Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Super Job numai pentru fetele dragute    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? cotto
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2008
Mesaje: 6
Este vorba de unul din cele mai de lux saloane de masaj din bucuresti situat intr-o vila langa P-ta Muncii.Iti oferim posibilitatea de a lucra full-time/part-time cu contract de munca intr-un mediu    deosebit alaturi de o echipa tanara si in acelasi timp sa castigi intre 1000-2000 euro lunar.NU INCLUDE SEX!!! Daca esti interesata de acest job ne poti contacta la tel 0732889157 XXXXXXXXXXX 021.3243095 pentru un eventual interviu.Rog seriozitate

03-05-2008 04:43:04
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000
si? care e jobul de fapt? prostituata nu, ai spus-o... dar nici maseusa, pentru ca la un astfel de job se cere calificare... telefonista? controloare de bilete la intrare?
blow job - ca asta nu e sex - cumva? si daca stabilimentul e "unul cel mai de lux saloane" (prost e cine te-ar crede) nu-si permite sa faca recrutare de personal prin caile profesional admise? CI AICI?????


03-05-2008 15:25:55
   
?? cotto
Cont Sters

Inregistat: 03-05-2008
Mesaje: 6
Pai ia da-mi tu o cale "profesionala" de care stii tu inafara de anunturile in ziar unde gasesti cu adevarat prostituate,iar in cazul in care nu esti lamurita ce ai putea sa lucrezi intr-o astfel de locatie iti recomand sa incerci....dar la  greutatea corpului tau chiar la taxat bilete te pot pune.

03-05-2008 15:30:32
   
SandieShaw
Femeie

Moderator

Inregistat: 15-11-2005
Mesaje: 4000

cotto a scris:

Pai ia da-mi tu o cale "profesionala" de care stii tu inafara de anunturile in ziar unde gasesti cu adevarat prostituate,iar in cazul in care nu esti lamurita ce ai putea sa lucrezi intr-o astfel de locatie iti recomand sa incerci....dar la  greutatea corpului tau chiar la taxat bilete te pot pune.


am deja un job bun, potrivit "greutatii mele" politia capitalei, sectia criminalitate organizata, specialitatea trafic (nu auto, biensur)


03-05-2008 15:33:51
   
?? ossy
Cont Sters

Inregistat: 03-01-2005
Mesaje: 1185

cotto a scris:

Pai ia da-mi tu o cale "profesionala" de care stii tu inafara de anunturile in ziar unde gasesti cu adevarat prostituate,iar in cazul in care nu esti lamurita ce ai putea sa lucrezi intr-o astfel de locatie iti recomand sa incerci....dar la  greutatea corpului tau chiar la taxat bilete te pot pune.



Hm...:)O alta cale profesionala?Camera de munca de ex. organizeaza cam de vre-o 10 ani cursuri de masaj cu calificare cu tot.Nici nu te mai costa anuntzul:D
In fine.Ideea e ca atata timp cat anuntzul tau e postat pe un FORUM si nu pe un loc specific,nu trebuie sa te ataci.Pe forum se discuta orice apare.Cu atat mai mult ai putea sa-ti faci publicitatea dezarmand neincrederile cu postari sincere,reale si increzatoare.Nu cazand intr-o capcana cu un raspuns tipic ofensat.
Deci atata timp cat esti pe forum,da-ne voie sa nu te credem si sa-ti si spunem de ce,asa cum nici eu nu te cred:)
Cu acel castig de 2000 euro deja ai exagerat.Eu as fi pus cel mult 500,ca sa fie cat decat credibil ca si "fara sex".Ma rog...poate sa mearga si asa.Stim cu totii cate proaste exista;)Pe vremea ziarelor inca,am bagat si noi amicii la mishto ceva de genul"angajam dansatoare pt strainatate...bla bla"si normal ca au venit proastele sa le vedem cum arata:))Asa cum cel mai tare anuntz al meu a fost cand m-a suparat vecina in perioada cand au aparut primele certificate de actionar,sau parca altfel se numeau...si-am pus anuntz in numele ei si cu adresa ei "cumpar..."pretz mare:)A avut o saptamana plina cu tzigani la usa:))
Nu te supara pe noi:) sper c-ai intzeles ce-nseamna forum si daca de ce nu,ai dreptate,convinge-ne;)


18-05-2008 09:02:37
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

ossy a scris:


cotto a scris:

Pai ia da-mi tu o cale "profesionala" de care stii tu inafara de anunturile in ziar unde gasesti cu adevarat prostituate,iar in cazul in care nu esti lamurita ce ai putea sa lucrezi intr-o astfel de locatie iti recomand sa incerci....dar la  greutatea corpului tau chiar la taxat bilete te pot pune.



Hm...:)O alta cale profesionala?Camera de munca de ex. organizeaza cam de vre-o 10 ani cursuri de masaj cu calificare cu tot.Nici nu te mai costa anuntzul:D
In fine.Ideea e ca atata timp cat anuntzul tau e postat pe un FORUM si nu pe un loc specific,nu trebuie sa te ataci.Pe forum se discuta orice apare.Cu atat mai mult ai putea sa-ti faci publicitatea dezarmand neincrederile cu postari sincere,reale si increzatoare.Nu cazand intr-o capcana cu un raspuns tipic ofensat.
Deci atata timp cat esti pe forum,da-ne voie sa nu te credem si sa-ti si spunem de ce,asa cum nici eu nu te cred:)
Cu acel castig de 2000 euro deja ai exagerat.Eu as fi pus cel mult 500,ca sa fie cat decat credibil ca si "fara sex".Ma rog...poate sa mearga si asa.Stim cu totii cate proaste exista;)Pe vremea ziarelor inca,am bagat si noi amicii la mishto ceva de genul"angajam dansatoare pt strainatate...bla bla"si normal ca au venit proastele sa le vedem cum arata:))Asa cum cel mai tare anuntz al meu a fost cand m-a suparat vecina in perioada cand au aparut primele certificate de actionar,sau parca altfel se numeau...si-am pus anuntz in numele ei si cu adresa ei "cumpar..."pretz mare:)A avut o saptamana plina cu tzigani la usa:))
Nu te supara pe noi:) sper c-ai intzeles ce-nseamna forum si daca de ce nu,ai dreptate,convinge-ne;)

=D=D=D...am ras copios...hai ca ai fost tare cu treaba cu anuntul dat in numele vecinei...=D=D=D


18-05-2008 22:10:11
   
Pagini: 1    
Mergeti la