Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Moshule,ciudatule!    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
Bai ciudatule srl, pune traitiar familia ta pe care nu o ai,o poza sa vada lumilii cu cine au de-a face si nu te mai ascunde sub alte nik-uri. Ai uitat cand erai fetita pentru baietii de pe Jilava,nebunule? Te dai forumist acum,ai vrea sa te creada cineva ca sti sa tastezi,dar esti varza frate,varza cu carne! Nu uita:varza cu carne,sti la ce ma refer!

25-08-2007 03:14:07
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
vezi sa pui poza sa se vada bine fatza,ca altfel ne suparam,sa vada lumilii care esti tu cu adevarat.

25-08-2007 03:22:40
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
vezi ca se plang baietii ca nu are cine sa le spele sosetele,ia vezi cand mai treci pe la ei,ca cica le lipsesti mai ales ca erai cea mai buna fetita. Sa ai grija sa nu iti mai cada sapunul,ca e groasa la popoul tau.

25-08-2007 03:36:22
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
mona-buc a scris:

Bai ciudatule srl, pune traitiar familia ta pe care nu o ai,o poza sa vada lumilii cu cine au de-a face si nu te mai ascunde sub alte nik-uri. Ai uitat cand erai fetita pentru baietii de pe Jilava,nebunule? Te dai forumist acum,ai vrea sa te creada cineva ca sti sa tastezi,dar esti varza frate,varza cu carne! Nu uita:varza cu carne,sti la ce ma refer!


25-08-2007 03:42:58
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
mona-buc a scris:

vezi sa pui poza sa se vada bine fatza,ca altfel ne suparam,sa vada lumilii care esti tu cu adevarat.


25-08-2007 03:44:26
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
mona-buc a scris:

Bai ciudatule srl, pune traitiar familia ta pe care nu o ai,o poza sa vada lumilii cu cine au de-a face si nu te mai ascunde sub alte nik-uri. Ai uitat cand erai fetita pentru baietii de pe Jilava,nebunule? Te dai forumist acum,ai vrea sa te creada cineva ca sti sa tastezi,dar esti varza frate,varza cu carne! Nu uita:varza cu carne,sti la ce ma refer!


25-08-2007 03:45:58
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
Lasatil bai in mortii lui ca fratele nostru de suferinta nu va mai luati de el ca sia sa e nenorocit vai de viata lui,noi i-am dat de mancare si el se face ca acum e forumist cica e destept fetita noastra,bravo tie frate mancatear cancerul de fomist,dute la balamuc cu dumele tale,ca aici nu e loc! Nu e loc intelegi?

25-08-2007 03:47:51
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138

mona-buc a scris:

vezi sa pui poza sa se vada bine fatza,ca altfel ne suparam,sa vada lumilii care esti tu cu adevarat.
lume lume hai la dume cu fetita de ciuadatul care se da ce nu este se da femeie ca sa simta ceva la curisorul ala largit

25-08-2007 03:58:38
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138

mona-buc a scris:


mona-buc a scris:

vezi sa pui poza sa se vada bine fatza,ca altfel ne suparam,sa vada lumilii care esti tu cu adevarat.
lume lume hai la dume cu fetita de ciuadatul care se da ce nu este se da femeie ca sa simta ceva la curisorul ala largit
slabe sanse sa mai sugi ceva in libertate,nui asa ?

25-08-2007 04:05:53
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138

mona-buc a scris:

Bai ciudatule srl, pune traitiar familia ta pe care nu o ai,o poza sa vada lumilii cu cine au de-a face si nu te mai ascunde sub alte nik-uri. Ai uitat cand erai fetita pentru baietii de pe Jilava,nebunule? Te dai forumist acum,ai vrea sa te creada cineva ca sti sa tastezi,dar esti varza frate,varza cu carne! Nu uita:varza cu carne,sti la ce ma refer!
pune poza moshule!

25-08-2007 14:33:30
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
Fetelor,nu ii permiteti acestui bosorog si nimenui sa va vorbeasca urat! Luati atitudine,nu plecati capul in fata ratatilor care isi varsa frustrarile din fata monitorului,lasii care sunt viteji doar cu femeile. Aratati-le ca femeile urasc mitocania si proasta crestere,ca femeile pot si ele sa injure atunci cand sunt provocate,nu ii mai permiteti acestui ratat si nici altuia sa va umileasca. Se stie ca un barbat care vorbeste in felul acesta cu o femeie e un frustrat si tocmai de aceea nu suporta femeile,pentru ca acestea nu ii vor in viata lor. Ciudatul_srl este bolnav de singuratate,nimeni nu il vrea in viata reala, tocmai pentru ca este mitocan si prost crescut.

