Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / CIOC-CIOC,ma primiti si pe mine?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
Am vrut sa scriu la un subiect deja deschis,dar cum majoritatea se refera la sex,m-am razgandit si am hotarat sa deschid eu unul,sper ca nu deranjeaza pe nimeni curajul meu,desi sunt noua printre voi. Va rog sa scrieti ce va trece prin cap,mai putin legat de sex,eu sunt despartita de curand si nu mai vreau sa aud de asta,consider ca putem avea multe alte subiecte. Acum sunt libera,pot sa fac ce vreau cu viata mea,poate chiar sa flirtez cu cineva,dar totusi cred ca e prea devreme,inca nu s-a uscat cerneala pe actul de divort. Mi-as dori sa gasesc aici fete sau femei cu care sa am ce discuta,sa schimbam impresii si pareri despre orice,sa ne sfatuim si poate chiar sa ne imprietenim si in viata reala.NU cred ca sunt pregatita pentru o alta incercare cu un "EL", de aceea rog pe cei dornici de aventuri sa caute in alta parte. Va multumesc.

17-08-2007 22:27:39
   
?? thunder79
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 1
inca nu dar eu stiu ca dureaza ceva pana le aproba

17-08-2007 22:56:12
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
De la: rahanxx
Subiect: cum pot da de tine
Mesaj: Pe trupul tau am invatat constelatiile toate
- asa pur si simplu stand in coate! -
Vroiam sa stiu totul, caci nu stiam nimic
...........................................
Doamne, Universul cat e de mic!...
Intra pe idul meu de messenger : striperro
Pupici dulci !


17-08-2007 22:57:23
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
Deja aventurierii imi dau mesaje,nici nu m-am desmeticit ce si cum.

17-08-2007 22:58:00
   
?? henriksen
Cont Sters

Inregistat: 02-02-2007
Mesaje: 102
Bine ai venit. Mai scrie si tu ceva in profil si se mai domolesc ei ...Oamenii sunt profesionisti , au textele pregatite :)) .

17-08-2007 23:14:45
   
?? Dor-ina
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
Adina..mare,mare grija sa nu cazi in depresie...e o boala care te fura...mai bine asculta muzica,iubeste si mergi inainte cu sinceritate,credinta,dor,dragoste,iubire....vei reusi sigur..nu te inchide in tine ...un prieten e bine venit in viata ta...nu toti barbatii sunt ca fostul sot...da-i sufletului lumina...succese suflete!

17-08-2007 23:16:14
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21

Dor-ina a scris:

Adina..mare,mare grija sa nu cazi in depresie...e o boala care te fura...mai bine asculta muzica,iubeste si mergi inainte cu sinceritate,credinta,dor,dragoste,iubire....vei reusi sigur..nu te inchide in tine ...un prieten e bine venit in viata ta...nu toti barbatii sunt ca fostul sot...da-i sufletului lumina...succese suflete!
Multumesc de sfat,consider ca sunt o persoana puternica din punct de vedere psihic,sper sa nu cad niciodata. Am vazut persoane cazute,si nu s-au mai ridicat,le-au ridicat altii. Vreau sa merg prin parc,sa ma plimb,sa fiu lasata in pace,sa pot admira florile fara ca cineva sa ma catalogheze "ciudata".

17-08-2007 23:42:21
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihi !

18-08-2007 00:11:12
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
E ceva de ras pe aici? Chiar ca esti ciudat! Dar fara srl.

18-08-2007 00:14:54
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906
Uite, latura sensibila (ca sa nu-i zic feminina ;) ) a sufletzelului meu e gata sa-nceapa o discutie... dar pe ce tema? A modului ideal de pasire pe alei in timpul plimbarilor in parc? :D
OK, am inteles Verboten-ul pentru masculi (desi sfatul Dor-inei e cel mai bun - de-a incerca sa iubesti din nou, fara false reticente induse de "gura lumii-am-vazut-si-in-filme-ca-se-poarta-sa-fii-lovita-n-aripa-dupa-un-amarit-de-divortz :D )
Sincer acum, draga adina_bis, pentru cei/cele ca tine psihoterapia e sigur mai utila, ce-i drept aici pe forum e mai ieftina, dar efectele secundare, crede-ma, sint nashpa... (vb. din proprie experienta). ;)

Ultima modificare facuta de kawacadabrantul (18-08-2007 00:40:16)


18-08-2007 00:39:49
   
?? adina_adina
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2007
Mesaje: 21
Va rog sa nu ma intelegeti gresit,eu nu sufar,ci doar vreau sa pot discuta cu cineva despre ceea ce simt,si am considerat ca pe un forum pot spune tot ce am pe suflet fara a ma gandi ca dupa aia cineva ma are la mana pentru ca intr-un moment de slabiciune am spus ce ma doare sau ce ma face fericita. Voi spune-ti sa iubesc,dar eu va intreb:pe cine? Cati dintre voi pot spune ca sunt indragostiti? Eu stiu ca nu sunteti,pentru ca daca ati fi,nu ati avea timp de forum,am dreptate sau nu? Era o intrebare: dar cu dragostea cum stai? Eu raspund prima: jalnic,nu intrevad nimic la orizont! Dar tu,cel care citesti acum,ce poti raspunde la aceasta intrebare? Fi sincer!

18-08-2007 21:11:37
   
Pagini: 1    
Mergeti la