Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / loc de intalnire    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? lesanca
Cont Sters

Inregistat: 18-04-2008
Mesaje: 2
exista in Iasi vreun loc de intalnire a comunitatii gay?

18-04-2008 16:00:31
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
la sediul PNL Iashi sunt adunatzi totzi acolo hihihih

18-04-2008 17:46:35
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Intr-o minunata insula pustie au fost adunati mai multi oameni:

2 italieni si o italianca

2 francezi si o frantuzoaica

2 nemti si o nemtoaica

2 englezi si o englezoaica

2 bulgari si o bulgaroaica

2 japonezi si o japoneza

2 chinezi si o chinezoaica

2 americani si o americanca

2 irlandezi si o irlandeza

O luna mai tarziu, pe aceasta minunata insula pustie se intamplasera urmatoarele lucruri:

1. Un italian l-a omorit pe celalalt italian pentru femeia italianca.

2. Cei doi barbati francezi traiesc impreuna cu frantuzoaica intr-un Fericit menaje-a-trois.

3. Cei doi nemti au o programare saptaminala foarte stricta pentru vizitarea alternativa a nemtoaicei.

4. Cei doi englezi asteapta pe cineva care sa le-o prezinte pe englezoaica.

5. Cei doi bulgari s-au uitat lung la oceanul fara sfarsit iar unul dintre ei s-a uitat bine la bulgaroaica si apoi a inceput sa inoate.

6. Cei doi japonezi au trimis un fax la Tokyo si asteapta instructiunile.

7. Cei doi chinezi si-au deschis o farmacie/magazin de bauturi/restaurant/spalatorie si au lasat-o gravida pe chinezoaica ca sa le furnizeze angajati pentru magazine.

8. Cei doi americani se gandesc serios la sinucidere, pentru ca femeia Americanca se tot plange de corpul ei, de adevarata natura a Feminismului, cum ar putea si ea face tot ce fac ei, necesitatea implinirii, diviziunea egala a treburilor in casa, cum nisipul si palmierii o fac sa arate grasa, cum fostul ei prieten ii respecta tot timpul parerile si a tratat-o mult mai bine decat o trateaza ei si cum relatia cu mama ei se imbunatateste si cum in sfarsit taxele au scazut Si nu mai ploua.

9. Cei doi irlandezi au impartit insula in Nord si Sud si au facut o distilerie. Ei nu-si amintesc daca mai era si o femeie pe acolo pentru ca totul devenea cam cetos dupa primii litri de whiskey de nuca de cocos.

In orice caz sunt satisfacuti pentru ca nici englezii nu se distreaza deloc.


27-07-2008 08:19:19
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
minunat exemplu cu irlandezii,chiar ce am venit de acolo si asa este,m-ai facut sa zimbesc....o rectificare ,englezii beau mai mult ca irlandezii,pe bune acuma

29-07-2008 13:00:43
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266

Carol38 a scris:

minunat exemplu cu irlandezii,chiar ce am venit de acolo si asa este,m-ai facut sa zimbesc....o rectificare ,englezii beau mai mult ca irlandezii,pe bune acuma

   Beau si irlandezii destul de mult,dar mai mult ca ei irlandezele,si sunt f mandre de chestia asta.Bun venit acasa Carol,eu doar ce am ajuns la munca,am o saptamana de cand suport mirosul mancarii nigeriene.


29-07-2008 19:12:22
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Frica pazeste bostana...sau asa ceva se spune...pai am ceva timp de cind am venit,ba chiar te-am cautat pe topicul de constanta si nu ai intrat deloc oare de ce?Of,of,si cind te gindesti ca marea nu ne sperie...dar fetele de acasa...zic si eu ,oare asta sa fi fost motivul?Bine ai revenit pe forum si spor la bani acolo unde esti,cit despre mirosuri,ei bine ,banii n-au miros...te asigur

29-07-2008 19:55:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Sper sa arzi (mocnita :D:D, cit mai mult adica) in focurile GHEENEI :x,
scarbavnica otreapa penala ce esti !!!


Daca nu stergi IMEDIAT emoticoanele azvirlite p-acilea, o sa ai de tras destule... :x

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-07-2008 20:21:57)


29-07-2008 20:20:25
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
reclama negativa???? ce e asta... o noua mutare pe tabla marketingului?  se stie doar ca numai produsele mediocre au nevoie de asa ceva, cele mai bue si cele mai proaste se "vind" singure.............................

