Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Cu ce va ocupati fiecare?    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? TheSaint
Cont Sters

Inregistat: 06-12-2006
Mesaje: 68
Buna dragilor si dragelor , m-am intors pe aici .... imi cer scuze pentru timpul in care am lipsit fara un "ramai cu bine" sau "la revedere" dar pur si simplu am fost absorbit de munca....si as vrea sa-mi spuneti si voi care vreti cu ce va ocupati ...eu sunt "SPP-ist" , ghilimelele de rigoare sunt bine puse.....

11-12-2007 06:17:21
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Sfantule, si noi cum sa ne trecem ocupatia, cu ghilimele sau fara ?...

11-12-2007 12:04:17
   
?? un vis mangaios
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
adicatelea el e cioaca
P. Pan 63 a scris:

Sfantule, si noi cum sa ne trecem ocupatia, cu ghilimele sau fara ?...


11-12-2007 13:13:38
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

un vis mangaios a scris:

adicatelea el e cioaca
P. Pan 63 a scris:

Sfantule, si noi cum sa ne trecem ocupatia, cu ghilimele sau fara ?...

HAI CA SUNTETI SIMPATICI!!!!
dati din coate....oricum meseria lui PPan este chiar frumoasa,delicata as zice care cere multa ,multa rabdare,talent si inventivitate,pe Vis mangaios,o stiu buna sportiva..deci uite era simplu sa va declinati profesiile...fara persiflari...=(
A!!!..si sa fiu in topic pot spune ca sunt muzeograf,actualmente - pensionata...


11-12-2007 16:19:51
   
?? un vis mangaios
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
da..Tachica...sport si poezie ,durere si dor,dans si gatit...dar ma ocup si cu produse din aloe-vera!....pe vremuri am fost un simplu cetecist ..da..si utecist si comunist...



tasha 1951 a scris:


un vis mangaios a scris:

adicatelea el e cioaca
P. Pan 63 a scris:

Sfantule, si noi cum sa ne trecem ocupatia, cu ghilimele sau fara ?...

HAI CA SUNTETI SIMPATICI!!!!
dati din coate....oricum meseria lui PPan este chiar frumoasa,delicata as zice care cere multa ,multa rabdare,talent si inventivitate,pe Vis mangaios,o stiu buna sportiva..deci uite era simplu sa va declinati profesiile...fara persiflari...=(
A!!!..si sa fiu in topic pot spune ca sunt muzeograf,actualmente - pensionata...


Ultima modificare facuta de un vis mangaios (11-12-2007 16:33:15)


11-12-2007 16:32:57
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906
Eu cred ca mi-s forumist :D in primul rind... restul joburilor mi se par deja secundare ;)

11-12-2007 19:08:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Auliu oi fi "SPP-ist"-ul care se "ocupa" de sotzia prim-ministrului unei tzari oarecare !!!! hihihihi   
TheSaint a scris:

Buna dragilor si dragelor , m-am intors pe aici .... imi cer scuze pentru timpul in care am lipsit fara un "ramai cu bine" sau "la revedere" dar pur si simplu am fost absorbit de munca....si as vrea sa-mi spuneti si voi care vreti cu ce va ocupati ...eu sunt "SPP-ist" , ghilimelele de rigoare sunt bine puse.....


11-12-2007 19:19:05
   
?? TheSaint
Cont Sters

Inregistat: 06-12-2006
Mesaje: 68
accept cu bucurie glumele voastre....ocupatia lui kawacadabrantul e cea mai tare , bravo....pentru un vis mangaios......nu sunt cioaca , cascheta si gradele in piept sau pe umar nu sunt pentru mine....P.Pan ce simplu ar fii fost sa raspunzi scurt si la obiect....dar aici ca nicaieri fiecare scrie off topic cat poate de mult , traiasca post hunt-ul ..... dar deh , micile rautati ne fac mai interesanti nu :)) sa fiti iubiti si multumesc inca odata!

