Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / de ce este sexul important in consolidarea cuplului?    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 5 6 ... 7
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21

adina_adina a scris:

E clar de ce fug femeile de tine! Ai muuuulta cultura de fereeeentari si muzica ta preferata "este maneeeelele"  ! Nu-i asa, "mancati-as"?  Toata lumea e proasta,numai tu esti destept,cate tatuaje ai pe tine? Cati dinti mai ai in gura? De cate ori ai facut puscarie? De cate ori te-a batut politia? Motto-ul tau(daca sti ce-i aia) in viata e: carte multa nu se cere,sa fii prost sa ai putere. INCULTURISTUUUULE !!! SI ca sa ma cobor la nivelul tau iti spun in incheiere: HAI SICTIR MANCATIAS !!!

AI curaj sa raspunzi la intrebarile astea legate de tatuaje,dinti,etc?


18-08-2007 23:33:56
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
sfinte asha de mult m-a enervat "licentziata" de la colegiu incat am deschis subiect nou la "Discutii Diverse"

18-08-2007 23:40:11
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
...... precis  tac-tu avea tatuaj pe mana dreapta !...MARSH LA RAHAT .....
adina_adina a scris:


adina_adina a scris:

E clar de ce fug femeile de tine! Ai muuuulta cultura de fereeeentari si muzica ta preferata "este maneeeelele"  ! Nu-i asa, "mancati-as"?  Toata lumea e proasta,numai tu esti destept,cate tatuaje ai pe tine? Cati dinti mai ai in gura? De cate ori ai facut puscarie? De cate ori te-a batut politia? Motto-ul tau(daca sti ce-i aia) in viata e: carte multa nu se cere,sa fii prost sa ai putere. INCULTURISTUUUULE !!! SI ca sa ma cobor la nivelul tau iti spun in incheiere: HAI SICTIR MANCATIAS !!!

AI curaj sa raspunzi la intrebarile astea legate de tatuaje,dinti,etc?


18-08-2007 23:41:59
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
NU mai ai dinti in gura,din acest motiv probabil porti mustata,ca sa ascunzi gingia vanata si putrezita care pute ca un hoit. Esti plin de tatuaje ca sa arati cat esti de tare in cloaca ta de inculti. Esti misogin(bineinteles ca nu sti ce inseamna),esti badaran si prost crescut,esti murdar si la propriu si la figurat. Esti un gunoi pe care nu il vrea nimeni,dovada faptul ca fug femeile de tine! Esti batran si ratat,te razbuni pe femei pentru neimplinirile tale,le urasti pentru ca nu iti inteleg desele betii si frustrarile patologice !!! Sti ca viata ta e terminata,sti ca nu vei mai avea o alta familie,pentru ca nimeni nu te vrea,si incerci sa pari ceea ce nu esti,sa mai salvezi aparentele,dar fata ta vorbeste despre multele betii si nopti dormite prin santuri,asa ca nu mai poti pacali pe nimeni. Asuma-ti situatia in care singur te-ai adus si scoate-ti ura din suflet,macar in felul asta vei primi si tu compasiune si poate si o felie de paine atunci cand vei fi in neputinta,pentru ca v-a veni si ziua aceea.

19-08-2007 00:00:37
   
?? henriksen
Cont Sters

Inregistat: 02-02-2007
Mesaje: 102

adina_adina a scris:


ciudatul_srl a scris:

