Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Dorinta...sau umezeala in chilotei    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Si cind spun asta ma refer in general la femeile care posteaza pe aici...se stie ca femeile sint nehotarite dar totusi cred ca trebuie sa mai lucrati cite ceva acolo la mansarda,altfel ce rost ar avea atita pierdere de timp in fata unui calc sa discuti sa programezi si apoi sa amini la infinit ceea ce stabilisei inainte cu cel ales,scuzele de rigoare doamnelor dar cred ca sinteti in perioada de pubertate a afirmarii ca femei,sau ...ce frumos este sa ma joc cu focul imi produce atitea senzatii si dupa aia hai acasa iarasi la cratita...

18-02-2008 12:56:57
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
probabil pentru a nu se pirli cu multitudinea de senzatii provocate de statul la cratita, multe femei prefera s-o "arda" pe forumuri si chaturi in prealabil... un exercitiu al obisnuintei, ce-i rau in asta... altfel, ce sa zic, cu "hotarirea" barbatilor nu te poti pune, ei stiu intotdeauna ce vor, ce pot, cind pot...

18-02-2008 16:05:18
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
cel putin cind este vorba de sex stiu ...crede si nu mai cerceta doar incearca...

18-02-2008 16:42:17
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Carol38 a scris:

Si cind spun asta ma refer in general la femeile care posteaza pe aici...se stie ca femeile sint nehotarite dar totusi cred ca trebuie sa mai lucrati cite ceva acolo la mansarda,altfel ce rost ar avea atita pierdere de timp in fata unui calc sa discuti sa programezi si apoi sa amini la infinit ceea ce stabilisei inainte cu cel ales,scuzele de rigoare doamnelor dar cred ca sinteti in perioada de pubertate a afirmarii ca femei,sau ...ce frumos este sa ma joc cu focul imi produce atitea senzatii si dupa aia hai acasa iarasi la cratita...

Carol,bine spui tu...pe forum numai cu "mansarda"se poate lucra...parol...!!!!
exista insa si femei care (dar sigur nu dintre forumiste)
la vederea unui emoticon   isi vor uda chiloteiiā€¦ Foarte vulnerabile in fata unui barbat dominant, isi vor pune sufletul pe tava inca din primele clipe ale discutiei (asta presupunand ca tipul respectiv nu incepe cu "de unde esti?") ..=)
Ori poate tu cauti intelectualele "over the top"....o placere sa discuti cu ele despre literatura, evenimente zilnice etc la un nivel mai profund....dar, de obicei sunt abandonate repede, pt ca multi cauta doar "pasarica"si cand vad ca nu e rost de ceva, pleaca....=(
Intotdeauna am crezut ca pe net  genul asta de femei nu se bucura de aprecierea pe care o merita de fapt(uite chiar pe forumul nostru sunt citeva care merita tot interesul).... aspectul fizic si varsta sunt irelevante....=)


18-02-2008 16:45:00
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
tasha1951 nu vreau sa fiu gica contra,si nu cu tine pentru ca ti-am citit postarile si chiar mi-ai placut(de cele mai multe ori)...dar chiar nu ai inteles ce am vrut ca zic sau...esti tipul de feminista,parca mai nou se spune.Chiar daca o sa faci comentarii rautacioase eu tot o sa sustin ca mi-au placut pastarile tale,o zi buna

18-02-2008 19:01:39
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Carol38 a scris:

tasha1951 nu vreau sa fiu gica contra,si nu cu tine pentru ca ti-am citit postarile si chiar mi-ai placut(de cele mai multe ori)...dar chiar nu ai inteles ce am vrut ca zic sau...esti tipul de feminista,parca mai nou se spune.Chiar daca o sa faci comentarii rautacioase eu tot o sa sustin ca mi-au placut pastarile tale,o zi buna

Ok...daca-ti plac postarile mele...facem pace!
prieteni....ok?=)


18-02-2008 20:41:41
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Carol38 a scris:

cel putin cind este vorba de sex stiu ...crede si nu mai cerceta doar incearca...


Pina si opinia asta aparent 100% valabila-i relativa, stimate Carol!