26-08-2007 14:58:01
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat
mona-buc a scris:

Fetelor,nu ii permiteti acestui bosorog si nimenui sa va vorbeasca urat! Luati atitudine,nu plecati capul in fata ratatilor care isi varsa frustrarile din fata monitorului,lasii care sunt viteji doar cu femeile. Aratati-le ca femeile urasc mitocania si proasta crestere,ca femeile pot si ele sa injure atunci cand sunt provocate,nu ii mai permiteti acestui ratat si nici altuia sa va umileasca. Se stie ca un barbat care vorbeste in felul acesta cu o femeie e un frustrat si tocmai de aceea nu suporta femeile,pentru ca acestea nu ii vor in viata lor. Ciudatul_srl este bolnav de singuratate,nimeni nu il vrea in viata reala, tocmai pentru ca este mitocan si prost crescut.


26-08-2007 15:31:11
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

mona-buc a scris:

Fetelor,nu ii permiteti acestui bosorog si nimenui sa va vorbeasca urat! Luati atitudine,nu plecati capul in fata ratatilor care isi varsa frustrarile din fata monitorului,lasii care sunt viteji doar cu femeile. Aratati-le ca femeile urasc mitocania si proasta crestere,ca femeile pot si ele sa injure atunci cand sunt provocate,nu ii mai permiteti acestui ratat si nici altuia sa va umileasca. Se stie ca un barbat care vorbeste in felul acesta cu o femeie e un frustrat si tocmai de aceea nu suporta femeile,pentru ca acestea nu ii vor in viata lor. Ciudatul_srl este bolnav de singuratate,nimeni nu il vrea in viata reala, tocmai pentru ca este mitocan si prost crescut.


Mona dear, evident cu nu-i permit (si nici celorlalte id-uri) .... daca o face totusi, e pe propria sa raspundere si cu asumarea tuturor consecintelor...

Dar nici nu-i acord atita importanta cum faci tu... ce? ala de se urca putind a transpiratie in autobuz imi cere permisiunea? tiganu' cu SUV care pune manele de-i crapa difuzorul ma-ntreaba cumva daca am timpanu' sensibil? da' foofa dizeuza care-mi inunda sticla televizorului? da politicianu' care minareste banul public prin licitatii?.... patologia asta (caci deja e o boala printre romani)... are si un nume in DEX....


26-08-2007 17:11:06
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Si cam asta e singurul comentariu pe care il fac la logoreea asta toxica de citeva zile incoace... astept ca toata lumea sa se stinga ca luminarea si sa revenim la statu quo-ul forumistic, chiar si fara interventia cuiva care pe alte forumuri de cheama admin sau moderator...

26-08-2007 17:13:53
   
?? nevinovata
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
"astept ca toata lumea sa se stinga ca luminarea {"....si mai ramane acatistele ca moartea vad ca ne-o doresti....mai bine ati merge la manastire nu aici pe net ....



SandieShaw a scris:

Si cam asta e singurul comentariu pe care il fac la logoreea asta toxica de citeva zile incoace... astept ca toata lumea sa se stinga ca luminarea si sa revenim la statu quo-ul forumistic, chiar si fara interventia cuiva care pe alte forumuri de cheama admin sau moderator...


26-08-2007 17:27:28
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
ATENTIE :nu sunt ciudatul original ....Este curios doamna cum de nu observati limbajul folosit de acest pseudo nick : mona-buc . Nu vedeti padurea din cauza copacilor ...sau nu doritzi s-o vedetzi ?....cred ca este mai bine sa fim femei nu feministe  .....femeia = eleganta ,frumusete ,bunatate !-nicidecum invective de ultima speta ....cat despre ciudatul original :un om de un umor, spirit, educatie si corectitudine cum mai rar intalneti ! (arata bine si fizic si psihic) ........sunt femeie i-l cunosc personal si doresc tuturor femeilor sa gaseasca un sot asa cum este el !
SandieShaw a scris:

Si cam asta e singurul comentariu pe care il fac la logoreea asta toxica de citeva zile incoace... astept ca toata lumea sa se stinga ca luminarea si sa revenim la statu quo-ul forumistic, chiar si fara interventia cuiva care pe alte forumuri de cheama admin sau moderator...


