Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Vreau sa-mi fac noi prieteni !    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055

Cristi28Dj a scris:

Am ramas surprins de ce scriu unii dintre voi dar au perfecta dreptate !
In plus ,azi este foarte greu sa-ti faci prieteni ,pana nu treci de proba de foc,sau cel putin pana nu intelegi ce scriu ei.
Cum sa abordez acest subiect ?
Nu mai vreau sa-mi fac prieteni ,ci doar critici care sa imi arate ca de fapt prieteniile nu se fac pe forum,cel putin cele reale si de durata.
Fiecare sut in "dos" este si pentru mine un pas inainte ,dar daca sunt sutat prea des pe urma devine dificil statul pe scaun ,iar din picioare se tasteaza mai greu. Totusi incerc sa va scriu si in continuare si nu ma supar pentru mesajele voastre ,ba dimpotriva am ce invata !


Ma gandeam ca din paruielile si croseele pe care le-ai primit pe forum de-a lungul timpului ai priceput cate ceva, dar...
Uite cum sta treaba: de la o varsta incolo (sau de la o suma de bani incolo) e tot mai greu sa-ti faci prieteni. Combinand asta cu rigiditatea crescanda a fiecaruia dintre noi, ramai (raman) la stadiul de cunostinte, iar prietenii tai sunt tot aia vechi, putini dar buni. N-are nicio legatura cu forumul, cu noi ca niste canibali ce suntem, sau cu tine - geniu neinteles. E ceva uman si natural.


17-08-2006 13:30:28
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
poate ca in anumitata masura un/o prieten/a este cel/cea care incalca cel mai putin armistitiul social pe care il are cu tine ( si tu cu el)

17-08-2006 22:37:07
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Nu cunosc notiunea de armistitiu social decat la PSD in preajma alegerilor. Iar eu ma regasesc in politica de dreapta...

18-08-2006 20:01:01
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Ce sa va mai scriu sa-mi scrieti ?
...spuneti voi daca viata asta e dreapta ?
Unii au prea mult si...altii deloc !...persoanele de fata se exclud ,asta ca sa nu se inteleaga gresit .
Am multe sa va spun ,dar cum voi nu vreti sa-mi scrieti ,raman cu secretele mele stocate in cap si incerc sa inteleg de ce oare nu prezint un real interes pentru prietenii(viitori)pe care o sa-i am.V-ati dus la mare , la munte ,in excursii ,v-ati distrat ,iar eu am muncit in vacanta de mi-au sarit capacele si acum cand voi veniti relaxati dupa ATATA DISTRACTIE ,eu sunt deja trotilat de munca si va invidiez ca nu am putut si eu sa ma distrez ca voi.
Daca v-am captat atentia inseamna ca sunt bun , daca nu... ma duc sa mai repet .La ora asta ma gandeam cum e sa fii pe Coasta de Azur ,lungit pe un hamac cu un coctail cu umbreluta in mana si cu doua tipe blonde langa tine!... nasoala viata asta daca ajungi doar sa visezi la asa ceva ! Unii dintre voi sunt plictisiti de lux care a devenit o monotonie pentru ei ,iar pentru mine ... gest a dream`s.


27-08-2006 01:17:07
   
?? Puff Daddy
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2006
Mesaje: 20
C'est la vie, toujours parsive !

27-08-2006 03:29:52
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002

sjf a scris:

Nu cunosc notiunea de armistitiu social decat la PSD in preajma alegerilor. Iar eu ma regasesc in politica de dreapta...


;)

bun si asa mai sjf-ule,.. :)
avantajul alora apolitici care este ?


27-08-2006 22:14:09
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Trebuie sa si-l caute ori sa-l fabrice. Cum iti asterni, asa dormi ...

28-08-2006 12:36:55
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
stiu destule persoane a coror succes in viata si in afaceri s-a datorat faptului ca au intrat in politica la momentul oportun....
insa cunosc si cazuri in care politica i-a ridicat, politica i-a trintit. Mai rau este ca dupe ce au dormit in puf, greu se mai obisnuiesc sa doarma pe cearceaf de nylon chinezesc..


