Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Doamne !!!... mare Ti-e gradina !!!...    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 2 3 4 5
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
E criza. In vremuri d-astea tre' sa fii creativ/a... :D:D chiar si pentru coorve, pardon, escoarte... numai de n-ar descoperi ea insasi, in propriul alcov, misterul vreunei tepe...

23-05-2010 00:10:58
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

SandieShaw a scris:

E criza. In vremuri d-astea tre' sa fii creativ/a... :D:D chiar si pentru coorve, pardon, escoarte... numai de n-ar descoperi ea insasi, in propriul alcov, misterul vreunei tepe...

Nu le mai duce grija ,maica tereza ! Stiu ele ce au de facut ....


23-05-2010 08:42:50
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Ma monitorizezi, nea[M]? :D:D A picat sursa?

Ultima modificare facuta de SandieShaw (24-05-2010 00:04:59)


23-05-2010 23:36:16
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Ca o ilustrare clara a “zicerii”: "omul, cand n-are de lucru, isi face!", am pierdut toata dimineata citind "comentariile” atasate profilurilor feminine aflate in asa numitul “Top femei”; ... Cele care mi s-au parut mai interesante (ma refer la comentarii, nu la posesoarele profilurilor respective ;):D) le "prezint" :) in continuare, grupate in functie de cateva "criterii" ;):D pe care le-am considerat relevante in evidentierea anumitor... "categorii" :rolleyes:;):D.

Asadar:

1) Din categoria interzis diabeticilor :rolleyes: :
- esti atit de frumoasa incit AFRODITA ar fi invidioasa pe tine!!!
- ingeri stiam ca stau undeva sus
- UN INGER PE PAMANT....POOP DULCE.....
- nu poti fi om esti un inger!!!
- foarte frumoasa,un ingeras fara aripioare.
- waaaw ce adorabila esti .,.kisses
- CE FACE O FRUMUSETE CA TINE APROAPE TOATA ZIUA AICI. NUI CORECT!

2)  Din categoria blonzi :rolleyes: :
- pacat ca nu esti blonda
- O ZEITATE PT. ORICE BARBAT ...SI RESTU RAMANE DE LA SINE
-10 esti superba !dar nu stiu doua lucruri;cum votez?si cum te contactez?pupici pe jos.. :rolleyes::D
-super fata.pacat ca n-are tzitzi.dar,sigur compenseaza cu altceva
-trebuie sa te cunosc ,ti-as da in fiecare zi 10..dar cum?
-VAI SCUMPICO LASA_MI I_DUL TAU
-mamy nota mea r fiii mult mai mare decat obtiunile care le am aici asa ca ai 100000000000000000+ bravo esti frumoasa ce e al tau e pus de o parte pupyy
-mama ce de complimente eu ce pot sa zic totzi vor sa se bage cu tine in pat eu ce sa mai spun decut ca esti f sexy cu toate ca ai auzit asta de foarte multe ori hau ceau pupici

3) Din categoria fan Guţă :
- vreau sa-ti spun ca esti o superbitate de printesa
- Esti reginasiteului
- iesti mare dulceata de printesa
- sukara foc
- arati criminala esti cea mai beton purisanca de pe aici

4) Din categoria sâc!sâc!sâc! :D ...sau, in primul caz, ar merge si "oglinda, oglinjoara... ;)"
-  Esti frumoasa dar eu cred ca ceea mai tare de pe site e ;Arabelle
-  iesti superba dar fara noroc

5) Din categoria infocare=procesul de transformare in focă :rolleyes::
-  DULCIKA FOK 
-  frumusik fok!
-  Frumoasa fok!poopici
-  mumoasa fok

6) Din categoria mesterul Manole:
- ai un corp beton
- esti beton
- beton pacat ca nu se vad si ochii
- arati beton...
- esti betonnnn!!!!!!!!!!!!!!

7) Din categoria sunt nehotarat!!!...sau nu?!?” :rolleyes: :
- f.f. draguta, placuta. intransigenta si rea.
- Mică,bună şi rea !

8) Din categoria casca nova :rolleyes:;):D:D:D :
- Nu pozati niciuna in rochie de mireasa, sau facem schimb atunci?!
- Ca orice BALANŢĂ întoteauna va lăsa, sau altfel spus, simţi pe piele ta.Altfel, ochii spun, dar să nu crezi, nu pot fi la îndemână. Cred în legătura zodiei, caracterului, ori a aşezării planetelor, funcţie

9) Din categoria...  what the fuck :rolleyes:?!?  :):D:D :
- nu mai fisuparata, gata, ai facut-o, ai facut-o!
- Constitutie: Asa si asasi tu o sa mori tot de modestie
- esti o femeie superba ,,itzi meritzi lozul,,
- ati vine asa des sa te tavalesti pe jos
- ghici unde sunt foamea lenea si folclorul ?
- cine te-a speriat?
- da de ce te gandesti la plm :rolleyes:
- miar place sa te vad cheala
- as vrea sa te cunosc! sa ti mangaii si eu floci! rar gasesti o femeie in ziua de azi cu floci!

