Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / relatie cu un barbat casatorit    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 3 4 5 6
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Ciudatule stai tu linistit..ca purcelushii nu mai sint...i-am mancat io! :D :D

04-08-2007 02:58:14
   
?? henriksen
Cont Sters

Inregistat: 02-02-2007
Mesaje: 102

ciudatul_srl a scris:

hihihihi apropos de topic .....beii noi barbatzii ce dracu cautam pe aici .....sau niscaiva dintre noi au avut "relatzii cu barbatzi casatoritzi " ? hihihihihi


Nu dar bag de seama ca unii ar cam vrea sa fie barbatzi casatoriti cu care sa se aiba relatii "intime" , "de lunga durata" si extrem de "discrete"...


04-08-2007 03:04:33
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
wooooooooow te insheli total ! tzeapa doamna .....nu erau trei ......erau 4 .....al patrulea era insa cel mai batran shi inca traieshte !.......nu de alta dar vad ca inca pot tasta ....hihihi !

04-08-2007 03:05:06
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
de ce uitati mereu cuvintele magice... "fara obligatii"!
intrebindu-l pe unul: totusi, ce doamne iarta-ma, intelegeti voi prin asta? mi-a raspuns.... : ce intelegi si tu!
de unde naiba stie el ce inteleg eu? :x :x (retorica intrebare, desigur)


04-08-2007 19:57:04
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
hai sa va redau un schimb de replici.... de pe un alt site.... cu specific matrimonial.
el: Mi-a placut profilul tau. Sunt un tip casatorit, discret si-mi caut
o amanta. Daca te intereseaza lasa-mi un mesaj.

ea:cam ce trebuie sa faca amanta... ta? Dar tu pentru ea?

el: si unul si altul trebuia sa faca astfel incat amandoi sa ne simtim bine.

ea: Mda, multumesc! Ma simt bine si acum!

el: spune-mi tu ce ai vrea.

ea: dragul meu, logica. imi spune asa. Orice amanta .. trebuie tinuta in puf.. altfel de ce te-ar alege pe  tine care nu esti niciodata linga ea cind are ea nevoie? Barbati pt placere sint peste tot.. si nu doar dintre cei insurati.  Ca sa vii la ea doar ca sa faci sex.. cind ai tu chef.. pentru asta  poti alege o prostituata... Amanta e mult mai mult decit niste picioare  desfacute cind vrea domnul ..

el: ok, ok, si care sunt pretentiile tale? eu ti-am spus ce vreau, spune-nmi si tu ce vrei


05-08-2007 15:13:36
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
acum.. continuati cum vreti voi discutia. Ea s-a oprit aici.... :D
no vale la pena!!!


05-08-2007 15:15:03
   
?? Sorela-e
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
si prostituata ,si amanta se vand!.....nicio varianta nu e pe placul inimii,sufletului....amandoi se pacalesc devenind sclavii placerilor carnale ...sufletul se usuca nehranindu-l cu pasiune ,cu dragoste ,iubire....punct!


fun-funny a scris:

acum.. continuati cum vreti voi discutia. Ea s-a oprit aici.... :D
no vale la pena!!!


05-08-2007 15:21:37
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
nu cred ca merita sa-si puna pe tapet pretentiile... cazul tipului e deja classificat....

05-08-2007 15:36:37
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080
Pai..eu zic ca domnul nu cauta o prostituata...ca aia costa...el vrea doar o femeie unde sa vina sa-si scuture p..alaria...si sa plece..."fara obligatii" si costuri...:D :D

05-08-2007 19:36:43
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488
Pai... din ce scrieti voi aici nu prea sesizez care ar fi diferenta dintre o amanta si o prostituata....eu stiu doar ca barbat ca ceea ce-ti ofera femeia o sa platesti intotdeauna.....fie cu bani ,fie cu cadouri,fie cu libertatea ta,fie cu favoruri....niciodata nu e gratis....iar daca vreun mascul feroce isi inchipuie  ca va gasi vreodata o amanta "nematerialista" sau o "relatie fara obligatii" inseamna ca sta prost cu "mobilierul in mansarda"....iar cand ai spus ca vrei amanta sa fii pregatit intotdeauna pentru ce-i mai rau pe lume....si nici atunci nu-i suficient....e doar parerea unuia care s-a ars rau de tot,nu mi-o luati in nume de rau!...