28-08-2006 16:49:13
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

da_si_nu a scris:

stiu destule persoane a coror succes in viata si in afaceri s-a datorat faptului ca au intrat in politica la momentul oportun....
insa cunosc si cazuri in care politica i-a ridicat, politica i-a trintit. Mai rau este ca dupe ce au dormit in puf, greu se mai obisnuiesc sa doarma pe cearceaf de nylon chinezesc..


he,he...e un apropo la sefele de la ARIS? alea "tavalite" politic si de Tariceanu si de Boc.. tocmai ca se cam obisnuisera cu cearceafurile de la investitorii chinezi... de la asta li s-a tras...


28-08-2006 17:36:48
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
:) cum le cam ghicesti tu pe toate....
referirea mea mult mai generala a gasit si un caz particular...
bine marcat sandie..


28-08-2006 20:32:33
   
?? Puff Daddy
Cont Sters

Inregistat: 17-08-2006
Mesaje: 20

sjf a scris:

Trebuie sa si-l caute ori sa-l fabrice. Cum iti asterni, asa dormi ...


Mai corect e asa : "Uneori mai dormi si cum iti astermi"! ;)


30-08-2006 00:39:43
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
uneori iti asterni..ca sa aiba unde dormi si altcineva...

30-08-2006 15:50:45
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055
Sa: uneori mai si dormi, deci ai grija cum iti asterni!

31-08-2006 13:44:16
   
?? sjf
Cont Sters

Inregistat: 20-11-2005
Mesaje: 1055

Puff Daddy a scris:


sjf a scris:

Trebuie sa si-l caute ori sa-l fabrice. Cum iti asterni, asa dormi ...


Mai corect e asa : "Uneori mai dormi si cum iti astermi"! ;)


Atunci cand nu mai e nimeni prin preajma sa iti faca patul? (inca sunt sub imperiul topicurilor de dragoste) :D


31-08-2006 13:45:15
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
yep...
poti sa iti asterni bine, dar sa suferi de insomnie...


31-08-2006 14:15:17
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

sjf a scris:


Puff Daddy a scris:


sjf a scris:

Trebuie sa si-l caute ori sa-l fabrice. Cum iti asterni, asa dormi ...


Mai corect e asa : "Uneori mai dormi si cum iti astermi"! ;)


Atunci cand nu mai e nimeni prin preajma sa iti faca patul? (inca sunt sub imperiul topicurilor de dragoste) :D


niste cercetatori (probabil americani, ca aia au bani si timp pt prostii) au spus ca e bine pentru managementul stressului sa nu-ti faci patul dimineata
asadar, poti dormi fara sa-ti asterni


05-09-2006 21:36:36
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
se pare ca totusi cea mai profitabila afacere pe termen mediu..este politica...( oare cel mai bun politician este ala minte cu argumente  sau cel care minte mai frumos ?
are cineva de aici prieteni politicieni ?


06-09-2006 04:21:34
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 13-06-2005
Mesaje: 505

Cristi28Dj a scris:

"bai cristinel" poti ma sa-ti schimbi stilul de abordare si pe urma sa-ti gasesti prieteni si printre gandacii din bucatarie ?...sau printre printese simandicoase ?...sau !

-Yap ?..sa vedem sau cel putin sa incerc ,la sfatul unui cititor de pe aici care crede ca de fapt problema sunt eu .
Ok ,problemele cer intotdeauna un mod de rezolvare si sa spunem ca sunt o ecuatie cu trei necunoscute ;cum as putea sa ma rezolv ?...singur sau cu ajutorul vostru ?
Pana ma mai gandesc eu la treaba asta va las pe voi sa-mi spuneti cum este sa fii o problema care nu pricepe treaba ,nici daca i se deseneaza !... de obicei problemele asteapta rezolvari din partea altora ,dar eu fiind o problema care da dureri de cap unora dintre cititori cred ca este mai bine sa-i las pe ei sa-mi spuna care este rezolvarea ,indiferent daca rezultatul este sau nu corect .
Data viitoare voi aborda un stil mai cool !

maaammmaaaaaaa...! daca ai vrut sa ma ametesti na, ca ai reusit,tampule!


