Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / 3868 utilizatori Ć®nregistati, 137 subiecte si 6151 mesaje.    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 33
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Acest forum are 73279 utilizatori īnregistati, 1035 subiecte si 105980 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este diamont.
In momentul acesta 1 utilizator īnregistat si 7 invitati.

tasha 1951

Din nou singura pe forum...=(


30-01-2009 14:43:03
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355
Acest forum are 73369 utilizatori īnregistati, 1035 subiecte si 106031 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este r0b3rt0.
In momentul acesta 2 utilizatori īnregistati si 2 invitati.

PeterPan 63, tasha 1951
Uite cine nu doarme la ora asta...=D=D


02-02-2009 01:20:09
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97
bunul simt???? Stii tu ce este acela?Ma indoiesc....

02-02-2009 09:09:58
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Hai sa-ti spun un secret : "bun-simt" NU inseamna sa te masturbezi admirandu-ti pozele private, fericit ca ai jignit toate femeile care te-au refuzat.

02-02-2009 09:54:19
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Ce ma distreaza pe mine, in cazul  misoginilor, este faptul ca instinctul ii obliga sa alerge tocmai dupa ce urasc (dispretuiesc, le e frica) cel mai mult. Ironic, nu?

02-02-2009 10:03:03
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Normal, cine-o fi vazut homosexuali misogini?

02-02-2009 13:58:51
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


Hmmm, ladies, n-ati inteles nimic ;):D...
Nea omu' intreaba si el doar asa, aproape retoric :rolleyes: si numai pentru ca bezna craniana nu-i permite sa gaseasca raspuns la nimic din tot ceea ce il inconjoara... numai enigme peste tot :rolleyes::rolleyes:; la a cata a ajuns, pana acum, arata si nickname-ul :rolleyes::D (...desi numarul afisat e clar ca a fost deja depasit cu mult ;):D:D). Printre aceste enigme, bunul simt e una care chiar il bulverseaza rau, da' rau de tot (...de-aia ii si acorda 4 "?" :rolleyes:).
Si-acu', ce ne tot miram ?!?... Pai, daca intre nea "tot ce ma inconjoara e un mister insolubil" si bunul simt e mereu o distanta uriasa, cum mama zmeilor sa nu ajunga (si in aceasta privinta :rolleyes:, bietul de el) un fel de... Toma necredinciosu' :rolleyes::rolleyes:;):D ?!?

Ultima modificare facuta de traven (02-02-2009 20:41:43)


02-02-2009 16:03:48
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

Sayyadina a scris:

Hai sa-ti spun un secret : "bun-simt" NU inseamna sa te masturbezi admirandu-ti pozele private, fericit ca ai jignit toate femeile care te-au refuzat.


AUZI?CREATZO?

Ce are masturbarea cu bunul simt??? asta numai mintea ta creatza poa sa stie.....stii,de fapt,ce este masturbarea? si iarasi gandesti in locul altuia si nu e frumos..mai ales din partea unei asa zise"intelectuale"
Nu vrei putin lapte de cuc ca sa iti revii din starea asta deplorabila in  care esti?????T epot ajuta,daca doresti.....fara sa platesti nimic...


09-02-2009 15:30:40
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

Sayyadina a scris:

Ce ma distreaza pe mine, in cazul  misoginilor, este faptul ca instinctul ii obliga sa alerge tocmai dupa ce urasc (dispretuiesc, le e frica) cel mai mult. Ironic, nu?


                            CE MA DISTREAZA PE MINE???
ca vorbesti singura ,pe forum,asa cum o faci si in viata de zi cu zi.....este ceva firesc(desi PENIBIL)la o femeie frustrata,lipsita de afectiune,tandrete,dragoste si chiar SEX....esti ca Televizorul..vorbesti singura...e bine asa... tu tii de urat TV-ului iar TV-ul iti tine de urat tie,,CE ROMANTIC.....un romantism extraterestru..ca ideile,comportamentul si vocabularul tau.Iar daca,din pura intamplare,ai impresia ca cineva ar alerga dupa tine, misogin sau nu,homosexual sau nu,,,,ai grave probleme de comportament,de asimilare si de..dar nu are rost sa-ti explic.Iti recomand,totusi,sa-ti faci o programare la un psiholog, pana se mai poate face ceva..pana te mai poate ajuta....Eu nu dau consultatii gratuite....INCA.....
:D  :D  :D


09-02-2009 15:39:10
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

Hmmm, ladies, n-ati inteles nimic ;):D...
Nea omu' intreaba si el doar asa, aproape retoric :rolleyes: si numai pentru ca bezna craniana nu-i permite sa gaseasca raspuns la nimic din tot ceea ce il inconjoara... numai enigme peste tot :rolleyes::rolleyes:; la a cata a ajuns, pana acum, arata si nickname-ul :rolleyes::D (...desi numarul afisat e clar ca a fost deja depasit cu mult ;):D:D). Printre aceste enigme, bunul simt e una care chiar il bulverseaza rau, da' rau de tot (...de-aia ii si acorda 4 "?" :rolleyes:).
Si-acu', ce ne tot miram ?!?... Pai, daca intre nea "tot ce ma inconjoara e un mister insolubil" si bunul simt e mereu o distanta uriasa, cum mama zmeilor sa nu ajunga (si in aceasta privinta :rolleyes:, bietul de el) un fel de... Toma necredinciosu' :rolleyes::rolleyes:;):D ?!?


NENEA..,daca tot faci comentarii pe unele forumuri,sa intri in gratii la unele Frustrate,ai macar BUNUL SIMT(ca tot pomeneati de el) sau barbatia de-ti afiseaza MOACA la poze, sa stie OMUL cu ce FAt FRumos si bengos sta de "vorba"...iar daca la ETATEA ta exPIRATA esti inca necasatorit,cred ca ne dam seama ce fel de"barbat"esti....sorry dar cred ca esti un fatalau tomnatec....
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


09-02-2009 15:45:45
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

enigma62 a scris:


traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

Hmmm, ladies, n-ati inteles nimic ;):D...
Nea omu' intreaba si el doar asa, aproape retoric :rolleyes: si numai pentru ca bezna craniana nu-i permite sa gaseasca raspuns la nimic din tot ceea ce il inconjoara... numai enigme peste tot :rolleyes::rolleyes:; la a cata a ajuns, pana acum, arata si nickname-ul :rolleyes::D (...desi numarul afisat e clar ca a fost deja depasit cu mult ;):D:D). Printre aceste enigme, bunul simt e una care chiar il bulverseaza rau, da' rau de tot (...de-aia ii si acorda 4 "?" :rolleyes:).
Si-acu', ce ne tot miram ?!?... Pai, daca intre nea "tot ce ma inconjoara e un mister insolubil" si bunul simt e mereu o distanta uriasa, cum mama zmeilor sa nu ajunga (si in aceasta privinta :rolleyes:, bietul de el) un fel de... Toma necredinciosu' :rolleyes::rolleyes:;):D ?!?


