Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Exista vreo relatie-ntre bogatia excesiva si lipsa totala de scrupule?    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 2 3 4 5 6
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Stai sa mananc ca d-abia am picat shi sa vezi ce impulesc in seara asta toate vacile astea muiste de canaliste ...sa vezi ce regal dau da-v-ashi muy de gioarse gaozare, deviate neuronice ce suntetzi !

15-07-2008 20:55:09
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

dadada a scris:


Xtremul a scris:

Sau: "Aveti vreo idee care-ar fi tangentza dintre capitalism, profit cu orice pret, exploatare nemiloasa si principiile asa-zis crestine?"

Chiar daca-s antropologi/sociologi/filosofi care inca sustin ca de fapt "progresul" uman chiar/doar lacomiei (greed :x) se datoreaza.
Subtema, asadar: chiar vedeti vreun progres al umanitatii (in afara de cel tehnologic) in vremurile noastre??? Ca io nu-l vad de vreo culoare, si n-ar fi exclus sa fiu de fapt chior. :D Sau chiar orb de-a binelea. Luminati-ma, deci!


Luminarea ta personala te priveste personal. Ce speri sa gasesti aici? Confirmari? Justificari? O veste proasta pentru [aproape] toata lumea: totul e o afacere/chestie/problema/... personala. Cat despre a fi sau a nu fi... cumparat... ti-a facut cineva vreo oferta??

Hai sa-ti raspund... serios, la obiect si implicit fara multe emoticoane :D:D: DA, de trei ori DA (adica dadada :rolleyes:), in (prea) lunga mea viatza am avut oferte din cele mai diverse - de la a fi mason ori securist si pina la... parlamentar !!!

Sa-mi explicitez tocmai aici optiunile (si mai ales motivele REFUZURILOR) ar fi insa total deplasat, din simplul motiv ca n-ar servi nimanui la nimic.

Destul de CIUDAT ;) totusi, nu-i asa, ca un neica nimeni ca JE, care-si pierde-n plus si timpul scriind atitea prostii prin reviste ori forumuri anonime sa aiba atita cautare ?!...
Asta e viata, stii doar vorba: "Prost sa fii, noroc sa ai" :D - aplicabila zic io doar daca cedezi si ACCEPTI compromisurile, intr-un final... ;) Noroc ca prostul de mine nu le accepta, totusi... hihihi :D:D:D si in felul asta deja-i cumva mai putin prost...

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 21:06:53)


15-07-2008 21:00:18
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

CIUDATUL SA a scris:

Stai sa mananc ca d-abia am picat shi sa vezi ce impulesc in seara asta toate vacile astea muiste de canaliste ...sa vezi ce regal dau da-v-ashi muy de gioarse gaozare, deviate neuronice ce suntetzi !


Sir Ciudy, ti s-a defectat instalatia de canalizare de la resedinta? Ti s-a facut dor de veceul la comun? Cu vaci sau nevaci, muiste sau nu, forumul asta nu e toaleta de inchiriat cu 3 euro pi luna :x:x Bon appetit, anyway!


15-07-2008 21:02:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Lasa-ma doamna ca mi s-a sculat unicul shi tembelul neuron care-l posed ...imi vibreaza rau dar raaaaaaaaaau
Futu-le-n gura de gioarse shi boaite asexuate ca atata shtiu ...sa-shi borasca cacatul creieristic din spatele unor panarame de id-uri ....ma suparatzi o data sa vezi cand dau iama in voi de jegoshi shi curve homosexuale !


15-07-2008 21:08:31
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nu mi s-a defectat.....A DAT P-AFARA !!!!!!!!
SandieShaw a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Stai sa mananc ca d-abia am picat shi sa vezi ce impulesc in seara asta toate vacile astea muiste de canaliste ...sa vezi ce regal dau da-v-ashi muy de gioarse gaozare, deviate neuronice ce suntetzi !


Sir Ciudy, ti s-a defectat instalatia de canalizare de la resedinta? Ti s-a facut dor de veceul la comun? Cu vaci sau nevaci, muiste sau nu, forumul asta nu e toaleta de inchiriat cu 3 euro pi luna :x:x Bon appetit, anyway!