Stimate domn prima nevasta nu mi-a facut mare lucru ....decat ca in ajunul craciunului fiind barbata shi cu ambatz in cap nu a putut sa mai ashtepte 2 ore ca eu sa termin lucrarea urgenta care o aveam la serviciu a suit cei 2 copii in mashina shi a plecat la mama-sa (baga-mi-ashi bani in gura ei de soacra ! ) nu a ajuns decat pana la intrarea in campina unde au avut accident mortal ...adicalea domnule au murit totzi trei !........asta se intampla in 1986 domnule !
A doua nevasta care in toata casnicia ei cu mine nu a avut decat o singura realizare -briliantul care i-l am !....s-a trezit ca nu mai are chef sa stea sa aiba grija de copil ca deh este barbata shi are ambatz la creier ca vrea sa-shi faca cariera ...asha ca s-a angajat shi .......copilul meu statea singur acasa cu o baba tembela care ii punea 2 felii de salam dimineatza in farfurie shi...atat ......ATENTZIE !......AVEAM O SITUATZIE MATERIALA FOARTE BUNA !!!!! DAR DEH ....ALDE FEMEI DIN ASTEA DE PE CANALE TELENOVELISTICE .....CARE VOR CARIERE !...asha ca briliantul meu s-a imbolnavit asha ca am dat divortz ,asha ca divortzul a durat 1 luna asha ca briliantul mi-a fost incredintzat mie asha ca ex-sotzia cariera nu a facut shi tot la mine vine sa cersheasca sunatori asha ca stimate domn ....da-mi voie sa reactzionez deosebit de violent cand aud femei care afirma ca divortzul se produce numai shi numai din cauza barbatzilor ! problema ca discutzia intre mine shi dor-ina a fost discutzia noastra ....(mie -mi place de ea ...hihihi )....nu trebuia madam unikaa care eu in general la adresa femeilor nu folosesc termeni duri ...sa se bage ca musca-n cura calului !...oricum aici pe acest site nu sunt nici ca sa jignesc nici ca sa impun pareri ...sunt ca sa ma distrez shi sa mai aflu shi eu o barfa doua ! .....cat despre doamna unikaa..... bree atotshtiutoareo sexul se face nu se comenteaza !...shi ca sa te enervez repet : barbatzii cand se duc la femei folosesc capul de jos ...pe cand voi femeilor cand va ducetzi la barbatzi folositzi capul de sus (adica farama de creier care o avetzi ) shi precis ca daca eshti divortzata numai ex- sotzul a fost devina shi precis ca daca nu eshti divortzata dar la varsta ta inca nu eshti casatorita ai omaaaaare problema !...hihi haidi bre sa vad cum faci spume ......aici sau intra pe privat ! apropos daca ai nevoie de psihiatru avem unul pe aici shi este destul de bun ! nu mai inchei cu hihihihi ci cu un mare zaaaaat unikoo la barbatzi ...ca eshti tare nelinushtita ....urla hormonii-n tine !
Aici se naste o intrebare: oare prea mult bine acumulat a facut-o pe prima ta sotie sa plece spre casa mamei ei? Tu chiar nu ai nici o vina? Recunoaste macar aici,unde nu te cunoaste nimeni. De cate ori ai lovit-o? De cate ori ai venit beat si pus pe cearta? De cate ori,de cate ori,sigur ca nu mai sti!



Valeleeeeeu ce repede l-ai descusut... Nici nu te-ai gandit prea mult asa-i? Sa fiu sincer pentru o persoana care sustine ca e in cautare de "amicitie" esti cam agresiva nu ti se pare? Fiecare are rani din trecut care probabil raman deschise toata viata, rani purulente pe care le purtam dupa noi in liniste iar sarea otravita pe care tu o imprastii in mod gratuit denota muuulta rautate, ca sa nu zic  prostie... Chiar crezi ca esti fara cusur?
Apropo de limbaj de ferentari, cand am citit prostiile ce le-ai debitat in continuare sa mor daca nu mi i-am imaginat pe dan iosif si vanghelie combinandu-si intelectul ca sa scrie nazdravaniile alea...


19-08-2007 00:02:23
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

adina_adina a scris:

NU mai ai dinti in gura,din acest motiv probabil porti mustata,ca sa ascunzi gingia vanata si putrezita care pute ca un hoit. Esti plin de tatuaje ca sa arati cat esti de tare in cloaca ta de inculti. Esti misogin(bineinteles ca nu sti ce inseamna),esti badaran si prost crescut,esti murdar si la propriu si la figurat. Esti un gunoi pe care nu il vrea nimeni,dovada faptul ca fug femeile de tine! Esti batran si ratat,te razbuni pe femei pentru neimplinirile tale,le urasti pentru ca nu iti inteleg desele betii si frustrarile patologice !!! Sti ca viata ta e terminata,sti ca nu vei mai avea o alta familie,pentru ca nimeni nu te vrea,si incerci sa pari ceea ce nu esti,sa mai salvezi aparentele,dar fata ta vorbeste despre multele betii si nopti dormite prin santuri,asa ca nu mai poti pacali pe nimeni. Asuma-ti situatia in care singur te-ai adus si scoate-ti ura din suflet,macar in felul asta vei primi si tu compasiune si poate si o felie de paine atunci cand vei fi in neputinta,pentru ca v-a veni si ziua aceea.

:))))) Citesc si ma mir....credeam ca alte personaje de desene animate de gen feminin de pe ste-ul asta sunt patetice, scumpo, insa cand vad modul in care iti proiectezi frustrarile ajung la concluzia ca poate pt unii, viata e chiar de rahat.