Vezi topicul "oameni deosebiti" (postarea cu poetii impotenti ) :D:D
Sa nu le acuzam deci doar pe doamne de nehotarire... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-02-2008 20:55:23)


18-02-2008 20:51:03
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:


Carol38 a scris:

cel putin cind este vorba de sex stiu ...crede si nu mai cerceta doar incearca...


Pina si opinia asta aparent 100% valabila-i relativa, stimate Carol!

Vezi topicul "oameni deosebiti" (postarea cu poetii impotenti ) :D:D
Sa nu le acuzam deci doar pe doamne de nehotarire... ;)

Sintagma"crede si nu cerceta" nu este una neaparat si cea mai buna solutie...de ce n-am zice...cerceteaza si crede?;)
=D=D


18-02-2008 21:05:36
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Rar intilnita o pozitie atit de logica precum a ta, chere Tasha! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-02-2008 21:15:48)


18-02-2008 21:07:05
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:

Rar intilnita o pozitie atit de logica precum a ta, chere Tasha! ;)

Te uimesc....vezi sunt pe drumul cel bun...stii bancul?daca nu am sa ti-l spun in privat...ca ma rusinez pe forum...;)
=D=D


18-02-2008 21:34:11
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
pace tasha numai am un mic amendament daca imi permiti..trebuie cercetat cu rivna...cum ar spune popii

18-02-2008 22:55:18
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Da te-am injurat nitel nu pentru ce ai scris ci pentru ca am pierdut timp citind citeva peroratii despre...nimic,un tip care se credea grozav dar de fapt voia pasarica si chiar gratis(de obicei este cea mai dulce),cind trebuie sa vb despre cultura ok dar sa intri pe 3x si sa incerci sa futi femei cu expierenta numai din vrajeala ori trebuie sa fii bun sau intr-o ureche,se mai spune ca la romani poartate ca romanii,sincer chiar ce rost are sa tii discursuri ,,filosoficesti,,pe un site unde ar trebui sa zburde hormonii?(ma refeream la tipul care a scris foiletonul ala nu am avut rabdare sa citesc tot)

18-02-2008 23:37:43
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Carol38 a scris:

Da te-am injurat nitel nu pentru ce ai scris ci pentru ca am pierdut timp citind citeva peroratii despre...nimic,un tip care se credea grozav dar de fapt voia pasarica si chiar gratis(de obicei este cea mai dulce),cind trebuie sa vb despre cultura ok dar sa intri pe 3x si sa incerci sa futi femei cu expierenta numai din vrajeala ori trebuie sa fii bun sau intr-o ureche,se mai spune ca la romani poartate ca romanii,sincer chiar ce rost are sa tii discursuri ,,filosoficesti,,pe un site unde ar trebui sa zburde hormonii?(ma refeream la tipul care a scris foiletonul ala nu am avut rabdare sa citesc tot)

Adica mai pe romaneste...omul potrivit la locul potrivit...;)
n-au sens prea multe vorbe cand ai o herghelie de hormonii in spate....=D=D=D


18-02-2008 23:52:22
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Da tasha,numai tu vrei sa pui cireasa pe tort,si nu ai fi iarasi tu daca nu ai schimba macar nitel directia,ok eu cred in discutii filozofice si alambicate dar mai trebui sa mai si faci cite ceva,deci ....ori ii dai ori ...ce mama dracu sa o tot tii intre buze...hai te rog tasha, vreau o parere si nu numai de la tine

19-02-2008 12:16:55
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Carol38 a scris:

Da tasha,numai tu vrei sa pui cireasa pe tort,si nu ai fi iarasi tu daca nu ai schimba macar nitel directia,ok eu cred in discutii filozofice si alambicate dar mai trebui sa mai si faci cite ceva,deci ....ori ii dai ori ...ce mama dracu sa o tot tii intre buze...hai te rog tasha, vreau o parere si nu numai de la tine

ok...las fetele sa-si dea cu parerea...cam din care directie sa vina parerea?Un raspuns de la Alintatura,Mihaela,Sandie,ono...Kamin?
haideti fetelor,sunteti provocate!!!!=)