15-07-2008 21:10:24
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Fiecare cu afrodiziacu' lui... ;) dar si cu Karma lui ulterioara, draga dadada/nununu. :D:D
Afrodiziacul meu nu-i banul - si implicit nici puterea. Punct. :)



Xtremul a scris:

NOAPTE BU-HUUU-NAAAAAAAAAAAAAAA
(tempo vivace, allegro ma non troppo con popo ;), PARTZ final sanatos :D:D)


(hai ca-s mai dement SHI decit tine, coane SA... :D)
Nu ma mai face bine nici mama contabibiliceselor matale!!!!!

Azi dau stingerea mai devreme ;), toata lumea-i offtopic si am oricum am treburi prea multe... nu doar bani prea putzini :D:D

Sa vina deci pompierii, stingerea s-o aprinda !!!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-07-2008 21:14:58)


15-07-2008 21:13:35
   
dadada
Femeie

Nou venit

Inregistat: 19-06-2008
Mesaje: 16

CIUDATUL SA a scris:

Lasa-ma doamna ca mi s-a sculat unicul shi tembelul neuron care-l posed ...imi vibreaza rau dar raaaaaaaaaau
Futu-le-n gura de gioarse shi boaite asexuate ca atata shtiu ...sa-shi borasca cacatul creieristic din spatele unor panarame de id-uri ....ma suparatzi o data sa vezi cand dau iama in voi de jegoshi shi curve homosexuale !


Dă! I can't wait...


15-07-2008 21:16:50
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sters

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (15-07-2008 21:41:09)


15-07-2008 21:19:12
   
dadada
Femeie

Nou venit

Inregistat: 19-06-2008
Mesaje: 16

Xtremul a scris:


dadada a scris:


Xtremul a scris:

Sau: "Aveti vreo idee care-ar fi tangentza dintre capitalism, profit cu orice pret, exploatare nemiloasa si principiile asa-zis crestine?"

Chiar daca-s antropologi/sociologi/filosofi care inca sustin ca de fapt "progresul" uman chiar/doar lacomiei (greed :x) se datoreaza.
Subtema, asadar: chiar vedeti vreun progres al umanitatii (in afara de cel tehnologic) in vremurile noastre??? Ca io nu-l vad de vreo culoare, si n-ar fi exclus sa fiu de fapt chior. :D Sau chiar orb de-a binelea. Luminati-ma, deci!


Luminarea ta personala te priveste personal. Ce speri sa gasesti aici? Confirmari? Justificari? O veste proasta pentru [aproape] toata lumea: totul e o afacere/chestie/problema/... personala. Cat despre a fi sau a nu fi... cumparat... ti-a facut cineva vreo oferta??

Hai sa-ti raspund... serios, la obiect si implicit fara multe emoticoane :D:D: DA, de trei ori DA (adica dadada :rolleyes:), in (prea) lunga mea viatza am avut oferte din cele mai diverse - de la a fi mason ori securist si pina la... parlamentar !!!

Sa-mi explicitez tocmai aici optiunile (si mai ales motivele REFUZURILOR) ar fi insa total deplasat, din simplul motiv ca n-ar servi nimanui la nimic.

Destul de CIUDAT ;) totusi, nu-i asa, ca un neica nimeni ca JE, care-si pierde-n plus si timpul scriind atitea prostii prin reviste ori forumuri anonime sa aiba atita cautare ?!...
Asta e viata, stii doar vorba: "Prost sa fii, noroc sa ai" :D - aplicabila zic io doar daca cedezi si ACCEPTI compromisurile, intr-un final... ;) Noroc ca prostul de mine nu le accepta, totusi... hihihi :D:D:D si in felul asta deja-i cumva mai putin prost...


cautare?? cine te cauta?!  catdespre asa-zisa antagonie prost/destept... mai lasa-ma... chiar NU E  o antagonie. cat despre a=ti da aere ca ai fi refuzat nu stiu ce, sa fim seriosi, refuzurile importante nu le-ai marcat - ca dovada: "muncile" de care tot vorbesti.


15-07-2008 21:37:53
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
ANTAGONISM.....vita incaltzata habarnabista !
dadada a scris:


Xtremul a scris:


dadada a scris:



Luminarea ta personala te priveste personal. Ce speri sa gasesti aici? Confirmari? Justificari? O veste proasta pentru [aproape] toata lumea: totul e o afacere/chestie/problema/... personala. Cat despre a fi sau a nu fi... cumparat... ti-a facut cineva vreo oferta??