06-08-2007 03:50:24
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
esti primul barbat care se apropie de adevarul gindit.. dar nerostit de mine (cel putin de mine)....
parerea mea este ca si cei care folosesc expresia "fara obligatii".. STIU ca nu exista relatie fara obligatie. Dar suna mai frumos la urechea unei doamne sa-i spui ca vrei s-o calaresti din placere decit... s-o intrebi asta dupa o cina romantica ce te usureaza de citeva sute de lei noi :D


06-08-2007 23:41:38
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90
desi ai indreptate intr'o foarte mare masura sa stii ca se vede ca te'ai ars in domeniu asta...

egon a scris:

Pai... din ce scrieti voi aici nu prea sesizez care ar fi diferenta dintre o amanta si o prostituata....eu stiu doar ca barbat ca ceea ce-ti ofera femeia o sa platesti intotdeauna.....fie cu bani ,fie cu cadouri,fie cu libertatea ta,fie cu favoruri....niciodata nu e gratis....iar daca vreun mascul feroce isi inchipuie  ca va gasi vreodata o amanta "nematerialista" sau o "relatie fara obligatii" inseamna ca sta prost cu "mobilierul in mansarda"....iar cand ai spus ca vrei amanta sa fii pregatit intotdeauna pentru ce-i mai rau pe lume....si nici atunci nu-i suficient....e doar parerea unuia care s-a ars rau de tot,nu mi-o luati in nume de rau!...


07-08-2007 09:55:17
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90
cateva sute de lei noi? 100=1000000, tu ai spus cateva sute..sa luam 5 de exemplu....doamna/domnisoara nu te supara dar nu exista restaurant in romania la care sa cheltui o asemenea suma pe o cina 2 pers. ( in cazul in care nu iei o sticla de vin rosu sau alb din nu stiu ce toamna, in rest...am stat putin si pe afara dar rar depaseam 300 euro la cina), cel putin eu nu am fost la una din "crasmele" astea in care se cheltuie atat...ideea era ...sa nu exageram in asa hal doar de dragul discutiei

fun-funny a scris:

esti primul barbat care se apropie de adevarul gindit.. dar nerostit de mine (cel putin de mine)....
parerea mea este ca si cei care folosesc expresia "fara obligatii".. STIU ca nu exista relatie fara obligatie. Dar suna mai frumos la urechea unei doamne sa-i spui ca vrei s-o calaresti din placere decit... s-o intrebi asta dupa o cina romantica ce te usureaza de citeva sute de lei noi :D


07-08-2007 10:03:30
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
dragul meu, ai dreptate: tu nu cunosti!!! Nu ai idee ce inseamna o cina romantica!
ca fapt divers... primarul nostru videanu a platit in franta (???) o cina cu 8 000 euro. (opt mii)... pt el si familie.

SE POATE!!! 5 milioane se sparg in bucuresti doar ca sa INTRI intr-un club de fitze.

Lasa, unii nu vorbesc doar de dragul discutiei.. Altii isi dau cu parerea doar asa... :D :D


07-08-2007 11:03:54
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488

BluEyes a scris:

desi ai indreptate intr'o foarte mare masura sa stii ca se vede ca te'ai ars in domeniu asta...

