Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Sex / sex oral    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4 ... 10
?? mihai
Cont Sters

Inregistat: 14-12-2004
Mesaje: 1
femeilor le place sau nu sa fie linse?

18-12-2004 16:29:34
   
?? lofos
Cont Sters

Inregistat: 18-12-2004
Mesaje: 1
> mihai a scris:

> femeilor le place sau nu sa fie linse?da
fff mult


18-12-2004 22:07:36
   
?? NIC201965
Cont Sters

Inregistat: 22-12-2004
Mesaje: 6
nnnnnnnnnuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

22-12-2004 20:49:35
   
?? geo23
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2004
Mesaje: 4
mai ales in cur

23-12-2004 13:56:58
   
?? j3R3MyXXL
Cont Sters

Inregistat: 24-12-2004
Mesaje: 9
ba da pizdele nu raspund si ele ????

24-12-2004 10:44:12
   
?? LOMET
Cont Sters

Inregistat: 24-12-2004
Mesaje: 6
le place exact asa cum si tie iti place ca ele sa ti-o suga,si daca o sa ai o prietena,intreabo,si sa nu uiti ca ele au o fantezie sexuala mult mai bogata ca a noastra,tu in orice caz dai inainte,si ai sa vezi ca nu o sa fii dezamagit...dar sa nu intrebi femeia niciodata despre asta,...pur si simplu fa-o...bafta

27-12-2004 14:58:57
   
?? LOMET
Cont Sters

Inregistat: 24-12-2004
Mesaje: 6
> j3R3MyXXL a scris:

> ba da pizdele nu raspund si ele ????
lomet-pt handicapat.....numai mata poate sa raspunda la intrebarea asta,numai ca pina a invatat cum se face,o rodea ca pe guma de mestecat


27-12-2004 15:01:39
   
?? j3R3MyXXL
Cont Sters

Inregistat: 24-12-2004
Mesaje: 9
lomet ti-a mai zis cat de prost sa fii frate ... ??

28-12-2004 07:00:18
   
?? th3^irish
Cont Sters

Inregistat: 24-12-2004
Mesaje: 7
ba lomet asta e urat cu crengi sa moara tarzan daca va mint ....l-am vazut ,la promotzi pt masini de tuns iarba, ca premiu......ba lomet lasa ba vrajala aia obosit ca doar nu ai avea 4 clase la ff .........:( fi si tu mai serios ca doar esti baiat mare ..........mesaj de la mama ta :)

30-12-2004 12:19:14
   
?? marbo
Cont Sters

Inregistat: 02-01-2005
Mesaje: 3
> LOMET a scris:

> le place exact asa cum si tie iti place ca ele sa ti-o suga,si daca o sa ai o prietena,intreabo,si sa nu uiti ca ele au o fantezie sexuala mult mai bogata ca a noastra,tu in orice caz dai inainte,si ai sa vezi ca nu o sa fii dezamagit...dar sa nu intrebi femeia niciodata despre asta,...pur si simplu fa-o...bafta
  Nimic mai exact,dar cu mult tact.


02-01-2005 05:48:40
   
?? livi_sex69
Cont Sters

Inregistat: 09-01-2005
Mesaje: 2
ador sa fiu linsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

09-01-2005 18:51:31
   
?? livi_sex69
Cont Sters

Inregistat: 09-01-2005
Mesaje: 2
nu mai vorbeste nimeni cu o blonda amatoare de senzatii tari???????

09-01-2005 18:53:26
   
?? marlo
Cont Sters

Inregistat: 02-01-2005
Mesaje: 3
cum iti place?

10-01-2005 21:13:20
   
?? danilovici
Cont Sters

Inregistat: 13-01-2005
Mesaje: 50
Ointrebare; daca prietena sau sotia voastra v-ar face sex oral a-ti privi-o cu ecelasi respect ca si pina atunci? o  veti mai saruta pe gura?
cind veti avea momente mai dificile sunteti siguri ca nu ii veti arunca
cuvinte grele?
de genul ' muist-o'?


16-01-2005 23:56:41
   
?? cautator23
Cont Sters

Inregistat: 16-01-2005
Mesaje: 3
>ba da

Ultima modificare facuta de cautator23 (17-01-2005 02:53:07)


17-01-2005 02:42:02
   
?? cautator23
Cont Sters

Inregistat: 16-01-2005
Mesaje: 3
> pt livi_sex69 vrei sa treci pe chat?