07-09-2006 17:14:19
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 13-06-2005
Mesaje: 505

SandieShaw a scris:


da_si_nu a scris:

stiu destule persoane a coror succes in viata si in afaceri s-a datorat faptului ca au intrat in politica la momentul oportun....
insa cunosc si cazuri in care politica i-a ridicat, politica i-a trintit. Mai rau este ca dupe ce au dormit in puf, greu se mai obisnuiesc sa doarma pe cearceaf de nylon chinezesc..


he,he...e un apropo la sefele de la ARIS? alea "tavalite" politic si de Tariceanu si de Boc.. tocmai ca se cam obisnuisera cu cearceafurile de la investitorii chinezi... de la asta li s-a tras...

sadiiee dear ! intepatoare ca o albinuta ...sau viespe de-a binelea (help ca nu stiu daca am scris corect )


07-09-2006 17:16:53
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

fii-a-mea a scris:


SandieShaw a scris:


da_si_nu a scris:

stiu destule persoane a coror succes in viata si in afaceri s-a datorat faptului ca au intrat in politica la momentul oportun....
insa cunosc si cazuri in care politica i-a ridicat, politica i-a trintit. Mai rau este ca dupe ce au dormit in puf, greu se mai obisnuiesc sa doarma pe cearceaf de nylon chinezesc..


he,he...e un apropo la sefele de la ARIS? alea "tavalite" politic si de Tariceanu si de Boc.. tocmai ca se cam obisnuisera cu cearceafurile de la investitorii chinezi... de la asta li s-a tras...

sadiiee dear ! intepatoare ca o albinuta ...sau viespe de-a binelea (help ca nu stiu daca am scris corect )


fiiamea, chiar ca de mult nu mai corectasemn lucrari de control pe forum... mi-ai lipsit...;)


12-09-2006 03:53:07
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
De la mine pentru tineeeeeeeee... e cool ca nu suntem la fel ;altfel ne-am plictisi repede unii de altii .

Cand nu ai timp de facut prietenii pe net ,mai bine citesti o carte ,faci un rebus sau tratezi (te) daca e cazul . Mie mi-a recomandat doctoru` sa-mi fac prieteni ,sa am cu cine discuta ,sa nu ma plictisesc facand altceva ce nu este important .
M-am gandit sa mai trec pe la net ,ca nu am mai editat c-am demultisor si nu prea ma mai critica nimeni din vechiul staff de p`aci si acum au din nou ocazia sa inceapa .Intre  timp mi-am mai facut ceva prieteni si ma gandeam cum sa fac sa am si mai multi ; chestia nasoala e ca nu am net acasa si vin mereu la sala cand mai am timp si de aceea nu pot sa va scriu mai des .
Asa ca ma multumesc ca pot sa va scriu si o data pe saptamana .
Am facut destule lucruri in vacanta si am reusit sa inteleg cum este cu prietenia asta pe net ; cand o oferi neconditionat nu te baga nimeni in seama ,e ca si cum joci fotbal si nu tii scorul, asa ca nimeni nu este interesat.
Conditia mea este sa nu-mi scrie fetele ca nu stiu ce sa le raspund . Deci baietzii sunt liberi sa scrie ce doresc ei ,si daca vor un prieten adevarat adica de incredere sa nu ezite sa scrie !

Ultima modificare facuta de Cristi28Dj (18-09-2006 19:17:21)


18-09-2006 18:57:26
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Daca as avea o vila cu trei etaje, mansarda ,bar-terasa ,o curte imensa cu gazon si pomi exotici ,un mini teatru de vara ,piscina in spatele curti ,un Bmw Shark pentru oras ,un Jeep Hummer pentru plimbarile prin tara si un cont in banca elvetiana cu noua zerouri in euro si un hotel de trei stele prin centrul capitalei ,atunci as fi sufocat de numarul enorm de mesaje primite de la voi.