Te cred si eu....cicatricile o sa se vada toata viata....asa patesti cand te indragostesti de amanta......sunt multumit totusi ca am ramas in viata si aproximativ intreg la cap.....=D


07-08-2007 13:16:16
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90
nu stiu de ce am senzatia ca sunt putin mai umblat ca tine ...prin locuri cu fitze si fara fitze...dar daca tu crezi tot ce spun aia la tv (am auzit si eu stirea)..e nasoala treaba...iar cu 5 mil in cluburi tot asa ca vezi pustii aia corditzi ca o dau in stouri in fatza camerei ca, cheltuie 200 euro intr'o noapte...se vede ca nu esti iesita in lume...o sticla de wiski e de la 2.5 mil pan la 12...ei daca tu bei 700 ml de wiski care e in jur de 3 mil..atunci imi cer scuze si iti dau dreptate ca tu cheltui 5 mil in club in 3 ore :))))))))))), asa ii place romanului sa fie..sarac dar si FUDUL. si...nu mai raspunde pe subiectu asta ca esti pe dinafara rau...care are 1000 de euro salariu e cel mai fericit om si da 5 mil in 3 ore:)))))))))..mdea...

fun-funny a scris:

dragul meu, ai dreptate: tu nu cunosti!!! Nu ai idee ce inseamna o cina romantica!
ca fapt divers... primarul nostru videanu a platit in franta (???) o cina cu 8 000 euro. (opt mii)... pt el si familie.

SE POATE!!! 5 milioane se sparg in bucuresti doar ca sa INTRI intr-un club de fitze.

Lasa, unii nu vorbesc doar de dragul discutiei.. Altii isi dau cu parerea doar asa... :D :D


Ultima modificare facuta de BluEyes (07-08-2007 22:44:06)


07-08-2007 22:04:26
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
copile, subiectul la care te referi tu.. poarte numele de "RELATIE CU UN BARBAT CASATORIT".... Si cu asta am spus totul!!

In rest.. nu era nevoie de un asemnea raspuns pentru a-mi confima parerea despre tine (dupa ce ai facut topicul cu violul.. nimic nu te mai spala) :D :D


07-08-2007 23:39:11
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90
cand am spus subiect m'am referit la suma de bani pt cina....o zi buna

fun-funny a scris:

copile, subiectul la care te referi tu.. poarte numele de "RELATIE CU UN BARBAT CASATORIT".... Si cu asta am spus totul!!

In rest.. nu era nevoie de un asemnea raspuns pentru a-mi confima parerea despre tine (dupa ce ai facut topicul cu violul.. nimic nu te mai spala) :D :D


08-08-2007 09:57:52
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90
inca ceva...nu urmaresc sa ma "spal " dupa topicul ala..nici sa ma fac placut..era o chestie de incitat la "vorbit discutii"...insa prea putini si'au dat seama..iar voi astia care turuitzi toata ziua pe forum santetzi atat de "avari" dupa iesit in evidentza prin raspunsuri...incat nu  atzi vazut ca era  o cacealma...da "n'are conteza"...ne mai auzim..

08-08-2007 10:03:26
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
ca sa vezi!

Ultima modificare facuta de fii-a-mea (09-08-2007 03:50:53)


09-08-2007 03:50:19
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
vax!

Ultima modificare facuta de fii-a-mea (09-08-2007 03:52:14)


09-08-2007 03:51:47
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
[URL=http://img58.imageshack.us/my.php?image=untitled10001zg9.jpg%5d%5bIMG%5dhttp://img58.imageshack.us/img58/7963/untitled10001zg9.th.jpg%5b/IMG%5d%5b/URL%5d

Ultima modificare facuta de fii-a-mea (09-08-2007 04:00:39)


09-08-2007 03:53:08
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihi, ia la mecla lu" asta !!!!!! hihihi e mai urat ca mine .......hihihihihi !

09-08-2007 04:06:30
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 05-05-2006
Mesaje: 957
habar nu am cine e blueeyes asta...dar e varza oricum! pt. cultura ta baietel umblat:pustii fitosi si numai ei pot cheltui lejer 1oo mil. intr-o seara si sa faca asta de doua trei ori pe sapt.!cum,de ce , de unde si pana unde...dar mai ales PE CE ! asta e o discutie pe care e periculos sa o dezvolt ...:D

09-08-2007 04:08:49
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihi ete al dracu ca le shtie ! urat, urat da-i merge hard-ul !...hihihihi !.....