19-08-2007 00:03:29
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

henriksen a scris:


adina_adina a scris:


ciudatul_srl a scris:

Stimate domn prima nevasta nu mi-a facut mare lucru ....decat ca in ajunul craciunului fiind barbata shi cu ambatz in cap nu a putut sa mai ashtepte 2 ore ca eu sa termin lucrarea urgenta care o aveam la serviciu a suit cei 2 copii in mashina shi a plecat la mama-sa (baga-mi-ashi bani in gura ei de soacra ! ) nu a ajuns decat pana la intrarea in campina unde au avut accident mortal ...adicalea domnule au murit totzi trei !........asta se intampla in 1986 domnule !
A doua nevasta care in toata casnicia ei cu mine nu a avut decat o singura realizare -briliantul care i-l am !....s-a trezit ca nu mai are chef sa stea sa aiba grija de copil ca deh este barbata shi are ambatz la creier ca vrea sa-shi faca cariera ...asha ca s-a angajat shi .......copilul meu statea singur acasa cu o baba tembela care ii punea 2 felii de salam dimineatza in farfurie shi...atat ......ATENTZIE !......AVEAM O SITUATZIE MATERIALA FOARTE BUNA !!!!! DAR DEH ....ALDE FEMEI DIN ASTEA DE PE CANALE TELENOVELISTICE .....CARE VOR CARIERE !...asha ca briliantul meu s-a imbolnavit asha ca am dat divortz ,asha ca divortzul a durat 1 luna asha ca briliantul mi-a fost incredintzat mie asha ca ex-sotzia cariera nu a facut shi tot la mine vine sa cersheasca sunatori asha ca stimate domn ....da-mi voie sa reactzionez deosebit de violent cand aud femei care afirma ca divortzul se produce numai shi numai din cauza barbatzilor ! problema ca discutzia intre mine shi dor-ina a fost discutzia noastra ....(mie -mi place de ea ...hihihi )....nu trebuia madam unikaa care eu in general la adresa femeilor nu folosesc termeni duri ...sa se bage ca musca-n cura calului !...oricum aici pe acest site nu sunt nici ca sa jignesc nici ca sa impun pareri ...sunt ca sa ma distrez shi sa mai aflu shi eu o barfa doua ! .....cat despre doamna unikaa..... bree atotshtiutoareo sexul se face nu se comenteaza !...shi ca sa te enervez repet : barbatzii cand se duc la femei folosesc capul de jos ...pe cand voi femeilor cand va ducetzi la barbatzi folositzi capul de sus (adica farama de creier care o avetzi ) shi precis ca daca eshti divortzata numai ex- sotzul a fost devina shi precis ca daca nu eshti divortzata dar la varsta ta inca nu eshti casatorita ai omaaaaare problema !...hihi haidi bre sa vad cum faci spume ......aici sau intra pe privat ! apropos daca ai nevoie de psihiatru avem unul pe aici shi este destul de bun ! nu mai inchei cu hihihihi ci cu un mare zaaaaat unikoo la barbatzi ...ca eshti tare nelinushtita ....urla hormonii-n tine !
Aici se naste o intrebare: oare prea mult bine acumulat a facut-o pe prima ta sotie sa plece spre casa mamei ei? Tu chiar nu ai nici o vina? Recunoaste macar aici,unde nu te cunoaste nimeni. De cate ori ai lovit-o? De cate ori ai venit beat si pus pe cearta? De cate ori,de cate ori,sigur ca nu mai sti!



Valeleeeeeu ce repede l-ai descusut... Nici nu te-ai gandit prea mult asa-i? Sa fiu sincer pentru o persoana care sustine ca e in cautare de "amicitie" esti cam agresiva nu ti se pare? Fiecare are rani din trecut care probabil raman deschise toata viata, rani purulente pe care le purtam dupa noi in liniste iar sarea otravita pe care tu o imprastii in mod gratuit denota muuulta rautate, ca sa nu zic  prostie... Chiar crezi ca esti fara cusur?
Apropo de limbaj de ferentari, cand am citit prostiile ce le-ai debitat in continuare sa mor daca nu mi i-am imaginat pe dan iosif si vanghelie combinandu-si intelectul ca sa scrie nazdravaniile alea...

:))))))))))))))))))))))))))))))))
Asta apropos de ce scriam eu mai demult, despre as-zisele doamne carora le e suficient un cuvant pentru ca adevarata lor identitate morala sa scoata fashnetz capsorul din troaca sufletului lor...curve cu pretentii de doamne, si proaste cu titulatura de culte..E de-ajuns o vorba ca sa-si dea cu firma-n cap

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (19-08-2007 00:06:14)


19-08-2007 00:05:50
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
chiar crezi ca in asha hal am ajuns sa- mi jignesc organul sexual ?....hihihihi !
san_quentin30 a scris:

Mah ciudatule...adina asta n-o fi vreuna d-aia la care ai uitat sa-i dai restu' ?


19-08-2007 00:06:18
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

ciudatul_srl a scris:

chiar crezi ca in asha hal am ajuns sa- mi jignesc organul sexual ?....hihihihi !
san_quentin30 a scris:

Mah ciudatule...adina asta n-o fi vreuna d-aia la care ai uitat sa-i dai restu' ?

Ce nu face omul la betie...mai demult am futut o capra..n-o fi ea?