19-02-2008 13:12:03
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

Carol38 a scris:

Si cind spun asta ma refer in general la femeile care posteaza pe aici...se stie ca femeile sint nehotarite dar totusi cred ca trebuie sa mai lucrati cite ceva acolo la mansarda,altfel ce rost ar avea atita pierdere de timp in fata unui calc sa discuti sa programezi si apoi sa amini la infinit ceea ce stabilisei inainte cu cel ales,scuzele de rigoare doamnelor dar cred ca sinteti in perioada de pubertate a afirmarii ca femei,sau ...ce frumos este sa ma joc cu focul imi produce atitea senzatii si dupa aia hai acasa iarasi la cratita...




si dupa parerea ta, cum ar trebui sa se poarte discutiile pe aici?!!! ar trebui sa lasam si bruma de neuroni;)(pe care ne-o banuiti voi, dar se stie bine cat de des va inselati in pronosticuri) si sa lasam hormonii sa poarte discutii??!!!... sau propui trecerea de la virtual.... direct la practica?!!!! :D

ps: tu ,dupa ce" te joci cu focul", ce faci !? sa nu-mi spui ca esti BATMAN...nu am auzit de nici o fapta eroica in oras...;)


19-02-2008 23:23:31
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Kami  in cultura japonezilor sint niste spirite (nu intotdeauna rele)n kami nu stiu ce sa inteleg,dar ok daca eu propun ceva si altii urmeaza nu as mai posta(nu vreau si nu sint Bivolaru)bruma de neuroni...eu vam acuzat de nehotarire nu de inteligenta,daca vrei sa-ti spun ce fac vb in private(in legatura cu focul)si apoi de ce as fi eu BATMANpentru toate fofoloancele care o iau pe coaja,Kamin poti mai mult fii tu insati(nu-i asa ca suna ca o reclama de la cola)multam tasha ca ai dat o sansa fetelor multam si lor

19-02-2008 23:55:48
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Carol38 a scris:

Kami  in cultura japonezilor sint niste spirite (nu intotdeauna rele)n kami nu stiu ce sa inteleg,dar ok daca eu propun ceva si altii urmeaza nu as mai posta(nu vreau si nu sint Bivolaru)bruma de neuroni...eu vam acuzat de nehotarire nu de inteligenta,daca vrei sa-ti spun ce fac vb in private(in legatura cu focul)si apoi de ce as fi eu BATMANpentru toate fofoloancele care o iau pe coaja,Kamin poti mai mult fii tu insati(nu-i asa ca suna ca o reclama de la cola)multam tasha ca ai dat o sansa fetelor multam si lor

Sa fii sanatos si iubit!!!=)


19-02-2008 23:58:48
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


Carol38 a scris:

Da tasha,numai tu vrei sa pui cireasa pe tort,si nu ai fi iarasi tu daca nu ai schimba macar nitel directia,ok eu cred in discutii filozofice si alambicate dar mai trebui sa mai si faci cite ceva,deci ....ori ii dai ori ...ce mama dracu sa o tot tii intre buze...hai te rog tasha, vreau o parere si nu numai de la tine

ok...las fetele sa-si dea cu parerea...cam din care directie sa vina parerea?Un raspuns de la Alintatura,Mihaela,Sandie,ono...Kamin?
haideti fetelor,sunteti provocate!!!!=)


Hm, ce raspuns as putea da eu la o intrebare atat de aiurita?! Ca un site ca matrimoniale3x poate fi frecventat si de oameni interesati (uneori chiar exclusiv teoretic) de dragoste, si nicidecum de sex? :)  ...Ma tem ca amicul Carol38 -- pentru care lumea femeilor de pe aici "in general", ca si a intereselor si trairilor acestora, pare a putea fi descrisa complet cu ajutorul dimensiunilor "dorinta" si "umezeala in chilotei" -- pur si simplu nu ar putea sa ia in consideratie un asemenea raspuns. Asa cum ziceam, hormonii au uneori capacitatea sa ne orbeasca.