17-01-2005 02:51:42
   
?? msi
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2005
Mesaje: 1
livi_sex69 astept sa dai un buzz pe messenger "msia007us"

17-01-2005 03:12:02
   
?? challenge
Cont Sters

Inregistat: 22-01-2005
Mesaje: 8
n primul rand vreau sa spun ca ii respect pe toti cei care le place sa manance "pasarici" deoarece sunt prea putini baieti care o fac. Si nu sunt singurul care o spune. Mai mult, unii dintre voi baieti care o faceti asa cum se obisnuia pe vremuri, nu o faceti bine; asa ca poate aceasta mica lectie o sa va ajute. Cand o femeie gaseste un barbat care "da bine din cap", ea a gasit o comoara, pe care nu vrea s-o piarda prea repede. Asa ceva este foarte rar, si ea o stie. Ea nici macar n-o sa le zica prietenelor despre el deoarece acela o sa devina cel mai cunoscut barbat din oras.
Asa ca tine minte, majoritatea barbatilor stiu sa f***, si aceia care o fac de obicei o fac satisfacator, dar un barbat care face sex oral bun, este amantul perfect.

SPUNE-I CA ESTE FRUMOASA

Multe femei sunt rusinoase cand vine vorba de corpul lor. Chiar daca ai langa tine in pat cea mai superba tipa de pe pamant, ea o sa se ingrijoreze ce parere ai tu despre corpul ei. Spune-i ca este frumoasa, spune-i care parti ale corpului itzi plac cel mai mult, spune-i orice, dar fa-o sa creada destul de mult ca sa te lase jos intre picioarele ei.

Acum opreste-te si priveste ceea ce vezi. Frumos, nu? Nimic nu o face pe femeie mai unica decat "pasarica" ei. Eu stiu. Am vazut destule. Vin in marimi, culori si forme diferite, unele sunt mici inauntru ca obrajorii la o fetita mica si altele au niste buze subtiri si lucioase care parca ies afara si te poftesc sa intri. Unele au par des ca o blana si altele sunt acoperite cu un strat de fire de par transparent. Apreciaza calitatile unice ale femeii tale si spune-i ce o face speciala.

VORBESTE DESPRE EA

Femeile au un simt verbal mai bun decat barbatii, in special in timp ce fac dragoste. De asemenea raspund mai des la dragostea verbala, ceea ce inseamna ca cu cat vorbesti mai mult cu ea, cu atat mai usor o sa-i vina sa-si dea drumul. Asa ca in tot timpul in care atingi sau freci pasarica ei minunata, vorbeste-i despre ea.

Acum priveste din nou. Usor trage buzele la o parte si priveste buzele din interior, chiar linge-le daca vrei. Acum, departeaza pasarica pana gasesti clitorisul. Femeile au clitorisul in toate marimile posibile, asa cum barbatii au marimi diferite ale penisului. Asta nu inseamna nimic in comparatie cu capacitatea ei de a ajunge la orgasm.

CONSTRUIESTE

Cand atingi pasarica unei femei, asigurate ca degetul tau este ud. Poti sa-l lingi sau umezesti cu sucul din interiorul ei. Fii sigur, dar fii foarte sigur, sa-l umezesti inainte de-a o atinge pe clitoris deoarece el (clitorisul) nu contine un suc propriu si este extrem de sensibil. Degetul tau o sa se lipeasca de el si asta o s-o doara. Dar nu vrei sa-i atingi clitorisul inca! Avem de cladit, mai avem de mers mult pana la asta. Inainte de a fii excitata, clitorisul ei este foarte delicat de manuit.

Apropie-te de pasarica ei usor. Femeile, chiar si multi barbati, le place sa fie tachinati. Partea interioara a mijlocului ei este cea mai tandra zona. Linge, saruta, fa forme cu varful limbii. Apropie-te mult de pasarica ei, si apoi fugi de acolo. Las-o sa anticipeze.

Acum linge acolo unde piciorul se intersecteaza cu pasarica. Freaca-ti buzele peste zona ei pubiana fara sa apesi foarte mult. Dupa ce ajungi la faza in care ea nu mai sta locului si se forteaza sa ajunga mai aproape de tine, atunci puneti buzele pe zona parului pubian.

