Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce isi doresc femeile?    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

la spitalul de nibuni nu-s geamuri ....doar plase ! hihihihi
CIUDATUL SA a scris:

hihihi rumanco !
mihaela f a scris:


Nu_ti mai chinui gandirea!  ca nu te mai ia somnul(de frumusete):D :D
Ce_mi doresc?! sa_i lansez niste oua clocite la Ciudila, direct in geamul bordeiului!! :D :D

Mihaela...fata mea..ce au barbatii astia cu tine...?;)
=D


20-02-2008 20:30:40
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

unikaa a scris:

Da ce ai mai Mihaela cu geamul omului?...si nu strica ouale...ca se apropie Pastele!!!!..Apropos...cica cea mai tare vopsea de oua...e rujul de buze!!! :D :D :D


Wow... m-am inrosit deja :D

Vezi insa, unikaaa dearest, sa nu ia drept apropou unii ciumpalaci bancul asta (bun).

Nu de alta, dar s-ar prabusi avioanele supraincarcate cu destinatia Litoral (desi nu-i sezon) ;) :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (20-02-2008 20:33:37)


20-02-2008 20:33:02
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Nu-i nimic dragule!!!...Am pus covorul roshu..dinspre mare...spre iesire..intra care vrea...scapa care poate!!!! :D :D :D

20-02-2008 20:37:20
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:


unikaa a scris:

Da ce ai mai Mihaela cu geamul omului?...si nu strica ouale...ca se apropie Pastele!!!!..Apropos...cica cea mai tare vopsea de oua...e rujul de buze!!! :D :D :D


Wow... m-am inrosit deja :D

Vezi insa, unikaaa dearest, sa nu ia drept apropou unii ciumpalaci bancul asta (bun).

Nu de alta, dar s-ar prabusi avioanele supraincarcate cu destinatia Litoral (desi nu-i sezon) ;) :D:D

Pai,foarte bine... poate ajunge in Egipt...cum isi doreste...;)
=D=D


20-02-2008 20:40:24
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

unikaa a scris:

Nu-i nimic dragule!!!...Am pus covorul roshu..dinspre mare...spre iesire..intra care vrea...scapa care poate!!!! :D :D :D

Bine spus!!!!!
felicitari!!!...ia sa vedem cine se mai incumeta?;)
=D=D


20-02-2008 20:41:38
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
De dorit imi doresc eu...da mi-e ca se indragosteste vre-un faraon de mine...si ce ma fac?...:)))

20-02-2008 20:44:10
   
?? mihaela f
Cont Sters

Inregistat: 27-12-2007
Mesaje: 315

Xtremul a scris:

Bla-bla, bla-bla, bla-bla :D

As putea (prietenii stiu de ce ;) ) sa umplu ecrane intregi de sofisme pe tema "ce vrea femeile" :D

Am ajuns insa, dupa o juma'de secol de framintari si despicari ale firului in paispe, la o concluzie simpla (ca mai toate adevarurile): O femeie trebuie in primul rind sa ma vrea PE MINE_JE :D asa cum sint (frumos, destept si modest, fireste :D:D - zic asta doar ca s-o excit pe mihaela_nf la un atac frontal) si fara perverse dorintze de-a ma schimba.
Cu reciproca valabila, se subintelege. Si gata.

P.S. Chiar asa-i, miha_f: popii chiar spun ca femeia sa se teama de barbac-su :D (printre multe alte tembelisme dogmatice, cum ar fi si teama de un Dumnezeu razbunator si intolerant). Asta-i biserica (imperfecta, doar e inventie omeneasca). Tema-i insa prea complexa ca s-o lamurim aici.

In genunchi ma_ntorc la tine!
Nu te schimb(cu altul) xtrem(_pd) de mult: piatra ponce si un strat de vernis pentru stralucire si conservare! Pai, se poate?!!:D :D


20-02-2008 20:45:49
   
?? mihaela f
Cont Sters

Inregistat: 27-12-2007
Mesaje: 315

tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

la spitalul de nibuni nu-s geamuri ....doar plase ! hihihihi
CIUDATUL SA a scris:

hihihi rumanco !

Mihaela...fata mea..ce au barbatii astia cu tine...?;)
=D

Tasha, stiti vorba ceea: Ioane placu_ti fetele? Si ele mie...:D :D


20-02-2008 20:48:10
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

mihaela f a scris:


Xtremul a scris:

Bla-bla, bla-bla, bla-bla :D

As putea (prietenii stiu de ce ;) ) sa umplu ecrane intregi de sofisme pe tema "ce vrea femeile" :D

Am ajuns insa, dupa o juma'de secol de framintari si despicari ale firului in paispe, la o concluzie simpla (ca mai toate adevarurile): O femeie trebuie in primul rind sa ma vrea PE MINE_JE :D asa cum sint (frumos, destept si modest, fireste :D:D - zic asta doar ca s-o excit pe mihaela_nf la un atac frontal) si fara perverse dorintze de-a ma schimba.
Cu reciproca valabila, se subintelege. Si gata.