11-12-2007 19:19:52
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
am uitat sa ma semnez : "SRI-ist"-ul !!!!!....hihihihi !
CIUDATUL SA a scris:

Auliu oi fi "SPP-ist"-ul care se "ocupa" de sotzia prim-ministrului unei tzari oarecare !!!! hihihihi   
TheSaint a scris:

Buna dragilor si dragelor , m-am intors pe aici .... imi cer scuze pentru timpul in care am lipsit fara un "ramai cu bine" sau "la revedere" dar pur si simplu am fost absorbit de munca....si as vrea sa-mi spuneti si voi care vreti cu ce va ocupati ...eu sunt "SPP-ist" , ghilimelele de rigoare sunt bine puse.....


11-12-2007 19:20:11
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
te rog sa fii atenta la nuantza ........este cioaca sau este o cioaca ?......oricum baiat tare deshtept nea cioaca ...!!!!!!
un vis mangaios a scris:

adicatelea el e cioaca
P. Pan 63 a scris:

Sfantule, si noi cum sa ne trecem ocupatia, cu ghilimele sau fara ?...


11-12-2007 19:22:42
   
?? TheSaint
Cont Sters

Inregistat: 06-12-2006
Mesaje: 68
ce nuantza ciudatule .... "adictelea este cioaca" nu este prea nunantat , e o afirmatie gratuita si plina de non-sens....dar m-am obisnuit cu posturile simatei doamne (domnisoare) ... no ofence Vis Mangaios , am o parere buna despre tine , dar postezi tot felul de tampenii!

Ultima modificare facuta de TheSaint (11-12-2007 20:22:10)


11-12-2007 19:44:51
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
ai dreptate la chestia cu tampeniile dar cand baligesc de seama cata filosofie shi 'telectualitate emana discutziunile de pe aciulea trebuie sa urlu shi eu ca restul haitei ! hihihi
TheSaint a scris:

ce nuantza ciudatule .... "adictelea este cioaca" nu este prea nunantat , e o afirmativ gratuita si plina de non-sens....dar m-am obisnuit cu posturile simatei doamne (domnisoare) ... no ofence , am o parere buna despre tine , dar postezi tot felul de tampenii!


11-12-2007 19:54:35
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

TheSaint a scris:


..P.Pan ce simplu ar fii fost sa raspunzi scurt si la obiect....dar aici ca nicaieri fiecare scrie off topic cat poate de mult , traiasca post hunt-ul ..... dar deh , micile rautati ne fac mai interesanti nu :))
La fel de no offence ca si tine, sfantule, iti raspund ca odata ce ai pus ghilimelele la sepepist, poti fi orice, de la prezervativ, pana la portarul unui camin de nefamilisti.
Nu cere seriozitate din partea celorlalti, atata vreme cat tu nu dai dovada de asa ceva.
Sa continuu sau sa-ti desenez ?


11-12-2007 19:54:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
cat despre ocupatzie ?.....hmmmm : tachinator , tachinez ! ...tachinez mashtile bibicule ! (masca = ruman care vrea sa para ceea ce nu este ! )
CIUDATUL SA a scris:

ai dreptate la chestia cu tampeniile dar cand baligesc de seama cata filosofie shi 'telectualitate emana discutziunile de pe aciulea trebuie sa urlu shi eu ca restul haitei ! hihihi
TheSaint a scris:

ce nuantza ciudatule .... "adictelea este cioaca" nu este prea nunantat , e o afirmativ gratuita si plina de non-sens....dar m-am obisnuit cu posturile simatei doamne (domnisoare) ... no ofence , am o parere buna despre tine , dar postezi tot felul de tampenii!