19-08-2007 00:08:05
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
mersi henriksen dar chiar a nimerit-o ca nuca-n perete ....exact aceeashi atitudine pe care o au majoritatea .....barbatul este vinovat de destramarea oricarei casnicii !
san_quentin30 a scris:


henriksen a scris:


adina_adina a scris:

Aici se naste o intrebare: oare prea mult bine acumulat a facut-o pe prima ta sotie sa plece spre casa mamei ei? Tu chiar nu ai nici o vina? Recunoaste macar aici,unde nu te cunoaste nimeni. De cate ori ai lovit-o? De cate ori ai venit beat si pus pe cearta? De cate ori,de cate ori,sigur ca nu mai sti!



Valeleeeeeu ce repede l-ai descusut... Nici nu te-ai gandit prea mult asa-i? Sa fiu sincer pentru o persoana care sustine ca e in cautare de "amicitie" esti cam agresiva nu ti se pare? Fiecare are rani din trecut care probabil raman deschise toata viata, rani purulente pe care le purtam dupa noi in liniste iar sarea otravita pe care tu o imprastii in mod gratuit denota muuulta rautate, ca sa nu zic  prostie... Chiar crezi ca esti fara cusur?
Apropo de limbaj de ferentari, cand am citit prostiile ce le-ai debitat in continuare sa mor daca nu mi i-am imaginat pe dan iosif si vanghelie combinandu-si intelectul ca sa scrie nazdravaniile alea...

:))))))))))))))))))))))))))))))))
Asta apropos de ce scriam eu mai demult, despre as-zisele doamne carora le e suficient un cuvant pentru ca adevarata lor identitate morala sa scoata fashnetz capsorul din troaca sufletului lor...curve cu pretentii de doamne, si proaste cu titulatura de culte..E de-ajuns o vorba ca sa-si dea cu firma-n cap


19-08-2007 00:09:48
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
o fi , n-o fi.........apropos cate picioare avea ?.....sau te pomeni ca era inca iada shi sugea la tzatza ?....hihihi cat de nemernic mi-s !..

19-08-2007 00:14:51
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

ciudatul_srl a scris:

o fi , n-o fi.........apropos cate picioare avea ?.....sau te pomeni ca era inca iada shi sugea la tzatza ?....hihihi cat de nemernic mi-s !..

Tu ca tu, da' sa ma vezi pe mine....


19-08-2007 00:21:05
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

ciudatul_srl a scris:

o fi , n-o fi.........apropos cate picioare avea ?.....sau te pomeni ca era inca iada shi sugea la tzatza ?....hihihi cat de nemernic mi-s !..

mai baietzi...uire ,asta imi place cel mai mult la voi,solidaritatea! la voi e mai cinstit jocul,pe fatza...la noi e jale mare,valea plingerii...hai,sa aveti o seara placuta shi ,,nu merita orice provocare sa-ti descarci tot sacul...


19-08-2007 00:21:41
   
?? henriksen
Cont Sters

Inregistat: 02-02-2007
Mesaje: 102

adina_adina a scris:

NU mai ai dinti in gura,din acest motiv probabil porti mustata,ca sa ascunzi gingia vanata si putrezita care pute ca un hoit. Esti plin de tatuaje ca sa arati cat esti de tare in cloaca ta de inculti. Esti misogin(bineinteles ca nu sti ce inseamna),esti badaran si prost crescut,esti murdar si la propriu si la figurat. Esti un gunoi pe care nu il vrea nimeni,dovada faptul ca fug femeile de tine! Esti batran si ratat,te razbuni pe femei pentru neimplinirile tale,le urasti pentru ca nu iti inteleg desele betii si frustrarile patologice !!! Sti ca viata ta e terminata,sti ca nu vei mai avea o alta familie,pentru ca nimeni nu te vrea,si incerci sa pari ceea ce nu esti,sa mai salvezi aparentele,dar fata ta vorbeste despre multele betii si nopti dormite prin santuri,asa ca nu mai poti pacali pe nimeni. Asuma-ti situatia in care singur te-ai adus si scoate-ti ura din suflet,macar in felul asta vei primi si tu compasiune si poate si o felie de paine atunci cand vei fi in neputinta,pentru ca v-a veni si ziua aceea.


Pomenesti cam des de betie. Nu stiu ce exponate ai intalnit tu dar nu toti barbatii sunt tovarasi cu paharul. Daca ma intrebi pe mine cre ca tu esti cea care a ajuns la fundul paharului . Baga un refill si trage pe dreapta. Cre ca ai spus deja suficiente...


19-08-2007 00:21:42
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
Ciudatule,schimba-ti nick-ul in Ratatul_srl ca sa vina lumea sa iti dea de-o ciorba!!! Asta ca sa nu zici ca nu ti-am dat un sfat sa bagi si tu ceva la gingii. De cand nu ai mancat o ciorba calda? Ca cu bautura stiu ca nu te-ntrece nici dracu,esti mare betiv si ratat,stiu,nu trebuie decat sa citesc ce ai scris despre femei si mi-am dat seama. Nu ai multe defecte doar esti betiv,misogin,frustrat,vulgar,incult,violent,badaran. Pana acum asta ai demonstrat,mai ales cand te-ai exprimat atat de "frumos" legat de fosta ta soacra. De "bun" ce esti a plecat nevasta-ta la maica-sa! Te mustra constiinta cateodata? Sau e mereu inecata in aburii alcoolului?