09-08-2007 04:16:39
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90
gajiu uita'te putin la tine apoi baga'te la barfa cat despre a  cheltuitu   100 de mil intr'o seara de catre un pusti, pe langa faptul ca esti neingrijit (urat) ,esti si dus tare...hai sa nu mai vb de banii altora..ca oricum ce spui tu e de domeniu s.f.
auzi 100 mil intr'o seara :)))))))))))))), fac pe mine de ras...fa un experiment...si cheltuie intr'o sambata f multi bani in asta include plimbatu cu limuzina...2 gemene, etc...si daca tu cheltui mai mult de 1000 de euro ma sinucid. se vede ca toata viata atzi numarat numa hartii de 10 ooo, ca altfel nu'mi explic o asa gandire...iar cat despre faptul ca sant varza...mai bine varza si realist decat...ca tine si aerian..

fii-a-mea a scris:

habar nu am cine e blueeyes asta...dar e varza oricum! pt. cultura ta baietel umblat:pustii fitosi si numai ei pot cheltui lejer 1oo mil. intr-o seara si sa faca asta de doua trei ori pe sapt.!cum,de ce , de unde si pana unde...dar mai ales PE CE ! asta e o discutie pe care e periculos sa o dezvolt ...:D


09-08-2007 09:52:58
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
mare greseala sa raspunzi unui profil, unei poze.. sperind ca esti mai bun ca el... si uitind ca totul poate fi o farsa. Nu ai garantia ca vorbesti cu un pusti de 20 de ani al carui chip il vezi in poza, nu-i asa BluEyes?

Raspundeti ideilor si mai lasati impunsaturile doar de dragul de a iesi in evidenta care-i mai umblat, mai cult, mai sexos... mai plin de bani si de femei..

ps. Mai stiti ce tema are topicul? aveti ceva de completat / comentat?


09-08-2007 11:11:30
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
ei, sfinta funny, barbatii (casatoriti ori ba) sint barbati si pe un forum...si cu asta cred ca am zis tot... de inteles, nu mai stiu...

09-08-2007 12:48:13
   
?? crisstina_77
Cont Sters

Inregistat: 14-02-2007
Mesaje: 19
o pierdere de vreme atata timp cat se bazeaza pe sentimente in primul rand  si nu pe niste interese fie ele ascunse sau nu.

09-08-2007 13:51:27
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihi bah tu eshti chiar tembel shi sarac rau ....100 mil  este in jur de 3000 euro ......bahhhhhhhhhhhhh eshti fraieric rau ....normal ca in carciumile tale shi cu tzoampele tale de cartier nu potzi cheltui atat .........shtiii cat costa caviarul shi o sticla de shampanie de la mama lor ?....hihihi nu ai cum sa shtii ca asha ceva nu se serveshte in bodegile pe unde umblii tu !......hihihihi saracanule ! ....cand o sa ai 5000 euro vino ca te invatz eu sa-i cheltui intr-o seara ! ......hihihihi !....dar te sinucizi dupa aceea !....ai curaj ?

BluEyes a scris:

gajiu uita'te putin la tine apoi baga'te la barfa cat despre a  cheltuitu   100 de mil intr'o seara de catre un pusti, pe langa faptul ca esti neingrijit (urat) ,esti si dus tare...hai sa nu mai vb de banii altora..ca oricum ce spui tu e de domeniu s.f.
auzi 100 mil intr'o seara :)))))))))))))), fac pe mine de ras...fa un experiment...si cheltuie intr'o sambata f multi bani in asta include plimbatu cu limuzina...2 gemene, etc...si daca tu cheltui mai mult de 1000 de euro ma sinucid. se vede ca toata viata atzi numarat numa hartii de 10 ooo, ca altfel nu'mi explic o asa gandire...iar cat despre faptul ca sant varza...mai bine varza si realist decat...ca tine si aerian..

fii-a-mea a scris:

habar nu am cine e blueeyes asta...dar e varza oricum! pt. cultura ta baietel umblat:pustii fitosi si numai ei pot cheltui lejer 1oo mil. intr-o seara si sa faca asta de doua trei ori pe sapt.!cum,de ce , de unde si pana unde...dar mai ales PE CE ! asta e o discutie pe care e periculos sa o dezvolt ...:D


09-08-2007 14:09:23
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
are dreptate ala urat  rau dar are dreptate !....eshti varza ....shi n-ai nici carne !......hihihihihi !