29-07-2008 20:22:05
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SandieShaw a scris:

reclama negativa???? ce e asta... o noua mutare pe tabla marketingului?  se stie doar ca numai produsele mediocre au nevoie de asa ceva, cele mai bue si cele mai proaste se "vind" singure.............................

Nu-i "insidera" coana "aj", ma chere, e aceeasi loolita, dadada, pall mall, will.tell, observator etc etc etc. :x:x

O paranoica nebagata in zeama nu doar de oameni, ci chiar de VIATZA pur si simplu. :(
Mici HINTURI ;) gen "cacaturi" :x o (il ?! :rolleyes:) deconspira imediat.


C-o fi canalizd/a, telenovelizd/a , arab/oaica terorizd/a :D ori alta dihanie pusa pe DIHONIE :x, mi-e absolut egal.

Scirba provocata de o asemenea scursura umana e greu de descris oricum. :(
P.S. Si-n orice caz n-am de gind sa ajung la 4.000 de postari si implicit la statutul de "modelator" :D...

Ar insemna sa visez la atingerea, vorba lui Murphy, a pragului de sus incompetentei, specifice oricarui shef !!! :D:D
(vezi "da_si_nu" ori alte multe "moderatoare" :x) :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-07-2008 20:42:08)


29-07-2008 20:37:00
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
P.S. Deocamdata, prin noul ei tembelism imitativ (tipic unei maimutze oligofrene :x)
reuseste sa blocheze nu doar "shuete lejere", ci chiar receptarea unor informatii relevante pe unele topicuri...
MACAR PENTRU UNII.
:(

D-aia merita pixduit/a :D la infinit, uite-asa:



Ultima modificare facuta de Xtremul (29-07-2008 20:50:46)


29-07-2008 20:44:51
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Oare ? Asta sa fie explicatia ?
Ciudatul are contul sters si , totodata, au disparut cateva topice care-l vizau in mod direct - o posibila masura luata de administratia cea "omni...absenta" . Scurta vreme apare nick-ul Aj, la fel de harnic postatoare de zambareti.
Nenica, daca ai trei coincidente si continui sa-ti pui intrebari, inseamna ca nu vrei s-accepti evidenta.


29-07-2008 20:46:39
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

PeterPan 63 a scris:

Oare ? Asta sa fie explicatia ?
Ciudatul are contul sters si , totodata, au disparut cateva topice care-l vizau in mod direct - o posibila masura luata de administratia cea "omni...absenta" . Scurta vreme apare nick-ul Aj, la fel de harnic postatoare de zambareti.
Nenica, daca ai trei coincidente si continui sa-ti pui intrebari, inseamna ca nu vrei s-accepti evidenta.


Egal, cumetre, daca CIUDY e de fapt noul ipochimen BLOCANT :x prin mutzunaki,
atunci alesele mele consideratii ;) (incluzind powlile goriloiului de mai sus :D:D)
i se adreseaza la fel de calduros !!!
:D:D:D hihihi
N-am talente de hacker, nici de Conan Doi, habar n-am ce-i mina-n lupta :rolleyes:
da' deja mi s-a cam acrit de forumul asta , sincer. :(


Ultima modificare facuta de Xtremul (29-07-2008 20:55:04)


29-07-2008 20:49:52
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Impartasesc intru totul aceiasi stare...

29-07-2008 20:58:08
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
... da'  nici contu'  nu mi-l sterg, uite-asha, d-al dracu ! :D

29-07-2008 20:59:58
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266

Carol38 a scris:

Frica pazeste bostana...sau asa ceva se spune...pai am ceva timp de cind am venit,ba chiar te-am cautat pe topicul de constanta si nu ai intrat deloc oare de ce?Of,of,si cind te gindesti ca marea nu ne sperie...dar fetele de acasa...zic si eu ,oare asta sa fi fost motivul?Bine ai revenit pe forum si spor la bani acolo unde esti,cit despre mirosuri,ei bine ,banii n-au miros...te asigur

Batrane,eu stau doar o luna de zile acasa,si in timpul asta trebuie sa fac ce fac altii in trei.E vara,soare si sunt multe de facut intr-o casa de om,acum incerc sa rucuperez ce am pierdut pe forum.Nu am intrat cu mult inainte de a pleca in vacata,m-au trimis intr-o alta locatie cu maimute mai salbatice decat ce am aici,vai mama lor, astia daca dispar de pe fata pamantului nu e o mare pierdere.
  De vineri merg in alta parte pt o scurta perioada,dar mai civilizata,am sa le cer spor la salariu pt dresaj de maimute,dar una peste alta e mai bine ca pe mare batrane din toate pct de vedere.Daca esti acasa pana la sfarsitul lui septembrie poate bem un Murfatlar,pana se face vinul din bolta mea.
  Daca nu incep certurile pe forum ne mai auzim.