11-12-2007 19:57:44
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
daca nu punea ghilimele ar fi trebuit sa se exprime: sunt angajat in cadrul SPP deci implicit este corect SPP-ist ...oricum e mishto pozitzionarea ghilimelelor ! hihihi !
P. Pan 63 a scris:


TheSaint a scris:


..P.Pan ce simplu ar fii fost sa raspunzi scurt si la obiect....dar aici ca nicaieri fiecare scrie off topic cat poate de mult , traiasca post hunt-ul ..... dar deh , micile rautati ne fac mai interesanti nu :))
La fel de no offence ca si tine, sfantule, iti raspund ca odata ce ai pus ghilimelele la sepepist, poti fi orice, de la prezervativ, pana la portarul unui camin de nefamilisti.
Nu cere seriozitate din partea celorlalti, atata vreme cat tu nu dai dovada de asa ceva.
Sa continuu sau sa-ti desenez ?


11-12-2007 20:00:42
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
sa desenezi ?.....woooow ....un corel ceva ? hihihi !
P. Pan 63 a scris:


TheSaint a scris:


..P.Pan ce simplu ar fii fost sa raspunzi scurt si la obiect....dar aici ca nicaieri fiecare scrie off topic cat poate de mult , traiasca post hunt-ul ..... dar deh , micile rautati ne fac mai interesanti nu :))
La fel de no offence ca si tine, sfantule, iti raspund ca odata ce ai pus ghilimelele la sepepist, poti fi orice, de la prezervativ, pana la portarul unui camin de nefamilisti.
Nu cere seriozitate din partea celorlalti, atata vreme cat tu nu dai dovada de asa ceva.
Sa continuu sau sa-ti desenez ?


11-12-2007 20:04:34
   
?? TheSaint
Cont Sters

Inregistat: 06-12-2006
Mesaje: 68

CIUDATUL SA a scris:

daca nu punea ghilimele ar fi trebuit sa se exprime: sunt angajat in cadrul SPP deci implicit este corect SPP-ist ...oricum e mishto pozitzionarea ghilimelelor ! hihihi !
P. Pan 63 a scris:


TheSaint a scris:


..P.Pan ce simplu ar fii fost sa raspunzi scurt si la obiect....dar aici ca nicaieri fiecare scrie off topic cat poate de mult , traiasca post hunt-ul ..... dar deh , micile rautati ne fac mai interesanti nu :))
La fel de no offence ca si tine, sfantule, iti raspund ca odata ce ai pus ghilimelele la sepepist, poti fi orice, de la prezervativ, pana la portarul unui camin de nefamilisti.
Nu cere seriozitate din partea celorlalti, atata vreme cat tu nu dai dovada de asa ceva.
Sa continuu sau sa-ti desenez ?









exact ciudatule ...... pan hai sa-ti desenez si eu putin......spp inseamna serviciul paza si protectie.....ghilimelele au fost puse tocmai pentru a nuanta natura profesiei mele .... un politist nu poate face paza si protectie.....s.a.m.d asa ca daca ai fii citit printre randuri ai fi lasat rautatile si ironiile deoparte.....ma mir pantru ca ti-am citit o parte din posturi si esti f cerebral....dar din nou ...rautatile astea gratuite ne fac mai interesanti nu?......aviz amatorilor , nu concurez cu voi la nimic , nu sunt dusman sau inamic .... incerc sa ma distrez un pic  ...... rimele sunt pentru Vis Mangaios in semn de apreciere pentru poeziile stimatei.......si-am incalecat pe-o sa ....ma inclin cu respect


P.S: unde ti-am parut neserios :)

Ultima modificare facuta de TheSaint (11-12-2007 20:13:38)


11-12-2007 20:12:34
   
?? TheSaint
Cont Sters

Inregistat: 06-12-2006
Mesaje: 68
P.Pan , no offence-ul era adresat stimatei Vis Mangaios , am corectat acum , imi cer scuze daca am fost inteles gresit...

