Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Hai sa comentam pozele de la profile ........    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396

titmouse a scris:


Frati bunkeristi ! Si sore !
Sa vina mircea raduuuuuu !!!!!
Domnu' generalu' , io nu stiu franceza...


:D:D:D

Ba cred ca mai degraba trebuie cautata si data afara din bunker Sandra Brown, ca se pare ca s-a strecurat cumva si a devenit locatar ... ( ... clandestin ; ) ) 

:D:D:D ]:-) :D:D:D


Xtremul a scris:


Fortzele Aeriene si Externele ar merge impreuna, totu-i sa n-o puneti de-un partid dizident sau fo'lovitura de stat, ca jar mincatzi !!! :x :D:D


... Deci, Sandra Brown sau Machiavelli , ca avandu-i pe amandoi deodata ( in bunker ) , scenariul o va lua razna de tot  si vom ajunge sa fim implicati in comploturi ... "siropoase" ... ;):D:D:D

Ultima modificare facuta de moebius (12-06-2008 13:09:39)


12-06-2008 12:52:17
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

moebius a scris:


Xtremul a scris:

?! ;) Opaaaaa.... Se pune oare de-un frumos prieteshug ?! :rolleyes: (dar nu ca-n "Casablanca"...) :D

Fortzele Aeriene si Externele ar merge impreuna, totu-i sa n-o puneti de-un partid dizident sau fo'lovitura de stat, ca jar mincatzi !!! :x :D:D


Dom'le, nu mai poate sa faca omu' niste complimente ( binemeritate ;):) ), ca gata ... apar insinuari si acuzatii de comploturi :rolleyes::rolleyes::D:D:D ...

... honi soit qui mal y pense  :x:x:x  ... 

:D:D:D


WHEN TIME GOES BYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII  !!!!!!!!!!!!!!!!!!


12-06-2008 12:53:24
   
?? sarut_mortal
Cont Sters

Inregistat: 07-06-2008
Mesaje: 64

titmouse a scris:


moebius a scris:


Xtremul a scris:

?! ;) Opaaaaa.... Se pune oare de-un frumos prieteshug ?! :rolleyes: (dar nu ca-n "Casablanca"...) :D

Fortzele Aeriene si Externele ar merge impreuna, totu-i sa n-o puneti de-un partid dizident sau fo'lovitura de stat, ca jar mincatzi !!! :x :D:D


Dom'le, nu mai poate sa faca omu' niste complimente ( binemeritate ;):) ), ca gata ... apar insinuari si acuzatii de comploturi :rolleyes::rolleyes::D:D:D ...

... honi soit qui mal y pense  :x:x:x  ... 

:D:D:D


WHEN TIME GOES BYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII  !!!!!!!!!!!!!!!!!!


it's a beautefull girl...to be or not to be?why are the questions


12-06-2008 14:01:47
   
SHAWUSKA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-03-2008
Mesaje: 141

CIUDATUL SA a scris:

Vipera mica ce eshti ! ....:D


Sir Ciudy, de la mimoza la vipera... Ma intreb daca e regres sau progres.


12-06-2008 20:00:24
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Draga bunicolui o femei oricat de mimoza ar fi, tot o vipera ramane ! :D

12-06-2008 20:11:03
   
SHAWUSKA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-03-2008
Mesaje: 141

moebius a scris:


Si ... fiind pe acest topic ;) , apropo de schimbarea "imaginii" profilului, nu pot sa zic decat ca noua fotografie te reprezinta mult mai bine ; imaginea este chiar foarte sugestiva datorita ochilor si zambetului, care impreuna spun mult mai mult decat fotografiile dinainte, unde iti era pusa in valoare doar frumusetea fizica  ...


Saru' mana, multumesc de compliment.


12-06-2008 20:18:25
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Vreau shi io sa vaz !

12-06-2008 20:21:32
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:

?! ;) Opaaaaa.... Se pune oare de-un frumos prieteshug ?! :rolleyes: (dar nu ca-n "Casablanca"...) :D

Fortzele Aeriene si Externele ar merge impreuna, totu-i sa n-o puneti de-un partid dizident sau fo'lovitura de stat, ca jar mincatzi !!! :x :D:D


O noua dovada de diplomatzie ("no comment" adica :D) din partea SHAWUSKAI...Gata, m-ai convins, esti mai ceva decit Meleshcanu ;), ai postul la Externele Bunkeristanoide :D asigurat pe vreo 20 de ani !!! :D

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-06-2008 20:36:53)


12-06-2008 20:35:47
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Lumina ?

12-06-2008 20:46:04
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

CIUDATUL SA a scris:

Lumina ?