10) Din categoria Subtilitate?!? Am in camara 10 borcane pline!!! :rolleyes: :
- esti buna rau cat este tragerea?
- vreu sa te fut cu sa procedam?
- esti buna de putza

11) Din categoria”gentleman” :rolleyes::D:D:D:
- BUNA SEARA SILVIA MA NUMESC VIOREL SI VREAU SA-TI SPUN CA IMI PLACI SILVIA TU CE SPUI CU STIMA SI RESPECT MA SEMNEZ.vIOREL.
- BUNA EARA ARABELLE MA NUMESC VIOREL SI VREAU SA-TI SPUN CA EST O FTUMOSA FATA IN POZE SI CU CARE ASI VREA SA TE CUNOSC SI SA FIM PRIETENI TU CE SPUI.
- buna cumva deranjez?
- buna mira din nou ma numesc Viorel si sint din Bucuresti da-mi voie sa-ti spun ca esti o frumosa foc in tote pozele din aciasta pagina cu tine si miar face placere sa te cunosc tu ce spui mira ai fi deacord sa fim prieteni astept un raspus din partea ta,a
- draga mea daca e ceva in orce domeniu putem vorbi te rog daca se poate sa povestim

12) Din categoria sa moara si capra vecinului:
- nici nu-ti dai seama cat as vrea sa-mi descarc sufletul unei perssoane care sa ma inteleaga.Sper sa ai aceiasi problema

13) Din categoria hauleu manca-ti-as:
- os a transpirii pe fotolio ,mai bine stai la mine in brate???????? CE ZICII !! (mangraonul :rolleyes: )

14) Din categoria “academicieni” :D:D :
- foarte draguta si sexy , miasi dorio ca sotie tinindo in vitrina
- DA meriti primul loc , nota e cu felicitari , tinete tare nu ceda orcui.
- frumoasa asi vreauo.
- STI MAM GANDIT RECUNOSC TE PLAC DECE NU AMI ESPLIC!!! DA EST ANCATATOARE!!!!!!!!!!!!

15) Din categoria Sunt modest si/sau timid, dar ma tratez:
- aveam degand sa-ti cer prietenia dar m-am razgandit. nu am dotarea necesara (urinelu :rolleyes: )
- ma-m lasat cind am vazut ce coada e aici. tot astept un semn de la tine
- Desigur ca pozele tale imi induc vise erotice, dar eu nu pot decat sa visez ,caci nu voi putea fi un ideal pt.tine!

16) Din categoria Ce, nu crezi ca Mos Craciun exista?!?:
- varsta si aspectu fizic nu conteaza niciodat
- dulce si atragatoare dar nu aparenta conteaza

17) Din categoria Haz involuntar:
- Esti una dintre femeile care arata bine si au si ceva intre urechi. Asadar...o bila alba.

18) Din categoria... Medusa :rolleyes: :
- oricum mie imi plac femeile cu o privire asa care te ingheata.

19) Din categoria Maestrii cuvintelor :rolleyes::D:D:D:
- esty frumoasa nu am ke zike.....
- esti atat de frumoasa de numai conteaza caracter si de asta .toate asta sunt acoperite de aspectul tau fizic
- esti o sqmpete de fata si nu ai bafga in seama pe cei ca aste de sus cu comentu lui pai astia bagai de unde au iesit tu esti frumoasa si dulce te pup ast sa vorbim
- pup dulce acolo unde trebuie esti fermecatoare
- e superba si dule din toate punctele pupicii mei
- bai zis pe romaneste esti buna ce tot atat frumoasa dulce si alte chestii de genu>>>>> foarte buna
- sa fie o mie de femei onlain k eu tot la tine ma uit.te ador esti visul meu. te pupik
- buna de manaca te scarpin vrei?
- in general am fost amabil in comentarii,dar de data asta nu mai sunt. esti o femeie foarte frumoasa si stilata.
- PUPICIN ADMIRATIVI! SUCCES!
- ma jur ca te iubesc
- un votic si unpupiv

20) Din categoria Toma necredinciosu’:
- din ce sat din Timis???? , numai la tara se tin cactusi in geam si oricum nu este poza ta probabil esti un frustrat cu acnee .Ciao salut de timis
- prietene am o antrebare ati gasesti fete cu vrajeala asta ? chiar sunt curios as face si eu catine m-as da drept pisda si as dori tot o pisda

21) Din categoria “Ba, voi vreti sa-mi furati calul!!! :D :
- ma tu vrei sa mergi la mare gratis...

22) Din categoria românul s-a nascut “poiet” :rolleyes: :
- Marea iti mingiie trupul si sufletul cu lacrima sperantei,acolo unde orice miscare inseamna o noua viata.Si totusi existi...Multumesc (martianul :rolleyes:, mi-aduc aminte ca cineva ;) isi dorea unul :D:D:D)
- Frumusetea este… cand te uiti in ochii unei femei si vezi frumusetea in inima ei!!!!
- Exista un timp pentru lacrimi...dar si pentru a zambi. Exista un timp pentru a merge mai departe...dar si pentru a renunta. Exista un timp pentru dezamagiri...dar si pentru noi inceputuri. Exista un timp pentru cer senin...dar si pentru ploi.Exista un t
- Cea mai frumoasă zi e atunci când îmi pun dimineaţa zălogLa picioarele taleIată drumul mătăsii începe de aiciDoar atât îmi amintesc din trecut să mă ierţiAcum caut cea mai scurtă cale între pământ şi cerNu e cinstit să mă încred doar în apeTu nu vezi ce m
- TE IUBESC^TE IUBESC^ CAND TE-AM INTALNIT IN VIATA,SI-N OCHII TAI M-AM UITATFERMECAT DE A LOR DULCEATA^TE IUBESC^ AM SUSPINAT.LA ACEST SUSPIN FIERBINTEIN JOS OCHII AM PLECATSI-NTR-UN GRAI FARA CUVINTE^TE IUBESC^ AM SUSPINATSI CITIND INTREAGA LUMECATE TINE
- Sa ninga-ncet deasupra ta cu fulgi de fericire Sa-ti fie visurile un zbor maret , plin de implinire Povara vietii ,fie-ti un car cu sanatate, Sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate, Sa ai oricind in drumul tau un soare zambitor, Sa ai alaturi ch
- Spune-mi daca te-as prinde intr-o zi si ti-as saruta talpa piciorului nu-i asa ca ai schiopata putin de teama sa nu-mi strivesti sarutul?