NENEA..,daca tot faci comentarii pe unele forumuri,sa intri in gratii la unele Frustrate,ai macar BUNUL SIMT(ca tot pomeneati de el) sau barbatia de-ti afiseaza MOACA la poze, sa stie OMUL cu ce FAt FRumos si bengos sta de "vorba"...iar daca la ETATEA ta exPIRATA esti inca necasatorit,cred ca ne dam seama ce fel de"barbat"esti....sorry dar cred ca esti un fatalau tomnatec....
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


ladies   inseamna doamnelor.....apropo de nick..al tau din ce provine?????ce se vrea sa insemne???


09-02-2009 15:47:26
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37

enigma62 a scris:


Sayyadina a scris:

Ce ma distreaza pe mine, in cazul  misoginilor, este faptul ca instinctul ii obliga sa alerge tocmai dupa ce urasc (dispretuiesc, le e frica) cel mai mult. Ironic, nu?


                            CE MA DISTREAZA PE MINE???
ca vorbesti singura ,pe forum,asa cum o faci si in viata de zi cu zi.....este ceva firesc(desi PENIBIL)la o femeie frustrata,lipsita de afectiune,tandrete,dragoste si chiar SEX....esti ca Televizorul..vorbesti singura...e bine asa... tu tii de urat TV-ului iar TV-ul iti tine de urat tie,,CE ROMANTIC.....un romantism extraterestru..ca ideile,comportamentul si vocabularul tau.Iar daca,din pura intamplare,ai impresia ca cineva ar alerga dupa tine, misogin sau nu,homosexual sau nu,,,,ai grave probleme de comportament,de asimilare si de..dar nu are rost sa-ti explic.Iti recomand,totusi,sa-ti faci o programare la un psiholog, pana se mai poate face ceva..pana te mai poate ajuta....Eu nu dau consultatii gratuite....INCA.....
:D  :D  :D


Fie, iti mai dezvalui una din..."enigmele"  existentei tale : creierul cat o aluna pe care il posezi este setat doar pentru a face sa functioneze aparatul excretor. Fiind vorba de creierul tau, clar da si rateuri, astfel, din cand in cand, ai posibilitatea sa "vorbesti" . Sfatul meu este sa-l lasi sa faca ce stie mai bine si sa nu cobori din copac, in caz contrar, daca aparatul excretor iti functioneaza dupa cum "vorbesti" , veti avea mari probleme si tu, si cei din jurul tau.


09-02-2009 17:55:07
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37

enigma62 a scris:


Sayyadina a scris:

Hai sa-ti spun un secret : "bun-simt" NU inseamna sa te masturbezi admirandu-ti pozele private, fericit ca ai jignit toate femeile care te-au refuzat.


AUZI?CREATZO?

Ce are masturbarea cu bunul simt??? asta numai mintea ta creatza poa sa stie.....stii,de fapt,ce este masturbarea? si iarasi gandesti in locul altuia si nu e frumos..mai ales din partea unei asa zise"intelectuale"
Nu vrei putin lapte de cuc ca sa iti revii din starea asta deplorabila in  care esti?????T epot ajuta,daca doresti.....fara sa platesti nimic...

Exact acelasi lucru ti l-am spus si eu : nu mai confunda bunul-simt cu...simtul tactil. Inteleg ca , practicand aceste activitati te SIMTI bine, dar notiunile sunt complet diferite, asa ca, inainte de a vorbi, consulta un dictionar. Nu de alta, dar nici macar amuzant nu esti, doar starnesti mila.


09-02-2009 18:08:06
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Si, chiar daca este un forum pe un site de matrimoniale, trebuie sa ai un strop de minte si sa porti discutii, nu sa te tiganesti ca la usa cortului, chiar daca asta-i toata educatia de care-ai beneficiat. De la o varsta, si daca ai putin peste inteligenta unui organism unicelular, te mai educi si singur.

09-02-2009 18:24:17
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Si cam asta ar fi raspunsul la intrebarea "de ce nu-s romanii nemti?" : pentru ca pot fi nici macar romani.

09-02-2009 18:55:57
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Mda, l-am uitat pe "nu". M-am plictisit deja.

09-02-2009 19:03:22
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

enigma62 a scris:


enigma62 a scris:


traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

Hmmm, ladies, n-ati inteles nimic ;):D...
Nea omu' intreaba si el doar asa, aproape retoric :rolleyes: si numai pentru ca bezna craniana nu-i permite sa gaseasca raspuns la nimic din tot ceea ce il inconjoara... numai enigme peste tot :rolleyes::rolleyes:; la a cata a ajuns, pana acum, arata si nickname-ul :rolleyes::D (...desi numarul afisat e clar ca a fost deja depasit cu mult ;):D:D). Printre aceste enigme, bunul simt e una care chiar il bulverseaza rau, da' rau de tot (...de-aia ii si acorda 4 "?" :rolleyes:).
Si-acu', ce ne tot miram ?!?... Pai, daca intre nea "tot ce ma inconjoara e un mister insolubil" si bunul simt e mereu o distanta uriasa, cum mama zmeilor sa nu ajunga (si in aceasta privinta :rolleyes:, bietul de el) un fel de... Toma necredinciosu' :rolleyes::rolleyes:;):D ?!?


NENEA..,daca tot faci comentarii pe unele forumuri,sa intri in gratii la unele Frustrate,ai macar BUNUL SIMT(ca tot pomeneati de el) sau barbatia de-ti afiseaza MOACA la poze, sa stie OMUL cu ce FAt FRumos si bengos sta de "vorba"...iar daca la ETATEA ta exPIRATA esti inca necasatorit,cred ca ne dam seama ce fel de"barbat"esti....sorry dar cred ca esti un fatalau tomnatec....
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


ladies   inseamna doamnelor.....apropo de nick..al tau din ce provine?????ce se vrea sa insemne???