Da-da, nici mie nu-mi place s-o fuck :D pe-ntuneric... ;)


12-06-2008 21:47:58
   
SHAWUSKA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-03-2008
Mesaje: 141

Xtremul a scris:

Da-da, nici mie nu-mi place s-o fuck :D pe-ntuneric... ;)


Coane Extreme, si intunericul are farmecul lui. Am auzit undeva ca lipsa disponibilitatii unuia din simturi, mareste celelalte. Cum ar fi simtul tactil...


12-06-2008 22:23:25
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046

moebius a scris:

... Deci, Sandra Brown sau Machiavelli , ca avandu-i pe amandoi deodata ( in bunker ) , scenariul o va lua razna de tot  si vom ajunge sa fim implicati in comploturi ... "siropoase" ... ;):D:D:D


Adica in compoturi. :x

Bueeey, cat puteti sa scrieti! ...Voi oti fi ramas toti fara slujbe, sa mor eu! Multa treaba o sa mai aiba marea preoteasa! :D


12-06-2008 22:27:21
   
SHAWUSKA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-03-2008
Mesaje: 141

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:

?! ;) Opaaaaa.... Se pune oare de-un frumos prieteshug ?! :rolleyes: (dar nu ca-n "Casablanca"...) :D

Fortzele Aeriene si Externele ar merge impreuna, totu-i sa n-o puneti de-un partid dizident sau fo'lovitura de stat, ca jar mincatzi !!! :x :D:D


O noua dovada de diplomatzie ("no comment" adica :D) din partea SHAWUSKAI...Gata, m-ai convins, esti mai ceva decit Meleshcanu ;), ai postul la Externele Bunkeristanoide :D asigurat pe vreo 20 de ani !!! :D


Eh, si cand ma gandesc pe un alt topic ai scris ca nu ai putere de convingere... Uite, cu mine ai reusit !


12-06-2008 22:42:55
   
SHAWUSKA
Femeie

Nou venit

Inregistat: 01-03-2008
Mesaje: 141
Sa ma convingi sa dau testul!

Sper ca nu va gandeati la altceva, nu-i asa?


12-06-2008 22:43:48
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

SHAWUSKA a scris:

Sa ma convingi sa dau testul!

Sper ca nu va gandeati la altceva, nu-i asa?

EI poate nu, IO sigur da... ;) :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-06-2008 22:57:37)


12-06-2008 22:46:26
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

spuneti-mi Aly a scris:


moebius a scris:

... Deci, Sandra Brown sau Machiavelli , ca avandu-i pe amandoi deodata ( in bunker ) , scenariul o va lua razna de tot  si vom ajunge sa fim implicati in comploturi ... "siropoase" ... ;):D:D:D


Adica in compoturi. :x

Bueeey, cat puteti sa scrieti! ...Voi oti fi ramas toti fara slujbe, sa mor eu! Multa treaba o sa mai aiba marea preoteasa! :D


Io, sincer sa fiu, am avut un fel de vacantza (pe care nu i-as dori-o totusi nimanui, din cauze de boleshnitza :().
N-am scris aiureli insa doar aici, pe nebunaticu'Forum, ci si un nou capitol din mai demult anuntzatu-mi roman (care-o sa fie de fapt un gen de "MAISE".. ;)). Ghiciti ce-i aia ?! ;)

Daca era concediu "pi buni" :D, mai ca m-ar fi tentat o SPOVEDANIE ;) pe Litoral, mai ales daca Marea Prioteasa n-ar fi fost plecata la Vatican sa mai invetze una-alta... :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (12-06-2008 22:56:12)


12-06-2008 22:51:04
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Shi io sunt cu piciorul in gips ca pasha in varful patului !......

12-06-2008 22:55:08
   
?? spuneti-mi Aly
Cont Sters

Inregistat: 25-12-2007
Mesaje: 1046
Ahaaa, acum e clar! :)

12-06-2008 23:00:52
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
hihihi

12-06-2008 23:10:04
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

CIUDATUL SA a scris:

hihihi

Bine de tine...vezi viata in roz...cred ca ar trebui sa-mi dai putin optimism,am nevoie acum de asa ceva...=(


14-06-2008 11:50:58
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Ontopic (dar nu la capitolul "poze" ;) - cred c-ar fi distractiv (si poate chiar... util pt. unii/unele) sa comentam, pe linga cei mai agramatzi ori tembeli forumisti (gen ilie-palarie2000007 ori tigru ori...ori...) si pe cei mai CAUTATZI SI POPULARI  membri ai acestei comunitati haotic-browniene :D:D care-i orice sit de casatoriale !!!!

Fiindca, pur intimplator (din greseala de... eroare :D de fapt) am dat peste un profil masculin (sadrian ii zice) Xtrem ;) de mult pupat in cur... sul serii :D:D:D de nenumarate forumizde (inclusiv, pina la un anumit punct, pina si de.......de piztigoala "noastra" TITMOUSE !!!!!!!! :D).

