Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Hai sa comentam pozele de la profile ........    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi, de ce nu ?......hai sa comentam pozele ...cel mai cretine , cele mai haioase , cele maiiiiiiiiiiiiiiii ........

04-06-2008 15:04:16
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Buna idee !!!
In topul pozelor "haioase" (cu tente de umor negru, parca ;)) ar fi chiar poza TA (dac-o fi a ta :D), cumetre Ciudy... ;)

Io mi-am scos-o p-a mea de-o vreme, desi avea succes la tipele mai slabe de neuron :D:D, fiindca ma sucisem si voiam la un moment dat tipe mai 'telectuale (care cam faceau mishto de motorul meu prea extrovertit cica). :D (quote "spuneti-i voi Aly" :D:D - apropo, unde disparusi, fato?!)

Acu'insa, cind din nou m-am sucit si prefer de departe tipele mai talimbe :D (nu si uritzele insa... macar ;)), cred ca bag iar una d-aia "martziala", in care o sa fiu insa nu cu un amarit de motor, ci cu vreun Ferrari ori Bentley probat p-aci pe la revista auto (dac-or mai avea astia curaju' sa-mi dea pe mina scule d-astea la cit de boshorog mi-s :D).
AAAAA, sa nu uit, imi pun si ceva ghiuluri pe pensete... :D:D Efect garantat ! ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (04-06-2008 15:20:44)


04-06-2008 15:11:44
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

CIUDATUL SA a scris:

Hihihi, de ce nu ?......hai sa comentam pozele ...cel mai cretine , cele mai haioase , cele maiiiiiiiiiiiiiiii ........


vai viata mea , ia uite cine vorbeste . Sa comenteze dumnealui pozele altora de la profil .
OK . INCEPE CU A TA !


04-06-2008 15:12:15
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

titmouse a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Hihihi, de ce nu ?......hai sa comentam pozele ...cel mai cretine , cele mai haioase , cele maiiiiiiiiiiiiiiii ........


vai viata mea , ia uite cine vorbeste . Sa comenteze dumnealui pozele altora de la profil .
OK . INCEPE CU A TA !

ps.Norocu' tau ca ai sapca si ochelari de soare . Altfel ai fi TOTAL INDECENT !


04-06-2008 15:19:31
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Ete ca de poza mea nu zic nimic..ca nu-s fraiera sa zic ceva de rau de poza mea :D...da ma enerveaza pozele celor cu "matarangile" in erectie...si a fufelor cu "dansa" zgaita...care au cam inceput sa umple site-ul...in rest...no coment!

Ultima modificare facuta de unikaa (04-06-2008 15:23:58)


04-06-2008 15:23:28
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Baaaaaaaaaaaaaaaaaa am zis fiecare sa comenteze alte poze nu poza lui !

04-06-2008 15:29:45
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Iata un exemplu :
NICKNAME: cornel /.....auto-poza adicalea SHI-A FACUT-O SINGUR (oare numai poza ?...hihihi ) in rest totala concordantza intre marimea fanetzii ambientale shi fanetzii pubiene .....yahhhhhh daca-ashi fi muiere nu i-ashi lua-o-n gura ! ....shi etc .....
HAI SA VAD CARE ARE TUPEU LA COMENTARII !
....Moaaaaaaaaaama ce-o sa va mai in jure aia din poze  ...va spurca de nu va spalatzi cu toata Dunarea ! ......hihihi !


