Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / despre viata !    
Autor
Mesaje Pagini: 1
danuta_eu
Femeie

Nou venit

Inregistat: 06-04-2009
Mesaje: 1
cum e sa fii tanar in zilele noastre !!

08-04-2009 09:54:03
   
?? DORIA-e
Cont Sters

Inregistat: 03-04-2009
Mesaje: 17
generatia net!

14-04-2009 12:23:28
   
?? Lake
Cont Sters

Inregistat: 29-10-2007
Mesaje: 1750
Generaţia ProŞTII ŞI CĀŞTIGI! :D:D:D

14-04-2009 19:05:00
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323

Lake a scris:

Generaţia ProŞTII ŞI CĀŞTIGI! :D:D:D

Mda, cam asta e ideea generala. Vreau  sa spun ca lucrez intr-un grup de tineri, media e cam 28 de ani, toti sunt scoliti, motivati, muncitori,entuziasti,  plini de idei, grozavi intr-un cuvant.Si cel mai important, au niste planuri de viitor f clar stabilite. Nu stiu daca e doar o coincidenta, nu prea cred in asa ceva, dar toti, fara exceptie, provin din familii modeste. Nici unul nu-i " copil de bani gata". Asta ar trebui sa dea de gandit celor care la aniversarea de 18 ani a dlui. Goe arunca cu banii pe o masina scumpa, doar sa fie fericit odorul.


17-04-2009 10:14:26
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

hotbrain a scris:


Lake a scris:

Generaţia ProŞTII ŞI CĀŞTIGI! :D:D:D

Mda, cam asta e ideea generala. Vreau  sa spun ca lucrez intr-un grup de tineri, media e cam 28 de ani, toti sunt scoliti, motivati, muncitori,entuziasti,  plini de idei, grozavi intr-un cuvant.Si cel mai important, au niste planuri de viitor f clar stabilite. Nu stiu daca e doar o coincidenta, nu prea cred in asa ceva, dar toti, fara exceptie, provin din familii modeste. Nici unul nu-i " copil de bani gata". Asta ar trebui sa dea de gandit celor care la aniversarea de 18 ani a dlui. Goe arunca cu banii pe o masina scumpa, doar sa fie fericit odorul.


Eu as fi avocatul diavolului si as spune ca si fufele si ciumpalacii de bani gata sint extrem de motivati si de siguri pe viitorul lor... ca si papa, sa tragem tepe sa ne luam Ferrari sau BMW, ca si maman, sa fim curve de lux, sa ne acopere amantu' de vuittoane si swarovski...
Si unii si altii au insa ceva in comun: se raporteaza la ban diferit de noi, astia care am apucat sa muscam din vremurile dinaintea lui '90.


17-04-2009 14:30:52
   
Pagini: 1    
Mergeti la