Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / persoana cu mai multe nick-uri:ciudatul,quentin,dor-ina    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
fraiere am sa te agat cu o femeie,o sa te caute ca stiu totul despre tine si iti fac manevra ca sti ca nu rezisti la femei,esti varza.

25-08-2007 04:47:50
   
?? Doria
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
sunt o mica perversa /si ma fut ades in cur/dau tigara la idioti/si ma joc cu nervii lor/sunt ceea ce nu sunt ...misterul apelor din vale/sunt un copil nebun de legat...si tu te oftici cel mai tare...


Soryn a scris:


Doria a scris:

bruta mica...esti si incapatanat si razbunator...cine e mai nesimtit ..e?....al de se fute-n cur sau mintea ce-ti debiteaza otrava...
Soryn a scris:

posibil , atunci sunt 2 bolnavi si nu doar unul , daca erau corecti si civilizati nu aveam nimic cu ei , doar stii ca nu alerg dupa scandal , dar daca nu se poate altfel nu ma dau la o parte , nesimtitii tre sa stie unde le e locul , la wc sa traga apa dupa ei


nu cumva vrei sa te brutalizez? perverso


25-08-2007 04:51:26
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
bai fraiere pozele astea cu femeia asta am sa le pun pe tot netul sa vad care e aia de la care ai furat tu pozele si te fac de hindel fraiericiule

25-08-2007 04:54:45
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

Doria a scris:

sunt o mica perversa /si ma fut ades in cur/dau tigara la idioti/si ma joc cu nervii lor/sunt ceea ce nu sunt ...misterul apelor din vale/sunt un copil nebun de legat...si tu te oftici cel mai tare...


Soryn a scris:


Doria a scris:

bruta mica...esti si incapatanat si razbunator...cine e mai nesimtit ..e?....al de se fute-n cur sau mintea ce-ti debiteaza otrava...


nu cumva vrei sa te brutalizez? perverso


mai bine continua copy-past , cu poezia esti varza


25-08-2007 04:56:19
   
?? Doria
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
te sparg la bot ....blestem zace pe tine....
mona-buc a scris:

bai fraiere pozele astea cu femeia asta am sa le pun pe tot netul sa vad care e aia de la care ai furat tu pozele si te fac de hindel fraiericiule


25-08-2007 04:58:57
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
jurate sa mori in hindel ca alt fel nu te cred!

25-08-2007 05:03:24
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138

mona-buc a scris:

Vezi ca daca se da decret,te vor cauta baietii,sti tu de ce! Vine liberarea frate,ai grija la popou!
bosorogule ratat si betiv,tine bucile stranse ca vine decretu

25-08-2007 14:36:59
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138

Doria a scris:

te sparg la bot ....blestem zace pe tine....
mona-buc a scris:

bai fraiere pozele astea cu femeia asta am sa le pun pe tot netul sa vad care e aia de la care ai furat tu pozele si te fac de hindel fraiericiule
esti terminat,esti varza, cica ma blestemi tu pe mine uitete la tine cate blesteme ai pe cap de ai ajuns in halul asta bosorogule,esti singur,nu ai familie,nu are cine sa iti deschida usa,stai si scri prosti pe forum ratatule!

25-08-2007 14:38:53
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
Fetelor,nu ii permiteti acestui bosorog si nimenui sa va vorbeasca urat! Luati atitudine,nu plecati capul in fata ratatilor care isi varsa frustrarile din fata monitorului,lasii care sunt viteji doar cu femeile. Aratati-le ca femeile urasc mitocania si proasta crestere,ca femeile pot si ele sa injure atunci cand sunt provocate,nu ii mai permiteti acestui ratat si nici altuia sa va umileasca. Se stie ca un barbat care vorbeste in felul acesta cu o femeie e un frustrat si tocmai de aceea nu suporta femeile,pentru ca acestea nu ii vor in viata lor. Ciudatul_srl este bolnav de singuratate,nimeni nu il vrea in viata reala, tocmai pentru ca este mitocan si prost crescut.

26-08-2007 14:59:13
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat
mona-buc a scris:

Fetelor,nu ii permiteti acestui bosorog si nimenui sa va vorbeasca urat! Luati atitudine,nu plecati capul in fata ratatilor care isi varsa frustrarile din fata monitorului,lasii care sunt viteji doar cu femeile. Aratati-le ca femeile urasc mitocania si proasta crestere,ca femeile pot si ele sa injure atunci cand sunt provocate,nu ii mai permiteti acestui ratat si nici altuia sa va umileasca. Se stie ca un barbat care vorbeste in felul acesta cu o femeie e un frustrat si tocmai de aceea nu suporta femeile,pentru ca acestea nu ii vor in viata lor. Ciudatul_srl este bolnav de singuratate,nimeni nu il vrea in viata reala, tocmai pentru ca este mitocan si prost crescut.