19-08-2007 00:22:33
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

AURORA36 a scris:


ciudatul_srl a scris:

o fi , n-o fi.........apropos cate picioare avea ?.....sau te pomeni ca era inca iada shi sugea la tzatza ?....hihihi cat de nemernic mi-s !..

mai baietzi...uire ,asta imi place cel mai mult la voi,solidaritatea! la voi e mai cinstit jocul,pe fatza...la noi e jale mare,valea plingerii...hai,sa aveti o seara placuta shi ,,nu merita orice provocare sa-ti descarci tot sacul...

Dragutza, adevarul naste solidaritate.


19-08-2007 00:22:52
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
tanti "licentziata de la colegiu" ia spune matale "telectualo  cand, unde shi la ce spectacol ai fost ultima oara ...ca vad la profil marele tau interes pentru teatru !......ia ieshi la interval ....ca sa te prind cu matza-n sac shi sa te fac de rahat !!

19-08-2007 00:23:10
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

ciudatul_srl a scris:

tanti "licentziata de la colegiu" ia spune matale "telectualo  cand, unde shi la ce spectacol ai fost ultima oara ...ca vad la profil marele tau interes pentru teatru !......ia ieshi la interval ....ca sa te prind cu matza-n sac shi sa te fac de rahat !!

cred ca era piesa " Big Matures Swallow" ?


19-08-2007 00:24:50
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
MESAJ PENTRU PSIHIATRUL MEU FAVORIT :  ....am sa-tzi dau nishte palme la fund !...ete asha ....hihihihi !
san_quentin30 a scris:


AURORA36 a scris:


ciudatul_srl a scris:

o fi , n-o fi.........apropos cate picioare avea ?.....sau te pomeni ca era inca iada shi sugea la tzatza ?....hihihi cat de nemernic mi-s !..

mai baietzi...uire ,asta imi place cel mai mult la voi,solidaritatea! la voi e mai cinstit jocul,pe fatza...la noi e jale mare,valea plingerii...hai,sa aveti o seara placuta shi ,,nu merita orice provocare sa-ti descarci tot sacul...

Dragutza, adevarul naste solidaritate.


19-08-2007 00:24:58
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
As cita mai degraba:"somnul ratiunii naste monstrii" . Si nu,nu stau sa va explic ce inseamna!

19-08-2007 00:25:27
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

adina_adina a scris:

As cita mai degraba:"somnul ratiunii naste monstrii" . Si nu,nu stau sa va explic ce inseamna!

Nu trebe sa explici. Iti citim posturile si ne dam singuri seama.


19-08-2007 00:26:18
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
nu te baga sfinte ca precis pune botu" capra !...hihihihi shi spune c-a vizionat-o !...hihihihi !
san_quentin30 a scris:


ciudatul_srl a scris:

tanti "licentziata de la colegiu" ia spune matale "telectualo  cand, unde shi la ce spectacol ai fost ultima oara ...ca vad la profil marele tau interes pentru teatru !......ia ieshi la interval ....ca sa te prind cu matza-n sac shi sa te fac de rahat !!

cred ca era piesa " Big Matures Swallow" ?


19-08-2007 00:26:27
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

ciudatul_srl a scris:

MESAJ PENTRU PSIHIATRUL MEU FAVORIT :  ....am sa-tzi dau nishte palme la fund !...ete asha ....hihihihi !
san_quentin30 a scris:


AURORA36 a scris:


mai baietzi...uire ,asta imi place cel mai mult la voi,solidaritatea! la voi e mai cinstit jocul,pe fatza...la noi e jale mare,valea plingerii...hai,sa aveti o seara placuta shi ,,nu merita orice provocare sa-ti descarci tot sacul...

Dragutza, adevarul naste solidaritate.

Huh? ce, esti nebun? :))))


19-08-2007 00:26:55
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
faaaaaaaaaa marsh la rahat ....baga cu teatru lasa vraja ....raspunde la ce te-am intrebat ....nu fanda !!!!!!!!
san_quentin30 a scris:


adina_adina a scris:

As cita mai degraba:"somnul ratiunii naste monstrii" . Si nu,nu stau sa va explic ce inseamna!

Nu trebe sa explici. Iti citim posturile si ne dam singuri seama.


19-08-2007 00:27:41
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
Explica-i ca "fanda" nu e specia aia de urs cu ochelari negri.

