Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / atentie la identitatea persoanelor    
Autor
Mesaje Pagini: 1
alinuta1
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-07-2008
Mesaje: 6
Aste pe toate site un barbat sau poate mai multi cu identiate falsa. Cel de care vb are semne particulare pe fata. Este cred cel mai ticalor, mincinos, excros sentimental. Cauta femei si abureste tot ce-i iese in cale. Verificati absolut tot de la nasterea lui pana in momentul de fata prin toate procedeele. O sa-mi multumiti ca ati scapat de un excroc, transmite-ti si altora mesajul.

03-08-2008 16:00:15
   

PeterPan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Copila, asta asupra caruia faci vorbire, ar trebui sa aibe un nick, un nume, un oras de resdinta, al'minteri ie apa-n piua.
Zici de "semne particulare" pe fata ; adicatelea ce ? Poti sa ne spui ca are si  un cos pe buca, tot aia-i.


03-08-2008 16:36:14
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

alinuta1 a scris:

Aste pe toate site un barbat sau poate mai multi cu identiate falsa. Cel de care vb are semne particulare pe fata. Este cred cel mai ticalor, mincinos, excros sentimental. Cauta femei si abureste tot ce-i iese in cale. Verificati absolut tot de la nasterea lui pana in momentul de fata prin toate procedeele. O sa-mi multumiti ca ati scapat de un excroc, transmite-ti si altora mesajul.

Cam sumara descrierea,vrem mai multe detalii....;)


03-08-2008 17:35:03
   
?? scroafa
Cont Sters

Inregistat: 03-08-2008
Mesaje: 1
da ai dreptate

03-08-2008 17:52:22
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

scroafa a scris:

da ai dreptate

Hihihi :D:D, dixtractiv netu' asta, sa-mi moara motoru' daca nu:
Fiindca uite "profilul" (sau "identitatea", ca sa fim ontopic)
...aleia (sau aluia :rolleyes:) care vrea... CLARITATE pe net, site ori ce-o mai fi in neronu' lui (ei):


Descriere proprie 
Scroafa ordinara . 
   
Super suncoasa precum orice scroafa statuta
   
Ar dori: 
Sex, mult sex numai oral si anal . 
   
In cautare de
Femeie
Virsta 18 - 80 ani


Ziceti si voi... nu-i chiar distractiva chestia ??? :D:D
(nu mai vb. de sex anal intre doua femei, ca deja si Kafka ar fi aiurit total... :D:D)


Ultima modificare facuta de Xtremul (03-08-2008 18:47:46)


03-08-2008 18:46:52
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

tasha 1951 a scris:


alinuta1 a scris:

Aste pe toate site un barbat sau poate mai multi cu identiate falsa. Cel de care vb are semne particulare pe fata. Este cred cel mai ticalor, mincinos, excros sentimental. Cauta femei si abureste tot ce-i iese in cale. Verificati absolut tot de la nasterea lui pana in momentul de fata prin toate procedeele. O sa-mi multumiti ca ati scapat de un excroc, transmite-ti si altora mesajul.

Cam sumara descrierea,vrem mai multe detalii....;)

Nu doar descrierea-i sumara, ma chere, ci si "mobilarea mansardei" :D:D postatoarei Alinuta1... care-ar fi fost mai bine "Alinuta0" (zero) :D:D
La ce doamne iarta-ma descriere (ori enuntz logic) te poti astepta cu agramatismul atit de generos etalat ?! :rolleyes: :(

Oricum, ceva mai absurd (prin incoerentza) decit "topicul" asta dat cu bita-n balta rar am vazut, chiar si aici... :(

P.S. Am observat (statistic) ca 99 din 100 ciumpalezi bizonici romanezi :D scriu "excroc" in loc de corectul, evident "escroc" !!!

Dac-ar fi doar asta insa... :x:x
In concluzie: nu pot decit sa :D i-ti transmi-t :D muuuulte, muuuulte ORALE tonifiante pentru cerebel, draga Alinuta007 !!! :D:D:D

Ca m-am saturat de-atita prostie, zau... :(:(:(

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-08-2008 19:03:46)


03-08-2008 18:50:35
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

alinuta1 a scris:

Aste pe toate site un barbat sau poate mai multi cu identiate falsa. Cel de care vb are semne particulare pe fata. Este cred cel mai ticalor, mincinos, excros sentimental. Cauta femei si abureste tot ce-i iese in cale. Verificati absolut tot de la nasterea lui pana in momentul de fata prin toate procedeele. O sa-mi multumiti ca ati scapat de un excroc, transmite-ti si altora mesajul.


identitate falsa?asta nu e iezcrocherie :) nu pe siturile astea

alinutzo si cam ce fel de ezcrocherie ti-a facut tie?Nu a platit cat a promis?Ti-a cerut bani?

Nu spui nici cine ie,nici ce face,nimic.Nu-i frumos ce faci , reiese ca orice barbat poate fi acela ,deci ca toti barbatii de pe situl asta ie porci.Io ca barbat ,nevinovat(binentzeles :D)te trimit la origine ;)


03-08-2008 19:39:46
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

Xtremul a scris:


tasha 1951 a scris:


alinuta1 a scris:

Aste pe toate site un barbat sau poate mai multi cu identiate falsa. Cel de care vb are semne particulare pe fata. Este cred cel mai ticalor, mincinos, excros sentimental. Cauta femei si abureste tot ce-i iese in cale. Verificati absolut tot de la nasterea lui pana in momentul de fata prin toate procedeele. O sa-mi multumiti ca ati scapat de un excroc, transmite-ti si altora mesajul.