Hai sa-ti raspund... serios, la obiect si implicit fara multe emoticoane :D:D: DA, de trei ori DA (adica dadada :rolleyes:), in (prea) lunga mea viatza am avut oferte din cele mai diverse - de la a fi mason ori securist si pina la... parlamentar !!!

Sa-mi explicitez tocmai aici optiunile (si mai ales motivele REFUZURILOR) ar fi insa total deplasat, din simplul motiv ca n-ar servi nimanui la nimic.

Destul de CIUDAT ;) totusi, nu-i asa, ca un neica nimeni ca JE, care-si pierde-n plus si timpul scriind atitea prostii prin reviste ori forumuri anonime sa aiba atita cautare ?!...
Asta e viata, stii doar vorba: "Prost sa fii, noroc sa ai" :D - aplicabila zic io doar daca cedezi si ACCEPTI compromisurile, intr-un final... ;) Noroc ca prostul de mine nu le accepta, totusi... hihihi :D:D:D si in felul asta deja-i cumva mai putin prost...


cautare?? cine te cauta?!  catdespre asa-zisa antagonie prost/destept... mai lasa-ma... chiar NU E  o antagonie. cat despre a=ti da aere ca ai fi refuzat nu stiu ce, sa fim seriosi, refuzurile importante nu le-ai marcat - ca dovada: "muncile" de care tot vorbesti.


15-07-2008 21:49:27
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

dadada a scris:


Xtremul a scris:


dadada a scris:



Luminarea ta personala te priveste personal. Ce speri sa gasesti aici? Confirmari? Justificari? O veste proasta pentru [aproape] toata lumea: totul e o afacere/chestie/problema/... personala. Cat despre a fi sau a nu fi... cumparat... ti-a facut cineva vreo oferta??

Hai sa-ti raspund... serios, la obiect si implicit fara multe emoticoane :D:D: DA, de trei ori DA (adica dadada :rolleyes:), in (prea) lunga mea viatza am avut oferte din cele mai diverse - de la a fi mason ori securist si pina la... parlamentar !!!

Sa-mi explicitez tocmai aici optiunile (si mai ales motivele REFUZURILOR) ar fi insa total deplasat, din simplul motiv ca n-ar servi nimanui la nimic.

Destul de CIUDAT ;) totusi, nu-i asa, ca un neica nimeni ca JE, care-si pierde-n plus si timpul scriind atitea prostii prin reviste ori forumuri anonime sa aiba atita cautare ?!...
Asta e viata, stii doar vorba: "Prost sa fii, noroc sa ai" :D - aplicabila zic io doar daca cedezi si ACCEPTI compromisurile, intr-un final... ;) Noroc ca prostul de mine nu le accepta, totusi... hihihi :D:D:D si in felul asta deja-i cumva mai putin prost...


cautare?? cine te cauta?!  catdespre asa-zisa antagonie prost/destept... mai lasa-ma... chiar NU E  o antagonie. cat despre a=ti da aere ca ai fi refuzat nu stiu ce, sa fim seriosi, refuzurile importante nu le-ai marcat - ca dovada: "muncile" de care tot vorbesti.

  Draga dadada , scumpa Dadada , TU ESTI CEA CARE IL TOT CAUTA ,aici pe Forum , ca sa-l jignesti....uita-te si tu CAT E DE IEFTIN  CEEA CE FACI !
  Omul asta nu-ti cauta nici compania  ta , nu cauta nici sa converseze cu tine , nici sa-ti trezeasca interesul....ti-ai dorit si nu ti-a pus-o ? Nici pe mine nu ma place toata lumea...OK. Dar incearca ( doar incearca) sa dovedesti ca ai putina demnitate si lasa-l in pace...de ce te faci de ras singura ? sau nu-ti dai seama ??????

Ultima modificare facuta de titmouse (15-07-2008 21:58:15)


15-07-2008 21:55:16
   
dadada
Femeie

Nou venit

Inregistat: 19-06-2008
Mesaje: 16
tu de ce te bagi in seama? ca sa te citez, ti-ai dorit si nu ti-a pus-o? chiar totul se reduce la sex? nevermind. m-ai facut sa ma tavalesc de ras. mersi.