23) Din categoria haina face pe om :
- rochia ... e superba...tu??mai ramane de discutat

24) Din categoria nec plus ultra:
- Superba,sexy.frumoasa,eleganta,senzuala ce mai PERFECTA
- zece mai mult nu nu se poate.....
- APETISANTA, SUPER SEXY, 10. (tigru :rolleyes: ; ...asta, saracu’ :rolleyes:, a postat comentariul asta la zeci de profiluri, chiar si la cateva care nu au atasate fotografii :D)

25) Din categoria carcoteli :
- ...TE ROG PUNE ALTA POZA ...
- bre, a \nnebunit lupu\ !! unde naiba vedeti voi superba (daca te iei dupa poza); cei care dau complimente gratis ar trebui sa se mai gandeasca !! brrrr....
- culoarea la masina e ok!!!!!!!!..................;in rest ochelarii de soare sunt \"made in china\"
- cred ca tre sa mai cresti umpic fataaaa

26) Categoria din “puţul” :rolleyes: gandirii :
- ia un 10 de la mine pentru entuziasmul cu care ai zambit!
- Imi place inocenta ta curajoasa!!
- Un amalgam între frumuseţea interioară şi ce-a exterioară !
- toti cautam cate ceva cred ca din instinct parerea mea e ca niciodata nu vom gasi cea ce cautam din acest motiv viata este o mare cautare
- practic ce doresti,O.K ARATI BINE DAR TE GASESC NORMALA
- Poza f.reusita! in plus SEXI; mangaie privirea (inteapa-placut) cu..bustul! EVIDENT! Succes in cautare!
- Poze f.reusite! Corp angelic ,incitant cu forme (mai ales BUST)incitante,super generoase siEXCITANTE! Vise EROTICE si pentrui privitori si pentru frumusetea din pozE! A.mi. Pupuci SENZUALI(pt. moment VIRUALI SI CU SPERANTA!). (profesorul :rolleyes: )

27) Din categoria cu bata-n balta :
- ESTI DRAGUTA AMI PLACE VARSTA TA ADOR FEMEIA AN VARSTA!!!!!!!!!!!! (...persoana careia i se adreseaza are 34 ani :) )

28) Din categoria mistere neelucidate :
- frumoasa +10 la fizic darnu stiu la suflet
- Nu cumva esti cine cred eu ca esti?



Astept completari ;):D!!!...

Ultima modificare facuta de traven (12-08-2010 10:27:11)


29-05-2010 16:16:01
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Din categoria.... Europa le vrea binele :

Eu martin 45 de anii, austriac, munceste in bucarest caut femei dupa 49 de anii care ai timp si vrei acuma si place fac sex oral, normal si eventual anal. vrei contact mine _ werner_bauer


29-05-2010 17:02:52
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Martin, la o adica, trage o injuratura neaosa (numai dupa 49 de anii :D:D ) cind nu-i iese contactu'....

30-05-2010 12:06:40
   
seherezade
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 21-11-2008
Mesaje: 551
Nu stiam unde sa postez descrierea domnului mady raul, am ales acest topic, doar cititi :D


Descriere proprie
noncomformist fara inhibitii ma consider un mesia
al femeilor care se simt abandonate ,singure si
nefericite fac orice i trece prin cap unei femei
pentru a se simtii ferioita va pup si va astept

soarte bine lucrat seoarece lucrez la o firma dw
paza si protectie

Ar dori:
ma intereseaza sa fac cat mai multe femei ferioite
insiferent dw varsta sau fizio principalul meu
atuu foarte discret


Mergea si la agramatisme :)

Ultima modificare facuta de seherezade (05-06-2010 20:40:16)


05-06-2010 14:33:57
   
?? casp3r
Cont Sters

Inregistat: 02-08-2008
Mesaje: 5
he he :)

05-06-2010 18:18:36
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

traven a scris:

Ca o ilustrare clara a “zicerii”: "omul, cand n-are de lucru, isi face!", am pierdut toata dimineata cu urmatoarele spicuiri (din "comentariile” atasate profilurilor feminine aflate in asa numitul “Top femei”), grupate in functie de ce am considerat ca ar putea fi, sa zicem, cateva “repere” ;):D. Asadar:

1) Din categoria interzis diabeticilor :rolleyes: :
- esti atit de frumoasa incit AFRODITA ar fi invidioasa pe tine!!!
- ingeri stiam ca stau undeva sus
- UN INGER PE PAMANT....POOP DULCE.....
- nu poti fi om esti un inger!!!
- foarte frumoasa,un ingeras fara aripioare.
- waaaw ce adorabila esti .,.kisses
- CE FACE O FRUMUSETE CA TINE APROAPE TOATA ZIUA AICI. NUI CORECT!

