Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Ce isi doresc barbatii???    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

SandieShaw a scris:


Soryn a scris:

pt ea e posibil sa insemne un joc.... ca sa nu spun tot ce poate insemna si de care nu e constienta


normal... ce e mai ieftin decit sa afirmi ca n-ar fi constienta de ceva caruia tu ii cunoasti toate semnificatiile... o arunci, si gata... multi fraieri au polipi si stau cu gura cascata....



daca vrei sa fii obiectiva ai vedea ca nu depasesc cu nimic comportamentul ei ....chiar sunt curios daca poti macar o data sa fii obiectiva


19-02-2008 01:43:42
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
te dezamagesc, stiu, dar sint obiectiva doar cind e cazul si imi serveste... in rest, debordez de subiectivism :D:D

19-02-2008 02:01:22
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

SandieShaw a scris:

te dezamagesc, stiu, dar sint obiectiva doar cind e cazul si imi serveste... in rest, debordez de subiectivism :D:D

daaaa!!!!
cam toate suntem la fel...dar n-avem curajul s-o recunoastem....=)


19-02-2008 02:03:44
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

SandieShaw a scris:

te dezamagesc, stiu, dar sint obiectiva doar cind e cazul si imi serveste... in rest, debordez de subiectivism :D:D


era doar o curiozitate, nu ai cum sa ma dezamagesti ;) ai observat ca nu ma surprinde lipsa ta de obiectivitate


19-02-2008 04:04:33
   
?? Soryn
Cont Sters

Inregistat: 04-03-2006
Mesaje: 874

tasha 1951 a scris:


SandieShaw a scris:

te dezamagesc, stiu, dar sint obiectiva doar cind e cazul si imi serveste... in rest, debordez de subiectivism :D:D

daaaa!!!!
cam toate suntem la fel...dar n-avem curajul s-o recunoastem....=)



ca recunoasteti sau nu mai putin conteaza :) se observa .... de obicei bate tare la ochi :D


19-02-2008 04:06:06
   

P. Pan 63
Barbat

Intretin discutiile

Inregistat: 09-06-2005
Mesaje: 3359

tasha 1951 a scris:


P. Pan 63 a scris:


Bai femeie, .

Doamne!!!!...de ce esti asa caustic cu fata?
Te stiam manierat....dragut cu femeile...ce-ti veni coane?...asa dintr-o data?=(

Tashico, scormoneala asta tipic galinacee prin postari si profil, cu singurul scop de a-ncerca sa patrunzi dincolo de evidentza  - ceea ce face coana Loolita - nu-i doar ridicol si absurd, e si agasant, deopotriva.
On topic :
pe langa altele, si asta-si doresc barbatii, sa nu le fie ravasite nici gandurile, nici sentimentele, nici viatza ! Si dac-au spus-afirmat-sustinut o idee, ori incerci s-o-ntelegi-accepti, ori o refuzi din prima clipa, insa nu te apuca sa ceri mii de explicatii, s-o sucesti pe toate partile, sa despici firu-n shaish'pe !
(PS. Profilul meu, lecturat de cumatra sus-numita, spune clar ce-mi doresc si care-i rostul prezentei mele pe matr. trei ics)


19-02-2008 12:19:41
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la