15-07-2008 21:59:30
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

dadada a scris:


banii sunt buni si ei la ceva, in contextul actual. cine afirma sus si tare, acum, ca "banii nu conteaza" e, de fapt, ros de invidii marunte. conteaza - intr-o anumita masura. din pacate. in masura in care, ca sa pot mangaia obrazul lui David di Michelangelo, am nevoie de un pasaport si un voucher de hotel. as fi preferat sa cant si sa spun povesti la un han de ev mediu, ca sa-mi pot urma drumul spre florenta. uite ca nu pot.

Dincolo de sarguita   userului dadada (demna de o cauza mai buna)  de a fi recunoscuta drept cea mai nesuferita dintre cei care-si fac de lucru in paginile astui forum, marturisesc ca, in postarea de mai sus, aflu o parte din gandurile ce ma-ncearca.


15-07-2008 22:03:31
   
dadada
Femeie

Nou venit

Inregistat: 19-06-2008
Mesaje: 16
de ce ai nevoie de cauze [mai mult sau mai putin bine], ca sa arati ce simti?

15-07-2008 22:11:16
   
dadada
Femeie

Nou venit

Inregistat: 19-06-2008
Mesaje: 16
* bune [sorry]

15-07-2008 22:12:02
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Marsh shi te shterge la cur
Vita canalista !


dadada a scris:

tu de ce te bagi in seama? ca sa te citez, ti-ai dorit si nu ti-a pus-o? chiar totul se reduce la sex? nevermind. m-ai facut sa ma tavalesc de ras. mersi.


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (15-07-2008 22:21:34)


15-07-2008 22:12:48
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Vita canalista !
dadada a scris:

* bune [sorry]


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (15-07-2008 22:21:03)


15-07-2008 22:13:33
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Poezie dadada-ista

Hai dadada
Sa-mi dau drumu-n gura ta !
dadada
shi de n-oi ejacula,
dadada
in ea ma v-oi pisha !
dadada
dadada a scris:

tu de ce te bagi in seama? ca sa te citez, ti-ai dorit si nu ti-a pus-o? chiar totul se reduce la sex? nevermind. m-ai facut sa ma tavalesc de ras. mersi.


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (15-07-2008 22:20:18)


15-07-2008 22:20:03
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
nevermind .....moaaaaaaaama ce englezoaica eshti umple-tzi-ashi gura cu fecale !
dadada a scris:

tu de ce te bagi in seama? ca sa te citez, ti-ai dorit si nu ti-a pus-o? chiar totul se reduce la sex? nevermind. m-ai facut sa ma tavalesc de ras. mersi.


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (15-07-2008 22:24:43)


15-07-2008 22:23:36
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Pe zi ce trece-s mai convins de simplismul aberant al multor "zicatori" de genul "banii n-aduc fericirea" - dar si de usurintza cu care ele sint preluate de oamenii simpli la minte, cu gindire maniheista :( ("binara", "in alb si negru") :(.

De fapt, tipul asta de maxime (evident false :D) sint cumva vehiculate si in scenariile TELENOVELISTICE - taman concepute in scopul subordonarii si prostirii cit mai depline a marilor mase de ciumpalaci sarantoci, care-n felul asta se... consoleaza cumva si uita de ideile de revolta impotriva bogatanilor, gindindu-se: "Da-l dreaku, ce daca are bani cacalau, ca si bogatii plinge, iegzact ca mine ori Coana Lenutza de vizavi !!!" :D

Q.E.D. hehehe :D:D - manelele si telenovelele-s muuuuuult mai eficiente ca arme de prostire in massa decit orice bomba/represiune/manipulatziune :D etc !!!

Ultima modificare facuta de Xtremul (16-07-2008 13:14:55)


16-07-2008 13:08:44
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Ar fi trist sa posteze numai cei de jos, chiar plictisitor, prefer si compania unor doame, asa cum sint ele, dar sint.

Acest forum are 66596 utilizatori înregistati, 936 subiecte si 95201 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este dererum.
In momentul acesta 5 utilizatori înregistati si 2 invitati.