Coane, daca vrei sa afli care e treaba cu nickname-ul, apeleaza la mos Google... Nu de alta, dar ca sa-ti spun sa cauti prin biblioteca proprie ar echivala in cazul tau cu o injuratura :D:D:D...
In ceea ce priveste lipsa fotografiilor, nu ca m-as simti obligat cu ceva sa dau curs pretentiilor tale, dar pot sa-ti spun ca vei gasi explicatia cercetand topicul "ce ma deranjeaza acum" (...eeeh, daca tot te mana curiozitatea, va trebui sa si muncesti un pic :rolleyes::D:D). Oricum, pana una-alta va trebui sa te multumesti cu "ganditorul" :D care-mi insoteste postarile, mai ales ca apartine acelei categorii de varsta in cadrul careia ai putea sa te impui chiar si tu (daca nu pe alte planuri, macar fizic :rolleyes::D:D:D)... Deci, poti adauga inca o enigma :D:D:D pe lista celor care-ti streseaza neuronul (foarte probabil deja agorafob chiar daca n-ai capul mare :D:D:D), pentru ca anumite chestii, cum ar fi batutul cu pumnii in piept pe tema cine-i cel mai macho, sau concursul "cine urineaza cel mai departe" :rolleyes:, sunt reprezentative doar pentru categoria din care faci parte, respectiv acei trogloditi care, printre altele, "fac spume" :rolleyes: atunci cand o DOAMNA... (si chiar pentru un IQ a carui valoare pare sa exprime temperatura camerei, asa cum e al tau :x, ar trebui sa fie evident ca Sayyadina merita cu prisosinta a fi apreciata ca atare)... le raneste... sensibilitatea :rolleyes::D:D:D, nedand curs avansurilor lor delicate :D:D:D...

ALOOOO!!!... NEAAAA  CAISAAAAA!!!!... TREZESTETEEEE!!!... :D:D:D...pentru ca, dand dovada in continuare de aceeasi... "finete" :rolleyes: (a se vedea si comentariile la profil :D:D) ai sa fii fericit daca vei fi bagat in seama chiar si de o femeie... cu tarif ;).

P.S. Chiar daca in minunata-ti postare apare "ca nuca-n perete", apreciez totusi demonstrarea faptului ca ai aflat ce inseamna ladies :D:D (ma refer la traducerea cuvantului, evident, fiindca pana sa afli ce categorie reprezinta e cale luuuuunga :rolleyes:... ). Apropo, mura-n gura nea misterule (fiindca vad ca pricepi anevoios :rolleyes:), ma adresam si doamnei SandieShaw, de aceea am folosit pluralul.

P.P.S. Coane, hai c-am fost de treaba ;):D, pentru ca atunci cand vorbeam de temperatura camerei n-am specificat ca in cazul tau e vorba de cea frigorifica, deci esti deja dator cu o bere :D:D:D...

Ultima modificare facuta de traven (11-02-2009 21:00:34)


10-02-2009 01:17:51
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197
oau!!!  :D :D

10-02-2009 06:59:53
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Acum intelegi de ce n-am sa deschid niciodata topicul acela? N-as suporta sa vad  cum isi dau cu parerea mistretii despre Frank, Asi, Poul si atatia altii pe care ii iubesc.

10-02-2009 07:38:49
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:


enigma62 a scris:


enigma62 a scris:



NENEA..,daca tot faci comentarii pe unele forumuri,sa intri in gratii la unele Frustrate,ai macar BUNUL SIMT(ca tot pomeneati de el) sau barbatia de-ti afiseaza MOACA la poze, sa stie OMUL cu ce FAt FRumos si bengos sta de "vorba"...iar daca la ETATEA ta exPIRATA esti inca necasatorit,cred ca ne dam seama ce fel de"barbat"esti....sorry dar cred ca esti un fatalau tomnatec....
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


ladies   inseamna doamnelor.....apropo de nick..al tau din ce provine?????ce se vrea sa insemne???


http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

Coane, daca vrei sa afli care e treaba cu nickname-ul, apeleaza la mos Google... Nu de alta, dar ca sa-ti spun sa cauti prin biblioteca proprie ar echivala in cazul tau cu o injuratura :D:D:D...
In ceea ce priveste lipsa fotografiilor, nu ca m-as simti obligat cu ceva sa dau curs pretentiilor tale, dar pot sa-ti spun ca vei gasi explicatia cercetand topicul "ce ma deranjeaza acum" (...eeeh, daca tot te mana curiozitatea, va trebui sa si muncesti un pic :rolleyes::D:D). Oricum, pana una-alta va trebui sa te multumesti cu "ganditorul" :D care-mi insoteste postarile, mai ales ca apartine acelei categorii de varsta in cadrul careia ai putea sa te impui chiar si tu (daca nu pe alte planuri, macar fizic :rolleyes::D:D:D)... Deci, poti adauga inca o enigma :D:D:D pe lista celor care-ti streseaza neuronul (foarte probabil deja agorafob chiar daca n-ai capul mare :D:D:D), pentru ca anumite chestii, cum ar fi batutul cu pumnii in piept pe tema cine-i cel mai macho, sau concursul "cine urineaza cel mai departe" :rolleyes:, sunt reprezentative doar pentru categoria din care faci parte, respectiv acei trogloditi care, printre altele, "fac spume" :rolleyes: atunci cand o DOAMNA... (si chiar pentru un IQ a carui valoare pare sa exprime temperatura camerei, asa cum e al tau :x, ar trebui sa fie evident ca Sayyadina merita cu prisosinta a fi apreciata ca atare)... le raneste... sensibilitatea :rolleyes::D:D:D, nedand curs avansurilor lor delicate :D:D:D...

ALOOOO!!!... NEAAAA  CAISAAAAA!!!!... TREZESTETEEEE!!!... :D:D:D...pentru ca, dand dovada in continuare de aceeasi... "finete" :rolleyes: (a se vedea si comentariile la profil :D:D) ai sa fii fericit daca vei fi bagat in seama chiar si de o femeie... cu tarif ;).

P.S. Chiar daca in minunata-ti postare apare "ca nuca-n perete", apreciez totusi demonstrarea faptului ca ai aflat ce inseamna ladies :D:D (ma refer la traducerea cuvantului, evident, fiindca pana sa afli ce categorie reprezinta e cale luuuuunga :rolleyes:... ). Apropo, mura-n gura nea misterule (fiindca vad ca pricepi anevoios :rolleyes:), ma adresam si doamnei SandieShaw, de aceea am folosit pluralul.

P.P.S. Coane, hai c-am fost de treaba ;):D, pentru ca atunci cand vorbeam de temperatura camerei n-am specificat ca in cazul tau e vorba de cea frigorifica, deci esti deja dator cu o bere :D:D:D...

P.P.P.S. Uite, totusi, coane, ca sa fii fericit, ia vezi daca ma recunosti :rolleyes::D:D:D:D:D:D (...si foarte serios, chiar iti dau cuvantul de onoare ca eu sunt cel din fotografie).

http://xs136.xs.to/xs136/09071/inparang_pzm949.jpg

...Iar daca mai vrei una, ca sa fii complet edificat :rolleyes::D:D:D:D, ia de-aici (...cu aceeasi garantie ca cel in negru sunt eu):

http://xs136.xs.to/xs136/09071/schi2007_pzm6815.jpg

No, e bine-acu' ?!?... :D:D:D...