Sarut-o usor, si apoi mai puternic. Acum foloseste-te de limba ca sa separi buzele, si cand ea se deschide, plimbati limba in sus si in jos intre buzele exterioare ale pasaricii. Usor desfai picioarele cu ajoturul mainilor. Tot ceea ce urmeaza sa faci cu o femeie trebuie sa faci foarte usor.

Fu**-o cu limba. Acest lucru se simte divin. O tachineaza groaznic deoarece cam de acum ea ar vrea ceva atentie asupra clitorisul ei. Ia priveste. Vezi daca clitorisul s-a intarit si a iesit de sub acoperisul sau. Daca e asa atunci linge-l. Daca nu-l vezi inca, s-ar putea sa te astepte dedesupt. Asa ca adu-ti limba deasupra si cauta clitorisul. Poate de abia o sa-i simti prezenta. Dar chiar daca nu simti decat ceva mic cat o perla, poti sa-l faci sa creasca lingand si sugand pielea cere-l acopera. Linge mai tare acum si apasa inauntru ei.

FETELE CARE INNEBUNESC DE-A BINELEA

Usor trage buzele pasaricii la o parte si plimbati limba inspre clitoris, chiar daca este sau nu acoperit. Fa-o repede. Cand simti ca se apropie de orgasm, fa-ti buzele ca un O si ia clitorisul in gura. Incepe sa-l sugi usor si priveste partenera sa-i vezi reactiile. Daca suporta, incepe sa sugi mai tare. Daca ii place suge si mai tare. Mergi dupa ea.

Daca isi ridica pelvisul in aer din cauza tensiunii orgasmului, misca-te cu ea, nu te lupta cu ea. Tine-te bine, si nu scapa clistorisul din gura ta fierbinte. Nu-i da drumul. Asta o sa spuna si ea: Nu te opri!!! Nu te opri niciodata!! De obicei barbatii se opresc prea repede.Las-o pe ea sa-ti spuna cand este gata.

Ca orice altceva care merita, trebuie sa o inveti ca la carte. Cunosc un prieten care nu stie sa fu**, pur si simplu nu le are, dar stie cum sa manance pasaricile cum nimeni altcineva si niciodata nu a avut probleme cu intalnirile. Fetele pur si simplu fug dupa el.

LASA-TI DEGETELE SA FACA...

Acum inapoi la sectiunea "cum sa mananci pasarici"... Mai este un lucru care poti sa-l faci ca sa intensifice placerea femeii. Poti s-o fu** cu degetul in timp ce ii oferi talentele tale de lins si supt. Mai devreme sau mai tarziu o sa-i placa. In plus la zonele erogene din imprejurul clitorisului, o femeie are o alta zona extrem de sensibila, "acoperisul" vaginului. De aceasta zona te freci cand o fu**. Pai, cum penisul tau este destul de departe de gura ta, degetele tale o sa trebuiasca sa faca treaba.

Ia doua degete. Unul e prea putin si trei este prea lat si nu poti sa bagi prea mult. Asigura-te ca sunt ude ca sa nu o iriti. Lasa-le sa alunece inauntru, usor la inceput, apoi ceva mai repede. Misca-te in mod ritmic. Mareste viteza numai daca vrea ea. Asculta-i respiratia.

INCEARCA SA O CUNOSTI

O sa te lase sa stii ce ai de facut. Daca ii sugi clitorisul si te misti cu degetele in acelasi timp, o sa-i oferi mai multa stimulare decat ii poti oferi doar cu penisul tau. Asa ca fii sigur ca in acest fel o s-o aduci pe cele mai inalte culmi. Daca exista vreo indoiala, incearca sa-i gasesti simptomele. Fiecare femeie este unica. Poate ca dupa ce ai incercat sa faci ceea ce ai citit aici, fata sa inceapa sa se inroseasca sau sa tremure. Incearca sa o cunosti, sa-i gasesti simptomele si in asa fel o sa devii un amant mult mai sensibil.

Cand incepe sa aiba orgasmul, pentru numele lui Dumnezeu, nu da drumul la acel clitoris. Stai acolo pana se termina. Cand se termina primul orgasm, apasa-ti limba sub clitoris, lasandu-ti buzele deasupra. Misca-ti limba intr-o miscare du-te vino. Daca ai si degetele inauntru, misca-le putin, usor, acum toate zonele sunt extrem de sensibile.