P.S. Chiar asa-i, miha_f: popii chiar spun ca femeia sa se teama de barbac-su :D (printre multe alte tembelisme dogmatice, cum ar fi si teama de un Dumnezeu razbunator si intolerant). Asta-i biserica (imperfecta, doar e inventie omeneasca). Tema-i insa prea complexa ca s-o lamurim aici.

In genunchi ma_ntorc la tine!
Nu te schimb(cu altul) xtrem(_pd) de mult: piatra ponce si un strat de vernis pentru stralucire si conservare! Pai, se poate?!!:D :D

Ok..Mihaelo,cand te saturi ,ne anunti si pe noi...il spalam si-i ca nou....;)
=D=D=D

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (20-02-2008 20:49:26)


20-02-2008 20:48:58
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

mihaela f a scris:


tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

la spitalul de nibuni nu-s geamuri ....doar plase ! hihihihi

Mihaela...fata mea..ce au barbatii astia cu tine...?;)
=D

Tasha, stiti vorba ceea: Ioane placu_ti fetele? Si ele mie...:D :D

Daaa...pe un alt topic eu ziceam  de George Clooney....;)
=D


20-02-2008 20:50:53
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

tasha 1951 a scris:


unikaa a scris:

Nu-i nimic dragule!!!...Am pus covorul roshu..dinspre mare...spre iesire..intra care vrea...scapa care poate!!!! :D :D :D

Bine spus!!!!!
felicitari!!!...ia sa vedem cine se mai incumeta?;)
=D=D



cred ca se incumeta. acum nu mai e nici taxa de bariera...:D si cu putin noroc, or sa poata merge pe covorul Unikai...totul e sa nu bata vantul prea tare;)


20-02-2008 20:57:24
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

kamin a scris:


tasha 1951 a scris:


unikaa a scris:

Nu-i nimic dragule!!!...Am pus covorul roshu..dinspre mare...spre iesire..intra care vrea...scapa care poate!!!! :D :D :D

Bine spus!!!!!
felicitari!!!...ia sa vedem cine se mai incumeta?;)
=D=D



cred ca se incumeta. acum nu mai e nici taxa de bariera...:D si cu putin noroc, or sa poata merge pe covorul Unikai...totul e sa nu bata vantul prea tare;)
Ei,ce daca...poate  cei  suflati de vant ajung la tine...ca tot sunteti dintr-un oras....
si uite asa iti fac un pustiu de bine...;)
=D=D


20-02-2008 21:08:19
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
nu -i vreau pe cei suflati de vant!!!!!! :D

20-02-2008 21:11:45
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

kamin a scris:

nu -i vreau pe cei suflati de vant!!!!!! :D

Ok..am glumit...stiu ca tu meriti mult!
si chiar doresc sa ai parte de tot ce-i mai bun!~


20-02-2008 22:19:42
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627

tasha 1951 a scris:


Carol38 a scris:

Daca este sa punem problema ce ne place sau nu eu consider discutia incheiata(sau digerata cum ai numit-o)este drept ca poate voi nu ma puteti contrazice din lipsa de argumente9nu ati fost inca acolo)este drept ca nu pot sa zic ca am o perceptie atotcuprinzatoare in ceea ce priveste societatea americana(ca tot veni vorba)dar totusi sa fac o comparatie nu trebuie sa stai 10 ani in Bucuresti sa-ti dai seama ce fel de oras este ei cam asa este si cu ce am vazut si trait eu acolo,de povestit va astept cu intrebari si o sa raspund in functie de ce stiu

ok..Ce isi doresc femeile din America...?...in legatura cu barbatii evident...;)
=D=D

Evident la fel ca si doamnele noastre.....eu ma refeream la felul cum obtine ceea ce-si doresc ,au mult mai multa franchete,au mult mai mult respect pentru propria persoana(automat si pentru parteneri)cred in cultul muncii,nu accepta sa fie umilite ele si nici nu umilesc adica iau atitudine oricind si oriunde sa nu creeze precedent(la noi are denumirea de spirit civic sau asa ceva)bunastarea familiei este mai presus de ele(de fapt toata familia isi aduce aportul dar sotiile fac cartile cum sar zice)isi urmeaza dorintele fara ceea ce eu am numit jumatate de masura,dar stii ce ma frapat la ei,viseaza  se sacrifica si apreciaza sacrificiul tuturor pentru visele lor,nu stiu daca am fost destul de explicit dar ce poti face in citeva rinduri,evident doar sa pui o saminta si sa lasi un semn de intrebare


20-02-2008 23:02:23
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

Carol38 a scris:


tasha 1951 a scris:


Carol38 a scris:

Daca este sa punem problema ce ne place sau nu eu consider discutia incheiata(sau digerata cum ai numit-o)este drept ca poate voi nu ma puteti contrazice din lipsa de argumente9nu ati fost inca acolo)este drept ca nu pot sa zic ca am o perceptie atotcuprinzatoare in ceea ce priveste societatea americana(ca tot veni vorba)dar totusi sa fac o comparatie nu trebuie sa stai 10 ani in Bucuresti sa-ti dai seama ce fel de oras este ei cam asa este si cu ce am vazut si trait eu acolo,de povestit va astept cu intrebari si o sa raspund in functie de ce stiu

ok..Ce isi doresc femeile din America...?...in legatura cu barbatii evident...;)
=D=D

Evident la fel ca si doamnele noastre.....eu ma refeream la felul cum obtine ceea ce-si doresc ,au mult mai multa franchete,au mult mai mult respect pentru propria persoana(automat si pentru parteneri)cred in cultul muncii,nu accepta sa fie umilite ele si nici nu umilesc adica iau atitudine oricind si oriunde sa nu creeze precedent(la noi are denumirea de spirit civic sau asa ceva)bunastarea familiei este mai presus de ele(de fapt toata familia isi aduce aportul dar sotiile fac cartile cum sar zice)isi urmeaza dorintele fara ceea ce eu am numit jumatate de masura,dar stii ce ma frapat la ei,viseaza  se sacrifica si apreciaza sacrificiul tuturor pentru visele lor,nu stiu daca am fost destul de explicit dar ce poti face in citeva rinduri,evident doar sa pui o saminta si sa lasi un semn de intrebare

.

eu aveam impresia ca avem scoli mai bune in oras...:D cred ca s-au depreciat intre timp:)   daca nici acum nu cad in dizgratzie ...;)


20-02-2008 23:27:48
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Carol,nu mi-s traita in America...dar ,pot sa spun ca eu am "facut cartile" la mine in familie,sotul meu spunea eu sunt colonel dar nevasta-mea este generalul casei,si mai spunea ceva..."eu dintr-un palat fac un rahat,ea dintr-un rahat face un palat"...marile hotariri le luam impreuna de fiecare data...consider deci ca nimic nu e mai presus decat iubirea,daca iubesti si respecti partenerul(a)restul vine de la sine...so,
A venit primavara dragilor ....iubiti-va mult!=)


20-02-2008 23:35:16
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Tasha eu voiam sa nu discutam despre exceptii,si nu in nume personal(nu stiu daca am reusit pe deantregul)dor bineinteles un exemplu trebuie urmat daca este cel bun,eu mi-s umblat nu numai in america ,din cauza ca sint marinar...deci nu fac parada de asta si am vazut citeva tari,culturi...etc,tot aici as vrea sa aduc o atingere care macina pe cineva de pe forum,observ imediat unde as putea gasi femei pentru...(deci cred ca daca hormonii exista stiu sa-i directionez unde au sanse...iar incercarea moarte nu are),si mai am nevoie de un sfat te rog mult,vezi ce a scris kaminaici in ultima ei postare,crezi ca ar trebui sa o injur copios ca sa fiu ca barbatii cu care a fost obisnuita,iar ca sa nu fiu impartial aceias rugaminte o adresez si lui Ciudatul S.A multumiri anticipate

21-02-2008 13:55:09
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

Carol38 a scris:

Tasha eu voiam sa nu discutam despre exceptii,si nu in nume personal(nu stiu daca am reusit pe deantregul)dor bineinteles un exemplu trebuie urmat daca este cel bun,eu mi-s umblat nu numai in america ,din cauza ca sint marinar...deci nu fac parada de asta si am vazut citeva tari,culturi...etc,tot aici as vrea sa aduc o atingere care macina pe cineva de pe forum,observ imediat unde as putea gasi femei pentru...(deci cred ca daca hormonii exista stiu sa-i directionez unde au sanse...iar incercarea moarte nu are),si mai am nevoie de un sfat te rog mult,vezi ce a scris kaminaici in ultima ei postare,crezi ca ar trebui sa o injur copios ca sa fiu ca barbatii cu care a fost obisnuita,iar ca sa nu fiu impartial aceias rugaminte o adresez si lui Ciudatul S.A multumiri anticipate


daca asta te linisteste si te implineste....;)de ce nu m-ai intrebat direct...ai fi crescut in ochii mei ...macar pt atitudinea barbateasca:)


21-02-2008 15:28:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Cred ca mai sint si tipe care chiar stiu ce vor si n-o ard aiurea :D

Chiar daca-s exceptia regulii "ametzelii browniene" (atacate de Carol38 deja in chestia cu dorintza si kilotzeii :D)

Si punct. Ca sa n-o mai lalaim si noi prea aiurea pe topicul asta! ;)


21-02-2008 15:38:04
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
aiuritzi aiureli aiuritilor ! .....hihihihi da ce dom'le e aiurit interzis ? unii se aiuresc prin parlament guvern shi peshdentzie shi noi n-avem voie sa ne aiurim pe-un topic !