10-02-2009 07:52:01
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

enigma62 a scris:


traven a scris:


enigma62 a scris:



ladies   inseamna doamnelor.....apropo de nick..al tau din ce provine?????ce se vrea sa insemne???


http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg

Coane, daca vrei sa afli care e treaba cu nickname-ul, apeleaza la mos Google... Nu de alta, dar ca sa-ti spun sa cauti prin biblioteca proprie ar echivala in cazul tau cu o injuratura :D:D:D...
In ceea ce priveste lipsa fotografiilor, nu ca m-as simti obligat cu ceva sa dau curs pretentiilor tale, dar pot sa-ti spun ca vei gasi explicatia cercetand topicul "ce ma deranjeaza acum" (...eeeh, daca tot te mana curiozitatea, va trebui sa si muncesti un pic :rolleyes::D:D). Oricum, pana una-alta va trebui sa te multumesti cu "ganditorul" :D care-mi insoteste postarile, mai ales ca apartine acelei categorii de varsta in cadrul careia ai putea sa te impui chiar si tu (daca nu pe alte planuri, macar fizic :rolleyes::D:D:D)... Deci, poti adauga inca o enigma :D:D:D pe lista celor care-ti streseaza neuronul (foarte probabil deja agorafob chiar daca n-ai capul mare :D:D:D), pentru ca anumite chestii, cum ar fi batutul cu pumnii in piept pe tema cine-i cel mai macho, sau concursul "cine urineaza cel mai departe" :rolleyes:, sunt reprezentative doar pentru categoria din care faci parte, respectiv acei trogloditi care, printre altele, "fac spume" :rolleyes: atunci cand o DOAMNA... (si chiar pentru un IQ a carui valoare pare sa exprime temperatura camerei, asa cum e al tau :x, ar trebui sa fie evident ca Sayyadina merita cu prisosinta a fi apreciata ca atare)... le raneste... sensibilitatea :rolleyes::D:D:D, nedand curs avansurilor lor delicate :D:D:D...

ALOOOO!!!... NEAAAA  CAISAAAAA!!!!... TREZESTETEEEE!!!... :D:D:D...pentru ca, dand dovada in continuare de aceeasi... "finete" :rolleyes: (a se vedea si comentariile la profil :D:D) ai sa fii fericit daca vei fi bagat in seama chiar si de o femeie... cu tarif ;).

P.S. Chiar daca in minunata-ti postare apare "ca nuca-n perete", apreciez totusi demonstrarea faptului ca ai aflat ce inseamna ladies :D:D (ma refer la traducerea cuvantului, evident, fiindca pana sa afli ce categorie reprezinta e cale luuuuunga :rolleyes:... ). Apropo, mura-n gura nea misterule (fiindca vad ca pricepi anevoios :rolleyes:), ma adresam si doamnei SandieShaw, de aceea am folosit pluralul.

P.P.S. Coane, hai c-am fost de treaba ;):D, pentru ca atunci cand vorbeam de temperatura camerei n-am specificat ca in cazul tau e vorba de cea frigorifica, deci esti deja dator cu o bere :D:D:D...

P.P.P.S. Uite, totusi, coane, ca sa fii fericit, ia vezi daca ma recunosti :rolleyes::D:D:D:D:D:D (...si foarte serios, chiar iti dau cuvantul de onoare ca eu sunt cel din fotografie).

http://xs136.xs.to/xs136/09071/inparang_pzm949.jpg

...Iar daca mai vrei una, ca sa fii complet edificat :rolleyes::D:D:D:D, ia de-aici (...cu aceeasi garantie ca cel in negru sunt eu):

http://xs136.xs.to/xs136/09071/schi2007_pzm6815.jpg

No, e bine-acu' ?!?... :D:D:D...


10-02-2009 07:59:45
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97
e OK...te obisnuiesti incet-incet cu negrul...culoare care te va prinde bine.........

10-02-2009 08:00:38
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

Sayyadina a scris:

Acum intelegi de ce n-am sa deschid niciodata topicul acela? N-as suporta sa vad  cum isi dau cu parerea mistretii despre Frank, Asi, Poul si atatia altii pe care ii iubesc.

ha ha ha   cata modestie................


10-02-2009 08:04:30
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37

enigma62 a scris:


Sayyadina a scris:

Acum intelegi de ce n-am sa deschid niciodata topicul acela? N-as suporta sa vad  cum isi dau cu parerea mistretii despre Frank, Asi, Poul si atatia altii pe care ii iubesc.

ha ha ha   cata modestie................

Folosind inductia matematica,  voi arata ca afirmatia "combinatie letala intre ridicol si lipsa capacitatii intelectuale" , fiind valabila in n cazuri din mediul de unde provii ( demonstrat de limbaj, ignoranta si manele), este adevarata si pentru  cel de-al n+1-lea caz, al tau. N-ai inteles nimic, asa-i? Nici nu ma asteptam. Dar m-am distrat.


10-02-2009 09:17:08
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Fireste, ar merge si reducerea la absurd, dar...la absurd te reduci si singur, nu de dragul demonstratiei , ci din cauza geneticii, bat-o vina!

10-02-2009 09:32:05
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633



enigma62 a scris:


Sayyadina a scris:

Acum intelegi de ce n-am sa deschid niciodata topicul acela? N-as suporta sa vad  cum isi dau cu parerea mistretii despre Frank, Asi, Poul si atatia altii pe care ii iubesc.

ha ha ha   cata modestie................


Coane, chiar daca am vrut sa tin secret ca IQ-ul ti-e negativ (vezi partea cu camera frigorifica :D:D:D), se pare ca teama de a da o bere :D:D:D (printre altele :rolleyes:) te face sa deconspiri singur acest aspect (...si nu numai :D:D:D). Chiar si daca scrii doar 3 cuvinte (si stiu ca aici vei ramane nedumerit, sau vei sari sa ma corectezi pentru ca in urma socotitului pe degete tie iti rezulta 5) nu te poti abtine sa nu-ti dai cu stangu'-n dreptu'. Cu siguranta ca habar n-ai despre ce e vorba, da' (cu atat mai mult cu cat replica imi era adresata) te grabesti sa dai cu... lopata in balta (ca... deh, cu batzul nu sar destui stropi :rolleyes:).
Coane, un sfat: Cand mai intri pe forum, pune-ti pe cap si o banderola cat mai stransa, care sa-ti acopere urechile, nu de alta da' risti sa ti le "prinzi" pe aici :D:D:D...

Si ca inca o confirmare a celor afirmate inainte :


enigma62 a scris:

e OK...te obisnuiesti incet-incet cu negrul...culoare care te va prinde bine.........


Nea caisaaaa!!!... Albul si negrul practic nici nu sunt culori (...da' oricum, o explicatie pe tema asta, oricat de simpla, te-ar depasi clar, deci nu intru in detalii).
Si-apoi privitor la amenintare, coane, de cand am citit-o, nu ma mai pot opri din plans :rolleyes::D:D:D...