04-06-2008 15:40:28
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Pe mine ma oripileaza SI pozele de fofoloance  - care, daca nu-s ale coorvelor "pro" :x, sint SIGURAMENTE ale retardatelor de lesbiene.. :(

Hai c-am tuns-o d-aci, ma suna deja Reptilianus Maximus cu taxa inversa :D (amarit mai e, chitrosul...) de pe Nibiru sa-mi propuna deja un pact de non-agresiune. (amenintarea cu deltaplanul lansator de butelii de aragaz al lui moebius se pare ca l-a inmuiat de tot).:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (04-06-2008 15:46:21)


04-06-2008 15:43:23
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553
Mie imi place poza lui Tit...parca imi vine si mie sa rad cand o vad...e molipsitor rasul ei...plin de viata!
   Imi place si poza Ariellei,are ceva in privire...o distinctie aparte,imi place Unikaa,e o femeie frumoasa ,are un fundulet obraznic si un zambet fermecator...Aly....da,pe ea o stiu si in realitate, e mai draguta decat in poza...atat pot sa spun...Maria?e o femeie de-a dreptul frumoasa....Violeta este foarte fotogenica...o femeie frumoasa,ii plac florile lucru care dovedeste ca are suflet bun...Doriane,e o dulcica visatoare,mi-e draga!
    Asa,si sa trec la barbati...poza Ciudatului sunt convinsa ca nu e a lui...e culeasa de pe net asa ca no comment,Xtremul este un baiat simpatic(ii stiu poza de anul trecut,si o mai stiu si din revista Univers Moto unde este redactor),crisdrag este barbatul macho,Cristi e un barbat frumos...l-am intalnit si la Buc.anul trecut la intalnirea cu forumistii,Moebius,waw!!!!are niste poze pentru care il invidiez,sport cu multa adrenalina...bravo Moebius!
   Ppan...il las la urma...mi-e drag  ;)(desi ...deh,cu el in virtual ma inteleg mai rau decat in realitate...)pozele in natura sunt foarte reusite,e ok!
   Daca am mai uitat pe cineva...revin cu alt post....;) =)


04-06-2008 20:00:07
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
...Mie mi-au placut pozele Tashei . Nu doresc absolut deloc s-o perii si sunt perfect sincera ; avea cele mai frumoase poze de pe site . O consider o femeie foarte frumoasa ; sper sa-si puna pozele inapoi . A scris de poza mea , ca rad zambesc frumos . Da'...la ea nu se uita ??? Eu cand ma uitam la pozele ei , imi venea s-o prind de nas (de bumb , cum se zice pe la noi)...

05-06-2008 08:19:03
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

titmouse a scris:

...Mie mi-au placut pozele Tashei . Nu doresc absolut deloc s-o perii si sunt perfect sincera ; avea cele mai frumoase poze de pe site . O consider o femeie foarte frumoasa ; sper sa-si puna pozele inapoi . A scris de poza mea , ca rad zambesc frumos . Da'...la ea nu se uita ??? Eu cand ma uitam la pozele ei , imi venea s-o prind de nas (de bumb , cum se zice pe la noi)...

Nu le-am mai pus...stii de ce??...pentru ca cineva mi-a spus(dupa ce m-a vazut pe web"sterge pozele...in realitate arati mult mai bine"....poza pe care am pus-o tocmai am facut-o saptamina trecuta la Danesti,un loc superb unde revin de fiecare data cu placere...si apoi nu vroiam sa se creada ca sunt o fantoma si am ajuns de pe marte(vezi nick name-ul)...cu chip cibernetic....;)


05-06-2008 08:32:35
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

martiela a scris:


titmouse a scris:

...Mie mi-au placut pozele Tashei . Nu doresc absolut deloc s-o perii si sunt perfect sincera ; avea cele mai frumoase poze de pe site . O consider o femeie foarte frumoasa ; sper sa-si puna pozele inapoi . A scris de poza mea , ca rad zambesc frumos . Da'...la ea nu se uita ??? Eu cand ma uitam la pozele ei , imi venea s-o prind de nas (de bumb , cum se zice pe la noi)...