29-07-2008 21:06:32
   
?? marin67
Cont Sters

Inregistat: 22-02-2008
Mesaje: 266

Xtremul a scris:

P.S. Deocamdata, prin noul ei tembelism imitativ (tipic unei maimutze oligofrene :x)
reuseste sa blocheze nu doar "shuete lejere", ci chiar receptarea unor informatii relevante pe unele topicuri...
MACAR PENTRU UNII.
:(

D-aia merita pixduit/a :D la infinit, uite-asa:

http://xs229.xs.to/xs229/08300/giving_2 ... ger494.jpg

  Oameni aranjati intr-un fel si trimitetio aici sigur ca o sa-i placa.Ciudy chiar nu poti face un aranjament in sensul asta,promit sa o astept cu toate onorurile.


29-07-2008 21:09:29
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

PeterPan 63 a scris:

Oare ? Asta sa fie explicatia ?
Ciudatul are contul sters si , totodata, au disparut cateva topice care-l vizau in mod direct - o posibila masura luata de administratia cea "omni...absenta" . Scurta vreme apare nick-ul Aj, la fel de harnic postatoare de zambareti.
Nenica, daca ai trei coincidente si continui sa-ti pui intrebari, inseamna ca nu vrei s-accepti evidenta.



Pan, sper c aesti un om rational.
Toata aceasta invaluire nu imi apartine.Te rog sa ma crezi.


29-07-2008 21:17:50
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Asta ar trebui sa va bucure, pentru ca inseamna ca CIUDY s-a intors cu cel putin inca 2 conturi .
rectific cu cel putin 4 conturi. :)

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (29-07-2008 22:14:59)


29-07-2008 21:18:28
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Ca atare :
doamna fara_fard este tot ciudy.-daca doriti demonstrtatia o pot face.
Doamna fara_fard a promis o campanie de denigrare a forumului si ca atare se tine de cuvint.


29-07-2008 21:20:02
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

Xtremul a scris:


SandieShaw a scris:

reclama negativa???? ce e asta... o noua mutare pe tabla marketingului?  se stie doar ca numai produsele mediocre au nevoie de asa ceva, cele mai bue si cele mai proaste se "vind" singure.............................

Nu-i "insidera" coana "aj", ma chere, e aceeasi loolita, dadada, pall mall, will.tell, observator etc etc etc. :x:x

O paranoica nebagata in zeama nu doar de oameni, ci chiar de VIATZA pur si simplu. :(
Mici HINTURI ;) gen "cacaturi" :x o (il ?! :rolleyes:) deconspira imediat.


C-o fi canalizd/a, telenovelizd/a , arab/oaica terorizd/a :D ori alta dihanie pusa pe DIHONIE :x, mi-e absolut egal.

Scirba provocata de o asemenea scursura umana e greu de descris oricum. :(
P.S. Si-n orice caz n-am de gind sa ajung la 4.000 de postari si implicit la statutul de "modelator" :D...

Ar insemna sa visez la atingerea, vorba lui Murphy, a pragului de sus incompetentei, specifice oricarui shef !!! :D:D
(vezi "da_si_nu" ori alte multe "moderatoare" :x) :D:D:D




TE inseli amarnic.

sunt doua variante:

1. faci politica lui ciudii si continui cu denigrarea.
2.Chiar nu realizezi ce se intimpla.


29-07-2008 21:24:31
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Daca reusiti sa cititi topicul blocat veti gasi postarile la fara fard ( le puteti gasi si in cautare)
le dau cu copy/paste doar partial, partea de inceput.
----------------
Am impresia ca tu nu esti constienta de ceea ce ai facut :

-s-a dovedit clar ca tu faci parte din conducerea acestui site sau ai legaturi c ...

-----------
Este foarte trist ca minti sterse si ingalate precum mintea ta sunt sustinute de conducerea site in vendetele personale
Ai sa vezi ce insea ...