21-02-2008 15:46:54
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

Carol38 a scris:


tasha 1951 a scris:


Carol38 a scris:

Daca este sa punem problema ce ne place sau nu eu consider discutia incheiata(sau digerata cum ai numit-o)este drept ca poate voi nu ma puteti contrazice din lipsa de argumente9nu ati fost inca acolo)este drept ca nu pot sa zic ca am o perceptie atotcuprinzatoare in ceea ce priveste societatea americana(ca tot veni vorba)dar totusi sa fac o comparatie nu trebuie sa stai 10 ani in Bucuresti sa-ti dai seama ce fel de oras este ei cam asa este si cu ce am vazut si trait eu acolo,de povestit va astept cu intrebari si o sa raspund in functie de ce stiu

ok..Ce isi doresc femeile din America...?...in legatura cu barbatii evident...;)
=D=D

Evident la fel ca si doamnele noastre.....eu ma refeream la felul cum obtine ceea ce-si doresc ,au mult mai multa franchete,au mult mai mult respect pentru propria persoana(automat si pentru parteneri)cred in cultul muncii,nu accepta sa fie umilite ele si nici nu umilesc adica iau atitudine oricind si oriunde sa nu creeze precedent(la noi are denumirea de spirit civic sau asa ceva)bunastarea familiei este mai presus de ele(de fapt toata familia isi aduce aportul dar sotiile fac cartile cum sar zice)isi urmeaza dorintele fara ceea ce eu am numit jumatate de masura,dar stii ce ma frapat la ei,viseaza  se sacrifica si apreciaza sacrificiul tuturor pentru visele lor,nu stiu daca am fost destul de explicit dar ce poti face in citeva rinduri,evident doar sa pui o saminta si sa lasi un semn de intrebare


Uite unde erau femeile perfecte :D

Totusi ma indoiesc ca toate sa acorde respect partenerului automatic doar pt. ca are pt ea insasi :).Imaginea care se straduiesc sa arate in exterior nu e totdeauna identica cu ce e in interior.

Ultima modificare facuta de Soryn (21-02-2008 17:15:47)


21-02-2008 17:10:57
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

Soryn a scris:


Carol38 a scris:


tasha 1951 a scris:





Daca traiesti in aceeasi casa cativa ani poti sa-ti faci o idee cat de cat precisa de acea persoana , ma indoiesc sa fie toate la fel.

scuse :D

Ultima modificare facuta de Soryn (21-02-2008 17:22:18)


21-02-2008 17:19:48
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627

kamin a scris:


Carol38 a scris:

Tasha eu voiam sa nu discutam despre exceptii,si nu in nume personal(nu stiu daca am reusit pe deantregul)dor bineinteles un exemplu trebuie urmat daca este cel bun,eu mi-s umblat nu numai in america ,din cauza ca sint marinar...deci nu fac parada de asta si am vazut citeva tari,culturi...etc,tot aici as vrea sa aduc o atingere care macina pe cineva de pe forum,observ imediat unde as putea gasi femei pentru...(deci cred ca daca hormonii exista stiu sa-i directionez unde au sanse...iar incercarea moarte nu are),si mai am nevoie de un sfat te rog mult,vezi ce a scris kaminaici in ultima ei postare,crezi ca ar trebui sa o injur copios ca sa fiu ca barbatii cu care a fost obisnuita,iar ca sa nu fiu impartial aceias rugaminte o adresez si lui Ciudatul S.A multumiri anticipate


daca asta te linisteste si te implineste....;)de ce nu m-ai intrebat direct...ai fi crescut in ochii mei ...macar pt atitudinea barbateasca:)

Futu-te-n gura de rapandula...crezi ca iti place...nu-i asa ca acum ma vezi mai macho


21-02-2008 18:52:11
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
da,ai dreptate,sint si acolo destule exceptii...clar ca nu sint toate litera de evanghelie

Soryn a scris:


Carol38 a scris:


tasha 1951 a scris:


ok..Ce isi doresc femeile din America...?...in legatura cu barbatii evident...;)
=D=D

Evident la fel ca si doamnele noastre.....eu ma refeream la felul cum obtine ceea ce-si doresc ,au mult mai multa franchete,au mult mai mult respect pentru propria persoana(automat si pentru parteneri)cred in cultul muncii,nu accepta sa fie umilite ele si nici nu umilesc adica iau atitudine oricind si oriunde sa nu creeze precedent(la noi are denumirea de spirit civic sau asa ceva)bunastarea familiei este mai presus de ele(de fapt toata familia isi aduce aportul dar sotiile fac cartile cum sar zice)isi urmeaza dorintele fara ceea ce eu am numit jumatate de masura,dar stii ce ma frapat la ei,viseaza  se sacrifica si apreciaza sacrificiul tuturor pentru visele lor,nu stiu daca am fost destul de explicit dar ce poti face in citeva rinduri,evident doar sa pui o saminta si sa lasi un semn de intrebare


Uite unde erau femeile perfecte :D

Totusi ma indoiesc ca toate sa acorde respect partenerului automatic doar pt. ca are pt ea insasi :).Imaginea care se straduiesc sa arate in exterior nu e totdeauna identica cu ce e in interior.