Nu le-am mai pus...stii de ce??...pentru ca cineva mi-a spus(dupa ce m-a vazut pe web"sterge pozele...in realitate arati mult mai bine"....poza pe care am pus-o tocmai am facut-o saptamina trecuta la Danesti,un loc superb unde revin de fiecare data cu placere...si apoi nu vroiam sa se creada ca sunt o fantoma si am ajuns de pe marte(vezi nick name-ul)...cu chip cibernetic....;)


D-apai , tu muiere , cat mai frumoasa de-atata ???????
De-aia vor sa te"calce" masinile ! Atentie mare cum treci strada !
In poze arati de vreo 35-40 de ani . Atunci in realitate de cati ani arati ?
Tasica , ai datoria morala sa imbatranesti si tu ...ia vezi...ca ma roade viermele invidiei...


05-06-2008 08:49:26
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

titmouse a scris:


martiela a scris:


titmouse a scris:

...Mie mi-au placut pozele Tashei . Nu doresc absolut deloc s-o perii si sunt perfect sincera ; avea cele mai frumoase poze de pe site . O consider o femeie foarte frumoasa ; sper sa-si puna pozele inapoi . A scris de poza mea , ca rad zambesc frumos . Da'...la ea nu se uita ??? Eu cand ma uitam la pozele ei , imi venea s-o prind de nas (de bumb , cum se zice pe la noi)...

Nu le-am mai pus...stii de ce??...pentru ca cineva mi-a spus(dupa ce m-a vazut pe web"sterge pozele...in realitate arati mult mai bine"....poza pe care am pus-o tocmai am facut-o saptamina trecuta la Danesti,un loc superb unde revin de fiecare data cu placere...si apoi nu vroiam sa se creada ca sunt o fantoma si am ajuns de pe marte(vezi nick name-ul)...cu chip cibernetic....;)


D-apai , tu muiere , cat mai frumoasa de-atata ???????
De-aia vor sa te"calce" masinile ! Atentie mare cum treci strada !
In poze arati de vreo 35-40 de ani . Atunci in realitate de cati ani arati ?
Tasica , ai datoria morala sa imbatranesti si tu ...ia vezi...ca ma roade viermele invidiei...

Ei,acea persoana a vrut poate sa ma flateze...stii cum sunt barbatii...spun tot ce le trece prin cap sa ne simtim noi bine...n-o lua chiar asa,imbatrinesc si-mi pare rau draga Titmouse,ce este important e ca sufletul meu e inca tanar!


05-06-2008 09:18:07
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

CIUDATUL SA a scris:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa am zis fiecare sa comenteze alte poze nu poza lui !


Ok, recunosc: mie mi se pare ca poza ta e cea mai misto. :)


05-06-2008 09:21:10
   
?? kamin
Cont Sters

Inregistat: 25-01-2008
Mesaje: 608

spuneti-mi Aly a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa am zis fiecare sa comenteze alte poze nu poza lui !


Ok, recunosc: mie mi se pare ca poza ta e cea mai misto. :)



nu-i asaaaaa!!!? :)


05-06-2008 12:38:31
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Observ aici, DIN NOU SI DIN NOU, obsesia generalizata a intrebarii/opiniei/frustrarii/ sau cum vreti voi s-o luati, numite: "CUM ARATZI" ???!!! :x

Cu riscul sa fiu considerat complexat de propria-mi uritzenie (nu-s insa :D), vin si zic doar atit: PARTZ !!! :D:D
Fiindca oricite dizertatii savant-filosofice as tine io p-acilea, lumea tot aia ramine... :(

O chestie poate fi insa relevanta: atunci cind, acum citiva ani, oligofrenii de la Motor Presse-ul meu m-au obligat sa-mi pun o poza pe la editoriale (pe care le scriu in locul unui "sef" agramat, desi nu-s sef fiindca nu vreau si basta), am ales-o, intentionat, pe cea mai nashparlie posibila !! :D:D
As fi vrut sa-mi pun una in genul aleia a lui CiudySA dar, evident, nu s-a putut chiar asa... ;)

P.S. (autoreclama ;)): Cititi, daca vreti, ultima mea eructatie :D publica: editorialul "Paradoxuri temporale" :D (un pic SF, chiar daca-i intr-o revista moto).