...Cat despre amanarile si razgandirile candidatelor la intalniri cu Carol38: Carol38, bei Sprite? :D


20-02-2008 00:52:59
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
La prima mina as spune ca eu imi spal rufele "umezite" in familie... interpretati, interpretati, interpretati :x:x
La a doua, mai reflectez... :D:D


20-02-2008 03:27:55
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

Carol38 a scris:

Kami  in cultura japonezilor sint niste spirite (nu intotdeauna rele)n kami nu stiu ce sa inteleg,dar ok daca eu propun ceva si altii urmeaza nu as mai posta(nu vreau si nu sint Bivolaru)bruma de neuroni...eu vam acuzat de nehotarire nu de inteligenta,daca vrei sa-ti spun ce fac vb in private(in legatura cu focul)si apoi de ce as fi eu BATMANpentru toate fofoloancele care o iau pe coaja,Kamin poti mai mult fii tu insati(nu-i asa ca suna ca o reclama de la cola)multam tasha ca ai dat o sansa fetelor multam si lor



am inteles din prima ca nu intelegenta femeilor te intereseaza pe tine:) dar ma intreb : cat de mult te incurca nehotararea lor?!!!;)


20-02-2008 12:17:39
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Interesant,dar nu stiu cum sa incep,in ordine,dupa preferinte etc...ok ,alintatura te rog explica-mi si mie cum ar fi aia o dragoste teoretica,hai ca mai facut chiar curios,sandii ,sandii,de ce inciti la violenta fie ia si verbala?chiar de ce,pai subiectul era altul,vrei sa fii solidara cu tasha ?chiar crezi ca are nevoie?ma indoiesc,kamin, ultima dar nu cea din urma mi-ai pus o intrebare care te-a transformat in preferata mea pe acest topic,mai kamin pai inteligenta este un ingredient hotaritor in cazul unei posibile relatii(zic posibile cu toate ca mi-am luat gindul de la asa ceva dupa citeva ore)acuma spune si tu ca doar esti femeie(sper,nu ai date ,chiar de ce ti-ai sters contul poate iti faceam o propunere)cine ar vrea sa futa o proasta in afara de columbeanu?...normal ca ma incurca ,atitea pasarici zglobii pe aici,doritoare de toate ale si cind colointervine nehotarirea lor bat-o vina sa o bata...pai nu-ti vine sa zici ,,da-o dracu-n p....a mea, nu mai cere nu-i mai da ...citat din intelepciunea populara,cu ajustarile de rigoare va pup si sa aveti o zi buna

20-02-2008 13:01:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
wrong ....sunt in perioada de crunta singuratate ...hihihi ...cat au fost tinere shi frumushele au jucat barbatzii pe degete ,acum cand sunt batrane shi singurele se joaca doar net-ul pe degete ! hihihihi ...
Carol38 a scris:

Si cind spun asta ma refer in general la femeile care posteaza pe aici...se stie ca femeile sint nehotarite dar totusi cred ca trebuie sa mai lucrati cite ceva acolo la mansarda,altfel ce rost ar avea atita pierdere de timp in fata unui calc sa discuti sa programezi si apoi sa amini la infinit ceea ce stabilisei inainte cu cel ales,scuzele de rigoare doamnelor dar cred ca sinteti in perioada de pubertate a afirmarii ca femei,sau ...ce frumos este sa ma joc cu focul imi produce atitea senzatii si dupa aia hai acasa iarasi la cratita...


20-02-2008 13:25:56
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
...fost-ai lele cit ai fost...sint sigur ca nu sa suparat nici o doamna,tasha HELP

20-02-2008 13:46:06
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Carol38 a scris:

...fost-ai lele cit ai fost...sint sigur ca nu sa suparat nici o doamna,tasha HELP

Hehehe....am ras copios....voi credeti ca la noi este ca si la voi?avea sotul meu D-zeu sa-l ierte o vorba..."F*** nu f***vremea pooolii trece...la noi chiar nu se trece nimic...aici e marele avantaj...ba mai mult cu cit trecem...stim mai multe...na!!!!!...ca v-am spus-o!!!!!!=D=D=D


20-02-2008 14:03:58
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
tasha ,crezi ca as avea vreo sansa la nefertiti...doamne cita vreme a trecut peste ea,saraca...cite o sti ea/???