2)  Din categoria blonzi :rolleyes: :
- pacat ca nu esti blonda
- O ZEITATE PT. ORICE BARBAT ...SI RESTU RAMANE DE LA SINE
-10 esti superba !dar nu stiu doua lucruri;cum votez?si cum te contactez?pupici pe jos.. :rolleyes::D
-super fata.pacat ca n-are tzitzi.dar,sigur compenseaza cu altceva
-trebuie sa te cunosc ,ti-as da in fiecare zi 10..dar cum?
-VAI SCUMPICO LASA_MI I_DUL TAU
-mamy nota mea r fiii mult mai mare decat obtiunile care le am aici asa ca ai 100000000000000000+ bravo esti frumoasa ce e al tau e pus de o parte pupyy
-mama ce de complimente eu ce pot sa zic totzi vor sa se bage cu tine in pat eu ce sa mai spun decut ca esti f sexy cu toate ca ai auzit asta de foarte multe ori hau ceau pupici

3) Din categoria fan Guţă :
- vreau sa-ti spun ca esti o superbitate de printesa
- Esti reginasiteului
- iesti mare dulceata de printesa
- sukara foc
- arati criminala esti cea mai beton purisanca de pe aici

4) Din categoria sâc!sâc!sâc! :D ...sau, in primul caz, ar merge si "oglinda, oglinjoara... ;)"
-  Esti frumoasa dar eu cred ca ceea mai tare de pe site e ;Arabelle
-  iesti superba dar fara noroc

5) Din categoria infocare=procesul de transformare in focă :rolleyes::
-  DULCIKA FOK 
-  frumusik fok!
-  Frumoasa fok!poopici
-  mumoasa fok

6) Din categoria mesterul Manole:
- ai un corp beton
- esti beton
- beton pacat ca nu se vad si ochii
- arati beton...
- esti betonnnn!!!!!!!!!!!!!!

7) Din categoria sunt nehotarat; ...sau nu?!?” :rolleyes: :
- f.f. draguta, placuta. intransigenta si rea.
- Mică,bună şi rea !

8) Din categoria casca nova :rolleyes:;):D:D:D :
- Nu pozati niciuna in rochie de mireasa, sau facem schimb atunci?!
- Ca orice BALANŢĂ întoteauna va lăsa, sau altfel spus, simţi pe piele ta.Altfel, ochii spun, dar să nu crezi, nu pot fi la îndemână. Cred în legătura zodiei, caracterului, ori a aşezării planetelor, funcţie

9) Din categoria...  wtf?!?  :rolleyes::D:D :
- nu mai fisuparata, gata, ai facut-o, ai facut-o!
- Constitutie: Asa si asasi tu o sa mori tot de modestie
- esti o femeie superba ,,itzi meritzi lozul,,
- ati vine asa des sa te tavalesti pe jos
- ghici unde sunt foamea lenea si folclorul ?
- cine te-a speriat?
- da de ce te gandesti la plm :rolleyes:
- miar place sa te vad cheala
- as vrea sa te cunosc! sa ti mangaii si eu floci! rar gasesti o femeie in ziua de azi cu floci!

10) Din categoria Subtilitate?!? Am in camara 10 borcane pline!!! :rolleyes: :
- esti buna rau cat este tragerea?
- vreu sa te fut cu sa procedam?
- esti buna de putza

11) Din categoria”gentleman” :rolleyes::D:D:D:
- BUNA SEARA SILVIA MA NUMESC VIOREL SI VREAU SA-TI SPUN CA IMI PLACI SILVIA TU CE SPUI CU STIMA SI RESPECT MA SEMNEZ.vIOREL.
- BUNA EARA ARABELLE MA NUMESC VIOREL SI VREAU SA-TI SPUN CA EST O FTUMOSA FATA IN POZE SI CU CARE ASI VREA SA TE CUNOSC SI SA FIM PRIETENI TU CE SPUI.
- buna cumva deranjez?
- buna mira din nou ma numesc Viorel si sint din Bucuresti da-mi voie sa-ti spun ca esti o frumosa foc in tote pozele din aciasta pagina cu tine si miar face placere sa te cunosc tu ce spui mira ai fi deacord sa fim prieteni astept un raspus din partea ta,a
- draga mea daca e ceva in orce domeniu putem vorbi te rog daca se poate sa povestim

12) Din categoria sa moara si capra vecinului:
- nici nu-ti dai seama cat as vrea sa-mi descarc sufletul unei perssoane care sa ma inteleaga.Sper sa ai aceiasi problema

13) Din categoria hauleu manca-ti-as:
- os a transpirii pe fotolio ,mai bine stai la mine in brate???????? CE ZICII !! (mangraonul :rolleyes: )

14) Din categoria “academicieni” :D:D :
- foarte draguta si sexy , miasi dorio ca sotie tinindo in vitrina
- DA meriti primul loc , nota e cu felicitari , tinete tare nu ceda orcui.
- frumoasa asi vreauo.
- STI MAM GANDIT RECUNOSC TE PLAC DECE NU AMI ESPLIC!!! DA EST ANCATATOARE!!!!!!!!!!!!

15) Din categoria Sunt modest si/sau timid, dar ma tratez:
- aveam degand sa-ti cer prietenia dar m-am razgandit. nu am dotarea necesara (urinelu :rolleyes: )
- ma-m lasat cind am vazut ce coada e aici. tot astept un semn de la tine
- Desigur ca pozele tale imi induc vise erotice, dar eu nu pot decat sa visez ,caci nu voi putea fi un ideal pt.tine!

16) Din categoria Ce, nu crezi ca Mos Craciun exista?!?:
- varsta si aspectu fizic nu conteaza niciodat
- dulce si atragatoare dar nu aparenta conteaza

17) Din categoria Haz involuntar:
- Esti una dintre femeile care arata bine si au si ceva intre urechi. Asadar...o bila alba.

18) Din categoria... Medusa :rolleyes: :
- oricum mie imi plac femeile cu o privire asa care te ingheata.