Ultima modificare facuta de Xtremul (05-06-2008 13:06:39)


05-06-2008 12:54:23
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:

Observ aici, DIN NOU SI DIN NOU, obsesia generalizata a intrebarii/opiniei/frustrarii/ sau cum vreti voi s-o luati, numite: "CUM ARATZI" ???!!! :x

Cu riscul sa fiu considerat complexat de propria-mi uritzenie (nu-s insa :D), vin si zic doar atit: PARTZ !!! :D:D
Fiindca oricite dizertatii savant-filosofice as tine io p-acilea, lumea tot aia ramine... :(

O chestie poate fi insa relevanta: atunci cind, acum citiva ani, oligofrenii de la Motor Presse-ul meu m-au obligat sa-mi pun o poza pe la editoriale (pe care le scriu in locul unui "sef" agramat, desi nu-s sef fiindca nu vreau si basta), am ales-o, intentionat, pe cea mai nashparlie posibila !! :D:D
As fi vrut sa-mi pun una in genul aleia a lui CiudySA dar, evident, nu s-a putut chiar asa... ;)

P.S. (autoreclama ;)): Cititi, daca vreti, ultima mea eructatie :D publica: editorialul "Paradoxuri temporale" :D (un pic SF, chiar daca-i intr-o revista moto).

Pai,faci publicitate revistei?
Stii ca eu te citesc....si-mi place cum scrii,evident ai alt stil acolo....


05-06-2008 14:31:19
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

kamin a scris:


spuneti-mi Aly a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaa am zis fiecare sa comenteze alte poze nu poza lui !


Ok, recunosc: mie mi se pare ca poza ta e cea mai misto. :)



nu-i asaaaaa!!!? :)

Trebuie sa dea de baut dupa cata lauda i se aduce...ce zici Ciudatule?;)


05-06-2008 14:33:06
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Poza mea ?....hihihi

05-06-2008 14:37:17
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

CIUDATUL SA a scris:

Poza mea ?....hihihi

Ei,vezi,chiar daca nu e a ta...a produs ceva interes....;)
=D=D


05-06-2008 14:39:14
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Una super tare ....ozzi !
Majoritatea celor de aici posteaza fotografii de la locul de munca .....ozzi scumpa de ea a procedat identic ! Oare ce marca este TIR-ul....Volvo, Scania, Man ?...Ashtept parerea profesionistelor din acest domeniu ....chiar sunt curios ce marca are TIR-ul deoarece vreau sa-mi iau shi io unul ....nu circul cu el, doar il parchez binenintzeles intr-o parcare ! hihihi :D


07-06-2008 12:04:11
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Apropos ...ai naibili voi cu pieile voastre de draci, in particular comentatzi extrem de haios fotografiile dar aici sa postatzi comentariile va este frica !

07-06-2008 12:07:38
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Dom'le, trebuie sa recunosc faptul ca initial intelesesem gresit care-i treaba cu topicul asta, in sensul ca mi se parea cam aiurea sa ne legam de aspectul fizic al oamenilor, da' postarea referitoare la ozzi e chiar haioasa si m-a lamurit cam care ar fi orientarea.

07-06-2008 12:20:40
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Nunu ...atentzie mare ....NU COMENTAM ASPECTUL FIZIC !!!!!!!(ar fi o imbecilitate din partea shi o mare nesimtzire ) .....comentam elementele haioase ...

07-06-2008 12:27:20
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Apropos io cand imi vad poza ....instantaneu ma busheshte rasul .....dar nu va spun de ce ! ...hihihi !