CIUDATUL SA, moebius, NJD, PeterPan 63, Xtremul


17-07-2008 20:29:09
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

NJD a scris:

Ar fi trist sa posteze numai cei de jos, chiar plictisitor, prefer si compania unor doame, asa cum sint ele, dar sint.

Acest forum are 66596 utilizatori înregistati, 936 subiecte si 95201 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este dererum.
In momentul acesta 5 utilizatori înregistati si 2 invitati.

CIUDATUL SA, moebius, NJD, PeterPan 63, Xtremul

Bravo!!!!vezi de aia te simpatizez eu pe tine...=)
esti un gentlemen!


18-07-2008 09:25:58
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

sarabela a scris:


NJD a scris:

Ar fi trist sa posteze numai cei de jos, chiar plictisitor, prefer si compania unor doame, asa cum sint ele, dar sint.

Acest forum are 66596 utilizatori înregistati, 936 subiecte si 95201 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este dererum.
In momentul acesta 5 utilizatori înregistati si 2 invitati.

CIUDATUL SA, moebius, NJD, PeterPan 63, Xtremul

Bravo!!!!vezi de aia te simpatizez eu pe tine...=)
esti un gentlemen!

Mie'mi spui :) stiam asta
cei nou?


18-07-2008 09:31:13
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

NJD a scris:


sarabela a scris:


NJD a scris:

Ar fi trist sa posteze numai cei de jos, chiar plictisitor, prefer si compania unor doame, asa cum sint ele, dar sint.

Acest forum are 66596 utilizatori înregistati, 936 subiecte si 95201 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este dererum.
In momentul acesta 5 utilizatori înregistati si 2 invitati.

CIUDATUL SA, moebius, NJD, PeterPan 63, Xtremul

Bravo!!!!vezi de aia te simpatizez eu pe tine...=)
esti un gentlemen!

Mie'mi spui :) stiam asta
cei nou?

Nimic nou...toate cum le stii!mai intru sa trantesc cite-o postare,dar spre surpinderea mea ati cam dat cu matura dupa fetele de pe forum...=(


18-07-2008 09:35:22
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
Nu lipsa de scrupule te face bogat.Nici inteligenta si nici scoala.Zgircenia, oportunitatea, nesimtirea, banalul, disperarea.Lipsa de scrupule se vede mai ales la bogatasi.Priviti in jur si o sa vedeti lipsa de scrupule peste tot , mai ales in  virtual.

Xtremul si NJD sint scrupulosi.Lipsa lor este lipsa de scrupule.


18-07-2008 10:28:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shi aici RAMANE CUM AM STABILIT FOARTE SCRUPULOS :



18-07-2008 11:03:55
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
Normal ca o sug, dar nu tie.Intelegi asadar ca ceea ce doresti tu este placerea altuia.Tie o sa ti se usuce .Asta te oftica.MUUUUULLLT.

18-07-2008 11:08:21
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Ia shi de la mama :



Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (18-07-2008 11:10:49)


18-07-2008 11:09:58
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
:) Bolnav, depresiv, senil, face galagie ca sa nu  auda ce zice celalalt.Esti fara replica.Hilar, lipsa de fantezie.Neputinta de exprimare. Ai grija sa nu explodezi.

18-07-2008 11:12:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

NJD a scris:

Ar fi trist sa posteze numai cei de jos, chiar plictisitor, prefer si compania unor doame, asa cum sint ele, dar sint.

Acest forum are 66596 utilizatori înregistati, 936 subiecte si 95201 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este dererum.
In momentul acesta 5 utilizatori înregistati si 2 invitati.

CIUDATUL SA, moebius, NJD, PeterPan 63, Xtremul

Nicio muiere si 5 berbanti, taica... ;) da' cvintet, NU GLUMA !!! :D:D


18-07-2008 11:19:49
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
HAi coane pe forum ca a aparut catea noua .Mai cheama inca doi sa ma simt ca SnowWhite.Pina miine ca incepe concediul si nu am de gind sa il petrec pe aici.Pina la 3 ca dupa aia am treaba.