11-12-2007 20:22:45
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
bre sfinte tzine minte de la tata ciudatu'....."rautatzile gratuite" nu fac un ruman mai interesant ....i-l fac mai ruman ! hihihihi ....mama lor de ghilimele !
TheSaint a scris:


CIUDATUL SA a scris:

daca nu punea ghilimele ar fi trebuit sa se exprime: sunt angajat in cadrul SPP deci implicit este corect SPP-ist ...oricum e mishto pozitzionarea ghilimelelor ! hihihi !
P. Pan 63 a scris:

La fel de no offence ca si tine, sfantule, iti raspund ca odata ce ai pus ghilimelele la sepepist, poti fi orice, de la prezervativ, pana la portarul unui camin de nefamilisti.
Nu cere seriozitate din partea celorlalti, atata vreme cat tu nu dai dovada de asa ceva.
Sa continuu sau sa-ti desenez ?









exact ciudatule ...... pan hai sa-ti desenez si eu putin......spp inseamna serviciul paza si protectie.....ghilimelele au fost puse tocmai pentru a nuanta natura profesiei mele .... un politist nu poate face paza si protectie.....s.a.m.d asa ca daca ai fii citit printre randuri ai fi lasat rautatile si ironiile deoparte.....ma mir pantru ca ti-am citit o parte din posturi si esti f cerebral....dar din nou ...rautatile astea gratuite ne fac mai interesanti nu?......aviz amatorilor , nu concurez cu voi la nimic , nu sunt dusman sau inamic .... incerc sa ma distrez un pic  ...... rimele sunt pentru Vis Mangaios in semn de apreciere pentru poeziile stimatei.......si-am incalecat pe-o sa ....ma inclin cu respect


P.S: unde ti-am parut neserios :)


11-12-2007 20:24:00
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
deci care eshti tare-n batz sau gaura ia haida voi la topic shi bagatzi pe adevaratelea ce moshmonditzi voi in viatza de zi cu zi ! ....ce pana mea !!!!! va este frica ? sau rushinica ?

11-12-2007 20:26:36
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
wooooow acum am vazut : "rimele sunt pentru Vis Mangaios in semn de apreciere pentru poeziile stimatei.......si-am incalecat pe-o sa".....hihihihi bre sfinte lasa dracu shaua .....incaleca doamna ! 
CIUDATUL SA a scris:

bre sfinte tzine minte de la tata ciudatu'....."rautatzile gratuite" nu fac un ruman mai interesant ....i-l fac mai ruman ! hihihihi ....mama lor de ghilimele !
TheSaint a scris:


CIUDATUL SA a scris:

daca nu punea ghilimele ar fi trebuit sa se exprime: sunt angajat in cadrul SPP deci implicit este corect SPP-ist ...oricum e mishto pozitzionarea ghilimelelor ! hihihi !









exact ciudatule ...... pan hai sa-ti desenez si eu putin......spp inseamna serviciul paza si protectie.....ghilimelele au fost puse tocmai pentru a nuanta natura profesiei mele .... un politist nu poate face paza si protectie.....s.a.m.d asa ca daca ai fii citit printre randuri ai fi lasat rautatile si ironiile deoparte.....ma mir pantru ca ti-am citit o parte din posturi si esti f cerebral....dar din nou ...rautatile astea gratuite ne fac mai interesanti nu?......aviz amatorilor , nu concurez cu voi la nimic , nu sunt dusman sau inamic .... incerc sa ma distrez un pic  ...... rimele sunt pentru Vis Mangaios in semn de apreciere pentru poeziile stimatei.......si-am incalecat pe-o sa ....ma inclin cu respect


P.S: unde ti-am parut neserios :)


11-12-2007 20:28:41
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Mon cher, sa m-afund in semantici, ar insemna sa scriu prea mult si-n acelasi timp, sa dau o nemeritata importantza unei banale neintelegeri virtuale. Remarc doar faptul ca ghilimelele se utiliizeaza (dupa stiintza mea) intr-un citat sau cand vrei sa subliniezi sensul figurativ al celor scrise.
Cum nu-mi place sa raman dator, iti raspund tie si temei topicului declinandu-mi apartenentza la breasla bijutierilor.