07-06-2008 12:28:41
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Uite de exemplu ce am constatat eu .....sunt foarte putzini cei care posteaza fotografii generice ...adica din viatza de zi cu zii .In general sunt postate urmatoarele tipuri de fotografii :
1. matarangi sghi gaurele ......astea au mesaj clar ( o data am sa-mi decalotez shi io creierul am sa-l fotografiez shi am sa postez fotografia !)
2. fotografii facute prin camerele de hotel bantuite in excapadele pasagere ...asta mai ales la dame
3. fotografii facute in excursiile din strainatate ...ca deh sa vaza lumea ce cutreieratori suntem !
4. fotografii facute la birourile shefilor ca deh sa vaza lumea cat de importantzi suntem in ierarhia sociala
5. fotografii facute pe langa tot felul de super mashini shi motoare ....exclus Kawa-Xtremul ca asta chiar shtie cu ce se mananca chestia aia datatoare de placeri ixtreme pe doua rotzi !
6 fotografii tembele ....a mea chiar este de top !  hihi iar ma busheshte rasul
7.shi fotografii normale ...cam rare

Revin la fotografia lui ozzi daca s-ar face un concurs ...sa shtii ca io ashi vota-o ....
Bun deci repet : NU COMENTAM ASPECTUL FIZIC (ca are gura mare se uita cash shi negul cat borcanul in varful nasului !)...comentam doar chichitzele haioase ! ...hihihi !


07-06-2008 12:41:41
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Pana una alta transfer de pe alt topic o postare mai veche de-a mea ( aici ar fi mai la subiect ;) ), bashcalia bazandu-se in acest caz pe ansamblul poza-cele scrise in profil, ... pentru ca e totusi destul de greu sa gasesti < cum ai reusit tu ;) > fotografii care doar prin ele insele sa fie probe de umor involuntar ...

E vorba despre Teoniceboy, care ne prezinta  ... capul care il ajuta sa vorbeasca engleza fluent ( asa cica pretinde in profil :rolleyes::rolleyes: ) ; ... iar dovada (?!?) ... in autodescriere < The most womans says that I'm "NICE". > si in raspunsul la un comentariu la profil < I waiting you, just like that !!!!!!! :-) > :x:D . Cu acelasi cap, ca altu' nu-i ;) ( poza aia spune multe, chiar daca involuntar :D ), facand dovada ca nu gandeste ... discriminatoriu ;), da "...un cap in gura" :rolleyes::rolleyes: si limbii "bastinase" (...sau ne anunta ca-i place litera "i" ):rolleyes: : < i-mi place ... > .
Desi poliglotul (cap) ne iarta de dovada fluentei si in spaniola ( ca cica si aia-i in "dotare" ;) ), daca tot ne aflam in zona " din putzul gandirii ", aplicand "principiul" capul face  ( sau < fuck(e) > ca sa ramanem in zona englezei "de balta" ), ... capul trage ... , ... mai incape ( sau, daca vreti, ... in cap e ) :) doar o parafraza finala :
" Unde esti tu Ciomu, Doamne , ca punand mana pe ei ... (?) " :rolleyes::rolleyes:



P.S. ... No, am comis-o :( ... Am vrut sa postez si fotografia si mi-au interzis accesul la postat imagini :(:(:( ... Definitiv :(:(:( ... Fara mishto, a mai patit-o cineva ? ... Se poate oare face ceva in directia asta ?... Sau numai sa incarc imagini, de acum, de pe alt calculator ?!...

Ultima modificare facuta de moebius (07-06-2008 16:30:06)


07-06-2008 13:00:43
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Uite de exemplu ce am constatat eu .....sunt foarte putzini cei care posteaza fotografii generice ...adica din viatza de zi cu zii .In general sunt postate urmatoarele tipuri de fotografii :
1. matarangi sghi gaurele ......astea au mesaj clar ( o data am sa-mi decalotez shi io creierul am sa-l fotografiez shi am sa postez fotografia !)
2. fotografii facute prin camerele de hotel bantuite in excapadele pasagere ...asta mai ales la dame
3. fotografii facute in excursiile din strainatate ...ca deh sa vaza lumea ce cutreieratori suntem !
4. fotografii facute la birourile shefilor ca deh sa vaza lumea cat de importantzi suntem in ierarhia sociala
5. fotografii facute pe langa tot felul de super mashini shi motoare ....exclus Kawa-Xtremul ca asta chiar shtie cu ce se mananca chestia aia datatoare de placeri ixtreme pe doua rotzi !
6 fotografii tembele ....a mea chiar este de top !  hihi iar ma busheshte rasul
7.shi fotografii normale ...cam rare

Revin la fotografia lui ozzi daca s-ar face un concurs ...sa shtii ca io ashi vota-o ....
Bun deci repet : NU COMENTAM ASPECTUL FIZIC (ca are gura mare se uita cash shi negul cat borcanul in varful nasului !)...comentam doar chichitzele haioase ! ...hihihi !


