Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Dragoste    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? Ofra
Cont Sters

Inregistat: 24-02-2008
Mesaje: 2
Oare exista partenerul ideal?

24-02-2008 18:24:14
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
"tanar dragut,inalt,bine facut,
tandru,romantic,diplomat,sensibil,plin de
viata,hotarat,intelegator,modest,fara vicii si
obligatii"...tu cam asa il vezi...deh!!!!
greu va fi sa-l gasesti...oricum eu iti doresc succes!!!!=)


24-02-2008 19:09:37
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
speranta moare ultima!...nu-i asa?!!!;)

24-02-2008 19:17:49
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
partenerul ideal este ala pe care-l iubeshti de crapi .....poate sa fie schiop,curvar , betziv, sarac ca daca-l iubeshti este printzul vietzii tale ...asha ca-n-o mai zguduitzi ! hihihihi

24-02-2008 19:29:20
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

partenerul ideal este ala pe care-l iubeshti de crapi .....poate sa fie schiop,curvar , betziv, sarac ca daca-l iubeshti este printzul vietzii tale ...asha ca-n-o mai zguduitzi ! hihihihi


leagana-te, leagana-te cu iluzia asta... cine naiba ti-a spus prostia asta? te poti indragosti de un rebutat numai daca disimuleaza perfect si tu te indragostesti de fapt de altcineva...atunci e o drama, recunosc, caci sentimentul asta nu e cu dus-intors...

Ultima modificare facuta de SandieShaw (24-02-2008 19:42:19)


24-02-2008 19:41:52
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
wooooow cat stil wooow cata clasa ......asta nu-i iubire madam este interes ....sa aiba mashina sa aiba casa sa aiba ........ma  lesssssshiiiii ...apropos ai fost indragostita vreodata ?
SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

partenerul ideal este ala pe care-l iubeshti de crapi .....poate sa fie schiop,curvar , betziv, sarac ca daca-l iubeshti este printzul vietzii tale ...asha ca-n-o mai zguduitzi ! hihihihi


leagana-te, leagana-te cu iluzia asta... cine naiba ti-a spus prostia asta? te poti indragosti de un rebutat numai daca disimuleaza perfect si tu te indragostesti de fapt de altcineva...atunci e o drama, recunosc, caci sentimentul asta nu e cu dus-intors...


24-02-2008 20:12:59
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
cat despre iluziiii hai sa fim sobri (nu spun serioshi ca serioshi sunt doar poponarii ) ....eu nu am iluzii ....EU FABRIC ILUZII ! hihihihi

24-02-2008 20:15:29
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

cat despre iluziiii hai sa fim sobri (nu spun serioshi ca serioshi sunt doar poponarii ) ....eu nu am iluzii ....EU FABRIC ILUZII ! hihihihi

E bine sa visezi...ajuta la psihic...=)


24-02-2008 20:25:39
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

CIUDATUL SA a scris:

partenerul ideal este ala pe care-l iubeshti de crapi .....poate sa fie schiop,curvar , betziv, sarac ca daca-l iubeshti este printzul vietzii tale ...asha ca-n-o mai zguduitzi ! hihihihi




tare as vrea sa te vad cu o partenera dupa propria-ti descriere.:) si sa te aud ca nu ar fi totul IDEAL!!!! ;)


24-02-2008 21:11:48
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

Ofra a scris:

Oare exista partenerul ideal?


Nu stiu daca exista partenerul ideal, dar ar putea exista un om care sa aiba mai bine decat altii caracteristicile care te-ar face pe tine fericita.


24-02-2008 21:13:04
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

alintatura a scris:


Ofra a scris:

Oare exista partenerul ideal?


Nu stiu daca exista partenerul ideal, dar ar putea exista un om care sa aiba mai bine decat altii caracteristicile care te-ar face pe tine fericita.

Daca reuseste sa ma iubeasca,inseamna ca l-am prins de picior pe Dumnezeu ...=)
Intrebarea este...oare va mai exista acel barbat in viata mea?