--------------------

Nu draga, eu nu spun ce spune seful fata de tine eu sunt un om normal care am parerile mele personale , privitor la problema sefului nu sper ...




----------------

Se pare ca ai si darul uitarii. Da, cu oricine ai intrat in polemica in afara contului Tasha ai jignit toata lumea .
De cate ori cineva a in ...

--------------------------

Pacat ca exista astfel de oameni si inca o data repet ca ar trebui sa-ti fie rusine .

--------------------

Este singura care in postari anterioare spubne ca ciudy este colonel sri, baiat cu ochi albastrii.


CIUDYY NU ESTE SECURIT   asadar fara_ fard minte. Dupa parerea mea este chiar CIUDY.

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (29-07-2008 21:53:05)


29-07-2008 21:30:36
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Semnalati | Raspundeti citând acest mesaj
fara_fard
Femeie
Nou venit

Inregistat: 14-07-2007
Mesaje: 9
   
sunteti tampiti si va jucati cu focul ciudatul este colonel SRI el este omul cu ochi albastri i-l cunosc foarte bine sunteti ca niste furnici supt o lupa



--------------


analizati voi.



A blocat cu mutumasi topicul respectiv pentru ca voi sa nu cititi acea discutie....in care ameninta cu denigrarea . Mai mult stiind ca topicurile cu zambereti vor fi sterse, risca sa aiba contul aj sters dar in acelas timp scapa de postarile in care ameninta.



Eu am spus ce aveam de zis.

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (29-07-2008 21:38:21)


29-07-2008 21:32:20
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
hihihi  ciudata chestie asta cu stersul conturilor
HIC!
PS Fa scandal bre ca asa nu se poate dom'le!


29-07-2008 21:58:22
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Profilul aj :

Descriere proprie
nimic

nimic

Ar dori:
nimic

Profilul CIUDATUL_CO :

Descriere proprie
NIMIC

NIMIC

Ar dori:
NIMIC

Ciudatule, imi permit sa-ti amintesc o vorba din batrani :
Cine seamana vant, culege furtuna.

Ultima modificare facuta de PeterPan 63 (29-07-2008 22:06:36)


29-07-2008 22:05:53
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

CIUDATUL_CO a scris:

Pane inca o data repet ca se pare ca voi nu intzelgetzi sau nu vretzi sa intzelegetzi ....personal aici eu nu cunosc decat pe contabila mea care are cont pe acest site .Eu am avut un singur cont : CIUDATUL SA care vad ca acum este shters shi culmea jegoasa care a generat tot acest scandal vad ca shi-a scimbat iar contul betti p.ula mea
eu imi bag p.ula ca nu sunt siteoman dar faptul ca a afost sters contul de catre administrator care estre clar mama in mana cu aceasta isterica  este un mare semn de intrebare
deci repet ....nu mai frecatzi pisoiul shi o ardetzi aiurea ca eu sau cei care au avut parola acestui cont am vorbit de pe alt cont ...deja acum mi-a sarit supapa shi chiar sa vezi ca o sa ma ocup de aceasta problema ....shi dau copy paste la ce am tastat adineauri cand am vazut ca mi-a disparut contul !

Maaaaaaaaaaaaah de ce bani mea o ardetzi aiurea ?????????????

MORTZII MA-TI IN GURA DE ADMINISTRATOR DACA NU APARE LA LOC CONTUL CIUDATUL SA INCLUSIV CU PERIOADA DE 1 AN DE ZILE CARE ERA PLATIT SA VEZI CE TAMBALAU AI CUMINE SHI TU SHI JEGOASELE ASTEA TELENOVELISTE CARE TOT TRAG BASHINI PE AICI PE FORUM !!!!!!!!!!!!!! MORTZIII MA-TIII DE tipa JEGOASA PAI CAND VIN IN TZARA DE TINE MA OCUP CA ACUM CHIAR M-AI SCOS DIN SARITE CU SRI CU SRC CU SRM SA VEZI CE SEREPULI SHI ITZI DAU EU IN GURA DE N-O SA LE POTZI DUCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SA APAAAAAAAAAAAAAAARA CONTUL LA LOC CA VA FAC SCANDAL MARE DE TOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Adineauri ai vazut ca a dispoarut contul.....ce sa zic de asta.