Ulterioara editare intru lamurirea ciudatului :
- neicushorule, departe-s de mine si frica , si rusinea ! Bashca, mai clar decat atat nu-mi ramane decat sa postez niscaiva poze si asta-mi depaseste cunostintele legate de IT. Le fac, le cumpar, le vand ; ce nu-ntelegi din asta ?!!!

Ultima modificare facuta de P. Pan 63 (11-12-2007 20:38:56)


11-12-2007 20:32:06
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
vag foarte vag ....ziiii nea pane ce faci n-o mai ocoli atat !
P. Pan 63 a scris:

Mon cher, sa m-afund in semantici, ar insemna sa scriu prea mult si-n acelasi timp, sa dau o nemeritata importantza unei banale neintelegeri virtuale. Remarc doar faptul ca ghilimelele se utiliizeaza (dupa stiintza mea) intr-un citat sau cand vrei sa subliniezi sensul figurativ al celor scrise.
Cum nu-mi place sa raman dator, iti raspund tie si temei topicului declinandu-mi apartenentza la breasla bijutierilor.


11-12-2007 20:33:34
   
?? TheSaint
Cont Sters

Inregistat: 06-12-2006
Mesaje: 68
frumos .... ti se potriveste.....bravo.....respectele mele P.Pan ..... si ca sa-i raspund si ciudatului ca asa e frumos doar....lasand ghilimelele mult dezbatute deoparte sunt BodyGuard....a se retine , nu lucrez la porti sau in discoteci.....poza si protectia oamenilor cu dare de mana......si ca sa inchei cerandu-mi scuze domnului P.Pan , am lucrat si in SPP de aceea erau puse ghilimelele.....recunosc gramatica n-a fost niciodata punctul meu forte dar mereu m-am straduit....inca odata scuzele de rigoare si ma inclin cu respect!

11-12-2007 20:36:36
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
aha ete dom'le ...domnu'-shi declina apartenentza .......woooooow ce poetic shi ce fals ! bag-o nene pe direct ....bre sunt bijutier sunt aurar sunt shlefuitor de pietre sunt zlatar !
CIUDATUL SA a scris:

vag foarte vag ....ziiii nea pane ce faci n-o mai ocoli atat !
P. Pan 63 a scris:

Mon cher, sa m-afund in semantici, ar insemna sa scriu prea mult si-n acelasi timp, sa dau o nemeritata importantza unei banale neintelegeri virtuale. Remarc doar faptul ca ghilimelele se utiliizeaza (dupa stiintza mea) intr-un citat sau cand vrei sa subliniezi sensul figurativ al celor scrise.
Cum nu-mi place sa raman dator, iti raspund tie si temei topicului declinandu-mi apartenentza la breasla bijutierilor.


11-12-2007 20:38:16
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
bah da femeile de pe aciulea pe unde sunt ca sa ne spuna shi noua ce sunt ! hihihi

11-12-2007 20:42:04
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359
Ciudatule, bag seama ca esti harnic din cale-afara atunci cand e sa faci vorbire de ce-i in curtea altora, insa tu stai cu poarta incuiata, ca de iesit in strada, pas !
Altfel, te-as ruga sa nu te cocosheshti la mine, sa nu mi te vari in drum, ca n-am de gand sa-ti uzurp statutul de mascul alfa al matrimonialelor trei ics... :D:D:D


11-12-2007 20:48:56
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

TheSaint a scris:

P.Pan , no offence-ul era adresat stimatei Vis Mangaios , am corectat acum , imi cer scuze daca am fost inteles gresit...

Stai pe pace!!!
O SA CUNOSTI IN TIMP PREOPINENTA LUI PPAN....
si apoi,unanimitatea de pareri pe un forum...is boring!!=D=D
Fara scuze!! fiecare e liber sa spuna ce crede...=(


11-12-2007 21:10:41
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

bah da femeile de pe aciulea pe unde sunt ca sa ne spuna shi noua ce sunt ! hihihi

Ba sa avem pardon eu am facut-o,adica mi-am declinat statutul profesional...sau pe mine nu ma incluzi in categoria"femei"??=(


11-12-2007 21:12:51
   
?? un vis mangaios
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
BINGO!