19) Din categoria Maestrii cuvintelor :rolleyes::D:D:D:
- esty frumoasa nu am ke zike.....
- esti atat de frumoasa de numai conteaza caracter si de asta .toate asta sunt acoperite de aspectul tau fizic
- esti o sqmpete de fata si nu ai bafga in seama pe cei ca aste de sus cu comentu lui pai astia bagai de unde au iesit tu esti frumoasa si dulce te pup ast sa vorbim
- pup dulce acolo unde trebuie esti fermecatoare
- e superba si dule din toate punctele pupicii mei
- bai zis pe romaneste esti buna ce tot atat frumoasa dulce si alte chestii de genu>>>>> foarte buna
- sa fie o mie de femei onlain k eu tot la tine ma uit.te ador esti visul meu. te pupik
- buna de manaca te scarpin vrei?
- in general am fost amabil in comentarii,dar de data asta nu mai sunt. esti o femeie foarte frumoasa si stilata.
- PUPICIN ADMIRATIVI! SUCCES!
- ma jur ca te iubesc
- un votic si unpupiv

20) Din categoria Toma necredinciosu’:
- din ce sat din Timis???? , numai la tara se tin cactusi in geam si oricum nu este poza ta probabil esti un frustrat cu acnee .Ciao salut de timis
- prietene am o antrebare ati gasesti fete cu vrajeala asta ? chiar sunt curios as face si eu catine m-as da drept pisda si as dori tot o pisda

21) Din categoria “Ba, voi vreti sa-mi furati calul!!! :D :
- ma tu vrei sa mergi la mare gratis...

22) Din categoria românul s-a nascut “poiet” :rolleyes: :
- Marea iti mingiie trupul si sufletul cu lacrima sperantei,acolo unde orice miscare inseamna o noua viata.Si totusi existi...Multumesc (martianul :rolleyes:, mi-aduc aminte ca cineva ;) isi dorea unul :D:D:D)
- Frumusetea este… cand te uiti in ochii unei femei si vezi frumusetea in inima ei!!!!
- Exista un timp pentru lacrimi...dar si pentru a zambi. Exista un timp pentru a merge mai departe...dar si pentru a renunta. Exista un timp pentru dezamagiri...dar si pentru noi inceputuri. Exista un timp pentru cer senin...dar si pentru ploi.Exista un t
- Cea mai frumoasă zi e atunci când îmi pun dimineaţa zălogLa picioarele taleIată drumul mătăsii începe de aiciDoar atât îmi amintesc din trecut să mă ierţiAcum caut cea mai scurtă cale între pământ şi cerNu e cinstit să mă încred doar în apeTu nu vezi ce m
- TE IUBESC^TE IUBESC^ CAND TE-AM INTALNIT IN VIATA,SI-N OCHII TAI M-AM UITATFERMECAT DE A LOR DULCEATA^TE IUBESC^ AM SUSPINAT.LA ACEST SUSPIN FIERBINTEIN JOS OCHII AM PLECATSI-NTR-UN GRAI FARA CUVINTE^TE IUBESC^ AM SUSPINATSI CITIND INTREAGA LUMECATE TINE
- Sa ninga-ncet deasupra ta cu fulgi de fericire Sa-ti fie visurile un zbor maret , plin de implinire Povara vietii ,fie-ti un car cu sanatate, Sa-ti fie sufletul scaldat in stropi de bunatate, Sa ai oricind in drumul tau un soare zambitor, Sa ai alaturi ch
- Spune-mi daca te-as prinde intr-o zi si ti-as saruta talpa piciorului nu-i asa ca ai schiopata putin de teama sa nu-mi strivesti sarutul?

23) Din categoria haina face pe om :
- rochia ... e superba...tu??mai ramane de discutat

24) Din categoria nec plus ultra:
- Superba,sexy.frumoasa,eleganta,senzuala ce mai PERFECTA
- zece mai mult nu nu se poate.....
- APETISANTA, SUPER SEXY, 10. (tigru :rolleyes: ; asta, saracu’:rolleyes:, a postat comentariul asta la zeci de profiluri, chiar si la cateva care nu au atasate fotografii :D)

25) Din categoria carcoteli :
- ...TE ROG PUNE ALTA POZA ...
- bre, a \nnebunit lupu\ !! unde naiba vedeti voi superba (daca te iei dupa poza); cei care dau complimente gratis ar trebui sa se mai gandeasca !! brrrr....
- culoarea la masina e ok!!!!!!!!..................;in rest ochelarii de soare sunt \"made in china\"
- cred ca tre sa mai cresti umpic fataaaa

26) Categoria din “puţul” :rolleyes: gandirii :
- ia un 10 de la mine pentru entuziasmul cu care ai zambit!
- Imi place inocenta ta curajoasa!!
- Un amalgam între frumuseţea interioară şi ce-a exterioară !
- toti cautam cate ceva cred ca din instinct parerea mea e ca niciodata nu vom gasi cea ce cautam din acest motiv viata este o mare cautare
- practic ce doresti,O.K ARATI BINE DAR TE GASESC NORMALA
- Poza f.reusita! in plus SEXI; mangaie privirea (inteapa-placut) cu..bustul! EVIDENT! Succes in cautare!
- Poze f.reusite! Corp angelic ,incitant cu forme (mai ales BUST)incitante,super generoase siEXCITANTE! Vise EROTICE si pentrui privitori si pentru frumusetea din pozE! A.mi. Pupuci SENZUALI(pt. moment VIRUALI SI CU SPERANTA!). (profesorul :rolleyes: )

27) Din categoria cu bata-n balta :
- ESTI DRAGUTA AMI PLACE VARSTA TA ADOR FEMEIA AN VARSTA!!!!!!!!!!!! (...persoana careia i se adreseaza are 34 ani :) )

28) Din categoria mistere neelucidate :
- frumoasa +10 la fizic darnu stiu la suflet
- Nu cumva esti cine cred eu ca esti?



Astept completari ;):D!!!...