21-02-2008 18:54:37
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
<<<Futu-te-n gura de rapandula...crezi ca iti place...nu-i asa ca acum ma vezi mai macho>>> (citat Carol38)


TOTAL INACCEPTABIL, Popeye38! :x
Chiar daca preopinenta-n dialog ar fi cum zici matalutza...

Din partea mea ai de-acum un mare IGNORE, si sper sa te pricopsesti si c-o banare din partea adminilor !!! :(


21-02-2008 19:14:26
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Popey sau nepopey acelasi IGNORE o sa-l ai si de la mine pe forum de obicei se discuta,daca citeai cu atentie postarile la adresa mea din partea ,,preoponentului,, fara ca sa ii aduc vreo injurie ai fi inteles dar cred ca cer prea mult de la unii...de obicei este mai usor sa fii calau decit impartial...mai ales caiam dat ceea ce a cerut

21-02-2008 19:52:17
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
intaratai drace ca de restu am io grija ! hihihi

21-02-2008 19:58:31
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

Carol38 a scris:


kamin a scris:


Carol38 a scris:

Tasha eu voiam sa nu discutam despre exceptii,si nu in nume personal(nu stiu daca am reusit pe deantregul)dor bineinteles un exemplu trebuie urmat daca este cel bun,eu mi-s umblat nu numai in america ,din cauza ca sint marinar...deci nu fac parada de asta si am vazut citeva tari,culturi...etc,tot aici as vrea sa aduc o atingere care macina pe cineva de pe forum,observ imediat unde as putea gasi femei pentru...(deci cred ca daca hormonii exista stiu sa-i directionez unde au sanse...iar incercarea moarte nu are),si mai am nevoie de un sfat te rog mult,vezi ce a scris kaminaici in ultima ei postare,crezi ca ar trebui sa o injur copios ca sa fiu ca barbatii cu care a fost obisnuita,iar ca sa nu fiu impartial aceias rugaminte o adresez si lui Ciudatul S.A multumiri anticipate


daca asta te linisteste si te implineste....;)de ce nu m-ai intrebat direct...ai fi crescut in ochii mei ...macar pt atitudinea barbateasca:)

Futu-te-n gura de rapandula...crezi ca iti place...nu-i asa ca acum ma vezi mai macho



esti chiar asa cum te-am perceput din prima. intuitia nu m-a inselat nici de data aceasta...din pacate


21-02-2008 23:40:12
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Xtremul a scris:

<<<Futu-te-n gura de rapandula...crezi ca iti place...nu-i asa ca acum ma vezi mai macho>>> (citat Carol38)


TOTAL INACCEPTABIL, Popeye38! :x
Chiar daca preopinenta-n dialog ar fi cum zici matalutza...

Din partea mea ai de-acum un mare IGNORE, si sper sa te pricopsesti si c-o banare din partea adminilor !!! :(

Prietene, cacatu asta cu nadragi la care faci vorbire, e din tagma celor cautatori de "sex fara obligatii si, de preferat, la ea acasa" - cum excelent a formulat candva un user pe nume Dr. Silviu.
Nu mi-o fi mai sila de altcineva, decat de aia care pe un forum, fac trimiteri la fizic sau la varsta ! :x N-am nimic cu cei care combat incepand de la stil, trecand la idei si gramatica, insa ipochimeni de teapa astuia, greseli ale naturii, rezultat nefast al unei labe triste, nici macar ignorarea n-o merita.
On topic :
chiar n-as crede ca asta-si doresc femeile.


22-02-2008 00:16:12
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Dar va rog...instinctul de turma ...domnilor...mai veniti....logica ce mai conteaza ,,PANA,, esti exemplu

22-02-2008 00:44:45
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

Carol38 a scris:

Dar va rog...instinctul de turma ...domnilor...mai veniti....logica ce mai conteaza ,,PANA,, esti exemplu

Acum iti raspund si dup-asta esti mai liber ca pasarea cerului, in ce ma priveste :
- aici nu-i vorba de turma , ci de un minim bun simt, de cateva norme general asumate, a ce inseamna discutiile pe un forum, pe care tu le-ai ignorat si drept urmare ai avansat pe scara evolutiei pana la un statut intr-atat de superior, incat nici macar nu mai existi.
- inca de la primele-ti postari tot bati moneda pe primordialitatea instinctelor asupra ratiunii. Tot ce-ti pot zice, e ca je m'en fish, e alegerea ta, da'  ai fi avut mai mult succes cu abordarea asta dac-ar fi existat o sectiune distincta a profilelor de escort.
- grobianismul nu mi-e o necunoscuta si chiar il exersez deseori, insa doar vis-a-vis de prostie, nesimtire, tupeu si altele din aceiasi categorie. Gandesc ca te incadrezi lejer nu doar intr-una singura, ci in toate, asa ca-ti spun , in incheiere, ca asta-i unicul raspuns in termeni civilizati , pe care-l primesti de la mine.