19-08-2007 00:29:12
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
huh nu nebun doar diliu !.....hihihihi !
san_quentin30 a scris:


ciudatul_srl a scris:

MESAJ PENTRU PSIHIATRUL MEU FAVORIT :  ....am sa-tzi dau nishte palme la fund !...ete asha ....hihihihi !
san_quentin30 a scris:


Dragutza, adevarul naste solidaritate.

Huh? ce, esti nebun? :))))


19-08-2007 00:30:23
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

ciudatul_srl a scris:

MESAJ PENTRU PSIHIATRUL MEU FAVORIT :  ....am sa-tzi dau nishte palme la fund !...ete asha ....hihihihi !
san_quentin30 a scris:


AURORA36 a scris:


mai baietzi...uire ,asta imi place cel mai mult la voi,solidaritatea! la voi e mai cinstit jocul,pe fatza...la noi e jale mare,valea plingerii...hai,sa aveti o seara placuta shi ,,nu merita orice provocare sa-ti descarci tot sacul...

Dragutza, adevarul naste solidaritate.

daaaa...numai gura aia fara dintzi e de tine...de cind tot ma amenitzi cu asta shi nu te tzii de promisiune...dar,daca treci testele,ma vad obligata ,cu cea mai mare placere,sa ma supun ....ordinul nu se discuta...asha m-a invatzat fata mea,catzelusha...


19-08-2007 00:30:30
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
Ciudatule,ai curaj si descrie-te!!! Spune adevarul despre hidosenia pe care o vezi atunci cand te uiti in oglinda,recunoaste ca nu mai ai dinti,ca esti batran si arati ca o epava,ca ai tatuaje si cicatrici,de ce nu vrei sa recunosti ca le ai amintire din puscariile pe unde ai tot trecut de-a lungul talei vieti? Nu iti cer sa spui de cate ori ai fost "fetita" prin puscarie,asta se subantelege,spune doar unde ti-ai lasat dintii. Hei,ce zici,te descriu prea bine,nu-i asa ? Oare de unde te stiu ?

19-08-2007 00:32:36
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
lasa sa vad ce shtie la teatru ....."n-orificii de panarama ! nu vezi ca tce ca nevasta porcului in papushoi !(parca asha era vorba !!!!...) hihihihi
san_quentin30 a scris:

Explica-i ca "fanda" nu e specia aia de urs cu ochelari negri.


19-08-2007 00:32:39
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

ciudatul_srl a scris:

huh nu nebun doar diliu !.....hihihihi !
san_quentin30 a scris:


ciudatul_srl a scris:

MESAJ PENTRU PSIHIATRUL MEU FAVORIT :  ....am sa-tzi dau nishte palme la fund !...ete asha ....hihihihi !

Huh? ce, esti nebun? :))))

pare nebun,se da diliu dar nu e prost....!!!


19-08-2007 00:33:55
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
faaaaaaaaaaaa baga de teatru ...spectacolo .....lasa fandarile ! Daca eshti cat de cat cunoscatoare shi umblii prin salile de teatru trebuie sa cunoshti ceva !
adina_adina a scris:

Ciudatule,ai curaj si descrie-te!!! Spune adevarul despre hidosenia pe care o vezi atunci cand te uiti in oglinda,recunoaste ca nu mai ai dinti,ca esti batran si arati ca o epava,ca ai tatuaje si cicatrici,de ce nu vrei sa recunosti ca le ai amintire din puscariile pe unde ai tot trecut de-a lungul talei vieti? Nu iti cer sa spui de cate ori ai fost "fetita" prin puscarie,asta se subantelege,spune doar unde ti-ai lasat dintii. Hei,ce zici,te descriu prea bine,nu-i asa ? Oare de unde te stiu ?


19-08-2007 00:34:42
   
?? henriksen
Cont Sters

Inregistat: 02-02-2007
Mesaje: 102
Ce naiba vrei sa-ti raspunda? :) Crezi ca mai e necesara demonstratia asta? Maine dimineata probabil o sa stearga contu. A aruncat si ea cateva fumigene si acuma probabil se distreaza copios in spatele monitorului ...

19-08-2007 00:35:28
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

adina_adina a scris:

Ciudatule,ai curaj si descrie-te!!! Spune adevarul despre hidosenia pe care o vezi atunci cand te uiti in oglinda,recunoaste ca nu mai ai dinti,ca esti batran si arati ca o epava,ca ai tatuaje si cicatrici,de ce nu vrei sa recunosti ca le ai amintire din puscariile pe unde ai tot trecut de-a lungul talei vieti? Nu iti cer sa spui de cate ori ai fost "fetita" prin puscarie,asta se subantelege,spune doar unde ti-ai lasat dintii. Hei,ce zici,te descriu prea bine,nu-i asa ? Oare de unde te stiu ?

hai ca v-a ridicat iar..mingia...care e primul???