"Lucrarea" ta ar merita, sincer, Premiul Academiei Romane, coane Traven! ;)
Nu doar fiindca-i clar exhaustiva (completarile fiind practic excluse). :D


07-06-2010 14:50:33
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Madam suntdornica69 :rolleyes: (...hmmm, nickname-ul s-ar putea spune ca o situeaza pe o treapta inferioara fata de blonda care cica stie sa faca 70 chestii, respectiv 69 ;) + cartofi prajiti :D) marturiseste ca ar dori:

"dragut inteligent sa stie sa sadisfaca o femeie" :rolleyes::rolleyes:

...Acu', nu-i treaba mea ce parere are legitimul, care, daca ne luam dupa cele inscrise in profilul... dornicei :D, exista... desi (s-ar zice ca) nu (prea) cugeta (avand in vedere cu cine "s-a legat la cap" :rolleyes: ); ...ma-ntreb, insa, daca titlul  de noblete (cum ar fi... marchiz :rolleyes:, de exemplu ;):D) a fost omis din lista pretentiilor din nebagare de seama, sau pentru ca se subintelege (?!?) :rolleyes::rolleyes:

Ultima modificare facuta de traven (10-06-2010 19:28:06)


10-06-2010 19:23:44
   
seherezade
Femeie

Am ramas aici

Inregistat: 21-11-2008
Mesaje: 551
29) categoria zoofila
Frumoasa poveste si frumoasa pisicuta.Cind se poate mingiia,poate toarce?


11-06-2010 08:56:34
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Va recomand expozitia "kokalari si printese" deschisa asta-seara la Galeria Noua de pe Academiei 15 (vizavi de arhitectura). Nu pentru ca expune, printre altii, un prieten apropiat, ci pentru ca veti avea "supriza" sa vedeti transfigurate poze de pe net, multe poate luate de pe saituri ca 3ics... or poate din paginile 5 ale trashurilor tabloidale... Ce veti vedea pe-acolo va va binedispune, indiferent daca sinteti gallery-trotteri or n-ati pus piciorul pe planeta artelor vizuale... Enjoy!!! :D:D

Ultima modificare facuta de SandieShaw (12-06-2010 00:01:47)


12-06-2010 00:01:08
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Iata ce am citit in "patratelul" destinat (cica! :rolleyes: ) "promovarii" :rolleyes::rolleyes: :

"SEX TOTAL...ADOR SA FIU POSEDATA ANAL...www.matrimoniale3x.ro"

Acu' stau si ma-ntreb: Daca ajunge candva, biata de ea, sa nu mai ...adore :rolleyes:, oare va fi nevoita sa apeleze la un... exorcist anal :rolleyes: ?!?... :D:D:D

...Nu de alta, da' apropo de "zicerea": "gandesti cu... posterioru' :rolleyes: ", a ajuns, saracuta (cu duhu' :rolleyes: ), sa-si doreasca, nici mai mult, nici mai putin decat un "BARBAT GRNRTOS SI STILAT" :D ...Dom'le, GREU DE TOT!!! :rolleyes::D... Pai, sincer, daca stacheta  impusa de "stilat" :rolleyes: nu cred ca-n acceptiunea junei carlalove4you ar fi mai sus de "genunchiul broastei", ..."grnrtos" imi pare al dracului de selectiv :rolleyes::D:D:D.

Ultima modificare facuta de traven (14-07-2010 20:10:49)


14-07-2010 18:22:55
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

traven a scris:

Iata ce am citit in "patratelul" destinat (cica! :rolleyes: ) "promovarii" :rolleyes::rolleyes: :

"SEX TOTAL...ADOR SA FIU POSEDATA ANAL...www.matrimoniale3x.ro"

Acu' stau si ma-ntreb: Daca ajunge candva, biata de ea, sa nu mai ...adore :rolleyes:, oare va fi nevoita sa apeleze la un... exorcist anal :rolleyes: ?!?... :D:D:D



Da ! Sa-i scoata dracii din c.u.r !


17-07-2010 22:10:06
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Fata carla isi facea totusi oferta la promovare... pe timp de criza cu tva-ul la 24%, promovarea trebuie facuta mai direct, agresiv, fara subtilitati... de ce sa ne luam de-o coorva si sa nu vedem cite ceva in ograda reclamelor tv...vi se mai mai de tolerat "cu Ariel cred ca stagiunea la teatru va fi un succes"???

18-07-2010 00:01:55
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Hmmm  :rolleyes::D... Ariel curata, cica (!!! :rolleyes: ), toate... mizeriile :rolleyes: ; ...pacat, insa, ca nu-i universal valabil, fiindca ar fi ideal mai ales in ceea ce priveste scena politica romaneasca :rolleyes: (...hmmm, va dati seama ;) cum s-ar vinde, daca garantiile in ceea ce priveste "curatenia", ar fi ceva de genul: "cu Ariel, alegerile vor fi un succes!" :rolleyes::rolleyes::) ).


P.S. Chestia asta imi aduce (oarecum ;)) aminte de o fotografie din "Catavencu", care prezenta un reputat :rolleyes:  "politician :rolleyes: " roman, supraponderal, care isi exprima dezamagirea vizavi de un produs a carui reclama ajunsese (la vremea respectiva) foarte aproape de a deveni un adevarat... reper conversational :rolleyes::); ...mai exact, nea' omu', in postura a vreo 3-4 "Hamleti" (...judecand dupa "volumul" respectivului :rolleyes: ), tinea in mana un substitut (in forma de cutie ;) ) al craniului lui Yorick si isi exprima o cu totul alta problema... "existentiala :rolleyes: ": "Axion, inamicul grasimii???... Aiurea(!!!), am mancat 3 cutii si nu vad nici un rezultat!!! :rolleyes::D "

Ultima modificare facuta de traven (18-07-2010 15:00:22)


18-07-2010 13:34:00
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
In alta ordine de idei si revenind (neaparat!!! :rolleyes::D ) on topic (...asta, dupa cum "spuneam" si cu alt prilej, tot cu "adresa precisa" :rolleyes:, chiar daca "adrisantul", care isi facuse un obicei din a ne "trage de maneca" :rolleyes: vizavi de acest aspect :rolleyes::rolleyes:, nu prea ne mai onoreaza cu prezenta), citesc, din cand in cand, comentariile la adresa profilurilor "promovate :rolleyes:" si, ca o concluzie, consider din ce in ce mai geniala "constatarea ;)" lui Creanga: "Ştiu ca sunt prost; ...dar, cand ma uit in jur, prind curaj!".