20-02-2008 14:09:51
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
haide ,tine pasul ca pierzi cadenta unu doi stingul in fata

20-02-2008 14:11:55
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
wrong ......cand vezi prin gaura cheii o tinerica ca i-o suge unui boshorog parca nu-i la fel de scarbos ca atunci cand vezi pe bartai ecranul cum un tinerel trage limbutze unei boshoroage ! hihihi ce dement sunt !
tasha 1951 a scris:


Carol38 a scris:

...fost-ai lele cit ai fost...sint sigur ca nu sa suparat nici o doamna,tasha HELP

Hehehe....am ras copios....voi credeti ca la noi este ca si la voi?avea sotul meu D-zeu sa-l ierte o vorba..."F*** nu f***vremea pooolii trece...la noi chiar nu se trece nimic...aici e marele avantaj...ba mai mult cu cit trecem...stim mai multe...na!!!!!...ca v-am spus-o!!!!!!=D=D=D


20-02-2008 14:43:13
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
shi apropos ....la voi nu se trece ....se smochineshte shi duhneshte ! wooooow cat de grobian sunt !
CIUDATUL SA a scris:

wrong ......cand vezi prin gaura cheii o tinerica ca i-o suge unui boshorog parca nu-i la fel de scarbos ca atunci cand vezi pe bartai ecranul cum un tinerel trage limbutze unei boshoroage ! hihihi ce dement sunt !
tasha 1951 a scris:


Carol38 a scris:

...fost-ai lele cit ai fost...sint sigur ca nu sa suparat nici o doamna,tasha HELP

Hehehe....am ras copios....voi credeti ca la noi este ca si la voi?avea sotul meu D-zeu sa-l ierte o vorba..."F*** nu f***vremea pooolii trece...la noi chiar nu se trece nimic...aici e marele avantaj...ba mai mult cu cit trecem...stim mai multe...na!!!!!...ca v-am spus-o!!!!!!=D=D=D


20-02-2008 14:45:09
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
hai papushelele n-atzi luat foc ?......sau avetzi mushte pe caciuli ?....hihihi

20-02-2008 15:00:15
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:


Carol38 a scris:

...fost-ai lele cit ai fost...sint sigur ca nu sa suparat nici o doamna,tasha HELP

Hehehe....am ras copios....voi credeti ca la noi este ca si la voi?avea sotul meu D-zeu sa-l ierte o vorba..."F*** nu f***vremea pooolii trece...la noi chiar nu se trece nimic...aici e marele avantaj...ba mai mult cu cit trecem...stim mai multe...na!!!!!...ca v-am spus-o!!!!!!=D=D=D


De acord in principiu, draga Tasha, darrr...
Te alintai doar cind ziceai ca poate-ai avea ceva de... invatat ;) de la cumatra Onoyoko ?! :D

(Vezi ca am o memorie de elefant, mihaela_nf ? - dar inca viu...) ;)


20-02-2008 17:49:59
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:


Carol38 a scris:

...fost-ai lele cit ai fost...sint sigur ca nu sa suparat nici o doamna,tasha HELP

Hehehe....am ras copios....voi credeti ca la noi este ca si la voi?avea sotul meu D-zeu sa-l ierte o vorba..."F*** nu f***vremea pooolii trece...la noi chiar nu se trece nimic...aici e marele avantaj...ba mai mult cu cit trecem...stim mai multe...na!!!!!...ca v-am spus-o!!!!!!=D=D=D


De acord in principiu, draga Tasha, darrr...
Te alintai doar cind ziceai ca poate-ai avea ceva de... invatat ;) de la cumatra Onoyoko ?! :D

(Vezi ca am o memorie de elefant, mihaela_nf ? - dar inca viu...) ;)

Deh,fiecare cu strategia ei...ce imi strica sa invat ceva in plus...nu ma vezi cat sunt de avangardista?;)
=D=D


20-02-2008 20:45:24
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
frumos subiect !!!...discutii pe masura;) Carol 38 ,multumit  ...cred:D