18-07-2008 11:24:23
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Poate asa va aduc pe cai mai prietenesti ?!... :rolleyes:
SI ONTOPIC in acelasi timp, normal... :D:D


Xtremul a scris:

Hai ca mai eructez UNA DOAR, inainte sa ma evapor definitiv de pe topicul asta penibil prin inutilitate-n final (io l-am facut, io il omor !!! :D:D)

"Afacere" e un termen cu jdemii de definitii "economice" savante - toate, cu scopul clar de disimulare a "smecheriei" legalizate (cu conditzia, fireste, sa dai "pinca" si "statului"...) Si, implicit, a rapacitatii la fel de legalizate.
In definitiv, asta-i falsa regula a jocului de mii de ani, alde Rotschild au teoretizat-o k lumea, altii ca Jiji Berbecali ori Sile Camataru (ca si ei sint "biznismeni", nu? ;)) doar au "mirosit-o" in oportunismul lor jegos si doar in forma mai neelegant, ca-n fond...- egal, pina la urma.

Ca vinzi droguri (alcool, tigari) sau vicii prin cazinouri-loterii, putin importa; pe de alta parte, ca orice carnatzar romanez isi poate trage rapid Mertzan la poarta vilei (si nu in decurs de generatii, ca-n alte parti mai "capitalist-umane" :rolleyes:) - nici macar atit.

Incercasem aici sa sondez in principiu pareri vizavi de inechitatea sistemului actual globalizat de distributzie a resurselor (micro- si macroeconomic, interuman, dar si interstatal), si-am obtinut in majoritate un PARTZ. :D:D
Gata, hai pa c-am obosit de tot (si deja eram in starea asta la nastere... :D:D:D).


Ultima modificare facuta de Xtremul (18-07-2008 11:26:02)


18-07-2008 11:25:03
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi ...a tunat shi-a adunat ....pmisoginia la superlativ ! :D:D:D
Xtremul a scris:


NJD a scris:

Ar fi trist sa posteze numai cei de jos, chiar plictisitor, prefer si compania unor doame, asa cum sint ele, dar sint.

Acest forum are 66596 utilizatori înregistati, 936 subiecte si 95201 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este dererum.
In momentul acesta 5 utilizatori înregistati si 2 invitati.

CIUDATUL SA, moebius, NJD, PeterPan 63, Xtremul

Nicio muiere si 5 berbanti, taica... ;) da' cvintet, NU GLUMA !!! :D:D


Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (18-07-2008 11:42:01)


18-07-2008 11:41:40
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
misoginii3x  Adminule, iata un titlu potrivit pentru aceasta cloaca imputita in care m-am bagat.

Ultima modificare facuta de Pall Mall (18-07-2008 11:44:40)


18-07-2008 11:43:30
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Xtremule lasa-ma breh cu caii matali ca io am iapa me !

Xtremul a scris:

Poate asa va aduc pe cai mai prietenesti ?!... :rolleyes:
SI ONTOPIC in acelasi timp, normal... :D:D


Xtremul a scris:

Hai ca mai eructez UNA DOAR, inainte sa ma evapor definitiv de pe topicul asta penibil prin inutilitate-n final (io l-am facut, io il omor !!! :D:D)

"Afacere" e un termen cu jdemii de definitii "economice" savante - toate, cu scopul clar de disimulare a "smecheriei" legalizate (cu conditzia, fireste, sa dai "pinca" si "statului"...) Si, implicit, a rapacitatii la fel de legalizate.
In definitiv, asta-i falsa regula a jocului de mii de ani, alde Rotschild au teoretizat-o k lumea, altii ca Jiji Berbecali ori Sile Camataru (ca si ei sint "biznismeni", nu? ;)) doar au "mirosit-o" in oportunismul lor jegos si doar in forma mai neelegant, ca-n fond...- egal, pina la urma.

Ca vinzi droguri (alcool, tigari) sau vicii prin cazinouri-loterii, putin importa; pe de alta parte, ca orice carnatzar romanez isi poate trage rapid Mertzan la poarta vilei (si nu in decurs de generatii, ca-n alte parti mai "capitalist-umane" :rolleyes:) - nici macar atit.

Incercasem aici sa sondez in principiu pareri vizavi de inechitatea sistemului actual globalizat de distributzie a resurselor (micro- si macroeconomic, interuman, dar si interstatal), si-am obtinut in majoritate un PARTZ. :D:D
Gata, hai pa c-am obosit de tot (si deja eram in starea asta la nastere... :D:D:D).