09-08-2007 14:11:07
   
?? BluEyes
Cont Sters

Inregistat: 11-07-2007
Mesaje: 90
stai tu linistiti ca'i vad mai des ca tine...ideea de baza era ca asa'i romanu, e sarac si fudul , avetzi dacii din '80 si mancatzi caviar..intereseaza'te pe net ca este un studiu legat de om si bani..si acolo ai sa vezi care dintre categoriile de oameni (saraci, bogatzi) are tendintza de a spune ca, cheltuie mai mult...si o sa gasesti raspunsu la toate intrebarile...in fine..cedez eu primul si admint ca intr'o seara la club se poate cheltui nu 3000 ci 5000 euro :)))..de asta o sa fitzi toata viata saraci...pt ca numa la sume exorbitante va sta mintea...o zi buna

ciudatul_srl a scris:

hihihi bah tu eshti chiar tembel shi sarac rau ....100 mil  este in jur de 3000 euro ......bahhhhhhhhhhhhh eshti fraieric rau ....normal ca in carciumile tale shi cu tzoampele tale de cartier nu potzi cheltui atat .........shtiii cat costa caviarul shi o sticla de shampanie de la mama lor ?....hihihi nu ai cum sa shtii ca asha ceva nu se serveshte in bodegile pe unde umblii tu !......hihihihi saracanule ! ....cand o sa ai 5000 euro vino ca te invatz eu sa-i cheltui intr-o seara ! ......hihihihi !....dar te sinucizi dupa aceea !....ai curaj ?

BluEyes a scris:

gajiu uita'te putin la tine apoi baga'te la barfa cat despre a  cheltuitu   100 de mil intr'o seara de catre un pusti, pe langa faptul ca esti neingrijit (urat) ,esti si dus tare...hai sa nu mai vb de banii altora..ca oricum ce spui tu e de domeniu s.f.
auzi 100 mil intr'o seara :)))))))))))))), fac pe mine de ras...fa un experiment...si cheltuie intr'o sambata f multi bani in asta include plimbatu cu limuzina...2 gemene, etc...si daca tu cheltui mai mult de 1000 de euro ma sinucid. se vede ca toata viata atzi numarat numa hartii de 10 ooo, ca altfel nu'mi explic o asa gandire...iar cat despre faptul ca sant varza...mai bine varza si realist decat...ca tine si aerian..

fii-a-mea a scris:

habar nu am cine e blueeyes asta...dar e varza oricum! pt. cultura ta baietel umblat:pustii fitosi si numai ei pot cheltui lejer 1oo mil. intr-o seara si sa faca asta de doua trei ori pe sapt.!cum,de ce , de unde si pana unde...dar mai ales PE CE ! asta e o discutie pe care e periculos sa o dezvolt ...:D


10-08-2007 09:54:09
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
daca tot ati cazut de acord ca un pusti teribil poate cheltui mii de euro intr-o noapte.. sa ne intoarcem la ale noastre.
la cina romantica de doar citeva sute de RON... (blueeyes a spus 500... dar citeva poate insemna si 300 :D).. pe care un barbat insurat.. ii poate cheltui intr-o seara cu o femeie ...pentru a-i deveni amanta.

Spuneam mai sus.. ca doritorii de "relatii fara obligatii"... nu iau in calcul.. sumele - pina la urma, imense - ce trebuie cheltuite cu o amanta.