Nu stiu cum voi fi catalogat dupa afirmatia care urmeaza (...si, oricum,  va asigur ca "aprecierile negative" nu vor deveni, nicidecum, generatoare de insomnii :rolleyes::D:D), ...insa, imi par din ce in ce mai evidente semnele imbecilitatii (!!!) in care se afunda (...tot mai mult, din pacate) marea majoritate a acestei natii. Concluzia (?!?)..."Romania e o tara minunata (...pacat, insa, ca-i locuita)!!! :( "

Ultima modificare facuta de traven (18-07-2010 14:49:11)


18-07-2010 14:39:08
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

traven a scris:

Hmmm  :rolleyes::D... Ariel curata, cica (!!! :rolleyes: ), toate... mizeriile :rolleyes: ; ...pacat, insa, ca nu-i universal valabil, fiindca ar fi ideal mai ales in ceea ce priveste scena politica romaneasca :rolleyes: [i](...hmmm, va dati seama ;) cum s-ar vinde, daca garantiile in ceea ce priveste "curatenia", ar fi ceva de genul: "cu Ariel, alegerile vor fi un succes!"


As parafraza si spune ca [si] cu Rosia montana gold corporation alegerile au fost si vor mai fi un succes...


18-07-2010 17:09:37
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
Readuc in atentie acest topic, dupa aproape jumatate de an :), cu fericita ocazie a (re)animarii :rolleyes::D forumului.

Hehehei (!!!), daca ar fi si paine, fericirea ar fi maxima :D:D:D, macar pentru partea datorata "contributiei" celor veniti odata cu Traian (...si nu de Basescu e vorba acum :rolleyes:), fiindca ai lui Decebal se pare ca erau mai multumiti cu cate ceva pentru... "masea" :rolleyes:;) decat cu... panem et circenses.

...Oricum, alambicarile (ca sa nu zic incalcelile :rolleyes:) lexicale... axxiale si bla, bla-urile mesterului M&M (...care, apropo, inca nu m-am lamurit daca a renascut intr-o forma mai... speciala :rolleyes::D, sau... "a predat stafeta" :rolleyes:) ...devenisera, spre sfarsitul de an si cu cateva mici exceptii, aproape singura forma de manifestare (a vietii :rolleyes:) pe forum (daca nu punem la socoteala si formele embrionare :rolleyes: de la sectiunea sex), asa ca... "semne bune anul are!" :D:D:D.


P.S. Nu luati postarea asta ca pe un (...vorba Mosului)  :rolleyes::D  "Ho!... Hooo!... Hoooooo!..." :rolleyes::D:D ...ci, dimpotriva, ca pe un "La mai mare!!!" (...gradina :D:D:D).


Semnat: Lupul moralist... :rolleyes::D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (07-01-2011 16:13:23)


07-01-2011 14:18:34
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Lupule, sa inteleg ca e de bine pentru forum,bate vant  de primavara pe forum?=D=D
Incep sapaturile in gradina?;)

Ultima modificare facuta de tasha 1951 (07-01-2011 17:06:34)


07-01-2011 17:05:44
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
He, he, he!!!... :D:D:D As zice ca "vanturile" :rolleyes:, dealtfel destul de usor sesizabile in anumite postari, ar duce cu gandul mai degraba la... gaze intestinale :rolleyes: decat la primavara :rolleyes::D:D:D; ...iar sapatul (in gradina care da titlul topicului :)) e de tipul "groapa altuia" (sau "unul pe celalalt") :D:D:D.


Da' cine spune ca-i bai?!?... Vorba poetului:

"Foaie verde de dudau,
o sa fie si mai...
bine:rolleyes:!!!"
... :D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (07-01-2011 17:49:26)


07-01-2011 17:38:41
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Ai si tu dreptate,Traven...mai rau sa nu fie...ca la o adica ar fi prea trist  si plictisitor pe lumea asta sa fim toti la fel! asa mai sare unu' gardu'...mai da pe laturi ...(a nu se intelege mancare pentru porci..;) ) =D

08-01-2011 13:08:28
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Dani80: ceao curvo.. eu as dani
Dani80: maii da ce te as f**e...
Dani80: vorbeste tarfo
Dani80: dute sa imi s**i p**a mare si groasa
Dani80: ai fata de c****
Nu mai comentez.

Ultima modificare facuta de Seherezade. (08-05-2011 15:54:18)


08-05-2011 15:53:59
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
...Hmmm, observ ca, in ultimele cateva luni, forumul gazduieste (cu foarte mici exceptii :() doar postari apartinand unora care, pe langa faptul ca... "au sarit gardul":rolleyes: (gradinii on topic), s-au mai si "zdruncinat":rolleyes: rau de tot la "aterizare" :rolleyes:.

Ultima modificare facuta de traven (20-07-2011 15:16:28)


20-07-2011 15:16:17
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Forumul e mort, nimeni nu il modereaza, nu se dau banuri, nu se sterg posturi nepotrivite. Il mai putem numi forum?