Super beton, doamna fara fard a sezizat imediat stergerea contului la mai putin de 1-2 minute.A replicat imediat ceva amenintari foarte asemanatoare cu ale tale.
Aj insa esti tot tu. Asta este lucru demonstrat. Blocarea forumului este o chestie de neiertat.

niladam, aj, ciudatul sinteti cei care va permiteti blocarea forumului...pe care userii platesc sa intre.


29-07-2008 22:22:44
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Acest forum are 67040 utilizatori înregistati, 948 subiecte si 97944 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este Divine.
In momentul acesta 8 utilizatori înregistati si 11 invitati.

Bety cea urata, CIUDATUL_CO, Divine, egon, hara_cata, marin67, MIA.MIA, niladam


29-07-2008 22:30:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Chestia cu "Niladam blocatorul de forum " :D:D (hihihi) demonstreaza clar paranoia AVANSATA
a personajului multiplu loolita/dadada/pall mall/observator/betty/aj/will.tell etc,
care polueaza GRAV forumul de citava vreme !!! :x

Fara sa fi fost provocata nici macar un milimetru de cineva !!! :(

Asa ca problema asta trebuie rezolvata cumva, macar ca principiu in sine;

imposibil sa nu fie mecanisme de "imunitate a sistemului-forum"
care sa poata fi aplicate baragladinelor astora!
:x

Ultima modificare facuta de Xtremul (29-07-2008 22:56:35)


29-07-2008 22:49:41
   
?? henriksen
Cont Sters

Inregistat: 02-02-2007
Mesaje: 102
Ce-a ajuns si forumul asta...O oala de noapte in care se usureaza fiecare cand are chef si de cate ori doreste. Totusi nu inteleg cum se poate sterge un cont cu totul...Contul era platit iar pe orice forum un user poate fi banat pentru comportament abuziv si contrar regulamentului de functionare al respectivului forum, nu?Sau aici o fi altfel?

Ultima modificare facuta de henriksen (29-07-2008 22:52:58)


29-07-2008 22:50:46
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

niladam a scris:


Bety cea urata a scris:


CIUDATUL_CO a scris:

Pane inca o data repet ca se pare ca voi nu intzelgetzi sau nu vretzi sa intzelegetzi ....personal aici eu nu cunosc decat pe contabila mea care are cont pe acest site .Eu am avut un singur cont : CIUDATUL SA care vad ca acum este shters shi culmea jegoasa care a generat tot acest scandal vad ca shi-a scimbat iar contul betti p.ula mea
eu imi bag p.ula ca nu sunt siteoman dar faptul ca a afost sters contul de catre administrator care estre clar mama in mana cu aceasta isterica  este un mare semn de intrebare
deci repet ....nu mai frecatzi pisoiul shi o ardetzi aiurea ca eu sau cei care au avut parola acestui cont am vorbit de pe alt cont ...deja acum mi-a sarit supapa shi chiar sa vezi ca o sa ma ocup de aceasta problema ....shi dau copy paste la ce am tastat adineauri cand am vazut ca mi-a disparut contul !

Maaaaaaaaaaaaah de ce bani mea o ardetzi aiurea ?????????????

MORTZII MA-TI IN GURA DE ADMINISTRATOR DACA NU APARE LA LOC CONTUL CIUDATUL SA INCLUSIV CU PERIOADA DE 1 AN DE ZILE CARE ERA PLATIT SA VEZI CE TAMBALAU AI CUMINE SHI TU SHI JEGOASELE ASTEA TELENOVELISTE CARE TOT TRAG BASHINI PE AICI PE FORUM !!!!!!!!!!!!!! MORTZIII MA-TIII DE tipa JEGOASA PAI CAND VIN IN TZARA DE TINE MA OCUP CA ACUM CHIAR M-AI SCOS DIN SARITE CU SRI CU SRC CU SRM SA VEZI CE SEREPULI SHI ITZI DAU EU IN GURA DE N-O SA LE POTZI DUCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SA APAAAAAAAAAAAAAAARA CONTUL LA LOC CA VA FAC SCANDAL MARE DE TOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




Adineauri ai vazut ca a dispoarut contul.....ce sa zic de asta.

Super beton, doamna fara fard a sezizat imediat stergerea contului la mai putin de 1-2 minute.A replicat imediat ceva amenintari foarte asemanatoare cu ale tale.
Aj insa esti tot tu. Asta este lucru demonstrat. Blocarea forumului este o chestie de neiertat.

niladam, aj, ciudatul sinteti cei care va permiteti blocarea forumului...pe care userii platesc sa intre.