P. Pan 63 a scris:


TheSaint a scris:


..P.Pan ce simplu ar fii fost sa raspunzi scurt si la obiect....dar aici ca nicaieri fiecare scrie off topic cat poate de mult , traiasca post hunt-ul ..... dar deh , micile rautati ne fac mai interesanti nu :))
La fel de no offence ca si tine, sfantule, iti raspund ca odata ce ai pus ghilimelele la sepepist, poti fi orice, de la prezervativ, pana la portarul unui camin de nefamilisti.
Nu cere seriozitate din partea celorlalti, atata vreme cat tu nu dai dovada de asa ceva.
Sa continuu sau sa-ti desenez ?


11-12-2007 21:16:53
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208

CIUDATUL SA a scris:

bah da femeile de pe aciulea pe unde sunt ca sa ne spuna shi noua ce sunt ! hihihi



Eu mi-s miss :D

Nu Miss Universe, normal, doar o don'soara acolo... ;)

Ultima modificare facuta de ane_mona (11-12-2007 21:19:53)


11-12-2007 21:18:48
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

ane_mona a scris:


CIUDATUL SA a scris:

bah da femeile de pe aciulea pe unde sunt ca sa ne spuna shi noua ce sunt ! hihihi



Eu mi-s miss :D

Nu Miss Universe, normal, doar o don'soara acolo... ;)

Ooops!..esti asa de tinerica?
ca parca asta cu " miss-"ul tine pina la o anumita varsta...


11-12-2007 22:09:48
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208
Tine, tine, Tasha, multe fete batrane dau ortu popii cu eticheta asta :D

11-12-2007 22:22:46
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
oups... si eu... sint Ms insa, adica feminista de profesie... dar am avut vreo alte 7-8... asa ca rabdare... si.... nicorette

11-12-2007 23:00:42
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
zat ca nu era vorba de tine, tu eshti o.....finutza !....hihihi doar ca ete am chef sa te inervez asha din cand in cand !
tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

bah da femeile de pe aciulea pe unde sunt ca sa ne spuna shi noua ce sunt ! hihihi

Ba sa avem pardon eu am facut-o,adica mi-am declinat statutul profesional...sau pe mine nu ma incluzi in categoria"femei"??=(


11-12-2007 23:14:36
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
ete bah ce se suparara rumaniiiii ! hihihi bah voi sa glumitz shi sa radetzi nu shtitzi !!!!!!! hihi mascul alfa ?.....buna asta n-o shtiam !!!!!!
P. Pan 63 a scris:

Ciudatule, bag seama ca esti harnic din cale-afara atunci cand e sa faci vorbire de ce-i in curtea altora, insa tu stai cu poarta incuiata, ca de iesit in strada, pas !
Altfel, te-as ruga sa nu te cocosheshti la mine, sa nu mi te vari in drum, ca n-am de gand sa-ti uzurp statutul de mascul alfa al matrimonialelor trei ics... :D:D:D


11-12-2007 23:18:18
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
daca bre matale eshti miss io mi'ss triss ! hihihi !
ane_mona a scris:


CIUDATUL SA a scris:

bah da femeile de pe aciulea pe unde sunt ca sa ne spuna shi noua ce sunt ! hihihi



Eu mi-s miss :D

Nu Miss Universe, normal, doar o don'soara acolo... ;)


11-12-2007 23:19:39
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
nicorette ?....hihihi am incercat shi io cand eram mai mic shi natafletz ! abitz trebe nene nu nicorette !  Feminista ai ?....ete ca io-s barbatist !
SandieShaw a scris:

oups... si eu... sint Ms insa, adica feminista de profesie... dar am avut vreo alte 7-8... asa ca rabdare... si.... nicorette