22-02-2008 01:00:27
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Soryn a scris:

Imaginea care se straduiesc sa arate in exterior nu e totdeauna identica cu ce e in interior.


Ele ca ele...dar tu cum faci de nu reusesti sa brodesti forma cu continutul?


22-02-2008 01:01:42
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
"in loco moderatoris": rezumatul zile=revista topicului=NU ASTA ISI DORESC FEMEILE! :x:x

Ultima modificare facuta de SandieShaw (22-02-2008 01:09:29)


22-02-2008 01:09:03
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Soryn a scris:

(...) Totusi ma indoiesc ca toate sa acorde respect partenerului automatic doar pt. ca are pt ea insasi :).Imaginea care se straduiesc sa arate in exterior nu e totdeauna identica cu ce e in interior.


...Asa. Pe langa pauza, ai mai putea lua si niste lectii de gramatica. :) Nu ca gramatica ar fi foarte importanta, dar macar poate abate atentia de la alte lipsuri, mai greu de acoperit.

M-am gandit de multe ori ca un forum ar trebui sa fie organizat pe diferite niveluri de... initiere, sa le zicem. Sigur ca un asemenea forum ar fi greu de administrat. ...Imi imaginez atat crizele pe care le-ar putea face Carol38 sau unul ca sus-citatul vazand ca pur si simplu nu sunt acceptati cu una, cu doua la orice nivel :D, ca si eforturile necesare moderatorilor pentru a motiva anumite "promovari" sau refuzul acestora. :D Tot imi spun insa ca ar merita.


22-02-2008 01:27:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Maaaai, nu fiti atit de rele cu Sorynache, e plecat de mult timp din Romanica (dar nu si cu mintea de-acasa ;) ) omul...

@ alintatura:
Ipoteza cu forumul "stratificat" nu-i rea ca idee (desi imposibil de pus in practica), aici cred totusi ca melanjul prinde bine cumva. Oricum, mintzile "surori" se intilnesc ele oricit de deasa ar fi ceatza, soro... :D:D

P.S. Am intrat, curiosul de mine, pina si pe forumuri... masonice :D . Rarefiati neuronii, sincer, si pe-acolo prin zonele asa-zis elitiste (ca sa nu zic "etiliste" ca "masonul" Ontzanu de la Sectorul 2 :D:D).

Uite-o idee de topic, insa: si-or dori femeile sa poata fi si ele ... masoane? ;) Ca deocamdata nu prea au voie. De ce anume, doar unul ca masonul de bunica-miu stia (care mi-a si spus motivele, pe cind era aproape sa dea coltzul).
Nu-mi cereti insa s-o spun aici... ;) Nici macar exei nu i-am dezvaluit chestia asta, ca altfel divortzam dupa o zi-doua !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (22-02-2008 17:16:33)


22-02-2008 17:14:09
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Xtremul a scris:

Uite-o idee de topic, insa: si-or dori femeile sa poata fi si ele ... masoane? ;) Ca deocamdata nu prea au voie. De ce anume, doar unul ca masonul de bunica-miu stia (care mi-a si spus motivele, pe cind era aproape sa dea coltzul).
Nu-mi cereti insa s-o spun aici... ;) Nici macar exei nu i-am dezvaluit chestia asta, ca altfel divortzam dupa o zi-doua !!! :D:D


Nu, nu-si doresc. ...Cui i-ar placea sa ajunga undeva unde nu ar fi dorit? :D Am deja propria experienta privind viata unei femei intr-un domeniu frecventat sute de ani aproape numai de barbati. In plus, prea multe juraminte si reguli n-ar fi de mine.


23-02-2008 00:54:28
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

SandieShaw a scris:


Soryn a scris:

Imaginea care se straduiesc sa arate in exterior nu e totdeauna identica cu ce e in interior.


Ele ca ele...dar tu cum faci de nu reusesti sa brodesti forma cu continutul?