Dar cum nimic nu este imposibil vreau sa fiu naiv sa cred ca peste cativa ani o sa am si eu o parte din aceste lucruri .
Sa vedeti atunci bataie pentru a obtine prietenia acestui om care are influenta si puterea pentru a-si permite aceste bunuri .Femeile frumoase si-ar scoate arsenalul de tactici si lupta pentru a pune mana pe un asemenea barbat mai ales daca are si frumusetea lui Caesar ,gandirea lui Herodot si fizicul asemanator lui Hercule .Atunci in mod sigur ar apela la arma lor mortala de a cuceri un asemenea barbat si anume ,frumusetea. Cine nu si-ar dori un asemenea barbat ?... cred ca si eu daca as fi femeie ,dar cum nu sunt chiar mi-ar  pare rau daca ar exista un asemenea barbat.Cati prieteni ar avea un asemenea om mai ales pentru bani si poate mai putin pentru ceea ce este ca persoana .
Eu ma limitez la un lucru simplu ;la prietenia voastra cei care o sa-mi scrieti si daca prin absurd as fi barbatul de mai sus mi-as pune intrebarea:
Cati dintre voi imi ve-ti scrie  ?

Ultima modificare facuta de Cristi28Dj (24-09-2006 03:08:47)


24-09-2006 02:21:35
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
Cristi, dear, mai trage o data aer in piept si posteaza... nu ne produce salivatie ;);)

24-09-2006 02:24:06
   
?? scaurus
Cont Sters

Inregistat: 13-05-2005
Mesaje: 84

Cristi28Dj a scris:

Daca as avea o vila cu trei etaje, mansarda ,...

abia atunci ai aprecia anonimatul si             sinceritatea,
vrei schimbare-n viata ta ?
schimba-te pe tine
si ea va venii

ati dorii lucruri ce nu ti le poti permite e la fel cu ati dorii 100 de copii dar pe care nu poti sa-i cresti doreste-ti mai bine sa poti creste acei 100 de copii


24-09-2006 07:07:33
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Dupa ce am citit mesajele pe care le trimiteti ,mi-am dat seama ca Folosesc momeala pentru balene iar drept urmare o sa schimb modul de exprimare sa nu mai pescuiesc pesti asa de mari.

Pe unde umblati frate de nu mai po`a sa dea omu de voi ; aveti treburi importante si eu va retin ,nu ? ...pana va hotarati voi sa-mi scrieti ma duc pe altesite-uri unde prieteniile se fac mult mai usor !decat aici .


26-09-2006 20:20:45
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
aha..ne uitam la meciul cu steaua.... ;)

27-09-2006 04:24:47
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 13-06-2005
Mesaje: 505

da_si_nu a scris:

aha..ne uitam la meciul cu steaua.... ;)

raaau ai facut...si nu te-ai imbatat dupa?


27-09-2006 13:33:49
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
dar cine intelege ce se intimpla acolo.....!!!
doar nu era sa piarda francezii in zilele francofoniei....

nu m-am imbatat, am baut cola.


28-09-2006 03:54:38
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 13-06-2005
Mesaje: 505

da_si_nu a scris:

dar cine intelege ce se intimpla acolo.....!!!
doar nu era sa piarda francezii in zilele francofoniei....

nu m-am imbatat, am baut cola.

daca era dupa mine le dadeam cu francofonia in cap:la fotbal,sa fiu bine inteles!