11-12-2007 23:21:31
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
hihihi cine shtie le cunoashte !
ane_mona a scris:

Tine, tine, Tasha, multe fete batrane dau ortu popii cu eticheta asta :D


11-12-2007 23:22:54
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

zat ca nu era vorba de tine, tu eshti o.....finutza !....hihihi doar ca ete am chef sa te inervez asha din cand in cand !
tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

bah da femeile de pe aciulea pe unde sunt ca sa ne spuna shi noua ce sunt ! hihihi

Ba sa avem pardon eu am facut-o,adica mi-am declinat statutul profesional...sau pe mine nu ma incluzi in categoria"femei"??=(

da???
Ok...vreau sa-ti spun ca inervata sunt din nastere iar de enervat ...ma enervez cam rar si atunci pazea!!
=D=D


11-12-2007 23:22:59
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
deci repet ....nu doresc sa te enervez ......hihihi doresc sa te inervez !
tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

zat ca nu era vorba de tine, tu eshti o.....finutza !....hihihi doar ca ete am chef sa te inervez asha din cand in cand !
tasha 1951 a scris:


Ba sa avem pardon eu am facut-o,adica mi-am declinat statutul profesional...sau pe mine nu ma incluzi in categoria"femei"??=(

da???
Ok...vreau sa-ti spun ca inervata sunt din nastere iar de enervat ...ma enervez cam rar si atunci pazea!!
=D=D


11-12-2007 23:29:33
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

CIUDATUL SA a scris:

deci repet ....nu doresc sa te enervez ......hihihi doresc sa te inervez !
tasha 1951 a scris:


CIUDATUL SA a scris:

zat ca nu era vorba de tine, tu eshti o.....finutza !....hihihi doar ca ete am chef sa te inervez asha din cand in cand !

da???
Ok...vreau sa-ti spun ca inervata sunt din nastere iar de enervat ...ma enervez cam rar si atunci pazea!!
=D=D

Mda...noroc ca esti prieten cu Adiynuta...ca altfel....=(


11-12-2007 23:35:02
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185
Da.Felul in care e pus subiectul te impinge la un raspuns ironic.Si atunci..."ma ocup cu racirea berii in frigider"Pe bune!Pe bune si ghilimelele. ;)

14-12-2007 10:59:40
   
?? ane_mona
Cont Sters

Inregistat: 03-09-2006
Mesaje: 208
Eu ma ocup cu cifre: Numar banii altora ;) (nu insa ai masculilor in calduri, cum fac unele distinse domnisoare de pe aici, care au parca aparat de taxat la fund :D:D )

Ultima modificare facuta de ane_mona (17-12-2007 16:15:41)


17-12-2007 16:15:23
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

ane_mona a scris:

Eu ma ocup cu cifre: Numar banii altora ;) (nu insa ai masculilor in calduri, cum fac unele distinse domnisoare de pe aici, care au parca aparat de taxat la fund :D:D )

Si ai ce numara?;)
=D=D


17-12-2007 22:02:50
   
?? niladam
Cont Sters

Inregistat: 23-10-2007
Mesaje: 1510
Eu ma ocup cu ... timpul liber !  Responsabil cu timpul liber ! E vorba de timpul meu liber .  Nu lucrez in turism ! In ultima vreme am foarte mult timp liber.  Sunt foarte preocupat deci !  ...  Si tot asa ! Perpetuum mobile ! Nu ma plictisesc niciodata !

18-12-2007 12:52:38
   
?? un vis mangaios
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
frumos....simturile sunt activate ,plictiseala dispare...

niladam a scris:

Eu ma ocup cu ... timpul liber !  Responsabil cu timpul liber ! E vorba de timpul meu liber .  Nu lucrez in turism ! In ultima vreme am foarte mult timp liber.  Sunt foarte preocupat deci !  ...  Si tot asa ! Perpetuum mobile ! Nu ma plictisesc niciodata !


18-12-2007 15:04:38
   
Pagini: 1    
Mergeti la