Breee, luashi cumva lectii de pisicologie de la Aurora36?? ;)
Ca prea le zici bine...
Ai uitat doar detaliul care ma frapeaza de mult pe mine - si nu doar pe situl asta: cum vaz o poza de "maimutza", mi-e clar ca tipa-i lesbi, fara sa mai citesc profilul. :D (mici exceptii: "profesionistele sexului"). Nu mai psihanalizez TRIADA asta (exhibitionism-oligofrenie-lesbianism) :D, c-am mai facut-o parca... ;)

Cit despre analiza conului moebius, ce sa zic mai mult? "Capu' le face, capu' le trage" !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (07-06-2008 13:57:03)


07-06-2008 13:53:43
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Tzin sa remarc cu satisfactzie ca nu sunt singurul diliu patentat de pe Terra .........vedetzi poza de la profilul Vicente ........este topul topului !

08-06-2008 23:18:53
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
M-ai facut curios, dar nu gasesc nici un Vicente ;  ... poate nu e nick-ul exact asa (cred ca au importanta si majusculele) , sau l-ai speriat si si-a sters deja contul ...

09-06-2008 00:49:03
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nici io nu l-am gasit pe Signor Vicente !!! :rolleyes:
Si-am incercat "cautarea" in toate variantele, cu majuscule, cu minuscule... :( Chiar si cu "VINCENTE".

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-06-2008 01:09:05)


09-06-2008 01:07:48
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

CIUDATUL SA a scris:

Tzin sa remarc cu satisfactzie ca nu sunt singurul diliu patentat de pe Terra .........vedetzi poza de la profilul Vicente ........este topul topului !

Tu ai spus-o....daca o ziceam noi cine stie, poate te suparai...=)


10-06-2008 19:32:10
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Cica prost sa nu ma facetzi ca diliu sunt ! :D

11-06-2008 00:44:10
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

CIUDATUL SA a scris:

Cica prost sa nu ma facetzi ca diliu sunt ! :D

Nuuuuu....pentru ca vorba vine...cu cine te insotesti ca sa-ti spun cine esti...so?;)
Nicvi vorba sa te facem prost!


11-06-2008 07:47:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365
Frati bunkeristi !
  Si sore !
  Am gasit cele mai oribile poze de pe site ...pafiiii... da' ce greata mi-au facut...numa' iaurt o sa servesc pana deseara. Le gasiti la : " cuplu2 "


11-06-2008 12:17:26
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

martiela a scris:


   Ppan...il las la urma...mi-e drag, pozele in natura sunt foarte reusite,e ok!

Ai fi putut fi sincera si sa recunosti ca-s de-a dreptul sculativ ! :D


11-06-2008 21:59:18
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Merge si speculativ-sculativ :D:D, cred...

11-06-2008 22:38:21
   
SHAWUSKA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-03-2008
Mesaje: 141
Pe mine ma amuza pozele de genul celei a lui fabyano.

Ma tot intreb care din cei doi o fi fabyano?

Poate scriu amindoi, dar e mai ieftin sa plateasca un singur cont?


11-06-2008 23:22:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Vipera mica ce eshti ! ....:D

11-06-2008 23:52:40
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Nooo, faby are MPS (Multiple Personality Syndrome).
In plus, se pare ca are si doua (2) putze ! :D:D


12-06-2008 00:15:07
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
care vrea clip cu unul bi-putza va poate servi tata !