Ultima modificare facuta de fun-funny (10-08-2007 11:15:10)


10-08-2007 11:14:23
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
acum, revenind la topic.. sint amante si amante. In general o asemenea relatie (ca oricare alta).. tine de educatie si situatie financiara.
badea gheorghe si lelitza maria se vor multumi cu poalele ridicate pina la briu.. in porumb... cu un sex rapid.., lipsit de pasiune... si fara obligatii :D


de partea cealalta, acum citiva ani.. la clubul Antlantic.. devenit ulterior Opera (in piata palatului regal..) isi serba ziua o fetiscana.. de vreo 20 de ani. Prietenul ei (amantul), un arab.. ii facea cadou in acea noapte cu mare tam tam.. un jeep. I-a pus frumos pe masa o pereche de chei cu fundita rosie... si a invitat-o afara sa-si caute cadoul. Nu mai stiu evolutia relatiei..... si habar n-am daca era pe numele ei sau era un cadou "ce obliga" fata la fidelitate.. macar :D


10-08-2007 11:22:46
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
GRESHHHHHHHHHHHIT ! BARBATZI NU PUNETZI BOTUL !.....tandemul amanta + menajera este mai ieftin ca o nevasta ....punetzi mana pe creion , calaculatzi shi o sa vedetzi ca am dreptate !
fun-funny a scris:

daca tot ati cazut de acord ca un pusti teribil poate cheltui mii de euro intr-o noapte.. sa ne intoarcem la ale noastre.
la cina romantica de doar citeva sute de RON... (blueeyes a spus 500... dar citeva poate insemna si 300 :D).. pe care un barbat insurat.. ii poate cheltui intr-o seara cu o femeie ...pentru a-i deveni amanta.

Spuneam mai sus.. ca doritorii de "relatii fara obligatii"... nu iau in calcul.. sumele - pina la urma, imense - ce trebuie cheltuite cu o amanta.


10-08-2007 13:15:56
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
hihihihi eshti varza rau !hihihi pa !
BluEyes a scris:

stai tu linistiti ca'i vad mai des ca tine...ideea de baza era ca asa'i romanu, e sarac si fudul , avetzi dacii din '80 si mancatzi caviar..intereseaza'te pe net ca este un studiu legat de om si bani..si acolo ai sa vezi care dintre categoriile de oameni (saraci, bogatzi) are tendintza de a spune ca, cheltuie mai mult...si o sa gasesti raspunsu la toate intrebarile...in fine..cedez eu primul si admint ca intr'o seara la club se poate cheltui nu 3000 ci 5000 euro :)))..de asta o sa fitzi toata viata saraci...pt ca numa la sume exorbitante va sta mintea...o zi buna

ciudatul_srl a scris:

hihihi bah tu eshti chiar tembel shi sarac rau ....100 mil  este in jur de 3000 euro ......bahhhhhhhhhhhhh eshti fraieric rau ....normal ca in carciumile tale shi cu tzoampele tale de cartier nu potzi cheltui atat .........shtiii cat costa caviarul shi o sticla de shampanie de la mama lor ?....hihihi nu ai cum sa shtii ca asha ceva nu se serveshte in bodegile pe unde umblii tu !......hihihihi saracanule ! ....cand o sa ai 5000 euro vino ca te invatz eu sa-i cheltui intr-o seara ! ......hihihihi !....dar te sinucizi dupa aceea !....ai curaj ?

BluEyes a scris:

gajiu uita'te putin la tine apoi baga'te la barfa cat despre a  cheltuitu   100 de mil intr'o seara de catre un pusti, pe langa faptul ca esti neingrijit (urat) ,esti si dus tare...hai sa nu mai vb de banii altora..ca oricum ce spui tu e de domeniu s.f.
auzi 100 mil intr'o seara :)))))))))))))), fac pe mine de ras...fa un experiment...si cheltuie intr'o sambata f multi bani in asta include plimbatu cu limuzina...2 gemene, etc...si daca tu cheltui mai mult de 1000 de euro ma sinucid. se vede ca toata viata atzi numarat numa hartii de 10 ooo, ca altfel nu'mi explic o asa gandire...iar cat despre faptul ca sant varza...mai bine varza si realist decat...ca tine si aerian..


10-08-2007 15:19:35
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132

ciudatul_srl a scris:

GRESHHHHHHHHHHHIT ! BARBATZI NU PUNETZI BOTUL !.....tandemul amanta + menajera este mai ieftin ca o nevasta ....punetzi mana pe creion , calaculatzi shi o sa vedetzi ca am dreptate !
fun-funny a scris:

daca tot ati cazut de acord ca un pusti teribil poate cheltui mii de euro intr-o noapte.. sa ne intoarcem la ale noastre.
la cina romantica de doar citeva sute de RON... (blueeyes a spus 500... dar citeva poate insemna si 300 :D).. pe care un barbat insurat.. ii poate cheltui intr-o seara cu o femeie ...pentru a-i deveni amanta.