18-07-2008 11:44:12
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nu fa toanto . te-ai bagat ca o oaie prosta in mijlocul haitei de lupi
FAC PISH PI TINI CU BOLTA :

Pall Mall a scris:

misoginii3x  Adminule, iata un titlu potrivit pentru aceasta cloaca imputita in care m-am bagat.


18-07-2008 11:47:19
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
Distractie  la maxim.

18-07-2008 11:48:31
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
S-O SUGI CU AVANT  shi VANT IN PUPA (adica-n cur ) !

Ultima modificare facuta de CIUDATUL SA (18-07-2008 11:55:43)


18-07-2008 11:54:37
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
Sugeo tu, la lupii forumului. Ii adori, iti place barbatia lor.De fapt esti o femeie cu bani.Ce ai mai suge-o .Cred ca in alta viata ai fost ciine.Pentru ca vad ca iti doresti sa iti dai singura limbi, Doamna Ciudatul SA.

18-07-2008 11:57:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
SUGE-O....adica PE EA O SUGI ! ....vita agramata :D:D:D

18-07-2008 12:03:05
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
Da doamna.Facem cum spune nevasta dvs.

18-07-2008 12:04:52
   
dulcica4
Femeie

Nou venit

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 17
Pfui,dar ce va mai cinstiti...

18-07-2008 12:08:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Pai daca nu suntem cinstitzi ....trebuie sa ne cinstim shi noi ! :D ....da apropos matali ce te bagi in verva noastra ca noi ne distram bine ! :D:D:D

18-07-2008 12:22:20
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108

CIUDATUL SA a scris:

Pai daca nu suntem cinstitzi ....trebuie sa ne cinstim shi noi ! :D ....da apropos matali ce te bagi in verva noastra ca noi ne distram bine ! :D:D:D



Acest forum are 66612 utilizatori înregistati, 936 subiecte si 95375 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este cosory.
In momentul acesta 2 utilizatori înregistati si 11 invitati.


Nu va lingeti prea tare ranile.V-am tras-o in cur. in fata a 11 invitati. Nu va luati de public, ei nu au nici o vina.


18-07-2008 12:26:44
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Esti Idiot cumetre, da-o pe bune nu te mai da femeie

18-07-2008 12:30:32
   
?? Pall Mall
Cont Sters

Inregistat: 28-05-2007
Mesaje: 108
Eram idiota daca spuneam in postarea de mai sus ca cei doi utilizatori sint doamna de Ciudatul SA si Xtremul.
Acum ca m-ai facut idiot , idioata, imi permit sa ma consider jignita sau sa confirm.Prefer sa confirm idiotenia si ce mai vrei tu, dar numai o data.


18-07-2008 12:35:10
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shtii ce-a zis Caragiale ?

AMICE ESHTI IDIOT ?


18-07-2008 12:38:21
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Beiiiii cand ne-o tragi in cur punetzi dracu prezervativ pe limba aia ca e aspra shi ne faci rani !.........apropos ...in cur mai stai shi te lingi pe p.ula precum cainii ?
Pall Mall a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Pai daca nu suntem cinstitzi ....trebuie sa ne cinstim shi noi ! :D ....da apropos matali ce te bagi in verva noastra ca noi ne distram bine ! :D:D:D



Acest forum are 66612 utilizatori înregistati, 936 subiecte si 95375 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este cosory.
In momentul acesta 2 utilizatori înregistati si 11 invitati.


Nu va lingeti prea tare ranile.V-am tras-o in cur. in fata a 11 invitati. Nu va luati de public, ei nu au nici o vina.


18-07-2008 12:40:41
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425


shi de la mama :



18-07-2008 12:42:49
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
E bine shi o data, dar la POSHTA ! :D:D:D
Pall Mall a scris:

Eram idiota daca spuneam in postarea de mai sus ca cei doi utilizatori sint doamna de Ciudatul SA si Xtremul.
Acum ca m-ai facut idiot , idioata, imi permit sa ma consider jignita sau sa confirm.Prefer sa confirm idiotenia si ce mai vrei tu, dar numai o data.


18-07-2008 12:44:24
   
Pagini: 1 ... 2 3 4 5 6    
Mergeti la