Cam sumara descrierea,vrem mai multe detalii....;)

Nu doar descrierea-i sumara, ma chere, ci si "mobilarea mansardei" :D:D postatoarei Alinuta1... care-ar fi fost mai bine "Alinuta0" (zero) :D:D
La ce doamne iarta-ma descriere (ori enuntz logic) te poti astepta cu agramatismul atit de generos etalat ?! :rolleyes: :(

Oricum, ceva mai absurd (prin incoerentza) decit "topicul" asta dat cu bita-n balta rar am vazut, chiar si aici... :(

P.S. Am observat (statistic) ca 99 din 100 ciumpalezi bizonici romanezi :D scriu "excroc" in loc de corectul, evident "escroc" !!!

Dac-ar fi doar asta insa... :x:x
In concluzie: nu pot decit sa :D i-ti transmi-t :D muuuulte, muuuulte ORALE tonifiante pentru cerebel, draga Alinuta007 !!! :D:D:D

Ca m-am saturat de-atita prostie, zau... :(:(:(



Daca strigi pe la toate colturile ca te-ai saturat de prostie,te simti mai bine? :D
ie frun joc nou "La vanat prosti"?"...agramati"? :D :D


03-08-2008 21:10:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ai auzit de CATHARSIS ??? :rolleyes: 

Daca da (desi ma-ndoiesc ;)), o sa-ti dai seama ca DA, ma simt mult mai bine !!!
:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-08-2008 22:44:37)

03-08-2008 22:01:16
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Ai auzit de CATHARSIS ??? :rolleyes: 

Daca da, o sa iti dai seama ca DA, ma simt mult mai bine !!!
:D

Te cred...
Catharsis-ul este definit ca eliberare de pasiuni, purificare de emotii, in special de acelea de mila si teama, in primul rand prin intermediul artei...


03-08-2008 22:08:57
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Normal, Tashica... important e doar sa injuri... artistic !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (03-08-2008 22:44:00)


03-08-2008 22:43:34
   
?? stromboli
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2008
Mesaje: 358

Xtremul a scris:

Ai auzit de CATHARSIS ??? :rolleyes: 

Daca da (desi ma-ndoiesc ;)), o sa-ti dai seama ca DA, ma simt mult mai bine !!!
:D


De ce nu mergi la teatru?sau joci tu insuti un rol?:D

incearca hipnoza,e mai sigur ;)

daca nu e artistic exprimata,nu functioneaza?cu greseli de ortografie,gramatica,oare merge? :D

cu tot respectul xtremu ;) chiar apreciez munca de documentare ce o faci :)

Ultima modificare facuta de stromboli (04-08-2008 00:12:02)


04-08-2008 00:10:22
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

Xtremul a scris:

Normal, Tashica... important e doar sa injuri... artistic !!! :D:D

Asa e, suflet de artist...la tine e scuzabil totul!;)
mai ales din partea celor care te cunoastem mai bine...
=D

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (04-08-2008 08:30:26)


04-08-2008 08:29:43
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Stilul Observatorului era inconfundabil...PRIETENII ei  au recunoscut-o cu siguranta...
Ti-as raspunde aici dar am net slab.
Intradevar, stilul a fost neconfundabil, unik, idiot, turbat de nerecunoscut. Numai daca ai incercat prin culise, dar eu nu prea am timp de asta. Nebunia inceputa impotriva lui Ciudy p'orma EXt. nu putea fe decat de cineva care avea motiv. am presupus atunci pe cineva fara sa primesc infirmatii. Tu ai lipsit atunci sau poate ai dat bir cu fugitii precum mai tot forumul, in dezgust. Presupun ca fiecare om are cam 200 de prieteni/ cerc de influenta, eu insa am mult mai mare numarul, nu imi pot permite sa intretin multe discutii (pe private, sms, email, phone) sau sa aduc in real prieteni de pe net, nu am timp. Sa intretii o prietenie necesita timp, asta am lipsa desi sunt activ 20 ore. Singurul timp pe care il pot oferi pe net e aci pe lobby, cand zic prieten de pe 3x asta insemna atat, prieten pe 3x. As vrea sa pot schimba asta cu unele doamne dar am zis. Identitatea persoanelor ce posteaza pentru mine pot sa ramana anonime, nu m-a deranjeaza, precum nici eu nu tin musai sa declin cine sunt, pentru simplu motiv acum explicat mai sus. Fiecare posteaza ce vrea, poate schimba nicul si p'orma injura, si p'orma versuri, e OK. Recunosc dreptul tuturor de a posta, Imi sunt unele persoane mai simpatice decat altele, prin felul postarilor iar altele mai anti pe care le ignor.
Am zis
Straight Ahead


16-09-2008 10:54:06
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Chiar nu inteleg de ce este importanta pentru unii identitatea(aici pe 3x),pentru mine este important ce scrie,cum vede lucrurile ....e un fel de vinatoare de vrajitoare...e ala,e aia,cit despre dezgustul atacurilor haotice si fara fundament doar m-au intristat,aratau paragina din capul si sufletul lor...

16-09-2008 11:32:47
   
Pagini: 1    
Mergeti la