29-09-2006 13:42:31
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Daaaaaaaaa..... super cooooooool  !!!
Am acum atat de multi prieteni ca nu stiu cum sa mai scap de ei !!!
Fetelor !!!!!...ajutati-ma sa scap de ei ! Trimiteti-mi mesaje ca sa va cuplez ,ca nu-i mai suport ; unii din ei sunt super cool ,si ma gandeam ca daca as fi fost femeie .... dar cum nu sunt ,ma oftic ca nu pot sa ma cuplez cu ei . Am unul care sincer sa fiu ,din lipsa brichetelor isi aprinde tigarile cu bancnote de 50 de lei Ron ! Partea nasoala e ca nu prea apuc sa le sting dupa ce ard la capete si ma doare inima cand vad cate bancnote se fac scrum cand puteam eu sa-i am .Poate reusiti voi sa -l ajutati pe tipu asta ca e risipitor rau cu banii pe care ii are si e pacat sa iasa din circulatie asemenea bancnote .Eu cred ca are ceva la bila ,ca asa ceva numaiprin filme am vazut ,sa-ti aprinzi tabacu` cu bancnota ; macar aia fumau trabuc ,da asta fumeaza tigari de foi . Help-mee ,Ladye`s ...sa ii bagati mintile in cap ,ca nu are prietena si arunca cu banii prin toate cluburile de lux si prin toate sex-club-urile stilate fara macar sa tina cont de sumele cheltuite ,de parca ar avea fabrica de bani ! In rest e un tip de treaba si cred ca doar o femeie i-ar putea baga mintile in cap .Are tot 28 de ani ca mine ,este la aceeasi facultate unde sunt si eu si avand parintii magistrati isi face mai mereu de cap si nu tine cont de banii pe care ii are.Eu , ca prieten am incercat de multe ori sa-i explic ca mai cheltuie omul bani, dar el nici nu vrea sa auda de asa ceva si cred ca a luat-o pe un drum gresit iar eu nu prea pot sa-l ajut, poate doar daca eram...femeie , iar din punctul asta de vedere morde oftica ca nu pot avea un asemenea tip langa mine !
Asta e cel mai tare din parcare prieten care il am ,si mai am vre-o 15 care sunt disperati dupa femei si nu dupa relatii serioase cu 1a femeie .Daca vreti sa ma ajutati cu treaba asta sunteti cele mai dulci tipe . Am uitat sa precizez ca fac lucrul asta pentru ca sunt Capricorn si tin foarte mult la prieteni pe care-i am si vreau sa-i ajut cum pot din motive de ... cine este capricorn stie de ce fac acest lucru;pentru ceilalti pare doar vrajeala ieftina de santier ,ceea ce am scris mai sus.
Cine are urechu de auzit...aude,cine nu ...numai de bine.
C-am atat cu ei ,ca eu m-am c-am neglijat ,si vreau sa va scriu despre ceva nou ,binenteles legat de prietenie.


08-10-2006 01:59:34
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Pentru administratorul acestui site :

Daca mai sunt deconectat ,si este a nu stiu cata oara cand se intampla,in timp ce m-am conectat cu id si parola ,seful tau va afla ce persoana capabila a angajat sa gestioneze acest site ,si vei avea mari surprize la locul de munca .Nu incerca sa afli cu cine vei avea de a face ,daca se mai intampla sa fiu deconectat in timp ce editez mesaje pe forum!!!
Este primul si ultimul mesaj de avertizare din partea mea !!!


08-10-2006 02:45:49
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Am sa continui data viitoare ca acum nu-mi mai permite timpul .Va pup dulce adica pe ele si pe boy salve!!!

Ultima modificare facuta de Cristi28Dj (08-10-2006 03:03:21)


08-10-2006 02:46:46
   
ramony20
Femeie

Nou venit

Inregistat: 28-12-2005
Mesaje: 158

Cristi28Dj a scris:

Pentru administratorul acestui site :

Daca mai sunt deconectat ,si este a nu stiu cata oara cand se intampla,in timp ce m-am conectat cu id si parola ,seful tau va afla ce persoana capabila a angajat sa gestioneze acest site ,si vei avea mari surprize la locul de munca .Nu incerca sa afli cu cine vei avea de a face ,daca se mai intampla sa fiu deconectat in timp ce editez mesaje pe forum!!!
Este primul si ultimul mesaj de avertizare din partea mea !!!

Loooool, Cristi!


08-10-2006 08:20:44
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
omuletul asta chiar este suparat....  :)

08-10-2006 22:22:22
   
?? stefan_o
Cont Sters

Inregistat: 03-03-2006
Mesaje: 423
e chiar sefu!..

09-10-2006 13:58:54
   
?? adrian ug
Cont Sters

Inregistat: 11-09-2006
Mesaje: 155

Cristi28Dj a scris:

! Trimiteti-mi mesaje ca sa va cuplez ,ca nu-i mai suport ; unii din ei sunt super cool ,si ma gandeam ca daca as fi fost femeie .... dar cum nu sunt ,ma oftic ca nu pot sa ma cuplez cu ei . Am unul care sincer sa fiu ,din lipsa brichetelor isi aprinde tigarile cu bancnote de 50 de lei Ron ! Partea nasoala e ca nu prea apuc sa le sting dupa ce ard la capete si ma doare inima cand vad cate bancnote se fac scrum cand puteam eu sa-i am .Poate reusiti voi sa -l ajutati pe tipu asta ca e risipitor rau cu banii pe care ii are si e pacat sa iasa din circulatie asemenea bancnote .

