Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Viata mea ....imi apartine?    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954
ooooooooooooooo bani-n gat ?....ce placereeeee ! te rishti ? daca imi pilesc proteza shi fac hatz ?........hihihihi

25-07-2008 01:37:39
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

Observator a scris:


2New a scris:

"Dragostea pe net" e posibila, pentru ca dialogul dintre doua persoane face parte si este unul din stimulentele creierului precum mirosul, auzul, pipaitul, vazul.
Ce citesti te poate face sa te indragostesti de persoana ce scrie dar un foarte mare rol il are imaginatia(care o ia razna) celui ce citeste, si de cele mai multe ori cind putin cite putin incerci sa aduci persoana(personalitatea) de pe internet in realitate(telefoane, fotografii) si apoi chiar intilnirea reala, de cele mai multe ori persoanele surprapuse(cea reala si cea din net) nu coincid, probabil ca  lipseste "chemistry".Bineintzeles ca am auzit si de exceptii (eu crezind ca e numai vorba disperarii sau nevoi de a fi Iubiti/acceptati) sau poate asta e regula si nu stiu eu. Oricum cineva spunea "Any Love is Good Love", asa o fi?:-)


Mda, asta a fost atunci parerea mea, nu cred ca am grestit.


25-07-2008 02:53:16
   
?? Observator
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2008
Mesaje: 954

CIUDATUL SA a scris:

Carol provocatorul, Carol provocatorul, Carol provocatorul.....hihihi


25-07-2008 03:31:22
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

Observator a scris:


2New a scris:

"Dragostea pe net" e posibila, pentru ca dialogul dintre doua persoane face parte si este unul din stimulentele creierului precum mirosul, auzul, pipaitul, vazul.
Ce citesti te poate face sa te indragostesti de persoana ce scrie dar un foarte mare rol il are imaginatia(care o ia razna) celui ce citeste, si de cele mai multe ori cind putin cite putin incerci sa aduci persoana(personalitatea) de pe internet in realitate(telefoane, fotografii) si apoi chiar intilnirea reala, de cele mai multe ori persoanele surprapuse(cea reala si cea din net) nu coincid, probabil ca  lipseste "chemistry".Bine intzeles ca am auzit si de exceptii (eu crezind ca e numai vorba disperarii sau nevoi de a fi Iubiti/acceptati) sau poate asta e regula si nu stiu eu. Oricum cineva spunea "Any Love is Good Love", asa o fi?:-)



yess

acum am vazut ca  NJD esti autorul , ai(aveai)dreptate ;)

Ultima modificare facuta de stromboli (25-07-2008 04:40:27)


25-07-2008 04:39:03
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Carol38 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

Carol provocatorul, Carol provocatorul, Carol provocatorul.....hihihi

Astazi am venit de la Bucale,m-au nenorocit aia cu traficul lor ....sint nervos,deci provoc,vreau sa ma cert ,vreau singe...sint rau.....

TI-A TRECUT SUPARAREA?
sau mai ai trairi de genu'?


25-07-2008 19:31:45
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Tasha,chiar ma luase tristetea cind am citit ca vrei sa abdici cumva de la forum...deci pina la urma...welcome a board...again....pai zi si tu dupa ce m-am invirtit de citeva ori in jurul locului unde aveam treaba si nu gaseam parcare pentru masina,la plecare am gresit drumul de doua ori si a trebuit sa merg numai cu a doua si ambreiaj...ce dracu sa fac injur si vreau sa ma cert...ok ,acum sin iarasi relaxat si... dezamagit,i-am vazut pe dansatorii aia brazilieni sau ce sint ei si au macelarit ceea ce se numeste tangou argentinian...

25-07-2008 23:28:47
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Carol38 a scris:

Tasha,chiar ma luase tristetea cind am citit ca vrei sa abdici cumva de la forum...deci pina la urma...welcome a board...again....pai zi si tu dupa ce m-am invirtit de citeva ori in jurul locului unde aveam treaba si nu gaseam parcare pentru masina,la plecare am gresit drumul de doua ori si a trebuit sa merg numai cu a doua si ambreiaj...ce dracu sa fac injur si vreau sa ma cert...ok ,acum sin iarasi relaxat si... dezamagit,i-am vazut pe dansatorii aia brazilieni sau ce sint ei si au macelarit ceea ce se numeste tangou argentinian...

Am avut citeva tentative,dar uite nu ma pot lipsi de voi,imi sunteti dragi si revin cu placere de fiecare data...asta vad ca s-a intamplat cu cu alte forumiste mai vechi pe care le-am recunoscut sub alte nick-uri ...=)...si pe care le salut cu tot dragul!=)


26-07-2008 09:56:13
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la