26-08-2007 17:31:45
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
si inca un sfat doamnelor ...este necesar ca sa respectati pentru a fi respectate ! tineti minte acest lucru si eu sunt femeie dar ce am vazut scris de degetele dumneavoastra pe aici .....lasa mult de dorit !

26-08-2007 17:34:52
   
?? nevinovata
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
cameleonule.....esti cand femeie cand barbat/si io care-am vrut cununiile bre Marine!....
ciudatul_srl a scris:

si inca un sfat doamnelor ...este necesar ca sa respectati pentru a fi respectate ! tineti minte acest lucru si eu sunt femeie dar ce am vazut scris de degetele dumneavoastra pe aici .....lasa mult de dorit !


26-08-2007 17:37:49
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
oricum astept cu interes interventia nick-ului mona-buc .....eu nu am sa ma rezum doar la tipicu" mars la ....." macar sa invete si acest nick cum se poate injura cu imaginatie !...am un coleg care este ffff nerabdator !.....deci ON AIR !

26-08-2007 17:40:53
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
REPET .....nu sunt ciudatul ....el este acum cu splendoarea de copil care o are ....suntem angajatii lui si asteptam cu interes aparitia nick-ului mona-buc
nevinovata a scris:

cameleonule.....esti cand femeie cand barbat/si io care-am vrut cununiile bre Marine!....
ciudatul_srl a scris:

si inca un sfat doamnelor ...este necesar ca sa respectati pentru a fi respectate ! tineti minte acest lucru si eu sunt femeie dar ce am vazut scris de degetele dumneavoastra pe aici .....lasa mult de dorit !


26-08-2007 17:44:08
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
De ce era nevoie sa deschideti atatea topicuri ca sa transformati forumul asta intr-un "razboi" prostesc?Chiar nu va inteleg deloc..cui ii pasa cine e ciudatul..si ce spune el?De ce se ia TOTUL atat de pesonal?Cine si cui ce vrea sa demonstreze?...Mai oameni buni,asta e un FORUM...in care fiecare ar trebui sa intre sa ne impartaseasca idei,experiente,lectii de viata..si chiar frustarile lor.Citim ce ne place,ignoram ce ne deranjeaza...ne putem spune punctul de vedere.si trecem mai departe...fara sa aruncam cu "noroi" unii in altii. PAREREA MEA!!!:( :(

26-08-2007 18:43:53
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

ciudatul_srl a scris:

ATENTIE :nu sunt ciudatul original ....Este curios doamna cum de nu observati limbajul folosit de acest pseudo nick : mona-buc . Nu vedeti padurea din cauza copacilor ...sau nu doritzi s-o vedetzi ?....cred ca este mai bine sa fim femei nu feministe  .....femeia = eleganta ,frumusete ,bunatate !-nicidecum invective de ultima speta ....cat despre ciudatul original :un om de un umor, spirit, educatie si corectitudine cum mai rar intalneti ! (arata bine si fizic si psihic) ........sunt femeie i-l cunosc personal si doresc tuturor femeilor sa gaseasca un sot asa cum este el !
SandieShaw a scris:

Si cam asta e singurul comentariu pe care il fac la logoreea asta toxica de citeva zile incoace... astept ca toata lumea sa se stinga ca luminarea si sa revenim la statu quo-ul forumistic, chiar si fara interventia cuiva care pe alte forumuri de cheama admin sau moderator...


atentie: doamna nu e nici ea acasa... eu sint de la SPERCOM SRL.. ne faceam si noi traba cind a venit Chiliman si ne-a alunga din sector... de-aia am zis ca poate ne lasati sa facem curatie aci pe forum, avem si masina cu vidanja, avem si maturi de tirn, mopuri alea, alea....luna facem p-aicilea de-o sa ziceti ca-i elvetia....


26-08-2007 19:57:13
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
sa speram dar vezi sa nu fii shi tu de la liberali ...ca aia promit multe fac putzine hihihihihi ...aici originalu" !!!!!!!
SandieShaw a scris:


ciudatul_srl a scris:

ATENTIE :nu sunt ciudatul original ....Este curios doamna cum de nu observati limbajul folosit de acest pseudo nick : mona-buc . Nu vedeti padurea din cauza copacilor ...sau nu doritzi s-o vedetzi ?....cred ca este mai bine sa fim femei nu feministe  .....femeia = eleganta ,frumusete ,bunatate !-nicidecum invective de ultima speta ....cat despre ciudatul original :un om de un umor, spirit, educatie si corectitudine cum mai rar intalneti ! (arata bine si fizic si psihic) ........sunt femeie i-l cunosc personal si doresc tuturor femeilor sa gaseasca un sot asa cum este el !
SandieShaw a scris:

Si cam asta e singurul comentariu pe care il fac la logoreea asta toxica de citeva zile incoace... astept ca toata lumea sa se stinga ca luminarea si sa revenim la statu quo-ul forumistic, chiar si fara interventia cuiva care pe alte forumuri de cheama admin sau moderator...


atentie: doamna nu e nici ea acasa... eu sint de la SPERCOM SRL.. ne faceam si noi traba cind a venit Chiliman si ne-a alunga din sector... de-aia am zis ca poate ne lasati sa facem curatie aci pe forum, avem si masina cu vidanja, avem si maturi de tirn, mopuri alea, alea....luna facem p-aicilea de-o sa ziceti ca-i elvetia....


26-08-2007 21:17:30
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
"pentru cea cu pantaloni scurtzi "(ca sa fii sigura cine scrie ) :tzii minte reclama :dorele , probleme ceva ?....hihihihi cred ca-tzi dai seama ca orice cretinitate cretinoida emit la acest topic ....tot timpul sint on topic !
unikaa a scris:

De ce era nevoie sa deschideti atatea topicuri ca sa transformati forumul asta intr-un "razboi" prostesc?Chiar nu va inteleg deloc..cui ii pasa cine e ciudatul..si ce spune el?De ce se ia TOTUL atat de pesonal?Cine si cui ce vrea sa demonstreze?...Mai oameni buni,asta e un FORUM...in care fiecare ar trebui sa intre sa ne impartaseasca idei,experiente,lectii de viata..si chiar frustarile lor.Citim ce ne place,ignoram ce ne deranjeaza...ne putem spune punctul de vedere.si trecem mai departe...fara sa aruncam cu "noroi" unii in altii. PAREREA MEA!!!:( :(


26-08-2007 21:25:15
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
mai exista macar urma de moderator...ceva? :(

29-08-2007 11:37:22
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
dupa cate observi circul de acum 2 zile a luat sfarshit ....s-a stins ca un foc de paie ....deci nu mai este nevoie moderator !
ossy a scris:

mai exista macar urma de moderator...ceva? :(


29-08-2007 13:29:50
   
?? Crissstinika
Cont Sters

Inregistat: 25-08-2007
Mesaje: 19
Cineva spunea ca frumusetea este in ochii celui ce priveste si ca lucrurile exista doar atunci cand le privesti...asa ca inchide ochii si NU MAI COMENTA!



mona-buc a scris:

Bai ciudatule srl, pune traitiar familia ta pe care nu o ai,o poza sa vada lumilii cu cine au de-a face si nu te mai ascunde sub alte nik-uri. Ai uitat cand erai fetita pentru baietii de pe Jilava,nebunule? Te dai forumist acum,ai vrea sa te creada cineva ca sti sa tastezi,dar esti varza frate,varza cu carne! Nu uita:varza cu carne,sti la ce ma refer!


30-08-2007 13:02:00
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

ossy a scris:

mai exista macar urma de moderator...ceva? :(


ossy, daca prin asta intelegi... cenzura.. atunci nu exista.

Te-as intreba simplu: ce cauti aici, pe acest topic?
ce cauta toti ceilalti?
de ce aceste topicuri .. pline de "mizerie... sint cele mai accesate si in capul listei?

de ce ar trebui sa puna cuiva....pumnul in gura moderatorul ....cind... romanului ii place ce vede si intretine ceea ce-i place?

:( in rest... toate cele bune!


30-08-2007 15:43:53
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

ciudatul_srl a scris:

dupa cate observi circul de acum 2 zile a luat sfarshit ....s-a stins ca un foc de paie ....deci nu mai este nevoie moderator !
ossy a scris:

mai exista macar urma de moderator...ceva? :(



oare sa nu fie nevoie? mai astept fro luna sa fiu sigur


01-09-2007 00:12:18
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

ciudatul_srl a scris:

ATENTIE :nu sunt ciudatul original ....Este curios doamna cum de nu observati limbajul folosit de acest pseudo nick : mona-buc . Nu vedeti padurea din cauza copacilor ...sau nu doritzi s-o vedetzi ?....cred ca este mai bine sa fim femei nu feministe  .....femeia = eleganta ,frumusete ,bunatate !-nicidecum invective de ultima speta ....cat despre ciudatul original :un om de un umor, spirit, educatie si corectitudine cum mai rar intalneti ! (arata bine si fizic si psihic) ........sunt femeie i-l cunosc personal si doresc tuturor femeilor sa gaseasca un sot asa cum este el !
SandieShaw a scris:

Si cam asta e singurul comentariu pe care il fac la logoreea asta toxica de citeva zile incoace... astept ca toata lumea sa se stinga ca luminarea si sa revenim la statu quo-ul forumistic, chiar si fara interventia cuiva care pe alte forumuri de cheama admin sau moderator...


poate intelegeti frodata ca scriind mai multi pe acelasi nick nu aveti nici o credibilitate , daca esti femeie si l cunosti ,cred ca l cunosti si pe cretinul care e nesimtit printre voi
Ar fi totusi corect din partea voastra sa va faceti nickuri diferite , sau cel putin sa spuneti cine sunteti fiecare atunci cand vorbiti , sa stim si noi cand e nesimtitul in linie ...eventual si cum il cheama :D


01-09-2007 00:16:05
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906
D'accord cu ce-a zis Soryn.
Honni soit qui mal y pense... da' ceva nu-mi miroase-a bine in ultima vreme pe forum (motiv pentru care intru si-atit de rar). Sufla vint de diversiuni cumva "securistice", sincer. :(
Cit de mult anonimat ar putea inghiti (scuzabil) si netul, niste limite s-au depasit, totusi!!!!!


01-09-2007 00:34:13
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

kawacadabrantul a scris:

D'accord cu ce-a zis Soryn.
Honni soit qui mal y pense... da' ceva nu-mi miroase-a bine in ultima vreme pe forum (motiv pentru care intru si-atit de rar). Sufla vint de diversiuni cumva "securistice", sincer. :(
Cit de mult anonimat ar putea inghiti (scuzabil) si netul, niste limite s-au depasit, totusi!!!!!


kawa daca ajtia sunt de la sri ... a ajuns rau de tot


01-09-2007 08:06:31
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138
ciudatule ti au pregatit un pat la ei in celula colegi tai de facultate

02-09-2007 01:35:29
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
mona-buc a scris:

ciudatule ti au pregatit un pat la ei in celula colegi tai de facultate


02-09-2007 13:09:17
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
marsh la rahat !
Soryn a scris:


ciudatul_srl a scris:

ATENTIE :nu sunt ciudatul original ....Este curios doamna cum de nu observati limbajul folosit de acest pseudo nick : mona-buc . Nu vedeti padurea din cauza copacilor ...sau nu doritzi s-o vedetzi ?....cred ca este mai bine sa fim femei nu feministe  .....femeia = eleganta ,frumusete ,bunatate !-nicidecum invective de ultima speta ....cat despre ciudatul original :un om de un umor, spirit, educatie si corectitudine cum mai rar intalneti ! (arata bine si fizic si psihic) ........sunt femeie i-l cunosc personal si doresc tuturor femeilor sa gaseasca un sot asa cum este el !
SandieShaw a scris:

Si cam asta e singurul comentariu pe care il fac la logoreea asta toxica de citeva zile incoace... astept ca toata lumea sa se stinga ca luminarea si sa revenim la statu quo-ul forumistic, chiar si fara interventia cuiva care pe alte forumuri de cheama admin sau moderator...


poate intelegeti frodata ca scriind mai multi pe acelasi nick nu aveti nici o credibilitate , daca esti femeie si l cunosti ,cred ca l cunosti si pe cretinul care e nesimtit printre voi
Ar fi totusi corect din partea voastra sa va faceti nickuri diferite , sau cel putin sa spuneti cine sunteti fiecare atunci cand vorbiti , sa stim si noi cand e nesimtitul in linie ...eventual si cum il cheama :D


02-09-2007 13:10:24
   
?? mona-buc
Cont Sters

Inregistat: 22-08-2007
Mesaje: 138

mona-buc a scris:

Bai ciudatule srl, pune traitiar familia ta pe care nu o ai,o poza sa vada lumilii cu cine au de-a face si nu te mai ascunde sub alte nik-uri. Ai uitat cand erai fetita pentru baietii de pe Jilava,nebunule? Te dai forumist acum,ai vrea sa te creada cineva ca sti sa tastezi,dar esti varza frate,varza cu carne! Nu uita:varza cu carne,sti la ce ma refer!


02-09-2007 23:21:10
   
Pagini: 1    
Mergeti la