20-02-2008 21:08:39
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

kamin a scris:

frumos subiect !!!...discutii pe masura;) Carol 38 ,multumit  ...cred:D

Daaaa!..cred ca ne si premiaza...ne invita la barul virtual =)....apropos,fratilor vreti sa dau faliment?...ati uitat ca-i locatia mea...?;)


20-02-2008 22:21:47
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627

tasha 1951 a scris:


kamin a scris:

frumos subiect !!!...discutii pe masura;) Carol 38 ,multumit  ...cred:D

Daaaa!..cred ca ne si premiaza...ne invita la barul virtual =)....apropos,fratilor vreti sa dau faliment?...ati uitat ca-i locatia mea...?;)
Multumit ,depinde de unghi ,ei bine,sint multumit ca am reusit sa angrenez,,greii,forumului deci este o reusita,daca poate fi spusa si asa ,masura este a noastra a tuturor(chiar cine sint eu sa va apreciez,pot doar sa-mi exprim unele pareri)astia sintem cu rele si bune...dar de raspunsuri nu sint multumit eu chiar cred in armonia cuplului si asta nu ma refer doar la cuplurile de conjunctura dar cred ca inca mai trebuie sa treca ...timp ca sa putem sa ne simtim bine in pielea noastra,poate o sa te mire tasha dar va apreciez ca ati scris si sint ...indispus ca nu aveti curajul sa spuneti lucrurilor pe nume(nu ma refer la tine)iar de premiat nu am de ce pentru ca nu eu sint beneficiarul direct ,sinteti si voi in oarece masura,deci voi ma veti invita la barul virtual?un mare minus zic acuma daca ar fi sa fac suma pentru Xtrem as fi vrut mai multe pareri din partea lui(dar mai are o sansa)cred ca inca nu merita inchis acest topic,voi ce ziceti doamnelor si domnilor,o seara buna tuturor

20-02-2008 22:42:51
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
cam browniana evolutia acestui topic... sa fie adevarat ca barbatii pe masura ce avanseaza in virsta se feminizeaza?

20-02-2008 23:00:23
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
si unde vezi tu ,,feminizarea,, madama

20-02-2008 23:06:38
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Carol38 a scris:

si unde vezi tu ,,feminizarea,, madama


cred ca ai vrut sa spui madame... nu ca m-as tine intr-o litera...


20-02-2008 23:37:34
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Carol38 a scris:

normal ca ma incurca ,atitea pasarici zglobii pe aici,doritoare de toate ale si cind colointervine nehotarirea lor bat-o vina sa o bata...pai nu-ti vine sa zici ,,da-o dracu-n p....a mea, nu mai cere nu-i mai da ...citat din intelepciunea populara,cu ajustarile de rigoare va pup si sa aveti o zi buna


Mda, ce-ar fi sa te calugaresti? :D


21-02-2008 01:31:48
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

SandieShaw a scris:

cam browniana evolutia acestui topic... sa fie adevarat ca barbatii pe masura ce avanseaza in virsta se feminizeaza?


Ei, si tu acum, draga Sandie -- cu varsta, barbatii devin doar mai influentabili. ...Interesant e ca ce copiaza ei de la adversar e fix ce ii obsedeaza mai tare cu privire la acesta. :D


21-02-2008 01:34:37
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
normal doamna poftim  exemplu meu ....de la bartai scula acum total nesculabila am trecut la bartai limba perfect utilizabila ! ca asta cu limbili vazui ca se poarta pe la xxx la partidele inter fomei !
SandieShaw a scris:

cam browniana evolutia acestui topic... sa fie adevarat ca barbatii pe masura ce avanseaza in virsta se feminizeaza?