Daca itzi joci rolul cum trebuie, poti sa-i oferi orgasme multiple. O femeie sta excitata o ora intreaga dupa ce a avut un orgasm. Ai idee ce efect ai avea asupra unei femei careia i-ai daruit 56 de orgasme? Ar fii toata a ta pentru cat timp ai vrea tu.

NU O LASA SINGURA

Ultimul sfat pe care il mai am este: Dupa ce ai facut-o sa vina, ai facut-o sclava ta dandu-i cea mai buna partida de sex oral, nu o lasa singura. Vorbeste cu ea, mangaie corpul ei, si atinge-i sanii tandru. Continua sa faci dragoste cu ea in liniste, pana ea se linisteste (revine pe pamant). Un barbat isi poate da drumul si se poate culca secunda urmatoare fara sa simta nimic. Dar o femeie prin natura ei are nevoie de ceva sensibilitate de la iubitul ei, in acele prime momente dupa sex.

PRACTICA DAR CU ATENTIE

Sexul oral poate fi cea mai excitanta experienta sexuala pe care poti s-o ai. Dar depinde de tine cum o faci. Fa-ti timp, practica des, fii atent la semnele iubitei tale, si cel mai important, simte-te bine.


22-01-2005 08:29:15
   
?? javelin
Cont Sters

Inregistat: 14-01-2005
Mesaje: 203
> danilovici a scris:

> Ointrebare; daca prietena sau sotia voastra v-ar face sex oral a-ti privi-o cu ecelasi respect ca si pina atunci? o  veti mai saruta pe gura?
cind veti avea momente mai dificile sunteti siguri ca nu ii veti arunca
cuvinte grele?
de genul ' muist-o'?

hai sa fim seriosi si ea cum sa iti zica limbistu-le?
nu e o fata din cartier pe care o stii de mica si pe care ai dat-o odata si dupa aia te dai mare si spui la toata lume ca ai arso si i-ai dat tigara .
si dupa aia stie tot cartieru si o catalogheaza drept muista.
cu nevasta faci detoate in pat si acolo raman nu tre sa afle pretenii.


25-01-2005 14:37:14
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Primul post e o gluma sau ce? :)
Mie imi place...mai bine spus sexul oral pt mine e un deliciu...oferit sau primit.
Singura problema e ca putine persoane o fac bine si cu simt de raspundere :) asta poate ca din falsa pudoare o fac doar ca o reciprocitate sau o fac ca sa primeasca in schimb
Mi se pare de rahat.
Javelin...respectul se castiga din altceva. Iar ala care vine si spune de o EA ca e muista sau un EL ce e limbist, scuza-ma ca-ti spun e pe putin retardat, infantil, idiot si cretin. Si spun asta ca sunt in toane bune. :)
Si inca ceva...cine spune ca nu a facut sex oral niciodata atunci sunt doua variante..ori e tampit(a) ori minte cu nerusinare din prostie crasa.

DIXIT !


27-01-2005 01:27:24
   
?? javelin
Cont Sters

Inregistat: 14-01-2005
Mesaje: 203
ai dreaptate.
stii printr-e baieti circula o vb care suna asa; sunt 2 feluri de ''limbisti'' cei care recunosc si cei care nu.
punct


27-01-2005 01:39:06
   
?? cristilus
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 2
este o fata din bv.dornica de sex?

29-01-2005 21:27:58
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Ufffff....poftim abordare. De ce nu m-o fi facut mama barbat? :) :)

DIXIT!


29-01-2005 22:50:09
   
?? george_234
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 1
eu nu am avut parte niciodata de o partida buna de sex oral....Daca poate cineva sa-mi ofere o astept.....

29-01-2005 22:53:57
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
George am si eu o intrebare "intrebatoare" :)

Ce ii oferi tu unei femei care iti poate face un sex oral de exceptie?  Pana una alta vad ca doar ceri dar de dat?????? :) Sau e strada cu unic sens? :)

DIXIT!