24-02-2008 21:18:58
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
pasarica mititica ......mie-mi plac femeile pentru ce au sub tzeasta nu pe tzeasta ........o data de mult am mai exprimat p-acilea treaba asta ......adicalea mai pe romaneshte pasarica nu prea mi se scoala la bulane ,buci shi balcoane ci doar la 'telegentza .....sa regulezi o proasta dureaza 3 minute sa regulezi o 'telegenta dureaza o viatza ! hihihi !
kamin a scris:


CIUDATUL SA a scris:

partenerul ideal este ala pe care-l iubeshti de crapi .....poate sa fie schiop,curvar , betziv, sarac ca daca-l iubeshti este printzul vietzii tale ...asha ca-n-o mai zguduitzi ! hihihihi




tare as vrea sa te vad cu o partenera dupa propria-ti descriere.:) si sa te aud ca nu ar fi totul IDEAL!!!! ;)


24-02-2008 21:24:16
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

tasha 1951 a scris:


alintatura a scris:


Ofra a scris:

Oare exista partenerul ideal?


Nu stiu daca exista partenerul ideal, dar ar putea exista un om care sa aiba mai bine decat altii caracteristicile care te-ar face pe tine fericita.

Daca reuseste sa ma iubeasca,inseamna ca l-am prins de picior pe Dumnezeu ...=)
Intrebarea este...oare va mai exista acel barbat in viata mea?


La mine, intrebarea ar fi cat as indrazni sa-l tin de picior pe Dumnezeu. :D


24-02-2008 21:24:29
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
partenerul ideal ?!  mi-e greu sa cred ca exista o definitie...ce ar fi ideal pt mine ,alteia i s-ar putea parea "fara sare si piper" ...si viceversa
suntem diferiti si e normal sa avem dorinte specifice firii noatre

Ultima modificare facuta de kamin (24-02-2008 21:29:40)


24-02-2008 21:29:13
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:


alintatura a scris:



Nu stiu daca exista partenerul ideal, dar ar putea exista un om care sa aiba mai bine decat altii caracteristicile care te-ar face pe tine fericita.

Daca reuseste sa ma iubeasca,inseamna ca l-am prins de picior pe Dumnezeu ...=)
Intrebarea este...oare va mai exista acel barbat in viata mea?


La mine, intrebarea ar fi cat as indrazni sa-l tin de picior pe Dumnezeu. :D

deh!!!...
cata relativitate ar presupune un raspuns....nu stiu...sa fie cu capul pe umeri, realizat profesional indiferent de domeniu, sa ma respecte ...
Anyway,aspectul fizic nu conteaza foarte mult,e de ajuns sa fie dragutzel cat sa imi placa mie,nu imi pasa de parerea celor din jur ...=)


24-02-2008 21:43:09
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
pai vezi daca nu vrei sa ma iei de barbat !
tasha 1951 a scris:


alintatura a scris:


tasha 1951 a scris:


Daca reuseste sa ma iubeasca,inseamna ca l-am prins de picior pe Dumnezeu ...=)
Intrebarea este...oare va mai exista acel barbat in viata mea?


La mine, intrebarea ar fi cat as indrazni sa-l tin de picior pe Dumnezeu. :D

deh!!!...
cata relativitate ar presupune un raspuns....nu stiu...sa fie cu capul pe umeri, realizat profesional indiferent de domeniu, sa ma respecte ...
Anyway,aspectul fizic nu conteaza foarte mult,e de ajuns sa fie dragutzel cat sa imi placa mie,nu imi pasa de parerea celor din jur ...=)


24-02-2008 21:45:36
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

pai vezi daca nu vrei sa ma iei de barbat !
tasha 1951 a scris:


alintatura a scris:



La mine, intrebarea ar fi cat as indrazni sa-l tin de picior pe Dumnezeu. :D

deh!!!...
cata relativitate ar presupune un raspuns....nu stiu...sa fie cu capul pe umeri, realizat profesional indiferent de domeniu, sa ma respecte ...
Anyway,aspectul fizic nu conteaza foarte mult,e de ajuns sa fie dragutzel cat sa imi placa mie,nu imi pasa de parerea celor din jur ...=)

Pune-te in genunchi...si cere-ma de nevasta!=D=D
ca e Dragobete azi...=)


24-02-2008 21:47:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
eiiiiiiiii shi tu .....chiar in genunchi ?....pai nu pot ca trebuie sa dau jos proteza de la piciorul drept ! mai mare daraua decat ocaua !

tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

pai vezi daca nu vrei sa ma iei de barbat !
tasha 1951 a scris:


deh!!!...
cata relativitate ar presupune un raspuns....nu stiu...sa fie cu capul pe umeri, realizat profesional indiferent de domeniu, sa ma respecte ...
Anyway,aspectul fizic nu conteaza foarte mult,e de ajuns sa fie dragutzel cat sa imi placa mie,nu imi pasa de parerea celor din jur ...=)

Pune-te in genunchi...si cere-ma de nevasta!=D=D
ca e Dragobete azi...=)


24-02-2008 21:51:25
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

eiiiiiiiii shi tu .....chiar in genunchi ?....pai nu pot ca trebuie sa dau jos proteza de la piciorul drept ! mai mare daraua decat ocaua !

tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

pai vezi daca nu vrei sa ma iei de barbat !

Pune-te in genunchi...si cere-ma de nevasta!=D=D
ca e Dragobete azi...=)

Sunt romantica...imi plac gesturile cavaleresti...;)
=D=D


24-02-2008 21:52:46
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

CIUDATUL SA a scris:

eiiiiiiiii shi tu .....chiar in genunchi ?....pai nu pot ca trebuie sa dau jos proteza de la piciorul drept ! mai mare daraua decat ocaua !

tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

pai vezi daca nu vrei sa ma iei de barbat !

Pune-te in genunchi...si cere-ma de nevasta!=D=D
ca e Dragobete azi...=)



  parca femeile erau nehotarate ?!!! asteptam sa fiu" martor" la un eveniment fericit:)


24-02-2008 21:55:24
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

kamin a scris:


CIUDATUL SA a scris:

eiiiiiiiii shi tu .....chiar in genunchi ?....pai nu pot ca trebuie sa dau jos proteza de la piciorul drept ! mai mare daraua decat ocaua !

tasha 1951 a scris:


Pune-te in genunchi...si cere-ma de nevasta!=D=D
ca e Dragobete azi...=)



  parca femeile erau nehotarate ?!!! asteptam sa fiu" martor" la un eveniment fericit:)

De dragobete,doar azi,se pot face casatorii de o zi...nu-i asa?;)
=D=D
si apoi in virtual...totul e posibil....poti sa fii cine oricine...doar sa vrei!


24-02-2008 21:57:31
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
x:x Inc-un topic de-a-n pixu!!!

Nu doar fiindca mai exista "n" altele identice si la fel :D ci si fiindca, asa cum se intimpla in 99% din cazuri, se-arunca o piatra-n balta forumului si pe urma - pauza totala din partea initiatorului topicului.

Astept oricum (ca-n alte 99% din cazuri) ca Ofra sa-si stearga si contul :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-02-2008 12:03:16)


25-02-2008 12:02:56
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Prietene, io ma-ntreb altceva :
- da'  muierea asta care a deschis topicul, e f'o  "ideala" ?...
Bai, ca nu mai ai loc de pretentii d-astea !!!
Cum dracu se face ca prea putini betivi, curvari si altii asemenea, sunt ne'nsurati sau divortati, pe cand aia ocoliti de asa pacate, shed singuri, ca huhurezii ?!!! S-ar zice ca muierile una viseaza si alta aleg, da'  n-ar fi de mirare, cata vreme toti stim care le e firea si cum gandesc.


