Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / femeile....    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? vasea45
Cont Sters

Inregistat: 19-01-2009
Mesaje: 2
se pare ca unele femei au luato razna,azi te iubesc,maine,nu,poimaine e posibil,da!culmea e ca aceste elucrubatii,sau nu stiu cum se  mai le zic,le vezi si la pustoaice dar si femei maritate care nu sant in stare sa si rezolve problemele maritale cu barbatul propriu dar se duc in gradina altora!e pacat ca exista asa .....caractere!problemele se rezolva in doi dar nu ....cu altul.parerea mea!am avut experienta trista,din pacate...bineinteles ca atotstiutorii declara ca de fapt'saracele femeii sant chinuite,lipsite de libertate? s.a.m.d....iar ele mustesc de libertate!cel mai bine daca nu ti convine,fi hotarata sau hotarat si spune ce ai de spus si numai jucati un teatru ieftin......si nu va mai prostituati!am ajuns la concluzia ca....nu mai poti avea incredere!imi cer scuze cititorilor ptr.afirmatile mele dar....am avut o experienta trista cu o actrita de talie mondiala...sant multe ca....fosta actrita,din pacate!asta e viata!

24-04-2009 09:39:53
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Mda, asta e viata, nedreapta. Banuiesc ca ti-a platit cu aceeasi moneda. Cam neplacut, nu?=D=D=D

24-04-2009 09:55:41
   
?? Carol38
Cont Sters

Inregistat: 16-02-2008
Mesaje: 627
Ei ,si de ce te plingi,macar oarece timp(fiind actrita zici tu)ti-a dat impresia ca viata este minunata...aaa ,ti-a luat cascavalul,fii linistit deja este alta inscrisa la rind,timpul este relativ pina o ei iarasi peste ceafa,invata sa fii cu contabilitatea la zi si o sa poti zice ramii clipa....

27-04-2009 08:57:41
   
Pagini: 1    
Mergeti la