19-08-2007 00:36:07
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
bah repet vezi ca ma confunzi cu tatal tau !
adina_adina a scris:

Ciudatule,ai curaj si descrie-te!!! Spune adevarul despre hidosenia pe care o vezi atunci cand te uiti in oglinda,recunoaste ca nu mai ai dinti,ca esti batran si arati ca o epava,ca ai tatuaje si cicatrici,de ce nu vrei sa recunosti ca le ai amintire din puscariile pe unde ai tot trecut de-a lungul talei vieti? Nu iti cer sa spui de cate ori ai fost "fetita" prin puscarie,asta se subantelege,spune doar unde ti-ai lasat dintii. Hei,ce zici,te descriu prea bine,nu-i asa ? Oare de unde te stiu ?


19-08-2007 00:37:17
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
explica-i tu doamna .....cum este cu descrierea ei ....pe mine nu m-ar crede !
AURORA36 a scris:


adina_adina a scris:

Ciudatule,ai curaj si descrie-te!!! Spune adevarul despre hidosenia pe care o vezi atunci cand te uiti in oglinda,recunoaste ca nu mai ai dinti,ca esti batran si arati ca o epava,ca ai tatuaje si cicatrici,de ce nu vrei sa recunosti ca le ai amintire din puscariile pe unde ai tot trecut de-a lungul talei vieti? Nu iti cer sa spui de cate ori ai fost "fetita" prin puscarie,asta se subantelege,spune doar unde ti-ai lasat dintii. Hei,ce zici,te descriu prea bine,nu-i asa ? Oare de unde te stiu ?

hai ca v-a ridicat iar..mingia...care e primul???


19-08-2007 00:38:06
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

AURORA36 a scris:


adina_adina a scris:

Ciudatule,ai curaj si descrie-te!!! Spune adevarul despre hidosenia pe care o vezi atunci cand te uiti in oglinda,recunoaste ca nu mai ai dinti,ca esti batran si arati ca o epava,ca ai tatuaje si cicatrici,de ce nu vrei sa recunosti ca le ai amintire din puscariile pe unde ai tot trecut de-a lungul talei vieti? Nu iti cer sa spui de cate ori ai fost "fetita" prin puscarie,asta se subantelege,spune doar unde ti-ai lasat dintii. Hei,ce zici,te descriu prea bine,nu-i asa ? Oare de unde te stiu ?

hai ca v-a ridicat iar..mingia...care e primul???

* mingEa


19-08-2007 00:39:09
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
cat despre "minge la fileu " ....s-o ridice pe aia care scrie ....TEATRU !....ca la profil este interesata mult de aceasta zona ! hihihihi !

19-08-2007 00:41:09
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
Vai,ciudatule,dar de ce nu scri corect? Ca doar ai facut cele patru clase elementare in puscarie! Povesteste cum te-au alfabetizat la "racoare" ! NU te eschiva si descrie-te ,eu am spus prima sa te descri,iar dupa aia voi spune si eu de teatru,ce zici,ai curaj? NU te face ca ploua,povesteste aici pe unde ti-ai trait viata,spune de puscariile prin care ti-ai lasat dintiii,pune poza sa se vada ce fata de puscarias fara dinti ai,sa se vada tatuajele! Ce zici de asta? Stiu ca nu ai curaj,ti-ai pierde si ultima speranta de a parea ceea ce vrei sa pari.

19-08-2007 00:42:13
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
bashinutze stimate domn ....nu fumigene ! hihihihihi
henriksen a scris:

Ce naiba vrei sa-ti raspunda? :) Crezi ca mai e necesara demonstratia asta? Maine dimineata probabil o sa stearga contu. A aruncat si ea cateva fumigene si acuma probabil se distreaza copios in spatele monitorului ...


19-08-2007 00:43:13
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

adina_adina a scris:

Vai,ciudatule,dar de ce nu scri corect? Ca doar ai facut cele patru clase elementare in puscarie! Povesteste cum te-au alfabetizat la "racoare" ! NU te eschiva si descrie-te ,eu am spus prima sa te descri,iar dupa aia voi spune si eu de teatru,ce zici,ai curaj? NU te face ca ploua,povesteste aici pe unde ti-ai trait viata,spune de puscariile prin care ti-ai lasat dintiii,pune poza sa se vada ce fata de puscarias fara dinti ai,sa se vada tatuajele! Ce zici de asta? Stiu ca nu ai curaj,ti-ai pierde si ultima speranta de a parea ceea ce vrei sa pari.

E clar. Are fantezii cu oamenii in zeghe.


19-08-2007 00:43:16
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
daca eshti asha de batzoasa ia sa vad cum imi dai id -ul de mess shi-tzi spun eu in 2...3 min pe la ce net-caffe o arzi !