Chiar crezi ca-mi bat capul cu asa ceva? daca nu ai citi postarile mele cu ochii incetzoshati de ura poate observai ca spun ce gandesc si gandesc ce spun , ceea ce nu e cazul tau ;)


23-02-2008 01:01:37
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Soryn a scris:

Chiar crezi ca-mi bat capul cu asa ceva? daca nu ai citi postarile mele cu ochii incetzoshati de ura poate observai ca spun ce gandesc si gandesc ce spun , ceea ce nu e cazul tau ;)

Chiar crezi c-as putea uri pe cineva care posteaza pe forum, chiar daca ar fi vorba de cele mai mari timpenii; replica tradeaza o imaturitate dezolanta, iarta-ma, dar nu gasesc alt calificativ; vorba cuiva aici...ia o pauza :D:D

Ultima modificare facuta de SandieShaw (23-02-2008 01:42:16)


23-02-2008 01:41:24
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

alintatura a scris:


Soryn a scris:

(...) Totusi ma indoiesc ca toate sa acorde respect partenerului automatic doar pt. ca are pt ea insasi :).Imaginea care se straduiesc sa arate in exterior nu e totdeauna identica cu ce e in interior.


...Asa. Pe langa pauza, ai mai putea lua si niste lectii de gramatica. :) Nu ca gramatica ar fi foarte importanta, dar macar poate abate atentia de la alte lipsuri, mai greu de acoperit.

M-am gandit de multe ori ca un forum ar trebui sa fie organizat pe diferite niveluri de... initiere, sa le zicem. Sigur ca un asemenea forum ar fi greu de administrat. ...Imi imaginez atat crizele pe care le-ar putea face Carol38 sau unul ca sus-citatul vazand ca pur si simplu nu sunt acceptati cu una, cu doua la orice nivel :D, ca si eforturile necesare moderatorilor pentru a motiva anumite "promovari" sau refuzul acestora. :D Tot imi spun insa ca ar merita.



        Imi faceti placerea deosebita sa confirmati importanta acordata de o parte din voi,  aspectului exterior ... si nu doar asta  :)


esti in urma , sandieshaw ti-a luat-o inainte in ce priveste gramatica, acum 2 ani deja , in ce priveste lipsurile
... nu stiu de ce te-ar interesa pe tine.....sau crezi ca-mi faci un bine ? :D  ma indoiesc .Daca nu era rautate ai fi dezvoltat si greselile si lipsurile , dar pe tine nu te intereseaza  decat.... rautatea.


    Te supraapreciezi ,am incercat sa-ti spun in dialogurile trecute (mai discret) dar vad ca e prea dificil pt tine .Ai impresia ca faci parte din "Rotary Club"sa ma accepti? Afla ca nu ti-am acceptat eu deja extremismul camuflat in ironie, nu tin deloc sa fiu acceptat de cei/cele ca tine , imi e total indiferent .

     Nici cei pe care-i apreciez nu tin sa ma accepte(e problema lor) , e un forum pe care fiecare are dreptul sa-si spuna parerea , indiferent ca are 4 clase ca mine sau 3 facultati ca tine.Dupa cum vezi degeaba ai 3 facultati , tot comportament mioritic ai(asta vine de la cei 7 ani).

        Important e sa-ti spui o parere,buna sau proasta , nu sa lovesti in persoana care are pareri(si asta tine de educatie).

Ultima modificare facuta de Soryn (23-02-2008 03:14:25)


23-02-2008 01:44:39
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

SandieShaw a scris:


Soryn a scris:

Chiar crezi ca-mi bat capul cu asa ceva? daca nu ai citi postarile mele cu ochii incetzoshati de ura poate observai ca spun ce gandesc si gandesc ce spun , ceea ce nu e cazul tau ;)

Chiar crezi c-as putea uri pe cineva care posteaza pe forum, chiar daca ar fi vorba de cele mai mari timpenii; replica tradeaza o imaturitate dezolanta, iarta-ma, dar nu gasesc alt calificativ; vorba cuiva aici...ia o pauza :D:D


Uitasem ca tu ai nevoie mare de calificative in toate dialogurile.E un "drog" pt tine?Sau te excita?

numa bine


23-02-2008 01:47:27
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

Xtremul a scris:

Maaaai, nu fiti atit de rele cu Sorynache, e plecat de mult timp din Romanica (dar nu si cu mintea de-acasa ;) ) omul...

@ alintatura:
Ipoteza cu forumul "stratificat" nu-i rea ca idee (desi imposibil de pus in practica), aici cred totusi ca melanjul prinde bine cumva. Oricum, mintzile "surori" se intilnesc ele oricit de deasa ar fi ceatza, soro... :D:D

P.S. Am intrat, curiosul de mine, pina si pe forumuri... masonice :D . Rarefiati neuronii, sincer, si pe-acolo prin zonele asa-zis elitiste (ca sa nu zic "etiliste" ca "masonul" Ontzanu de la Sectorul 2 :D:D).