Pentru bacnotele lui de 50 ron vrei sa te transformi in femeie? Nu-ti recomand. Mai bine lasa.... sa le arda pe toate....pana la ultima.

Ultima modificare facuta de adrian ug (09-10-2006 18:08:12)


09-10-2006 18:07:24
   
?? stefan_o
Cont Sters

Inregistat: 03-03-2006
Mesaje: 423
asa vrei sa-ti faci noi prieteni adrian?....bune sfaturi!

09-10-2006 18:27:41
   
?? fii-a-mea
Cont Sters

Inregistat: 13-06-2005
Mesaje: 505

Cristi28Dj a scris:

Pentru administratorul acestui site :

Daca mai sunt deconectat ,si este a nu stiu cata oara cand se intampla,in timp ce m-am conectat cu id si parola ,seful tau va afla ce persoana capabila a angajat sa gestioneze acest site ,si vei avea mari surprize la locul de munca .Nu incerca sa afli cu cine vei avea de a face ,daca se mai intampla sa fiu deconectat in timp ce editez mesaje pe forum!!!
Este primul si ultimul mesaj de avertizare din partea mea !!!

stia ca esti distrus RAAAU ! dar tot nu m-ai dumirit ce ti-a produs damage-ul...?


12-10-2006 11:59:08
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193
Anunt important :

Care dintre voi stie unde pot sa gasesc celebrele filme "Fetitele din portelan " si "Tractorul"  in care a jucat Angela Similea si Florin Piersic sa imi trimita un mesaj si luam legatura !


16-10-2006 22:30:49
   
da_si_nu
Femeie

Moderator

Inregistat: 12-02-2005
Mesaje: 10002
nici nu am stiut ca exista aceste filme..anunta-ma si pe mine cristi daca le faci rost..pls...

Ultima modificare facuta de da_si_nu (17-10-2006 02:58:03)


17-10-2006 02:57:46
   
?? Cristi28Dj
Cont Sters

Inregistat: 30-11-2005
Mesaje: 193

da_si_nu a scris:

nici nu am stiut ca exista aceste filme..anunta-ma si pe mine cristi daca le faci rost..pls...


si eu care credeam ca doamnele sunt femei serioase !!! apropo !!!... de ce vrei sa le vezi ?


23-10-2006 22:24:50
   
adiyna_tase
Femeie

Ii cunosc pe toti

Inregistat: 25-03-2005
Mesaje: 1698
poate ca ....din simpla curiozitate!

21-05-2007 15:50:23
   
?? URECHEA
Cont Sters

Inregistat: 16-06-2007
Mesaje: 73
chatul este cel mai nou grup educogen, grupul electronic
daca in cazul celorlalte grupuri(familie, scoala, gr de prieteni)
membrii au interese si preocupari comune
in cazul grupului electronic , prietenii electronici, au nivel de
pregatire profesional si interese diferite; paradoxal unii spun ca nu pot fi prieteni cu altii deoarece nu au ce cauta impreuna
asta arata de fapt ca ei confunda chatul cu realitatea(din cauza
nesocializarii) si vor sa aibe pe chat o viatza care sa fie
reflectia realului


16-06-2007 18:00:22
   
?? cristian27dj
Cont Sters

Inregistat: 02-09-2007
Mesaje: 45
Dupa o lunga perioada de tacere ,iata-ma din nou intors aici!

