nu-i asa, "mancati-as"?  Toata lumea e proasta,numai tu esti destept,cate tatuaje ai pe tine? Cati dinti mai ai in gura? De cate ori ai facut puscarie? De cate ori te-a batut politia? Motto-ul tau(daca sti ce-i aia) in viata e: carte multa nu se cere,sa fii prost sa ai putere. INCULTURISTUUUULE !!! SI ca sa ma cobor la nivelul tau iti spun in incheiere: HAI SICTIR MANCATIAS !!!

Dupa cum am spus: creierul muieresc e condus de ratiunea propriei neputinte. Si pe intelesul tau: esti tuta, fah !

Post Scriptum. vai de capu' tau !


18-08-2007 23:02:27
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
PS: "pisha-m-ashi" pe tine de incult !!!

18-08-2007 23:03:40
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
cam tarziu, papusico, cam tarziu...

18-08-2007 23:04:26
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
mortzii tai de parashuta feminista ......de ce fa te-a lasat barbatul ??? .....de buna ce-ai fost? ......cred ca barbatul pleca la serviciu shi pac aparea instalatorul !...bun simtz am pentru cine merita nu pentru o parashuta de 2,5 lei ....de fapt se shi vede in replica ta ...ce " culturala " eshti ...marsh dracu" la clasa 4-a shi mai invatza gramatica !
adina_adina a scris:

E clar de ce fug femeile de tine! Ai muuuulta cultura de fereeeentari si muzica ta preferata "este maneeeelele"  ! Nu-i asa, "mancati-as"?  Toata lumea e proasta,numai tu esti destept,cate tatuaje ai pe tine? Cati dinti mai ai in gura? De cate ori ai facut puscarie? De cate ori te-a batut politia? Motto-ul tau(daca sti ce-i aia) in viata e: carte multa nu se cere,sa fii prost sa ai putere. INCULTURISTUUUULE !!! SI ca sa ma cobor la nivelul tau iti spun in incheiere: HAI SICTIR MANCATIAS !!!


18-08-2007 23:04:47
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hmmmmm ce faci baiat ?.....buna seara ...intrasem pe forum sa mai bag shi eu o vorba dar .....

18-08-2007 23:07:22
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
:)))) mah sincer pe mine au inceput sa ma distreze istericalele astea literare are cuconetului de pe net...Vb cu una acu pe mess...vai de tzeasta ei ca atata m-am rugat de ea sa fie ceva bun, etc. Ea- fata faina, n-am ce zice. Problema e ca are gandire matura si atitudine pubera. M-a barfit pe la coltzuri cu rudele ei; m-a spionat  de pe alte id-uri sa vada daca spun ceva de ea, a impus reguli pe care le incalca cu seninatate sperand ca n-o sa aflu.etc. Paranoia e-n floare. Culmea e ca dupa ce e proasta din pctul asta de vedere, ma apeleaza intr-una sa-mi spuna cat de trista si deprimata e...Asa ca latraturile catzelushelor din tzarcu' asta ma amuza teribil cand citesc in atitudinea lor aceeasi gandire tampita de genul : daca tzip, impresionez.
Vai si-amar de tute, dai si mai vai si-amar de tutele care nu-si dau seama cat de proaste sunt. :)

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (18-08-2007 23:10:04)


18-08-2007 23:09:22
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
culmea este ca daca mi-ashi pune mintea cu tine ...este foarte ushor sa aflu ce hram poarti shi ce mare director esti ....vai mama ta !! ....se vede din profil de fapt ...."engleza - cat de cat " !!!! hihihi ....auzi dom"le  e director cu colegiu !!!!!! hihihi citeshte toanto legea shi vezi ce studii sunt necesare ca sa fii director !.....unde ai facut colegiul .....pe shtefan furtuna sau in matasari ?  shi GATA PUNCT !

18-08-2007 23:13:46
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
adicalea : marsh la rahat doamna !
ciudatul_srl a scris:

culmea este ca daca mi-ashi pune mintea cu tine ...este foarte ushor sa aflu ce hram poarti shi ce mare director esti ....vai mama ta !! ....se vede din profil de fapt ...."engleza - cat de cat " !!!! hihihi ....auzi dom"le  e director cu colegiu !!!!!! hihihi citeshte toanto legea shi vezi ce studii sunt necesare ca sa fii director !.....unde ai facut colegiul .....pe shtefan furtuna sau in matasari ?  shi GATA PUNCT !


18-08-2007 23:14:54
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
daca m-apuc si io s-o barfesc, n-o mai spala toata apa de pe Planeta Pamant..Cine stie...poate da, poate nu...macar sa am si eu multumirea ca daca tot ma banuieste, macar sa aiba motive serioase.
Cred ca se vor cocosha de ras alealalte muieri de la locu ei de munca...


18-08-2007 23:15:04
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
deh...contabile..si cu asta cred c-am zis totul

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (18-08-2007 23:15:56)


18-08-2007 23:15:40
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
pardon dom"le ..........directoare !!!!! ...cu muuuuulte studii ....colegiu !....hihihi !
san_quentin30 a scris:

deh...contabile..si cu asta cred c-am zis totul


18-08-2007 23:17:53
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Mah ciudatule...adina asta n-o fi vreuna d-aia la care ai uitat sa-i dai restu' ?

18-08-2007 23:18:06
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

ciudatul_srl a scris:

pardon dom"le ..........directoare !!!!! ...cu muuuuulte studii ....colegiu !....hihihi !
san_quentin30 a scris:

deh...contabile..si cu asta cred c-am zis totul

Da o fi facut scoli inalte...d-alea cu 4-5 etaje


18-08-2007 23:18:49
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
nu bre ca pe matasari sau stefan furtuna nu-s blocuri  !
san_quentin30 a scris:


ciudatul_srl a scris:

pardon dom"le ..........directoare !!!!! ...cu muuuuulte studii ....colegiu !....hihihi !
san_quentin30 a scris:

deh...contabile..si cu asta cred c-am zis totul

Da o fi facut scoli inalte...d-alea cu 4-5 etaje


18-08-2007 23:21:33
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
N-or fi...dar e sigur ca la trotuar a inceput sa lucreze.

18-08-2007 23:22:19
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
dor_inoooooooo haide bah la barfa pe unde- mi bananai ?...hihihi

18-08-2007 23:23:23
   
Pagini:  1 2 3 4 5 ... 7    
Mergeti la