20-07-2011 16:10:22
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

Seherezade. a scris:

Forumul e mort, nimeni nu il modereaza, nu se dau banuri, nu se sterg posturi nepotrivite. Il mai putem numi forum?

Exista atat adevar in vorbele tale, incat nu-mi inchipui ca se va gasi cineva care sa te creada.


20-07-2011 18:17:43
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Deunazi primesc in inboxul e-mailului un mesaj de la echipa matrimoniale: Sandie, prietenii tai de pe matri...3.x se intreaba de ce nu mai apari pe forum si chat... Hai nu zau, chiar asa faceti? Va intrebati?

22-07-2011 19:42:03
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
...Si, evident ca prietenii :rolleyes: cu mesajul (ingrijorati, desigur :rolleyes::D, de soarta tuturor celor inscrisi pe site) se intreaba, mai ales, de ce nu... iti reincarci contul!?!


...;):D

Ultima modificare facuta de traven (31-07-2011 09:57:32)


31-07-2011 09:50:38
   
?? Oldleon_DOREL
Cont Sters

Inregistat: 07-02-2011
Mesaje: 1
Cristian.alex: sex adik tu il Futi pe el sau ma lasi pe mine sa te Fut?
Oldleon_DOREL: si asa si asa
Oldleon_DOREL:
Oldleon_DOREL: berceni bucuresti
Cristian.alex: ia dami id tau dde mess .. sa vb.. sa te vad mai bine
Oldleon_DOREL: chaton_lora
Oldleon_DOREL: www.matrimoniale3x.ro
Cristian.alex: dami acc mai vr poze cu tine..
OLDLEON_DOREL; VREAU SEX MUL MULT MULT DE TOT . CU 22-24 CM .


31-07-2011 15:47:41
   
laura_FAYRI
Femeie

Nou venit

Inregistat: 14-02-2007
Mesaje: 96
u

Ultima modificare facuta de jaia (08-08-2011 17:45:05)


31-07-2011 15:49:58
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633
...Mmmda, se pare ca unii tin mortis sa vina cu cate un q.e.d. referitor la exclamatia care da titlul topicului :rolleyes::rolleyes:...

Ultima modificare facuta de traven (31-07-2011 17:53:18)


31-07-2011 17:52:28
   
laura_FAYRI
Femeie

Nou venit

Inregistat: 14-02-2007
Mesaje: 96
c

Ultima modificare facuta de jaia (08-08-2011 17:44:46)


01-08-2011 19:24:16
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Cineva nu se gaseste sa faca ordine pe forum?

01-08-2011 19:41:19
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
In curand...Noua Ordine pe forum.
Sa vina feneile sa inceapa dezmatul!


02-08-2011 00:23:45
   
Y0NDY
Femeie

Nou venit

Inregistat: 04-08-2011
Mesaje: 1
Buna ziua Stimati

numele meu este yovenia eu sunt înalt şi drăguţ fata-am văzut profilul dvs. de astăzi, apoi am decis să vă picătură câteva cuvinte doar pentru a spune salut şi de modul în care este zilele tale, i se va dori să ştiu mai multe despre tine, si, de asemenea, i se va dori să vă spun despre mine, de asemenea, fotografii Sheree împreună, ID-ul meu de e-mail este (date de ***) de aşteptare pentru răspunsul dumneavoastră în email-ul meu, mulţumesc dumneavoastră yovenia,


04-08-2011 03:16:29
   
?? aXiaL
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2010
Mesaje: 194
Ca o ilustrare clara a “zicerii”: "omul, cand n-are de lucru, isi face....aerosoli!  Interesante cele 33 de capitole. sunt curios ce scrie la prefata, daca se tot vinde....gratis.

04-08-2011 21:20:46
   
?? aXiaL
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2010
Mesaje: 194
..."Si, evident ca prietenii"....publice
       Unii sunt ingijorati, de soarta tuturor!


04-08-2011 21:25:28
   
laura_FAYRI
Femeie

Nou venit

Inregistat: 14-02-2007
Mesaje: 96
s

Ultima modificare facuta de jaia (08-08-2011 17:44:25)


05-08-2011 15:22:37
   
?? mire miha
Cont Sters

Inregistat: 08-08-2011
Mesaje: 3
pai sant curioasa daca aici pot scrie  fara upgrade

08-08-2011 15:00:34
   
?? mire miha
Cont Sters

Inregistat: 08-08-2011
Mesaje: 3
deci se posteaza

08-08-2011 15:01:40
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Bai, eu sunt asa nou pe site, ca inca mai am tipla... si mie nu mi-a dat voie nici pe forum, nici pe chat, fara upgrade... :(
Unde se duc banii mei? Of, of... :))


13-08-2011 13:30:51
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204

Seherezade. a scris:

Dani80: ceao curvo.. eu as dani
Dani80: maii da ce te as f**e...
Dani80: vorbeste tarfo
Dani80: dute sa imi s**i p**a mare si groasa
Dani80: ai fata de c****
Nu mai comentez.



Vezi? Daca vorbeai, cine stie cu ce te alegeai de la Danutu?...
Vorba murei...iti baga vaporu-n rada...


13-08-2011 13:32:57
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Fetelor, a reaparut un tip pe site, care la refuz incepe sa injure desi pretinde ca este educat si cuminte. Aveti grija la http://127.0.0.1/profile/439993.html/, mai bine nu il bagati in seama. Speram sa fi disparut de tot, dar dupa vreun an e iar aici.

Ultima modificare facuta de Seherezade. (11-09-2011 16:35:17)


11-09-2011 16:31:38
   
Pagini: 1 ... 2 3 4 5    
Mergeti la