Acuma fetelor nu sariti toate pe mine ; luati-o pe rand cu mesajele si nu va impacientati ! Bineinteles ca glumesc si mi-a fost dor de voi , de criticile voastre , ideile , parerile ,bla,bla ,bla.
Pentru discutii academice intrati pe subiectul "Despre oameni deosebiti " ,care imi apartine si acolo discutam la nivel inalt.
Aici vorbim relaxat ,moderat ,radem ,glumim si poate aflam si cum se mai leaga astazi o prietenie intre noi!
Cat am lipsit ,mi-am mai "upgradat" cunostintele prin Realitatea sociala si acum vin cu vesti bune pentru fete:
Fetelor  sunt singur (mai rar asa ceva cand unii au cate doua sau mai multe fete) si nelinistit in privinta voastra in materie de baieti si astept sa-mi scrieti  daca ma vreti ca prieten .Si baietii sunt bineveniti, mai ales ca ei sunt ...baieti .
Pentru femei si barbati care bineinteles ca vor intra si ei pe aici sa ne invete din vasta lor experienta in materie de relatii ,pot sa le spun ca si ei sunt bineveniti atata timp cat nu ne insulta ,caci dupa aia ma supar si schimb amabilitatile de exprimare .
Va astept sa-mi scrieti despre cum vedeti voi o relatie in ziua de azi !


09-09-2007 15:17:20
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874
Bine ai revenit Cristian 

Dupa parerea mea o relatie sincera si corecta in ziua de azi are o durata intre 6 luni si 3 ani


09-09-2007 17:32:42
   

Euryanthe
Femeie

Membru pe deplin

Inregistat: 30-08-2007
Mesaje: 1169

Soryn a scris:

Bine ai revenit Cristian 

Dupa parerea mea o relatie sincera si corecta in ziua de azi are o durata intre 6 luni si 3 ani


*...Trebuia sa incepem, prin urmare, sa invatam ceea ce eu n-am stiut niciodata - sa asteptam. Atunci am descoperi ca asteptarea e o meserie pe care o inveti, asa cum pictorul invata sa-si amestece culorile...*
                                                                    (Octavian Paler-Viata pe un peron)


09-09-2007 17:47:00
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

URECHEA a scris:

chatul este cel mai nou grup educogen, grupul electronic
daca in cazul celorlalte grupuri(familie, scoala, gr de prieteni)
membrii au interese si preocupari comune
in cazul grupului electronic , prietenii electronici, au nivel de
pregatire profesional si interese diferite; paradoxal unii spun ca nu pot fi prieteni cu altii deoarece nu au ce cauta impreuna
asta arata de fapt ca ei confunda chatul cu realitatea(din cauza
nesocializarii) si vor sa aibe pe chat o viatza care sa fie
reflectia realului



Chatul si forumul sunt posibilitati de a cunoaste oameni interesanti rapid fara sa-ti mai pierzi timpul prin discoteci , baruri(mai ales daca nu ai chef sa bei ,doar esti obligat sa consumi).Un mod eficace de a cunoaste oameni care-ti sunt pe plac.... sau nu


09-09-2007 17:59:09
   
?? cristian27dj
Cont Sters

Inregistat: 02-09-2007
Mesaje: 45
FATALITATE sau DESTIN !!!
IMi vine sa ma URC PE PERETI ca am ratat sansa de a castiga 2 milioane de $ doar pentru ca sunt membru al UK Free Lotto iar mesajul instant de castig pe care l-am primit era adresat Numai pentru noii membri ! Cred ca fac o cadere nervoasa ...........
chiar in urma cu 10 minute de a va scrie acest mesaj primisem notificarea care putea sa-mi schimbe destinul si sensul vietii !!!
2 .000 .000 . $ !!! NU POT SA-MI REVIN DIN SOC...INCREDIBIL CE MI SE INTAMPLA !!!
aCUM CHIAR CA AM NEVOIE DE PRIETENI CARE SA MA SUSTINA MORAL ... ........................
................. NU POT SA CRED CUM A TRECUT NOROCUL LA MILIMETRU DE MINE ; INCREDIBILLLL  AJUTATI-MA SA NU O IAU RAZNA !!!
...........


30-09-2007 16:54:17
   
?? cristian27dj
Cont Sters

Inregistat: 02-09-2007
Mesaje: 45
... revin imediat...

30-09-2007 16:55:37
   
?? cristian27dj
Cont Sters

Inregistat: 02-09-2007
Mesaje: 45
... va vine sa credeti ce mi se intampla  sau credeti ca fabulez? ...nici mie nu imi vine sa cred...2 .000 .000 $....INCREDIBILLL !!!
voi ce a-ti face in clipa asta daca a-ti fi in locul meu?


30-09-2007 16:58:47
   
Pagini:  1 2 3 4    
Mergeti la