25-02-2008 15:38:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

P. Pan 63 a scris:

Prietene, io ma-ntreb altceva :
- da'  muierea asta care a deschis topicul, e f'o  "ideala" ?...
Bai, ca nu mai ai loc de pretentii d-astea !!!
Cum dracu se face ca prea putini betivi, curvari si altii asemenea, sunt ne'nsurati sau divortati, pe cand aia ocoliti de asa pacate, shed singuri, ca huhurezii ?!!! S-ar zice ca muierile una viseaza si alta aleg, da'  n-ar fi de mirare, cata vreme toti stim care le e firea si cum gandesc.


Nu poci pentru ca sa m-abtin :D sa fiu de-aceeasi parere, compadre (si nu doar in spiritul solidaritatii mai evidente, evident ;), dintre barbati decit intre f.) - motiv de incruntare :D la Tasha, cind de fapt ar trebui sa ne admire - si eventual sa ne dea si-o bere!

Ce ma umple de draci e simplismul gindirii unora: cum adica "partenerul ideal" si gata??? Ca-i clar: o printzesa a lu'Peshte are de exemplu un cu totul alt ideal decit florareasa de la coltz, sau o "biznizuaman" :D are si ea alti gargauni sub coafura decit coana Leana spalatoreasa, nu?!
Ca toti (gargaunii :D) sint de multe ori fara vreo acoperire in eventuala "oferta" reciproca, asta-i cu totul o alta poveste... ;)

Na ca iar trebuie sa trintesc un topic !!! :D:DS

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-02-2008 16:01:19)


25-02-2008 16:00:36
   
anamaria35
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 1

Ofra a scris:

Oare exista partenerul ideal?

exista, dar nu cu asa mule pretentii.


25-02-2008 16:49:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Parc-ar fi raspuns Radio Erevan :D, zau...
Pai, fara mule (sau... mooie? :D) pretentii devine "ideal" oricare ciumpalac, luat la intimplare!!!

P.S. Rautacios mai sint... :D Nu-i de mirare ca doar vreo 6 membri din 60.000 se mai incumeta la postari cit de cit constante pe forum... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (25-02-2008 17:04:18)


25-02-2008 16:59:08
   
?? hara_cata
Cont Sters

Inregistat: 31-12-2007
Mesaje: 536
cimp alb e dragostea,
in mijloc  rosu trandafir,
spre el iti intinzi mina
apucindu-l de petala sau de...spin!?..

doamne, o iau razna.. ma dor ochii dupa  atita lucru in cifre
apropo...ce-i care tot schimba legile, programele (finante, contabilitate) au un pic  de "dragoste" fata de noi, muritorii de rind!? ..nu cred.....sa-i ia naiba pe toti..


25-02-2008 18:35:23
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608
chiar ca m-ati speriat cu solidaritatea asta ... cel putin, bine ca sunteti impartiali ,cat de cat...va cazut in"gherute" si un specimen mascul....ori acolo a fost vorba de invidie;)!!!! eu nu am vazut poza!!! :D

25-02-2008 21:48:58
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:

Parc-ar fi raspuns Radio Erevan :D, zau...
Pai, fara mule (sau... mooie? :D) pretentii devine "ideal" oricare ciumpalac, luat la intimplare!!!

P.S. Rautacios mai sint... :D Nu-i de mirare ca doar vreo 6 membri din 60.000 se mai incumeta la postari cit de cit constante pe forum... ;)

RAU DA' BUN!!!!
Buuuuni tare buni....hai sa va laudam,poate asa functioneaza acea intelegere absout necesara intre noi... Si pentru femei, barbatii sunt la fel de misteriosi se pare.... De obicei o femeie zice ca ofera intelegere, caldura, liniste si tot felul de alte abstractizari lipsite de substanta,dar voi dragilor,voi ce oferiti?=)
De multe ori atractia pentru o femeie este un exercitiu de imaginatie, fiindca sa fim seriosi, in afara de sex altceva ce oferiti,misoginilor?!:x:x