21-02-2008 01:40:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
sa se calugareasca dar sa se calugareasca intr-o manastire de maici !....hihihi
alintatura a scris:


Carol38 a scris:

normal ca ma incurca ,atitea pasarici zglobii pe aici,doritoare de toate ale si cind colointervine nehotarirea lor bat-o vina sa o bata...pai nu-ti vine sa zici ,,da-o dracu-n p....a mea, nu mai cere nu-i mai da ...citat din intelepciunea populara,cu ajustarile de rigoare va pup si sa aveti o zi buna


Mda, ce-ar fi sa te calugaresti? :D


21-02-2008 01:42:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
browniana ea aia cu dezordinea ?.......ai dracu spermatozoizi cat de brownieni pot fi !
SandieShaw a scris:

cam browniana evolutia acestui topic... sa fie adevarat ca barbatii pe masura ce avanseaza in virsta se feminizeaza?


21-02-2008 01:45:10
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

browniana ea aia cu dezordinea ?.......ai dracu spermatozoizi cat de brownieni pot fi !
SandieShaw a scris:

cam browniana evolutia acestui topic... sa fie adevarat ca barbatii pe masura ce avanseaza in virsta se feminizeaza?

Conform principiilor browniene se spune ca norocul sau ghinionul ,felul in care traim ...ceea ce traim ...toate fac parte dintr-un fel de joc al sortii....=(


21-02-2008 03:30:19
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nu chiar, draga Tasha... unii zic ca pina si extraterestrii ne invidiaza cumva, din motiv ca avem mai mult... liber arbitru decit ei!!! :D

In plus, ei nici macar chilotzei se pare ca n-au! :D:D (aia asexuati, cel putin)

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-02-2008 18:37:31)


21-02-2008 18:36:59
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Citindu-ti postarea..mi-am amintit ca mai deunazi..am urmarit pe discovery un documentar in care 7000 de oameni supusi unei hipnoze au afirmat(si chiar erau convinsi de asta) ca au facut sex cu extraterestrii(bine'nteles impotriva vointei lor)...si au copii pe undeva...deci? sintem violati...ca ne umezim chiloteii?:D :D

21-02-2008 19:12:27
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
E "pi buni" chestia, iti spun eu, draga unikaaa!

Nu de alta, dar si eu am patzit-o odata cu o E.T. :D:D (ce daca avea trei tzitze? - aia de pe spinare e buna cind dansezi cu ele, E.T.-loaicele) ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (21-02-2008 19:51:28)


21-02-2008 19:50:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
auliuuuuuuuuu fug dupa dopuri sa-mi bag in cur !
unikaa a scris:

Citindu-ti postarea..mi-am amintit ca mai deunazi..am urmarit pe discovery un documentar in care 7000 de oameni supusi unei hipnoze au afirmat(si chiar erau convinsi de asta) ca au facut sex cu extraterestrii(bine'nteles impotriva vointei lor)...si au copii pe undeva...deci? sintem violati...ca ne umezim chiloteii?:D :D


21-02-2008 19:53:30
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
nu de alta da mi-o trage pe furish  vreun extra... din asta de-ai lu' bombonel !
CIUDATUL SA a scris:

auliuuuuuuuuu fug dupa dopuri sa-mi bag in cur !
unikaa a scris:

Citindu-ti postarea..mi-am amintit ca mai deunazi..am urmarit pe discovery un documentar in care 7000 de oameni supusi unei hipnoze au afirmat(si chiar erau convinsi de asta) ca au facut sex cu extraterestrii(bine'nteles impotriva vointei lor)...si au copii pe undeva...deci? sintem violati...ca ne umezim chiloteii?:D :D


21-02-2008 19:55:16
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

nu de alta da mi-o trage pe furish  vreun extra... din asta de-ai lu' bombonel !
CIUDATUL SA a scris:

auliuuuuuuuuu fug dupa dopuri sa-mi bag in cur !
unikaa a scris:

Citindu-ti postarea..mi-am amintit ca mai deunazi..am urmarit pe discovery un documentar in care 7000 de oameni supusi unei hipnoze au afirmat(si chiar erau convinsi de asta) ca au facut sex cu extraterestrii(bine'nteles impotriva vointei lor)...si au copii pe undeva...deci? sintem violati...ca ne umezim chiloteii?:D :D

Ciudatule...dupa cum vorbesti sa inteleg ca ai avut avansuri pe site...ai facut ravagii cu poza ta nud?;)
=D=D


23-02-2008 18:43:25
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la