P.S. E clar ca pe masura ce mai postezi cate ceva, reduci numarul cuvintelor si maresti numarul punctelor din coada. Eh, mai ai putin si o sa pui numai puncte. Atunci va fi taman bine si pentru cei "din jur" dar si pentru tine, pentru ca nu vei mai confirma (...atat de evident :rolleyes::D:D). Despre ce confirmare e vorba, vei intelege (...poate, desi am vazut cu totii ca la capitolul asta ai dificultati majore :rolleyes:) citind urmatoarea chestie: "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti (sau sa postezi :rolleyes:) si sa inlaturi orice dubiu."... Eh, te-ai "prins"?!?... (intrebarea era retorica, dar, daca tii totusi sa raspunzi, dupa cum ziceam si inainte, cea mai buna replica a ta ar fi ceva de genul "................................................." ;):D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (10-02-2009 14:25:11)


10-02-2009 10:57:47
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

Sayyadina a scris:

Fireste, ar merge si reducerea la absurd, dar...la absurd te reduci si singur, nu de dragul demonstratiei , ci din cauza geneticii, bat-o vina!

modesta...spirituala....intelectuala....DAR totusi o frustrata..de ce OARE???? mamica  stie?????


10-02-2009 15:27:06
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
nea GUTUIE...sa ma exprim in spiritul tau....berea e rece ! ! !  vrei sa o bei?? sau o ofer stimatei si dragei "DOAMNE"sa ti-o puna la frigider pana ajungi la ea????
nu te mai obosi sa iti etalezi observatiile,,,sunt egale cu ale "doamnei"si au aceiasi valoare....asa ca.....asteapta primavara,sa te dezbraci de echipamentul acela negru sa ti se vada FATZAUL....care sunt convins ca este leit caracterului tau...

enigma62 a scris:


Sayyadina a scris:

Acum intelegi de ce n-am sa deschid niciodata topicul acela? N-as suporta sa vad  cum isi dau cu parerea mistretii despre Frank, Asi, Poul si atatia altii pe care ii iubesc.

ha ha ha   cata modestie................


Coane, chiar daca am vrut sa tin secret ca IQ-ul ti-e negativ (vezi partea cu camera frigorifica :D:D:D), se pare ca teama de a da o bere :D:D:D (printre altele :rolleyes:) te face sa deconspiri singur acest aspect (...si nu numai :D:D:D). Chiar si daca scrii doar 3 cuvinte (si stiu ca aici vei ramane nedumerit, sau vei sari sa ma corectezi pentru ca in urma socotitului pe degete tie iti rezulta 5) nu te poti abtine sa nu-ti dai cu stangu'-n dreptu'. Cu siguranta ca habar n-ai despre ce e vorba, da' (cu atat mai mult cu cat replica imi era adresata) te grabesti sa dai cu... lopata in balta (ca... deh, cu batzul nu sar destui stropi :rolleyes:).
Coane, un sfat: Cand mai intri pe forum, pune-ti pe cap si o banderola cat mai stransa, care sa-ti acopere urechile, nu de alta da' risti sa ti le "prinzi" pe aici :D:D:D...

Si ca inca o confirmare a celor afirmate inainte :


enigma62 a scris:

e OK...te obisnuiesti incet-incet cu negrul...culoare care te va prinde bine.........


Nea caisaaaa!!!... Albul si negrul practic nici nu sunt culori (...da' oricum, o explicatie pe tema asta, oricat de simpla, te-ar depasi clar, deci nu intru in detalii).
Si-apoi privitor la amenintare, coane, de cand am citit-o, nu ma mai pot opri din plans :rolleyes::D:D:D...

P.S. E clar ca pe masura ce mai postezi cate ceva, reduci numarul cuvintelor si maresti numarul punctelor din coada. Eh, mai ai putin si o sa pui numai puncte. Atunci va fi taman bine si pentru cei "din jur" dar si pentru tine, pentru ca nu vei mai confirma (...atat de evident :rolleyes::D:D). Despre ce confirmare e vorba, vei intelege (...poate, desi am vazut cu totii ca la capitolul asta ai dificultati majore :rolleyes:) citind urmatoarea chestie: "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti (sau sa postezi :rolleyes:) si sa inlaturi orice dubiu."... Eh, te-ai "prins"?!?... (intrebarea era retorica, dar, daca tii totusi sa raspunzi, dupa cum ziceam si inainte, cea mai buna replica a ta ar fi ceva de genul "................................................." ;):D:D:D


Ultima modificare facuta de enigma62 (10-02-2009 15:32:19)


10-02-2009 15:31:46
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

Sayyadina a scris:


enigma62 a scris:


Sayyadina a scris:

Acum intelegi de ce n-am sa deschid niciodata topicul acela? N-as suporta sa vad  cum isi dau cu parerea mistretii despre Frank, Asi, Poul si atatia altii pe care ii iubesc.

ha ha ha   cata modestie................

Folosind inductia matematica,  voi arata ca afirmatia "combinatie letala intre ridicol si lipsa capacitatii intelectuale" , fiind valabila in n cazuri din mediul de unde provii ( demonstrat de limbaj, ignoranta si manele), este adevarata si pentru  cel de-al n+1-lea caz, al tau. N-ai inteles nimic, asa-i? Nici nu ma asteptam. Dar m-am distrat.

ACUM INTELEGI de ce exista misoginii??? sunt o specie mai des intalnita decat extraterestrii pe care -i astepti,si nu ai ce face in acest sens.
folosind aceeasi inductie matematica...vei confirma ca  "eleganta" limbajului combinata cu lipsa de bun simt este o caracteristica specifica frustratelor,in mod special celor cu un IQ apropiat de mediu,iar fatarnicia si ingamfarea este pt,tine straiul zilnic,care iti da impresia ca esti "CINEVA"...Realmente,analizand numarul de prieteni/e ce se vad la profilul tau,,demonstreaza capacitatea ta de a atrage simpatii....in general... extremele se atrag..in cazul tau nu poate fi vorba de asa ceva....sunt convins ca daca te dezbraci..vor roii mustele in jurul tau....fii multumita...totusi ceva.cineva "trage"la un speciman ca tine..este o realizare....
Ai inteles ceva? Nici nu ma asteptam.DAR MA TAVALESC DE RAS...asa ma distrezi de numa-numa...Apropos,la gradina zoologica din Timisoara va circula curand un trenuletz...Au nevoie de mecanic...ia vezi..poate intrunesti conditiile necesare....


10-02-2009 15:45:14
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37

enigma62 a scris:


Sayyadina a scris:

Fireste, ar merge si reducerea la absurd, dar...la absurd te reduci si singur, nu de dragul demonstratiei , ci din cauza geneticii, bat-o vina!

modesta...spirituala....intelectuala....DAR totusi o frustrata..de ce OARE???? mamica  stie?????