25-02-2008 22:29:55
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Xtremul a scris:


P. Pan 63 a scris:

Prietene, io ma-ntreb altceva :
- da'  muierea asta care a deschis topicul, e f'o  "ideala" ?...
Bai, ca nu mai ai loc de pretentii d-astea !!!
Cum dracu se face ca prea putini betivi, curvari si altii asemenea, sunt ne'nsurati sau divortati, pe cand aia ocoliti de asa pacate, shed singuri, ca huhurezii ?!!! S-ar zice ca muierile una viseaza si alta aleg, da'  n-ar fi de mirare, cata vreme toti stim care le e firea si cum gandesc.


Nu poci pentru ca sa m-abtin :D sa fiu de-aceeasi parere, compadre (si nu doar in spiritul solidaritatii mai evidente, evident ;), dintre barbati decit intre f.) - motiv de incruntare :D la Tasha, cind de fapt ar trebui sa ne admire - si eventual sa ne dea si-o bere!

Ce ma umple de draci e simplismul gindirii unora: cum adica "partenerul ideal" si gata??? Ca-i clar: o printzesa a lu'Peshte are de exemplu un cu totul alt ideal decit florareasa de la coltz, sau o "biznizuaman" :D are si ea alti gargauni sub coafura decit coana Leana spalatoreasa, nu?!
Ca toti (gargaunii :D) sint de multe ori fara vreo acoperire in eventuala "oferta" reciproca, asta-i cu totul o alta poveste... ;)

Na ca iar trebuie sa trintesc un topic !!! :D:DS


Bere....?o!...cum sa nu?....Stie PPan o terasa super....=)
Asta ,asa ,semn de admiratie pentru voi doi si vorbele voastre de duh!=)

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (25-02-2008 22:34:34)


25-02-2008 22:33:45
   
?? adeel
Cont Sters

Inregistat: 17-02-2008
Mesaje: 61

Xtremul a scris:


P. Pan 63 a scris:

Prietene, io ma-ntreb altceva :
- da'  muierea asta care a deschis topicul, e f'o  "ideala" ?...
Bai, ca nu mai ai loc de pretentii d-astea !!!
Cum dracu se face ca prea putini betivi, curvari si altii asemenea, sunt ne'nsurati sau divortati, pe cand aia ocoliti de asa pacate, shed singuri, ca huhurezii ?!!! S-ar zice ca muierile una viseaza si alta aleg, da'  n-ar fi de mirare, cata vreme toti stim care le e firea si cum gandesc.


Nu poci pentru ca sa m-abtin :D sa fiu de-aceeasi parere, compadre (si nu doar in spiritul solidaritatii mai evidente, evident ;), dintre barbati decit intre f.) - motiv de incruntare :D la Tasha, cind de fapt ar trebui sa ne admire - si eventual sa ne dea si-o bere!

Ce ma umple de draci e simplismul gindirii unora: cum adica "partenerul ideal" si gata??? Ca-i clar: o printzesa a lu'Peshte are de exemplu un cu totul alt ideal decit florareasa de la coltz, sau o "biznizuaman" :D are si ea alti gargauni sub coafura decit coana Leana spalatoreasa, nu?!
Ca toti (gargaunii :D) sint de multe ori fara vreo acoperire in eventuala "oferta" reciproca, asta-i cu totul o alta poveste... ;)
eu macar recunosc..sunt un ratat irecuperabil...dar nici ca astia doi..un alcolist fara concurenta si o inteligenta intruchipata.  au pus stapanire pe acest forum...trebuie sa fie toata lumea desteapta ca ei..poate unii oameni nu au avut posibilitatea sa invete..sa urmeze facultati......
nu are voie omul sa greseasca un cuvant ca sare astia doi cu curu-n sus.....ba, nu se scrie asa se scrie invers....da eu sunt analfabet ...care e problema voastra?...mi se rupe mie de discriminarea voastra.
Na ca iar trebuie sa trintesc un topic !!! :D:DS