26-08-2007 15:30:29
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90

mona-buc a scris:

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

tare asta dom'le :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


26-08-2007 18:33:34
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90
duamne cat va putetzi injosi..totzi va datzi cu suflete mari curate..si ce cuvinte scoatetzi...

26-08-2007 18:39:38
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138

mona-buc a scris:

atat mai scoti din tine? baga ceva nou ca asta am inteles dar rahatul esti tu asa ca doar la tine sa venim sa teluam pe la spate cum sti tu ca e bine
ciudatule vin la nenea sa te faca fericit pe la spate pe la spate asa vor fetele ca tine toate

02-09-2007 01:36:48
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !

02-09-2007 04:41:24
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
pentru mona-buc !

ciudatul_srl a scris:

marsh la rahat !


02-09-2007 04:42:10
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ciudatule, ma cam plictisesti... sincer... in ultima saptamina, nici n-am mai citit f'un topic unde ti-am vazut urmele de ....................de altfel vad ca doar vreo 2-3 mai posteaza in replica cu tine...ciudat, nu?

02-09-2007 15:29:21
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
ma plictiseshti ....sincer ....daca chiar vrei sa faci ceva vezi cele doua nick-uri soryn shi mona-buc (care se pare ca-i cunoshti foarte bine ).....nu lua bunul meu simtz fatza de nick-ul tau ca neputintza a replicii ......deci fa bine shi potoleshtetzi tampitzii ! in general cand se intra pe un topic se citeshte topicul de la prima postare pana la ultima shi dupa aceea se posteaza .....lucru care pe aici nu se poarta ! fitzi voi cu bun simtz shi dupa aceea ceretzi sa fitzi tratatzi cu bun simtz ........oricum orice postare facuta de cele doua nick-uri la adresa nick-ului ciudatul_srl o sa fie tratata cu invariabilul : marsh la rahat !  shi tzine minte un lucru : educatzie , umor fin shi intelegentza sunt nishte notziuni care nu shtiu daca exagerez dar 80% din " vertebratele " care posteaza pe aici nu le cunosc !  deci la revedere ashtept cu nerabdare un raspuns ....daca nu intelegent ....macar logic !
SandieShaw a scris:

ciudatule, ma cam plictisesti... sincer... in ultima saptamina, nici n-am mai citit f'un topic unde ti-am vazut urmele de ....................de altfel vad ca doar vreo 2-3 mai posteaza in replica cu tine...ciudat, nu?


02-09-2007 16:06:06
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

ciudatul_srl a scris:

ma plictiseshti ....sincer ....daca chiar vrei sa faci ceva vezi cele doua nick-uri soryn shi mona-buc (care se pare ca-i cunoshti foarte bine ).....nu lua bunul meu simtz fatza de nick-ul tau ca neputintza a replicii ......deci fa bine shi potoleshtetzi tampitzii ! in general cand se intra pe un topic se citeshte topicul de la prima postare pana la ultima shi dupa aceea se posteaza .....lucru care pe aici nu se poarta ! fitzi voi cu bun simtz shi dupa aceea ceretzi sa fitzi tratatzi cu bun simtz ........oricum orice postare facuta de cele doua nick-uri la adresa nick-ului ciudatul_srl o sa fie tratata cu invariabilul : marsh la rahat !  shi tzine minte un lucru : educatzie , umor fin shi intelegentza sunt nishte notziuni care nu shtiu daca exagerez dar 80% din " vertebratele " care posteaza pe aici nu le cunosc !  deci la revedere ashtept cu nerabdare un raspuns ....daca nu intelegent ....macar logic !
SandieShaw a scris:

ciudatule, ma cam plictisesti... sincer... in ultima saptamina, nici n-am mai citit f'un topic unde ti-am vazut urmele de ....................de altfel vad ca doar vreo 2-3 mai posteaza in replica cu tine...ciudat, nu?