19-08-2007 00:45:10
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
o fi fost ta-su pe la san-quentin-ul romanesc !.....hihihihi
san_quentin30 a scris:


adina_adina a scris:

Vai,ciudatule,dar de ce nu scri corect? Ca doar ai facut cele patru clase elementare in puscarie! Povesteste cum te-au alfabetizat la "racoare" ! NU te eschiva si descrie-te ,eu am spus prima sa te descri,iar dupa aia voi spune si eu de teatru,ce zici,ai curaj? NU te face ca ploua,povesteste aici pe unde ti-ai trait viata,spune de puscariile prin care ti-ai lasat dintiii,pune poza sa se vada ce fata de puscarias fara dinti ai,sa se vada tatuajele! Ce zici de asta? Stiu ca nu ai curaj,ti-ai pierde si ultima speranta de a parea ceea ce vrei sa pari.

E clar. Are fantezii cu oamenii in zeghe.


19-08-2007 00:47:50
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

san_quentin30 a scris:


AURORA36 a scris:


adina_adina a scris:

Ciudatule,ai curaj si descrie-te!!! Spune adevarul despre hidosenia pe care o vezi atunci cand te uiti in oglinda,recunoaste ca nu mai ai dinti,ca esti batran si arati ca o epava,ca ai tatuaje si cicatrici,de ce nu vrei sa recunosti ca le ai amintire din puscariile pe unde ai tot trecut de-a lungul talei vieti? Nu iti cer sa spui de cate ori ai fost "fetita" prin puscarie,asta se subantelege,spune doar unde ti-ai lasat dintii. Hei,ce zici,te descriu prea bine,nu-i asa ? Oare de unde te stiu ?

hai ca v-a ridicat iar..mingia...care e primul???

* mingEa

nu e mai asha...fata mea de-abia invatza sa vorbeasca shi  ea asha zice!....


19-08-2007 00:48:06
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450
aha.

19-08-2007 00:48:39
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
Ai trecut la amenintari? De ce ocolesti sa te descrii? Se poate intampla ceea ce sti prea bine: sa fuga oamenii de tine,sa te considere un monstru,sa nu te mai poti ascunde in spatele unui nume pe un forum. Apropo,de ce nu ma contrazici,de ce nu spui ca nu am dreptate in tot ceea ce scriu despre tine? Oare de ce ?

19-08-2007 00:48:58
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihihi !
AURORA36 a scris:


san_quentin30 a scris:


AURORA36 a scris:


hai ca v-a ridicat iar..mingia...care e primul???

* mingEa

nu e mai asha...fata mea de-abia invatza sa vorbeasca shi  ea asha zice!....


19-08-2007 00:50:29
   
AURORA36
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 05-06-2006
Mesaje: 209

ciudatul_srl a scris:

explica-i tu doamna .....cum este cu descrierea ei ....pe mine nu m-ar crede !
AURORA36 a scris:


adina_adina a scris:

Ciudatule,ai curaj si descrie-te!!! Spune adevarul despre hidosenia pe care o vezi atunci cand te uiti in oglinda,recunoaste ca nu mai ai dinti,ca esti batran si arati ca o epava,ca ai tatuaje si cicatrici,de ce nu vrei sa recunosti ca le ai amintire din puscariile pe unde ai tot trecut de-a lungul talei vieti? Nu iti cer sa spui de cate ori ai fost "fetita" prin puscarie,asta se subantelege,spune doar unde ti-ai lasat dintii. Hei,ce zici,te descriu prea bine,nu-i asa ? Oare de unde te stiu ?

hai ca v-a ridicat iar..mingia...care e primul???

haide shi tu acum...fii Domn pina la capat! sintem in plin proces psihoterapeutic,de-abia a defulat...vrei s-o reprim tocmai eu...????


19-08-2007 00:51:04
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
doamna mea in viatza  nu este important ce spui tu despre tine ...ci ce spun altziidespre tine !....hihihihi !
AURORA36 a scris:


ciudatul_srl a scris:

explica-i tu doamna .....cum este cu descrierea ei ....pe mine nu m-ar crede !
AURORA36 a scris:


hai ca v-a ridicat iar..mingia...care e primul???

haide shi tu acum...fii Domn pina la capat! sintem in plin proces psihoterapeutic,de-abia a defulat...vrei s-o reprim tocmai eu...????


19-08-2007 00:58:37
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
adina_adina ( deocamdata nu am reushit sa stabilesc daca eshti baietzel sau fetitza ) fii tare in bashchetzi shi da-mi id-ul tau de mess ! sau eshti pui de molicean ?( moliceanca ) ....hihihihi !

19-08-2007 01:02:55
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
Uite,eu iti dai id-ul de mess,dar daca crezi ca poti ceea ce te lauzi,ramane de vazut,asa ca intra pe alexia232006  si mai vorbim acolo. Dar promiti ca spui aici cum arati?

19-08-2007 01:08:00
   
Pagini:  1 2 3 4 5 6 ... 7    
Mergeti la