26-02-2008 14:06:39
   
?? hara_cata
Cont Sters

Inregistat: 31-12-2007
Mesaje: 536
Copilul ride:
  Intelepciunea si dragostea mea  jocul.
Tinarul cinta:
  Jocul si intelepciunea mea e dragostea.
Batrinul tace:
  Jocul si dragostea mea e intelepciunea.
        LUCIAN  BLAGA


26-02-2008 17:49:07
   
?? alintatura
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

P. Pan 63 a scris:

(...) Cum dracu se face ca prea putini betivi, curvari si altii asemenea, sunt ne'nsurati sau divortati, pe cand aia ocoliti de asa pacate, shed singuri, ca huhurezii ?!!! S-ar zice ca muierile una viseaza si alta aleg, da'  n-ar fi de mirare, cata vreme toti stim care le e firea si cum gandesc.


Nu stiu cum se face, nici macar daca asa o fi, dar cica ce e sau ramane liber dupa o anumita varsta ar trebui suspectat ca nu e foarte in regula daca a ajuns asa.


27-02-2008 00:55:58
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Trebuie sa stii sa iubesti asa cum isi iubeste artistul vioara, delicat, sensibil, atent, ascultand-o cum vibreaza, ascultandu-i inima, sa o simti in tot ce face...Atingand-o ca si cum din ea ar trebui sa iasa un imn al iubirii. Cu dragoste, cu rabdare, cu finete. Caldura inimii trebuie sa se simta in fiecare mangaiere, in fiecare sarut, in fiecare imbratisare. Iar cei doi vor deveni o singura persoana. Nu va mai exista "eu" si "tu". In acea clipa magica, exista doar "noi".

02-03-2008 02:06:14
   
deja-vu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 14-09-2008
Mesaje: 38
"Dragostea consta in dorinta de a da ceea ce este al tau altuia si de a simti fericirea acestuia ca si cum ar fi a ta."

Dragostea este abilitatea de a merge prin conflicte impreuna....


07-03-2009 13:07:09
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Partener ideal? Eu as vrea un partener..surprinzator, care sa stie sa rada la o gluma buna, sa stie sa bea un pahar cu mine, sa se enerveze la culme si sa-l pot calma, sa fie tandru si pervers in acelasi timp, sa ma cert cu el, sa-l iubesc, sa tipe la mine cand e nervos, sa ma sarute in public chiar daca am 45 de ani.Idealul asta difera de la o femeie la alta, ceea ce pentru una reprezinta barbatul perfect, pentru alta poate sa fie extrem de plictisitor.

07-03-2009 18:14:38
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

P. Pan 63 a scris:

Prietene, io ma-ntreb altceva :
- da'  muierea asta care a deschis topicul, e f'o  "ideala" ?...
Bai, ca nu mai ai loc de pretentii d-astea !!!
Cum dracu se face ca prea putini betivi, curvari si altii asemenea, sunt ne'nsurati sau divortati, pe cand aia ocoliti de asa pacate, shed singuri, ca huhurezii ?!!! S-ar zice ca muierile una viseaza si alta aleg, da'  n-ar fi de mirare, cata vreme toti stim care le e firea si cum gandesc.

Majoritatea femeilor au in ele un pic din "mama ranitilor". Asta le face sa vrea sa ocroteasca si sa aduca pe calea cea buna pe cei mai sus enumerati. Spirit de sacrificiu, intr-un fel. Ca si cum asta le-ar face mai bune si le-ar ierta un pic din pacate..:D=D


07-03-2009 19:09:19
   
deja-vu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 14-09-2008
Mesaje: 38
Bucura-te de iubirea pe care o primesti si ofer-o la randul tau! Indiferent sub ce forma, dragostea este cel mai frumos dar

09-03-2009 10:43:27
   
Pagini: 1    
Mergeti la