Spuneam mai sus.. ca doritorii de "relatii fara obligatii"... nu iau in calcul.. sumele - pina la urma, imense - ce trebuie cheltuite cu o amanta.



daca nu ai mai uita sa inchei postarile cu "parerea mea".... poate le-as citi mai cu atentie.
Si mai lasa patima...ca nu impresioneaza.. dimpotriva.
gresit o fi.. dar nu-i greseala mea.


10-08-2007 15:29:40
   
?? unikaa
Cont Sters

Inregistat: 27-05-2005
Mesaje: 1080

egon a scris:

Pai... din ce scrieti voi aici nu prea sesizez care ar fi diferenta dintre o amanta si o prostituata....eu stiu doar ca barbat ca ceea ce-ti ofera femeia o sa platesti intotdeauna.....fie cu bani ,fie cu cadouri,fie cu libertatea ta,fie cu favoruri....niciodata nu e gratis....iar daca vreun mascul feroce isi inchipuie  ca va gasi vreodata o amanta "nematerialista" sau o "relatie fara obligatii" inseamna ca sta prost cu "mobilierul in mansarda"....iar cand ai spus ca vrei amanta sa fii pregatit intotdeauna pentru ce-i mai rau pe lume....si nici atunci nu-i suficient....e doar parerea unuia care s-a ars rau de tot,nu mi-o luati in nume de rau!...


Singura diferentza ar fi doar una...o prostituata e a ta doar pentru o ora,doua..dupa care vine altul....amanta insa trebuie sa dea dovada si de fidelitate,ca doar de asta "investesti" in ea...tragic-comic e doar faptul ca se mint frumos si unii si altii....amanta isi v-a cauta cu sigurantza si un altul care sa "umple" timpul cat e singura,si nu v-a fi numai a lui...asa cum si barbatul casatorit nu este doar al ei!


11-08-2007 20:12:36
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
.......brabatzi repet ....'nu punetzi botul'  cu amanta +menajera ieshi mult mai ieftin decat cu nevasta ....in plus va menajatzi shi nervii ! .......ce-i moderatorule ????????????? ai ceva impotriva ???? hihihihi ofticoaso !

11-08-2007 20:22:37
   
selena2708
Femeie

Nou venit

Inregistat: 09-02-2006
Mesaje: 1
Relatia cu un barbat casatorit nu duce la ceva bun.Aduce numai lacrimi, deziluzii, minciuna ................

16-08-2007 18:18:59
   
?? denismihai
Cont Sters

Inregistat: 09-08-2007
Mesaje: 19

selena2708 a scris:

Relatia cu un barbat casatorit nu duce la ceva bun.Aduce numai lacrimi, deziluzii, minciuna ................

dar cu unu divortat ti-ar placea?


16-08-2007 18:37:27
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

selena2708 a scris:

Relatia cu un barbat casatorit nu duce la ceva bun.Aduce numai lacrimi, deziluzii, minciuna ................

In unele cazuri da. In altele cazuri, asa spune si barbatul;)


16-08-2007 20:50:55
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
bah unde ai disparut ca mi-au sarit aia in cap ...shi nu le fac fatza de unul singur !....hihihihi ia ma rog treci shi da-mi o mana de ajutor ....baga o geana la "relatzia cu un barbat casatorit " shi citeshte ce debiteaza primatele !!!!!!
san_quentin30 a scris:


selena2708 a scris:

Relatia cu un barbat casatorit nu duce la ceva bun.Aduce numai lacrimi, deziluzii, minciuna ................