12-06-2008 00:26:17
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
E clip cu Cyborgu'Macho cumva ??? :D:D Poate Titmouse sa vrea, mai stii ?! Pitzigoii se zice c-au devenit cam nimfomani :D in ultima vreme, cu comeata, cu radiatziile, ozonu', alea-d'alea...

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-06-2008 00:46:01)


12-06-2008 00:45:25
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

CIUDATUL SA a scris:

Vipera mica ce eshti ! ....:D


Apai daca si ea mai e vipera ... :rolleyes::rolleyes::D:D:D ... Numai ce marturisea mai deunazi ca nu mai indraznea sa posteze de teama ta :D:D:D ...

Shawusca, chiar cred ca ti-ar prinde bine mai multa incredere in tine ( ... pe forum se observa ca incepe sa se intample chestia asta, deci ... tine-o tot asa !!! ;):) )

Si ... fiind pe acest topic ;) , apropo de schimbarea "imaginii" profilului, nu pot sa zic decat ca noua fotografie te reprezinta mult mai bine ; imaginea este chiar foarte sugestiva datorita ochilor si zambetului, care impreuna spun mult mai mult decat fotografiile dinainte, unde iti era pusa in valoare doar frumusetea fizica  ...

Ultima modificare facuta de moebius (12-06-2008 01:24:31)


12-06-2008 01:03:55
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
?! ;) Opaaaaa.... Se pune oare de-un frumos prieteshug ?! :rolleyes: (dar nu ca-n "Casablanca"...) :D

Fortzele Aeriene si Externele ar merge impreuna, totu-i sa n-o puneti de-un partid dizident sau fo'lovitura de stat, ca jar mincatzi !!! :x :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-06-2008 01:35:43)


12-06-2008 01:31:48
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Locomotive ii fac !

12-06-2008 01:52:07
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ahaaaaaaaaaa.... d-aia face "Pffaiii" Titmouse deci :rolleyes: - deja ai facut-o locomotiva !!! ??? :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-06-2008 02:00:40)


12-06-2008 02:00:24
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

Xtremul a scris:

?! ;) Opaaaaa.... Se pune oare de-un frumos prieteshug ?! :rolleyes: (dar nu ca-n "Casablanca"...) :D

Fortzele Aeriene si Externele ar merge impreuna, totu-i sa n-o puneti de-un partid dizident sau fo'lovitura de stat, ca jar mincatzi !!! :x :D:D


Dom'le, nu mai poate sa faca omu' niste complimente ( binemeritate ;):) ), ca gata ... apar insinuari si acuzatii de comploturi :rolleyes::rolleyes::D:D:D ...

... honi soit qui mal y pense  :x:x:x  ... 

:D:D:D

Ultima modificare facuta de moebius (12-06-2008 12:32:27)


12-06-2008 12:25:13
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

moebius a scris:


Xtremul a scris:

?! ;) Opaaaaa.... Se pune oare de-un frumos prieteshug ?! :rolleyes: (dar nu ca-n "Casablanca"...) :D

Fortzele Aeriene si Externele ar merge impreuna, totu-i sa n-o puneti de-un partid dizident sau fo'lovitura de stat, ca jar mincatzi !!! :x :D:D


Dom'le, nu mai poate sa faca omu' niste complimente ( binemeritate ;):) ), ca gata ... apar insinuari si acuzatii de comploturi :rolleyes::rolleyes::D:D:D ...

... honi soit qui mal y pense  :x:x:x  ... 

:D:D:D



Frati bunkeristi ! Si sore !
Sa vina mircea raduuuuuu !!!!!
Domnu' generalu' , io nu stiu franceza...

Ultima modificare facuta de titmouse (12-06-2008 12:36:42)


12-06-2008 12:35:57
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Sa vina, sa vina c-am pregatit totul !...D:

12-06-2008 12:51:12
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Scuze hihihi :D...adica era pe invers !

12-06-2008 12:52:14
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la