Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Unde 2 nu ajung / Sibiu! Doamnelor, ce mai asteptati?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? andrei_manu
Cont Sters

Inregistat: 09-11-2009
Mesaje: 16
Acest anunt este pentru nebunii! Voi fi in Sibiu in acest weekend, 8,9,10 oct! Daca te intereseaza doua nopti de nebunii si orgasme multiple, astept sa-mi dai un semn! Andrei

04-10-2010 11:19:40
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Culmea relaxarii:
In biserica, toata lumea sa stea in genunchi, numai tu sa stai culcat...


09-10-2010 23:01:24
   
?? aXiaL
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2010
Mesaje: 194
Foarte colorat anunt!
   Cel ce a publicat nici nu a stat sa se gandeasca la covrigul sau marul dat de pomana, el s-a gandit la bomboana pe coliva. S-asa nu e obligatoriu mersul la biserica pentru vorbe de duh, mai practic se pune azimut pe izmene si galosi mirosind a naftalina, ca altfel invatatura crestina da mai bine....Ataturk.
   Sigur tipul e tanar si poate sta intins precum crucea Sf.Andrei. Ramane de vazut cine a inghit toata pasca, cine s-a dus la miruit fără credinta, sau sa cred ca invidia s-a tras de la stat in genunchi si vin de impartasanie otetit de meteahna bulgareasca "Sa moara capra vecinului!"
   Caprele sunt la promotie, sau se sacrifica dupa un ritual anume?!           Avem belete pentru spectatori plini de naduf, si facem reducere pentru pensionari!!!!


12-10-2010 23:07:54
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Invidia se trage de la stat pe ciuci  uitandu-se la lut cu ochii stinsi .
Mare pacat mare !


08-05-2011 10:15:07
   
?? BAIATDEBAIAT
Cont Sters

Inregistat: 05-04-2011
Mesaje: 19
Mesaj primit

De la:    GiuliaSarto     Blocati
Subiect:    Re: am acceptat cererea ta de prietenie     Reclamati
Mesaj:    este o forma de dominare care este concordata intre cele doua parti. sexul e ceva aparte.

> aaa pai e un preludiu ? fantezie erotica ?
>
> >
> > Stimabile, aceste jocuri se fac in mod regizat, dozat si calculat si mai ales cu multa discretie.
> >
> > > eu nu fac asa ceva . nu imi risc onoarea libertatea .. pt sex . doamne fereste .. imi dau seama ce ar insemna sa-ti aplic o palma
> > >
> > > >
> > > > Pai sunt persoane carora le place sa fie dominate, sclavie si batute. Mult succes in viitor.
> > > >
> > > > > sa te bat poi .. cum sa te bat ? eu vreau sa te alint .. doamne fereste de asa ceva ..
> > > > >
> > > > > >
> > > > > > Iar eu sunt sclava si ador sa fiu intinsa pe covor si jucata, calcata in picioare asa cum toamna se calca strugurii in teasc! Te tin curele sa aplici cuiva un astfelde tratament?
> > > > > >
> > > > > >
> > > > > > > nu am cunostinta despre asa ceva .. sunt un simplu tip .. stiu doar sa fac liniste
> > > > > > >
> > > > > > > >
> > > > > > > > Cu riscul ca te-as putea dezamagi, tin sa precizez ca sunt o adepta BDSM, adica sado maso. In relatia cu un barbat NU ma intereseaza sexul, ci ma intereseaza punerea in practica a acestor \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"fantezii\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" dintre care unele chiar dure!!! Tu esti atras de acestea? Eu caut un barbat dur si cu experienta in astfel de raporturi!
> > > > > > > >
> > > > > > > >
> > > > > > > >
> > > > > > > > > aiurea .. dacat sala pt mine .. dar nimik de performanta
> > > > > > > > > cam toti patroni cer sa ai masa .. densitate .. daca lucrezi intr-un club
> > > > > > > > > > ce sport faci actualmente?


08-05-2011 11:30:13
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Nu inteleg de ce unii nu citesc descrierile doamnelor, daca habar nu aveai de dominare era inutil sa-i mai scrii

02-10-2011 12:31:54
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
"Baiat de baiat" stii ce inseamna? Ca de fapt ai doi tati, amandoi pe invers.

02-10-2011 13:24:37
   
Pagini: 1    
Mergeti la