29-01-2005 23:01:35
   
?? shiva6977
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 341
Nu am sa-i spun sex oral pentru ca eu nu practic sexul.Doar fac dragoste.E un deliciu sa ii faci iubitei amor oral.Simti cum gura se umple de un parfum inconfundabil si tot odata necunoscut.Cei care nu au incercat inca va asigur e extraordinar.Si sa nu credeti mai fratilor(ma refer la voi mai barbatilor sau barbatilor in devenire) nu e nimic injositor cum tindeti sa credeti.E o atitudine de adorare daca vreti a Misterului Feminin.

29-01-2005 23:21:15
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Stii Shiva pe un alt forum un "mare barbat" a spus la un astfel de topic ca el face sex oral numai femeilor care merita.
S-a pus apoi intrebarea: Femeia care nu merita sa-i faci faci sex oral merita sa o futzi?
Scuze pt vulgaritate dar asta era citatul :)
Deci intrebarea pusa altfel....Persoana de langa tine daca nu merita sa o adori cu tot ce inseama ca fiinta merita sa-ti pierzi timpul cu ea?

DIXIT!


29-01-2005 23:47:17
   
?? shiva6977
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 341
Daca ea nu inseamna ceva pt tine e pierdere de vreme.Poti fi pentru ea(sau pt. el)prieten,amic,dar nu iubit.Nu toate relatiile trebuie sa aiba tenta sexuala(i-as spune mai bine erotica).Va dau un exemplu.Am o buna prietena cu care ma cunosc de vreo 20 de ani.Am fost in mai multe rinduri indragostit de ea dar doar platonic.Am dormit si dezbracati unul in bratele celuilalt dar niciodata nu am facut dragoste.Eram citeodata atit de plini de iubire incit nu mai era necesara si o interactiune erotica.Si culme intotdeauna cind eram inpreuna se petreceau tot felul de chestii magice ca-n nuverlele lui Eliade.Dar asta am sa v-o povestesc alta data.

30-01-2005 00:06:36
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Eu vorbeam strict dpdv sexual.

DIXIT!


30-01-2005 00:11:34
   
?? shiva6977
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 341
Femeia nu trebuie sa o futzi niciodata(scuza-ti vulgaritatea).Daca nu o poti iubi mai bine las-o in pace.Daca nu-i poti darui ceva nu te baga.Pentru ca femeile sunt de pe Venus mai Domnilor mai.Ele trec totul prin suflet mai intii.Intr-un film pe care l-am revazut de curind Departe de cer(nu stiu daca acesta e titul exact al filmului) ,Antony Quinn ii spunea lui Keenu Reaves:"Nu incerca sa intelegi cu mintea ta femeile,nu ai sa reusesti,pt ca ele gindesc cu sufletul nu ca noi cu mintea.Ele sunt toate numai un suflet".Sper sa nu ma acuze asa zisi barbati ca dau dovada de Feminism,si ca le iau apararea.In definitiv nu sunt acuzate de nimic,nu?

30-01-2005 00:17:19
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Hehehehe Shiva si marmota invelea ciocolata...stii tu.....
Eu as spune altceva: sunt oameni si "oameni" si acum ma refer la barbati si femei.
Crede-ma ca asta cu femeia toata un suflet...a mai rasuflat intre timp.
Intr-adevar femeile pun mai mult suflet in ceva dar cred ca stimulii exteriori au cam facut din biata femeie o mica "XENA" ca sa zic asa.
Poate femeia era toata un suflet candva cand barbatii erau niste  domni. :) Sau invers :)
Hai ca te-am bagat in ceatza.....
Fiecare specie se schimba in functie de evolutie sau involutie....asta ca sa reziste

DIXIT!


30-01-2005 01:00:36
   
?? shiva6977
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 341
Draga Karma Acel ceva pe care il are femeia diferit de barbat nu a disparut.Doar ca e bine ascuns.Din motivele pe care chiar tu le spui.Dar eu cred ca daca acel ceva(care este iubirea)ii este daruita unei femei oricit de mult s-ar fi schimbat ea datorita conditiilor vitrege fie ea prostituata sau rockeritza sau ce vrei tu, ea se va deschide si va raspunde cu iubire.

30-01-2005 01:21:56
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Shiva...mai spune-mi te rog ca poate neuronul asta al meu incapatzanat pricepe ceva :)

DIXIT!