Al draq niladam asta ! Blocheaza forumu' auzi ! Cucoana ... una-i una si doua-s deja  ...  mai multe ! Io' n-am blocat decat baru' ... si asta ... in vremile' mele bune ! Ca acu' ... si de bautura mi s-a acrit ! Sau ... o fi de la acrituri :D !



asa-i niladam , asa-i.


29-07-2008 23:10:07
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

henriksen a scris:

Ce-a ajuns si forumul asta...O oala de noapte in care se usureaza fiecare cand are chef si de cate ori doreste. Totusi nu inteleg cum se poate sterge un cont cu totul...Contul era platit iar pe orice forum un user poate fi banat pentru comportament abuziv si contrar regulamentului de functionare al respectivului forum, nu?Sau aici o fi altfel?


da, ai vazut ce chestie.....hm chiar  te pune pe ginduri !

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (29-07-2008 23:14:09)


29-07-2008 23:11:23
   
?? henriksen
Cont Sters

Inregistat: 02-02-2007
Mesaje: 102

Bety cea urata a scris:


henriksen a scris:

Ce-a ajuns si forumul asta...O oala de noapte in care se usureaza fiecare cand are chef si de cate ori doreste. Totusi nu inteleg cum se poate sterge un cont cu totul...Contul era platit iar pe orice forum un user poate fi banat pentru comportament abuziv si contrar regulamentului de functionare al respectivului forum, nu?Sau aici o fi altfel?


da, ai vazut ce chestie.....hm chiar  te pune pe ginduri !


hahaha... nu ma pune pe ganduri dar pune sub lupa seriozitatea site-ului daca te poti trezi intr-o dimineata fara cont doar pentru ca ai suparat "stapanirea"...


29-07-2008 23:20:46
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

Chestia cu "Niladam blocatorul de forum " :D:D (hihihi) demonstreaza clar paranoia AVANSATA
a personajului multiplu loolita/dadada/pall mall/observator/betty/aj/will.tell etc,
care polueaza GRAV forumul de citava vreme !!! :x

Fara sa fi fost provocata nici macar un milimetru de cineva !!! :(

Asa ca problema asta trebuie rezolvata cumva, macar ca principiu in sine;

imposibil sa nu fie mecanisme de "imunitate a sistemului-forum"
care sa poata fi aplicate baragladinelor astora!
:x


29-07-2008 23:21:56
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Sper ca nu e pt mine repostarea ... Prealuminate ! Iar ...ADMINUL asta .., ai dreptate ...poate vede si el ...ceva !

29-07-2008 23:25:07
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

Chestia cu "Niladam blocatorul de forum " :D:D (hihihi) demonstreaza clar paranoia AVANSATA
a personajului multiplu loolita/dadada/pall mall/observator/betty/aj/will.tell etc,
care polueaza GRAV forumul de citava vreme !!! :x

Fara sa fi fost provocata nici macar un milimetru de cineva !!! :(

Asa ca problema asta trebuie rezolvata cumva, macar ca principiu in sine;

imposibil sa nu fie mecanisme de "imunitate a sistemului-forum"
care sa poata fi aplicate baragladinelor astora!
:x



1.niladam recunoscut  ca a blocat " doar barul". -asa ca replica ta este =zero

2.De fapt vrei sa vezi daca exista solutie pentru ca CIUDATUL sa fie sau nu banat definitiv.-treaba ta, mai bine intreaba direct.

3.Iti ascult parerea referitor la identitatea celui care punea zimbareti pe forum.

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (29-07-2008 23:47:11)


29-07-2008 23:41:55
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Se pare ca ideea  este buna.

Acest forum are 67042 utilizatori înregistati, 948 subiecte si 97977 mesaje.
Ultimul utilizator înregistat este horica28.
In momentul acesta 6 utilizatori înregistati si 6 invitati.

Bety cea urata, hara_cata, henriksen, horica28, niladam, POVESTEA

Sint din ce in ce mai muti useri noi sau mai vechi care ne citesc forumul. Postarile voastre fac sigur bine forumului, lucru care ma bucura sincer.


29-07-2008 23:44:40
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
ce urita esti Bety   hihihi
HIC!


30-07-2008 00:01:32
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

Xtremul a scris:



   


Bety cea urata a scris:


Imi place cum combini culorile.Kava-deva , esti un artist .