Daca nu poti raspunde la ce ai citat , si nu poti, oricat ai incerca, de acolo-ti vine...frustrarea (eu  am folosit sensul corect in context) de ce nu te intorci la cuburile tale? Oamenii mari au treburi importante de discutat.


10-02-2009 15:45:27
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37

Realmente,analizand numarul de prieteni/e ce se vad la profilul tau,,demonstreaza capacitatea ta de a atrage simpatii....in general... extremele se atrag..in cazul tau nu poate fi vorba de asa ceva....sunt convins ca daca te dezbraci..vor roii mustele in jurul tau....fii multumita...totusi ceva.cineva "trage"la un speciman ca tine..este o realizare....

Este necesar un anumit numar de neuroni pentru a realiza ca INTOTDEAUNA CONTEAZA CALITATATEA in ceea ce priveste prietenii, fie ei si virtuali. Imi pare rau si-mi cer scuze prietenilor mei ca au fost nevoiti sa asiste la ...asta.


10-02-2009 15:55:20
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Inca o  data, imi cer scuze prietenilor mei.

10-02-2009 15:58:02
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

Sayyadina a scris:

Inca o  data, imi cer scuze prietenilor mei.

da,,dragi prieteni...fata vi-a cerut scuze......nu va ingramaditi sa va inscrieti la cuvant,sa-i multumiti...doar pe rand.....ori in ordinea inscrierii,ori a varstei,ori a innmormantarii...cum doriti,,,numai sa vada fata ca prietenii sunt cu ea,,,alaturi de ea....
desi incerci sa pari o filozoafa,,cred ca tu ar trebui sa te intorci la cuburile tale,la papusile tale,la trusa de doctorita,,,aici oamenii mari cauta OAMENI.nu frustrate,nu extraterestri,nu fitzoase carora apelativul DRAGUTZA li se pare cu tenta  sexuala sau termen de agatzat fetite....fii serioasa tAnti....trezeste-te ;a realitate...iesi din lumea asta a povestilor....nu fii filozoafa ci realista..eu,oricum ,nu mai imi voi pierde timpul cu d-ta....chiar nu meriti atata...absurd sau nu...asta e...PACE tie si celor din anturajul tau....:D:D:D:D:D:D


10-02-2009 17:24:36
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97

Sayyadina a scris:

Acum intelegi de ce n-am sa deschid niciodata topicul acela? N-as suporta sa vad  cum isi dau cu parerea mistretii despre Frank, Asi, Poul si atatia altii pe care ii iubesc.

ouauuuuuu
mistretii au pareri? cine zice asta? cine poate demonstra asta> eu cred ca numai o MISTREATZA,ca sa nu zic cum ar fi corect sa zic...ca se ofenseaza "DOAMNA"..............


10-02-2009 17:32:30
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Din pacate pentru tara asta, cei ca tine nu se vor opri nicicand din trancanit. In primul rand pentru ca au impresia( de-a dreptul ilara) ca tot ce spun se constituie in  izvoare de intelepciune, si in al doilea rand pentru ca natura( care, iata, mai face si greseli ireparabile) nu i-a inzestrat cu minim de simt al ridicolului. Astfel ca aceste persoane trec fericite prin lume, convinse fiind ca sunt tot ce poate fi mai minunat pe acest pamant. Si  acestia sunt cei de care ne lovim zilnic si exasperant, indiferent unde ne-am afla, sunt scursorile umane de care nu putem fugi, oricat ne-am dori si oricat ne-am ruga...indiferent la cine!

10-02-2009 17:35:50
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Si, inca o data, se adevereste ca e suficient un prost ca sa strice un lucru minunat, pe care oameni inteligenti si educati l-au construit.

10-02-2009 17:42:13
   
?? Sayyadina
Cont Sters

Inregistat: 07-12-2008
Mesaje: 37
Din pacate, imi lipseste acea capacitate minunata de a ma "cobori" la acest nivel si de a da replica necesara, stiut fiind ca..."orice pasare pe limba ei piere".

10-02-2009 17:52:02
   
?? enigma62
Cont Sters

Inregistat: 17-01-2009
Mesaje: 97
vezi cum te manca-n cur  sa tot trancanesti TE POTI OPRI???NUUUUUUUUUUU
iti lipsesc din pacate mai multe capacitati..analizeaza-le apoi deschide ciocu.....


10-02-2009 17:58:55
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Acest forum are 73690 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106298 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este Micutz183.
In momentul acesta 2 utilizatori īnregistati si 5 invitati.

enigma62, niladam

Am fost on-topic ?
Aaaa stati .. nu de asta era vorba ... in context ... :rolleyes:


10-02-2009 18:07:17
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

niladam a scris:

Acest forum are 73690 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106298 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este Micutz183.
In momentul acesta 2 utilizatori īnregistati si 5 invitati.

enigma62, niladam

Am fost on-topic ?
Aaaa stati .. nu de asta era vorba ... in context ... :rolleyes:


Nu,  HiperSerifule !!! Despre iubire era vorba!! "iubire" cu... inertzie :D :D


10-02-2009 18:27:00
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Aaaa deci asa arata "iubirea" asta ! :rolleyes:  Ia' sa mai citesc 'io odata, ca tot 'voiam sa stiu cum arata :rolleyes: Da' de "iubire cu nabadai" am mai auzit 'io .. la stiri :D , da' "iubire" cu ... inertzie - asta-i chiar ceva nou. Uite-asa mai inavatz cate ceva ...:rolleyes:

Acest forum are 73691 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106303 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este browneyes.
In momentul acesta 2 utilizatori īnregistati si 8 invitati.

mihaela_f, niladam

Asta ... ca sa fiu iar on-topic :rolleyes: pana-'oi invatza ce-i "iubirea" aia ...

Ultima modificare facuta de niladam (10-02-2009 18:37:47)


10-02-2009 18:35:41
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Acest forum are 73691 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106303 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este browneyes.
In momentul acesta 3 utilizatori īnregistati si 7 invitati.

mihaela_f, niladam, titmouse

V-am prins !!! ... sau ... m-ati prins ... la mijloc :rolleyes:


10-02-2009 18:44:43
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Acest forum are 73691 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106304 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este browneyes.
In momentul acesta 4 utilizatori īnregistati si 6 invitati.

mihaela_f, niladam, titmouse, traven

Asa dom'ne ... ca mi-era greu ... :rolleyes:


10-02-2009 18:45:46
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

enigma62 a scris:


traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg
nea GUTUIE...sa ma exprim in spiritul tau....berea e rece ! ! !  vrei sa o bei?? sau o ofer stimatei si dragei "DOAMNE"sa ti-o puna la frigider pana ajungi la ea????
nu te mai obosi sa iti etalezi observatiile,,,sunt egale cu ale "doamnei"si au aceiasi valoare....asa ca.....asteapta primavara,sa te dezbraci de echipamentul acela negru sa ti se vada FATZAUL....care sunt convins ca este leit caracterului tau...

enigma62 a scris:


ha ha ha   cata modestie................