In unele cazuri da. In altele cazuri, asa spune si barbatul;)


16-08-2007 21:18:45
   
?? ciudatul_srl
Cont Sters

Inregistat: 01-03-2007
Mesaje: 1165
cand tzi-am spus ca-s senil nu mai crezut !!! hihihi am greshit ....baga geana la aia cu importantza sexului in cuplu !
ciudatul_srl a scris:

bah unde ai disparut ca mi-au sarit aia in cap ...shi nu le fac fatza de unul singur !....hihihihi ia ma rog treci shi da-mi o mana de ajutor ....baga o geana la "relatzia cu un barbat casatorit " shi citeshte ce debiteaza primatele !!!!!!
san_quentin30 a scris:


selena2708 a scris:

Relatia cu un barbat casatorit nu duce la ceva bun.Aduce numai lacrimi, deziluzii, minciuna ................

In unele cazuri da. In altele cazuri, asa spune si barbatul;)


16-08-2007 21:21:40
   
?? san_quentin30
Cont Sters

Inregistat: 21-07-2007
Mesaje: 450

ciudatul_srl a scris:

bah unde ai disparut ca mi-au sarit aia in cap ...shi nu le fac fatza de unul singur !....hihihihi ia ma rog treci shi da-mi o mana de ajutor ....baga o geana la "relatzia cu un barbat casatorit " shi citeshte ce debiteaza primatele !!!!!!
san_quentin30 a scris:


selena2708 a scris:

Relatia cu un barbat casatorit nu duce la ceva bun.Aduce numai lacrimi, deziluzii, minciuna ................

In unele cazuri da. In altele cazuri, asa spune si barbatul;)

:))) primatele" :)))))))))))))))
Daca stiu sa caute purici prin blana partenerului, cumpar si io una, numa sa n-o vinzi prea scump ca mi-s baiat sarman, de la tzara :))

Ultima modificare facuta de san_quentin30 (16-08-2007 22:46:43)


16-08-2007 22:46:31
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140

unikaa a scris:


egon a scris:

Pai... din ce scrieti voi aici nu prea sesizez care ar fi diferenta dintre o amanta si o prostituata....eu stiu doar ca barbat ca ceea ce-ti ofera femeia o sa platesti intotdeauna.....fie cu bani ,fie cu cadouri,fie cu libertatea ta,fie cu favoruri....niciodata nu e gratis....iar daca vreun mascul feroce isi inchipuie  ca va gasi vreodata o amanta "nematerialista" sau o "relatie fara obligatii" inseamna ca sta prost cu "mobilierul in mansarda"....iar cand ai spus ca vrei amanta sa fii pregatit intotdeauna pentru ce-i mai rau pe lume....si nici atunci nu-i suficient....e doar parerea unuia care s-a ars rau de tot,nu mi-o luati in nume de rau!...


Singura diferentza ar fi doar una...o prostituata e a ta doar pentru o ora,doua..dupa care vine altul....amanta insa trebuie sa dea dovada si de fidelitate,ca doar de asta "investesti" in ea...tragic-comic e doar faptul ca se mint frumos si unii si altii....amanta isi v-a cauta cu sigurantza si un altul care sa "umple" timpul cat e singura,si nu v-a fi numai a lui...asa cum si barbatul casatorit nu este doar al ei!

Stii tu ce stii!!! ;)


21-08-2007 19:03:45
   
?? egon
Cont Sters

Inregistat: 06-06-2006
Mesaje: 488

selena2708 a scris:

Relatia cu un barbat casatorit nu duce la ceva bun.Aduce numai lacrimi, deziluzii, minciuna ................

Sunt de acord cu tine....cu un singur amendament insa.....numai soarta hotareste care dintre cele doua parti se alege cu lacrimi,deziluzii,minciuni.....sansele sunt perfect egale!=D


22-08-2007 03:45:48
   
fun-funny
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-12-2006
Mesaje: 5132
aduc si eu un amendament...
cind spui DA unei asemenea relatii.... ai macar o vaga idee in ce te bagi... :). Iti "asumi" si lacrimile, si minciunile... si asteptarea.. inclusiv.... sfirsitul :D

Ultima modificare facuta de fun-funny (22-08-2007 03:56:48)


22-08-2007 03:55:35
   
Pagini: 1 ... 3 4 5 6    
Mergeti la