30-01-2005 01:33:22
   
?? shiva6977
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 341
Totul e Mister.Si daca nu reusim sa vedem asa lucrurile inseamna ca nu traim cu adevarat.Daca viata noastra e o alergatura a P***lor care vor sa le-o puna P****lor,totul e o trista labareala.Mai bine ne impuscam daca sa traim asa.Si Msterul e Feminim,asta e asa a lasat cineva sa fie lucrurile.Si tu stii mai bine astea mai Karma ca doar esti femeie.Cu drag.

30-01-2005 01:49:50
   
?? ocupadenectar
Cont Sters

Inregistat: 22-01-2005
Mesaje: 68
Interesant... Vorbim de parca nu am incercat niciunul din noi asa ceva si cautam "gustul"...
Fiti liberi la "gura"macar... Trupul este o cale simpla de a da gust vietii. De ce? In primul rind este palpabil, 'traibil'... De prea multe ne indoim dar, de ceea ce trupul ne releva prin senzatii nu poti trece cu vederea asa usor. Deci... limbaj usor descifrabil si de folosit. Curaj sa fie...


30-01-2005 06:11:52
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
ocupadenectar eu spus ca toti am spus un DA hotarat...:) Ai vazut tu un altfel de raspuns la topicul asta? :)

DIXIT!


30-01-2005 14:59:54
   
?? mihai 29
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 6
buna  fetelor.  ce zone va excita cel mai mult?

30-01-2005 20:08:57
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Auzi mai mihai29 care esti ti-am tot urmarit evolutzia pe forumul asta si ma uimesti cu fiecare postare. Tu citesti si numele topicului sau scrii asa la intamplare?
Sa te ajut nitzel...aici se vorbeste de sex oral....Ia uimeste-ma si spune-mi ca ai priceput. :)

DIXIT!


30-01-2005 20:38:32
   
?? mihai 29
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 6
> livi_sex69 a scris:

> ador sa fiu linsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
SA  FIU  LINGA  TINE  SA  TE  SIMT..


30-01-2005 23:22:46
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
Heei! Sa nu incurcam sexul oral cu o injuratura.
Daca cuiva i-e rusine sa inceapa sa-l practice,probabil pt ca atata a reusit sa afle despre sex,din vina parintilor sau a unu-i anturaj incuiat sau idiot,ar fi cazul sa se trezeasca la realitate si sa guste tot ce poate oferi sexul.
Eu cred ca deja nici nu as mai putea concepe o relatie sexuala fara sex oral.


31-01-2005 02:19:44
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Clar n-a inteles nici de data asta mihai 29. Nu ne mai ramane de sperat decat ca 29 vine de la numarul apartamentului unde locuieste. :)

DIXIT!


31-01-2005 03:11:34
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
> Karmacoma a scris:

> Clar n-a inteles nici de data asta mihai 29. Nu ne mai ramane de sperat decat ca 29 vine de la numarul apartamentului unde locuieste. :)

DIXIT!
loool!
Am facut greseala sa te citesc cu paharul la gura,m-am ales cu o tastatura plina de suc,dar a meritat.;)


31-01-2005 05:21:19
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Pupici Ossy

DIXIT!


31-01-2005 06:18:03
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
> Karmacoma a scris:

> Pupici Ossy

Multumesc!
Acuma pot adormi zambind placut. :)


31-01-2005 07:39:52
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Ai dormit? Foarte bine. Dar trezeste-te mai ca e 18.03 si eu cu shiva ne omoram aici cu postarile in zadar

DIXIT!


31-01-2005 21:09:28
   
?? shiva6977
Cont Sters

Inregistat: 29-01-2005
Mesaje: 341
Asa e, Ossy wake up.Ca nu mai facem fata.Vrem intariri.

31-01-2005 22:48:50
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Offfffffffffffff......oameni buni...saritiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

DIXIT!


01-02-2005 02:14:55
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
Arde? ;)

01-02-2005 02:25:38
   
?? Karmacoma
Cont Sters

Inregistat: 26-01-2005
Mesaje: 1402
Arde rau.....oare cat o sa mai vb numai noi o mana de oameni?

DIXIT!


01-02-2005 02:39:54
   
?? Gigi501
Cont Sters

Inregistat: 01-02-2005
Mesaje: 19
Am venit sa vorbesc si eu dar oare mai am cu cine vorbi la ora asta?

01-02-2005 05:31:46
   
Pagini:  1 2 3 4 ... 10    
Mergeti la