Coane, chiar daca am vrut sa tin secret ca IQ-ul ti-e negativ (vezi partea cu camera frigorifica :D:D:D), se pare ca teama de a da o bere :D:D:D (printre altele :rolleyes:) te face sa deconspiri singur acest aspect (...si nu numai :D:D:D). Chiar si daca scrii doar 3 cuvinte (si stiu ca aici vei ramane nedumerit, sau vei sari sa ma corectezi pentru ca in urma socotitului pe degete tie iti rezulta 5) nu te poti abtine sa nu-ti dai cu stangu'-n dreptu'. Cu siguranta ca habar n-ai despre ce e vorba, da' (cu atat mai mult cu cat replica imi era adresata) te grabesti sa dai cu... lopata in balta (ca... deh, cu batzul nu sar destui stropi :rolleyes:).
Coane, un sfat: Cand mai intri pe forum, pune-ti pe cap si o banderola cat mai stransa, care sa-ti acopere urechile, nu de alta da' risti sa ti le "prinzi" pe aici :D:D:D...

Si ca inca o confirmare a celor afirmate inainte :


enigma62 a scris:

e OK...te obisnuiesti incet-incet cu negrul...culoare care te va prinde bine.........


Nea caisaaaa!!!... Albul si negrul practic nici nu sunt culori (...da' oricum, o explicatie pe tema asta, oricat de simpla, te-ar depasi clar, deci nu intru in detalii).
Si-apoi privitor la amenintare, coane, de cand am citit-o, nu ma mai pot opri din plans :rolleyes::D:D:D...

P.S. E clar ca pe masura ce mai postezi cate ceva, reduci numarul cuvintelor si maresti numarul punctelor din coada. Eh, mai ai putin si o sa pui numai puncte. Atunci va fi taman bine si pentru cei "din jur" dar si pentru tine, pentru ca nu vei mai confirma (...atat de evident :rolleyes::D:D). Despre ce confirmare e vorba, vei intelege (...poate, desi am vazut cu totii ca la capitolul asta ai dificultati majore :rolleyes:) citind urmatoarea chestie: "Este mai bine sa taci si sa dai impresia ca esti prost, decat sa vorbesti (sau sa postezi :rolleyes:) si sa inlaturi orice dubiu."... Eh, te-ai "prins"?!?... (intrebarea era retorica, dar, daca tii totusi sa raspunzi, dupa cum ziceam si inainte, cea mai buna replica a ta ar fi ceva de genul "................................................." ;):D:D:D




Mestere (...fiindca am observat ca fructele nu-ti plac, iar la cum arati, probabil ca "cea mai buna leguma e... porcul" :rolleyes:), vezi, daca n-ai intrat cu banderola pe care ti-am indicat-o?!?... Ti-ai prins urechile, uite ce ai facut cu biata postare :D:D:D...
Si daca tot a venit vorba de... "FATZAU" (...hmmm :rolleyes::D:D), pe langa banderola iti recomand si o masca de schi (ai vazut modelul) ca sa nu mai fiu tentat sa-ti spun nea caisa, fiindca, sincer, ti se potriveste perfect :D:D:D.
Pentru oricine care nu a copilarit in shifonier (asa cum dupa toate indiciile ai patit tu), ar fi suficient un dram de logica (...acu' parca te aud:"Da' ce-o fi aia?":rolleyes:; ...glumesc, evident ca nu esti tu genul care sa-si puna intrebari la un nivel superior celor referitoare la vreme sau la scumpitul intretinerii, de exemplu), deci, reluand, e suficient un dram de logica pentru a realiza ca de vreme ce tarasenia a inceput datorita faptului ca nu ai reusit sa starnesti interesul, frustrarile nu pot fi decat de partea ta, si de aceea, a continua trambitarea termenului respectiv (...caruia, dealtfel, daca ai fi luat la intrebari, pun pariu ca nu ai fi in stare sa ii dai o definitie, dar ti s-a parut tie ca suna elevat <<<...asa, trage DEX-ul langa tine :D:D:D>>> si acu' il tot repeti) ...e de fapt similara "datului cu firma-n cap" :rolleyes::D
Sincer, pentru mine nu ar fi asa o mare problema sa iti dau bobarnace a la longue stimulandu-te sa-ti continui rolul de "leapsha vesnic" :rolleyes:, dar ai devenit penibil ca un clovn trist care tot incearca un numar care nu-i "iese", in timp ce incaseaza huiduieli, rosii si oua stricate. In plus, apar semne clare ca nu mai e mult pana se va duce si spoiala ta de (asa zisa) educatie, moment in care adevaratul tau ego va iesi la suprafata improscand vulgaritati. De aceea, cea mai buna reactie pe care ai putea sa o ai ar fi aceea de a-ti cere scuze doamnei si de a nutri speranta ca mojicia ta nu a depasit inca nivelul de la care sa fie socotita impardonabila, urmand ca aceasta leapsha (in care e clar deja ca ai doar rolul de "incasator" :D:D:D) sa continue doar intre noi doi.

Ultima modificare facuta de traven (17-02-2009 02:11:11)


10-02-2009 18:46:26
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

enigma62 a scris:


Sayyadina a scris:

Inca o  data, imi cer scuze prietenilor mei.

da,,dragi prieteni...fata vi-a cerut scuze......nu va ingramaditi sa va inscrieti la cuvant,sa-i multumiti...doar pe rand.....ori in ordinea inscrierii,ori a varstei,ori a innmormantarii...cum doriti,,,numai sa vada fata ca prietenii sunt cu ea,,,alaturi de ea....
desi incerci sa pari o filozoafa,,cred ca tu ar trebui sa te intorci la cuburile tale,la papusile tale,la trusa de doctorita,,,aici oamenii mari cauta OAMENI.nu frustrate,nu extraterestri,nu fitzoase carora apelativul DRAGUTZA li se pare cu tenta  sexuala sau termen de agatzat fetite....fii serioasa tAnti....trezeste-te ;a realitate...iesi din lumea asta a povestilor....nu fii filozoafa ci realista..eu,oricum ,nu mai imi voi pierde timpul cu d-ta....chiar nu meriti atata...absurd sau nu...asta e...PACE tie si celor din anturajul tau....:D:D:D:D:D:D


Gata Misteriosule-62 , ajunge ...
Sayadina chiar are prieteni si pe forum sunt multi oameni care o plac . Nu-i nevoie sa-ti bati joc de ea asa . Si eu o plac.Si multi altii de pe-aici !
Ia o pauza!