iti fac favorul sa-ti replic ca vad ca acum ti-ai tras alta "identitate'... nu e treaba mea sa fac pe detectivul printre nenumaratele id-uri si nick-uri...nici sa potolesc pe vreunul sau altul (de-asta se ocupa pe un forum cumsecade administratia si moderatorii)...eu nu citesc si replic unor virtualitati, ci unor continuturi de idei... daca posturile tale atirna mai greu la partea de identitate decit de continut... asta e... se vor gasi citiva sa te ia de bun... nu eu insa... se pare ca nu poti precesa cu neuronul faptul ca exista si altfel de forumisti decit prototipul pe care incerci sa-l promovezi sub mai multe ipostaze alfanumerice


02-09-2007 16:26:29
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
ciudatule duceteai la hindel cate nickuri ti-ai tras?  Firiai al dracu de bosorog,vezi ca nu vorbeste nimeni cu tine si vorobesti de unu singur sub diferite nume. Tu intrebi si tot tu raspunzi,iar singurele asa zise femei care te baga in seama esti de fapt tot tu cu nume de femeie. Asa ca nu te mai baga in seama cu lumea ca esti un bosorog puscarias si onanist,ia povestesete tu aici de cand nu ai mai avut o femeie la activ. Ca acum esti tu femeie pentru colegii tai de penitenciar pe care ii servesti ca o sluga ce esti asa ca dute dracu la nindel mancatear buba neagra. skizofrenia e ceea ce iti mananca creierul pe care il mai ai,asa ca nu uita ca te agat cu o femeie care sa te faca de ceasul rau sa te aduca la mine sa tio trag la poponeata si la gurita ta aia fara dinti.

02-09-2007 23:10:57
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
nick-ul repet este personal ....deci bla, bla ,bla ....te las ca a aprut "pretena ta mona-buc !
SandieShaw a scris:


ciudatul_srl a scris:

ma plictiseshti ....sincer ....daca chiar vrei sa faci ceva vezi cele doua nick-uri soryn shi mona-buc (care se pare ca-i cunoshti foarte bine ).....nu lua bunul meu simtz fatza de nick-ul tau ca neputintza a replicii ......deci fa bine shi potoleshtetzi tampitzii ! in general cand se intra pe un topic se citeshte topicul de la prima postare pana la ultima shi dupa aceea se posteaza .....lucru care pe aici nu se poarta ! fitzi voi cu bun simtz shi dupa aceea ceretzi sa fitzi tratatzi cu bun simtz ........oricum orice postare facuta de cele doua nick-uri la adresa nick-ului ciudatul_srl o sa fie tratata cu invariabilul : marsh la rahat !  shi tzine minte un lucru : educatzie , umor fin shi intelegentza sunt nishte notziuni care nu shtiu daca exagerez dar 80% din " vertebratele " care posteaza pe aici nu le cunosc !  deci la revedere ashtept cu nerabdare un raspuns ....daca nu intelegent ....macar logic !
SandieShaw a scris:

ciudatule, ma cam plictisesti... sincer... in ultima saptamina, nici n-am mai citit f'un topic unde ti-am vazut urmele de ....................de altfel vad ca doar vreo 2-3 mai posteaza in replica cu tine...ciudat, nu?


iti fac favorul sa-ti replic ca vad ca acum ti-ai tras alta "identitate'... nu e treaba mea sa fac pe detectivul printre nenumaratele id-uri si nick-uri...nici sa potolesc pe vreunul sau altul (de-asta se ocupa pe un forum cumsecade administratia si moderatorii)...eu nu citesc si replic unor virtualitati, ci unor continuturi de idei... daca posturile tale atirna mai greu la partea de identitate decit de continut... asta e... se vor gasi citiva sa te ia de bun... nu eu insa... se pare ca nu poti precesa cu neuronul faptul ca exista si altfel de forumisti decit prototipul pe care incerci sa-l promovezi sub mai multe ipostaze alfanumerice


02-09-2007 23:27:59
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
ciudatule treci la hindel cu nasul,ca esti onanist si bulangiu

02-09-2007 23:33:13
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
nu obishnuiesc sa schimb nick-urile si id-urile ca pe chilotzi .....acestea le am de vreo 15 ani cucoana ...chiar ma enervezi shi este greu sa ma enervezi pe mine ....!...lasa dracu" pc-ul ca nu-i de tine ....du-te la cratitza !
ciudatul_srl a scris:

nick-ul repet este personal ....deci bla, bla ,bla ....te las ca a aprut "pretena ta mona-buc !
SandieShaw a scris:


ciudatul_srl a scris:

ma plictiseshti ....sincer ....daca chiar vrei sa faci ceva vezi cele doua nick-uri soryn shi mona-buc (care se pare ca-i cunoshti foarte bine ).....nu lua bunul meu simtz fatza de nick-ul tau ca neputintza a replicii ......deci fa bine shi potoleshtetzi tampitzii ! in general cand se intra pe un topic se citeshte topicul de la prima postare pana la ultima shi dupa aceea se posteaza .....lucru care pe aici nu se poarta ! fitzi voi cu bun simtz shi dupa aceea ceretzi sa fitzi tratatzi cu bun simtz ........oricum orice postare facuta de cele doua nick-uri la adresa nick-ului ciudatul_srl o sa fie tratata cu invariabilul : marsh la rahat !  shi tzine minte un lucru : educatzie , umor fin shi intelegentza sunt nishte notziuni care nu shtiu daca exagerez dar 80% din " vertebratele " care posteaza pe aici nu le cunosc !  deci la revedere ashtept cu nerabdare un raspuns ....daca nu intelegent ....macar logic !


iti fac favorul sa-ti replic ca vad ca acum ti-ai tras alta "identitate'... nu e treaba mea sa fac pe detectivul printre nenumaratele id-uri si nick-uri...nici sa potolesc pe vreunul sau altul (de-asta se ocupa pe un forum cumsecade administratia si moderatorii)...eu nu citesc si replic unor virtualitati, ci unor continuturi de idei... daca posturile tale atirna mai greu la partea de identitate decit de continut... asta e... se vor gasi citiva sa te ia de bun... nu eu insa... se pare ca nu poti precesa cu neuronul faptul ca exista si altfel de forumisti decit prototipul pe care incerci sa-l promovezi sub mai multe ipostaze alfanumerice


02-09-2007 23:33:48
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
mona-buc a scris:

ciudatule duceteai la hindel cate nickuri ti-ai tras?  Firiai al dracu de bosorog,vezi ca nu vorbeste nimeni cu tine si vorobesti de unu singur sub diferite nume. Tu intrebi si tot tu raspunzi,iar singurele asa zise femei care te baga in seama esti de fapt tot tu cu nume de femeie. Asa ca nu te mai baga in seama cu lumea ca esti un bosorog puscarias si onanist,ia povestesete tu aici de cand nu ai mai avut o femeie la activ. Ca acum esti tu femeie pentru colegii tai de penitenciar pe care ii servesti ca o sluga ce esti asa ca dute dracu la nindel mancatear buba neagra. skizofrenia e ceea ce iti mananca creierul pe care il mai ai,asa ca nu uita ca te agat cu o femeie care sa te faca de ceasul rau sa te aduca la mine sa tio trag la poponeata si la gurita ta aia fara dinti.


02-09-2007 23:34:32
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
mona-buc a scris:

ciudatule duceteai la hindel cate nickuri ti-ai tras?  Firiai al dracu de bosorog,vezi ca nu vorbeste nimeni cu tine si vorobesti de unu singur sub diferite nume. Tu intrebi si tot tu raspunzi,iar singurele asa zise femei care te baga in seama esti de fapt tot tu cu nume de femeie. Asa ca nu te mai baga in seama cu lumea ca esti un bosorog puscarias si onanist,ia povestesete tu aici de cand nu ai mai avut o femeie la activ. Ca acum esti tu femeie pentru colegii tai de penitenciar pe care ii servesti ca o sluga ce esti asa ca dute dracu la nindel mancatear buba neagra. skizofrenia e ceea ce iti mananca creierul pe care il mai ai,asa ca nu uita ca te agat cu o femeie care sa te faca de ceasul rau sa te aduca la mine sa tio trag la poponeata si la gurita ta aia fara dinti.


02-09-2007 23:35:05
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
mona-buc a scris:

ciudatule treci la hindel cu nasul,ca esti onanist si bulangiu


02-09-2007 23:35:56
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
ciudatule,daca ai avea macar un pic din inteligenta lui sandie macar ai sti ca esti prost ciudatule,asa ca dute cu nasul in hindel si nu te adresa persoanelor cu scoala,ca tu nu sti ce e aia.

02-09-2007 23:36:42
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
mona-buc a scris:

ciudatule,daca ai avea macar un pic din inteligenta lui sandie macar ai sti ca esti prost ciudatule,asa ca dute cu nasul in hindel si nu te adresa persoanelor cu scoala,ca tu nu sti ce e aia.


02-09-2007 23:44:17
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
ciudatule,daca ai avea macar un pic din inteligenta lui sandie macar ai sti ca esti prost ciudatule,asa ca dute cu nasul in hindel si nu te adresa persoanelor cu scoala,ca tu nu sti ce e aia.

03-09-2007 14:03:33
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la