Uite-o idee de topic, insa: si-or dori femeile sa poata fi si ele ... masoane? ;) Ca deocamdata nu prea au voie. De ce anume, doar unul ca masonul de bunica-miu stia (care mi-a si spus motivele, pe cind era aproape sa dea coltzul).
Nu-mi cereti insa s-o spun aici... ;) Nici macar exei nu i-am dezvaluit chestia asta, ca altfel divortzam dupa o zi-doua !!! :D:D


merci extremu :)  dar credema , nu ma afecteaza chiar deloc.... dimpotriva , mai aflam cate ceva :D

Exista organizatii masonice de femei dar  cica e dezastru :D

As fi curios sa cunosc din intelepciunea bunicului tau ;)


23-02-2008 01:59:57
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
nu te victimiza, nu te inflama... am senzatia de deja vu...oare unde am mai citit un discurs similar?... concluzia mea: aeiouăî... :)

23-02-2008 02:01:24
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

SandieShaw a scris:

nu te victimiza, nu te inflama... am senzatia de deja vu...oare unde am mai citit un discurs similar?... concluzia mea: aeiouăî... :)


iartama ca-ti stric placerea.....nu lua impresiile tale drept realitati ;)


23-02-2008 02:17:25
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

Soryn a scris:


SandieShaw a scris:

nu te victimiza, nu te inflama... am senzatia de deja vu...oare unde am mai citit un discurs similar?... concluzia mea: aeiouăî... :)


iartama ca-ti stric placerea.....nu lua impresiile tale drept realitati ;)


mi-ai stricat tot cheful...cu clisee insa... fac edem Quincke la asa ceva... ;)


23-02-2008 02:22:24
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
deja vu :)

23-02-2008 02:23:26
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
A trebuit sa merg la prima pagina, sa vaz cine deschis topicul ; noroc ca-i vorba de Tashica...
Ma-ntrebati de ce ? Pai, prea multi barbati au postat aici si parol ca nu-i vad rostul !
"Ce isi doresc femeile ?" ?!!! Shi cui ii pasa ?!!! Pe cine intereseaza asta ?!!! Ce importantza are ?!!!
Va zic eu : nici una ! Important e doar ce-si doreste barbatu' !!!
Ba, cascati ochii si luati aminte, doua-s adevarurile de necontestat, restu-s baliverne ori relativitati  :
- berea nu e bautura
    shi
- femeia nu e om

Da-le dracu da clishee, platitudini ori blegomanii !!!


23-02-2008 09:42:41
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
ete al naibii pan cata dreptate are !!!
P. Pan 63 a scris:

A trebuit sa merg la prima pagina, sa vaz cine deschis topicul ; noroc ca-i vorba de Tashica...
Ma-ntrebati de ce ? Pai, prea multi barbati au postat aici si parol ca nu-i vad rostul !
"Ce isi doresc femeile ?" ?!!! Shi cui ii pasa ?!!! Pe cine intereseaza asta ?!!! Ce importantza are ?!!!
Va zic eu : nici una ! Important e doar ce-si doreste barbatu' !!!
Ba, cascati ochii si luati aminte, doua-s adevarurile de necontestat, restu-s baliverne ori relativitati  :
- berea nu e bautura
    shi
- femeia nu e om

Da-le dracu da clishee, platitudini ori blegomanii !!!


23-02-2008 11:47:22
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

P. Pan 63 a scris:

Ma-ntrebati de ce ? Pai, prea multi barbati au postat aici si parol ca nu-i vad rostul !
"Ce isi doresc femeile ?" ?!!! Shi cui ii pasa ?!!! Pe cine intereseaza asta ?!!! Ce importantza are ?!!!
................................
femeia nu e om


Dom'le, topicul a fost deschis de o femeie ca sa invatam una de la alta ce trend, moft, capriciu, bazaconie, afect sa ne mai dorim. Logic, nu?

Apoi.... nici barbatul nu-i mamifer. Arata-mi un singur barbat care naste pui vii si-i hraneste cu lapte, si-l inghit tot, ca pe un crevete... :D:D


23-02-2008 15:43:12
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
normal ca barbatul nu este mamifer este ....putzifer !!!!!!! hihihihi
SandieShaw a scris:


P. Pan 63 a scris:

Ma-ntrebati de ce ? Pai, prea multi barbati au postat aici si parol ca nu-i vad rostul !
"Ce isi doresc femeile ?" ?!!! Shi cui ii pasa ?!!! Pe cine intereseaza asta ?!!! Ce importantza are ?!!!
................................
femeia nu e om


Dom'le, topicul a fost deschis de o femeie ca sa invatam una de la alta ce trend, moft, capriciu, bazaconie, afect sa ne mai dorim. Logic, nu?

Apoi.... nici barbatul nu-i mamifer. Arata-mi un singur barbat care naste pui vii si-i hraneste cu lapte, si-l inghit tot, ca pe un crevete... :D:D


23-02-2008 16:04:54
   
Pagini:  1 2 3 4    
Mergeti la