Si mie-mi place cind discuti "omeneste", mai draga Bety...
Ideile (fondul), stii si tu, sint mai importante decit culorile (forma).
Iar culorile-s de fapt A DOUA FORMA, prima ar trebui sa fie "arhitectura exprimarii"


unde esti minune ?

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (30-07-2008 00:03:33)


30-07-2008 00:02:15
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

Xtremul a scris:





Bety cea urata a scris:



Fura ochiul iar ideea aceea cu bolditul se armonizeaza. Te intreb daca nu cumva folosesti o regula in a stabili proportiile optime.


Poate...
Oricum, o aplic probabil in mod reflex, dupa atita amar de timp "pierdut" cu grafica.
Nu intentionez oricum sa mani_pulez pe nimeni cu asta.
Doar daca simpla stimulare a atentiei cititorului poate fi catalogata si ea drept manipulare ?!
Hai pa, ma plecat, revin mai pe seara...


Am vazut ca ai venit, dar parca ai venit  altul.

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (30-07-2008 00:09:23)


30-07-2008 00:08:31
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

evil a scris:

ce urita esti Bety   hihihi
HIC!



:D si tu arati ca dracu. :D


30-07-2008 00:10:14
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Eu stiu data si ora cind ai avut ip-ul 89.123.16.---- de la romtelecom.

Restul este piece of cakes.


30-07-2008 00:26:01
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL_CO a scris:

Xtreme sparge-te-ashi shi pe tine exact in bot pune mana shi mai baga ceva la topic ca ma plictisesc ! ....NU MAI STA SHI FRECA MATARANGA CU TOATE TARFETURILE DEBILE !

Bre cumetre, nu ma obliga sa-mi dezvalui strategiile de anchetare !!! :D:D
(alea din "manualul" postat p-acilea de bruiatoarele nickuri :x)

Fiindca acu' incercam sa fiu "baiatu' bun" ;)...
si tu m-ai deconspirat ca-s de fapt... constipat !!! hihi :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (30-07-2008 00:34:11)


30-07-2008 00:31:16
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
Auzi ber Ciudy eu ma chinui de 2 ani sa aflu ce IP am... ma lamuresti si pe mine ? hihihi
HIC!


30-07-2008 00:31:30
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Xtremule, asa coane mai merge. Ia sa vezi ce prietena o sa fiu cu ciudatul pe topicul de impacare.

Pe bune, faza cu fara_fard si cu criss este jenanta.Copilareasca de a dreptul.

Nu toti sint prosti pe aici. ;)


30-07-2008 00:34:32
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

evil a scris:

Auzi ber Ciudy eu ma chinui de 2 ani sa aflu ce IP am... ma lamuresti si pe mine ? hihihi
HIC!



Iti stau la dispozitie. Daca promiti ca nu mai mai vorbesti ca niladam.

Ultima modificare facuta de Bety cea urata (30-07-2008 00:38:17)


30-07-2008 00:35:11
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490
:D astept....
HIC!


30-07-2008 00:36:49
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

evil a scris:

:D astept....
HIC!



promite !


30-07-2008 00:39:07
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

CIUDATUL_CO a scris:

Fa futu-tzi sufletul ma-tii de jegoasa scoate maimutzoii din topicul lu Xtremul ca-tzi iau in p.ula toata familia cretina dracului ce eshti vita nemernica shi ordinara !
Bety cea urata a scris:

Xtremule, asa coane mai merge. Ia sa vezi ce prietena o sa fiu cu ciudatul pe topicul de impacare.

Pe bune, faza cu fara_fard si cu criss este jenanta.Copilareasca de a dreptul.

Nu toti sint prosti pe aici. ;)



:D furiosule. !


30-07-2008 00:39:57
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
nu il suparati pe ciudat ca iar baga ciudatiii zambareti.

30-07-2008 00:41:11
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

Bety cea urata a scris:


evil a scris:

Auzi ber Ciudy eu ma chinui de 2 ani sa aflu ce IP am... ma lamuresti si pe mine ? hihihi
HIC!



Iti stau la dispozitie. Daca promiti ca nu mai mai vorbesti ca niladam.



???? ca cine?
HIC!


30-07-2008 00:42:36
   
?? Bety cea urata
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
Da, aceeasi idee a personajului turmentat-turmentabil.

30-07-2008 00:43:56
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la