10-02-2009 18:53:12
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

niladam a scris:

Aaaa deci asa arata "iubirea" asta ! :rolleyes:  Ia' sa mai citesc 'io odata, ca tot 'voiam sa stiu cum arata :rolleyes: Da' de "iubire cu nabadai" am mai auzit 'io .. la stiri :D , da' "iubire" cu ... inertzie - asta-i chiar ceva nou. Uite-asa mai inavatz cate ceva ...:rolleyes:

Acest forum are 73691 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106303 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este browneyes.
In momentul acesta 2 utilizatori īnregistati si 8 invitati.

mihaela_f, niladam

Asta ... ca sa fiu iar on-topic :rolleyes: pana-'oi invatza ce-i "iubirea" aia ...

Hipercoop , mi se pare interesant ca de cand esti in subordinea bengalezei Mihaelezei , dupa ce te-a cerut bengaleza la schimb cu el-diablero , nu prea mai esti beat turta cat e ziua de lunga . de fapt , mi-a spus mie bengaleza ca daca il dau pe HER AMI DEPUI TUJUR il face de se lasa de alcohohol pe veci .


10-02-2009 18:58:50
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

titmouse a scris:


niladam a scris:

Aaaa deci asa arata "iubirea" asta ! :rolleyes:  Ia' sa mai citesc 'io odata, ca tot 'voiam sa stiu cum arata :rolleyes: Da' de "iubire cu nabadai" am mai auzit 'io .. la stiri :D , da' "iubire" cu ... inertzie - asta-i chiar ceva nou. Uite-asa mai inavatz cate ceva ...:rolleyes:

Acest forum are 73691 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106303 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este browneyes.
In momentul acesta 2 utilizatori īnregistati si 8 invitati.

mihaela_f, niladam

Asta ... ca sa fiu iar on-topic :rolleyes: pana-'oi invatza ce-i "iubirea" aia ...

Hipercoop , mi se pare interesant ca de cand esti in subordinea bengalezei Mihaelezei , dupa ce te-a cerut bengaleza la schimb cu el-diablero ...
.




Hi Hi...Ia sa divagam o tząra! Titisor nu vrei sa facem iar si din nou schimb?! Ti_l dau pe Traven si mi_l dai pe Xtremu' :D :D ( pe Serif il imprumut Tashei, doar pentru o vreme ;) ) Apropo...unde_o fi MareleCap?! Doar n_o plecat in vacantza?!! :rolleyes:


10-02-2009 19:39:09
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510

titmouse a scris:


niladam a scris:

Aaaa deci asa arata "iubirea" asta ! :rolleyes:  Ia' sa mai citesc 'io odata, ca tot 'voiam sa stiu cum arata :rolleyes: Da' de "iubire cu nabadai" am mai auzit 'io .. la stiri :D , da' "iubire" cu ... inertzie - asta-i chiar ceva nou. Uite-asa mai inavatz cate ceva ...:rolleyes:

Acest forum are 73691 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106303 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este browneyes.
In momentul acesta 2 utilizatori īnregistati si 8 invitati.

mihaela_f, niladam

Asta ... ca sa fiu iar on-topic :rolleyes: pana-'oi invatza ce-i "iubirea" aia ...

Hipercoop , mi se pare interesant ca de cand esti in subordinea bengalezei Mihaelezei , dupa ce te-a cerut bengaleza la schimb cu el-diablero , nu prea mai esti beat turta cat e ziua de lunga . de fapt , mi-a spus mie bengaleza ca daca il dau pe HER AMI DEPUI TUJUR il face de se lasa de alcohohol pe veci .


Asa-i Mare Procuroare. Dar cine-i "HER AMI DEPUI TUJUR"-ul asta ? Tot 'frun bengalez... poate :rolleyes:
'Ia sa va arat 'io ceva on-topic si ... on-tematic :rolleyes:

Acest forum are 73691 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106303 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este browneyes.
In momentul acesta 1 utilizator īnregistat si 8 invitati.

niladam

P.S. Ce v-am spus 'io don'shoara bengaleza ... nu de mult : Orice comentariu se plateste :rolleyes:  "Ete acu' ... ne vazura totzi :( :D

Ultima modificare facuta de niladam (10-02-2009 19:56:58)


10-02-2009 19:55:54
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

mihaela_f a scris:


titmouse a scris:


niladam a scris:

Aaaa deci asa arata "iubirea" asta ! :rolleyes:  Ia' sa mai citesc 'io odata, ca tot 'voiam sa stiu cum arata :rolleyes: Da' de "iubire cu nabadai" am mai auzit 'io .. la stiri :D , da' "iubire" cu ... inertzie - asta-i chiar ceva nou. Uite-asa mai inavatz cate ceva ...:rolleyes:
Acest forum are 73691 utilizatori īnregistati, 1038 subiecte si 106303 mesaje.
Ultimul utilizator īnregistat este browneyes.
In momentul acesta 2 utilizatori īnregistati si 8 invitati.
mihaela_f, niladam
Asta ... ca sa fiu iar on-topic :rolleyes: pana-'oi invatza ce-i "iubirea" aia ...

Hipercoop , mi se pare interesant ca de cand esti in subordinea bengalezei Mihaelezei , dupa ce te-a cerut bengaleza la schimb cu el-diablero ...
.

Hi Hi...Ia sa divagam o tząra! Titisor nu vrei sa facem iar si din nou schimb?! Ti_l dau pe Traven si mi_l dai pe Xtremu' :D :D ( pe Serif il imprumut Tashei, doar pentru o vreme ;) ) Apropo...unde_o fi MareleCap?! Doar n_o plecat in vacantza?!! :rolleyes:

:D:D Io nu-s de dat, da (inca) mi-s de luat... eventual la shuturi :)
Acu' serios: in ultima vreme-s supus unor dure teste de rabdaroshenie :( de vorbesc singur mai ceva ca TV-ul. :D
D-aia cred ca-i vremea sa ma (auto)retrag pe-o linie moarta. :rolleyes:
Vorba lu' Zucchero: mai bine-o fi Senza una donna.... tra-lalalala :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (10-02-2009 20:39:50)


10-02-2009 20:20:09
   
mihaela_f
Femeie

Nou venit

Inregistat: 23-03-2008
Mesaje: 197

niladam a scris:


P.S. Ce v-am spus 'io don'shoara bengaleza ... nu de mult : Orice comentariu se plateste :rolleyes:  "Ete acu' ... ne vazura totzi :( :D


Sa va reamintesc cą...a fost(si este, TOTUSI :rolleyes: ) reciproc ;) ... Extremu' e martor :D ( si altii cativa) ...chiar a facut o gluma, la un moment dat.
  Tit, nu sti ce_ai ratat!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D


10-02-2009 20:35:35
   
Pagini: 1 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 33    
Mergeti la