Ei, veniti si voi poate cu exemple, dar (daca va duce si capu' al de sus, normal :D) eventual si cu ceva iespicatziuni :D psihanalitice (ori chiar... banal-populiste) vizavi de CAUZA SI MOTIVUL atractivitatii unor ciumpalaci/ace :D:D - nu de alta, dar unii pot invatza ponturi practice de-aici (ce poze false care sa-i reprezinte cica pe ei sa mai mangleasca/posteze de pe Internet, cum sa devina - chiar daca nu sint ;) mai "INTERSANTZI' ;D etc etc).

p.s. cRED TOTUSI CA TREUIE "NASHIT" UN TOPIC SPECIAL PE TEMA ASTA !!!!!!!

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-07-2008 19:05:06)


09-07-2008 18:57:28
   
?? moebius
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2007
Mesaje: 396
Pai, despre userul sadrian chiar nu prea vad ce s-ar putea comenta ...

In schimb, apropo de comentariile ... anumitor :rolleyes::rolleys: persoane ( vizavi de acest profil ), nu ma pot abtine sa nu citez dintr-o postare chiar de pe acest topic ;):D :


titmouse a scris:


Frati bunkeristi ! Si sore !
Sa vina mircea raduuuuuu !!!!!
...


;):D:D:D ...

La vremea respectiva nu realizam ca solicitarea era in interes ... personal :D:D:D ...

Ultima modificare facuta de moebius (09-07-2008 20:31:08)


09-07-2008 20:26:38
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
hehehe :D:D
Clar, cumetre moebius, doar fomeile care-au intrat in contact macar verbal/oral :D (sau eventual de gradul III-IV :D...ori chiar gradul 666 - adica inclusiv sexual :D:D) cu sadrian ori altii similar de "dezirabili" ;) ar putea sa ne mai lumineze cit de cit...

Io cred totusi ca pot fi comentate unele aspecte: de pilda, faptul de-a fi "dottore" ;) inca e atractiv pentru unele femele. :D

Zic asta din experienzta proprie - in tineretze, deja imediat dupa ce intrasem la Medicina, nu mai pridideam cu "rezolvarea" :D:D a diverse fatuci - care, nota bene,  nu ma bagau in seama nici cit pe-un rahat in ploaie INAINTE de numitul eveniment... :rolleyes:

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-07-2008 20:45:41)


09-07-2008 20:30:06
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
Observ totusi ca-i o mare "aglomerare" de tipe si pe diversi ghertzoi strainezi :D:D - majoritatea, fireste, fara vreun gind de "iubire veshnica" :D, (si unde? taman aici, in Absurdistania asta a noastra...) ci minatzi in lupta :D:D doar de stim noi ce intentzii... ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-07-2008 20:42:55)


09-07-2008 20:33:31
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

moebius a scris:

Pai, despre userul sadrian chiar nu prea vad ce s-ar putea comenta ...

In schimb, apropo de comentariile ... anumitor :rolleyes::rolleys: persoane ( vizavi de acest profil ), nu ma pot abtine sa nu citez dintr-o postare chiar de pe acest topic ;):D :


titmouse a scris:


Frati bunkeristi ! Si sore !
Sa vina mircea raduuuuuu !!!!!
...


;):D:D:D ...

La vremea respectiva nu realizam ca solicitarea era in interes ... personal :D:D:D ...

Mutat deja pe topicul dedicat ;)

Ultima modificare facuta de Xtremul (09-07-2008 20:45:28)


09-07-2008 20:44:23
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:

hehehe :D:D
Clar, cumetre moebius, doar fomeile care-au intrat in contact macar verbal/oral :D (sau eventual de gradul III-IV :D...ori chiar gradul 666 - adica inclusiv sexual :D:D) cu sadrian ori altii similar de "dezirabili" ;) ar putea sa ne mai lumineze cit de cit...

Io cred totusi ca pot fi comentate unele aspecte: de pilda, faptul de-a fi "dottore" ;) inca e atractiv pentru unele femele. :D

Zic asta din experienzta proprie - in tineretze, deja imediat dupa ce intrasem la Medicina, nu mai pridideam cu "rezolvarea" :D:D a diverse fatuci - care, nota bene,  nu ma bagau in seama nici cit pe-un rahat in ploaie INAINTE de numitul eveniment... :rolleyes:

Aha...si tu doctor... Xtremule??
De aia esti Capu' trebii?...vindeci sufletele celor din bunker?
Atunci sigur o sa ma straduiesc sa postez sa ma admiteti in rindurile voastre...o functie acolo,cat de cat...fara mari pretentii...eventual DIRECTOR la televiziune bunkerista?


10-07-2008 22:47:46
   
?? CIUDATUL SA
Cont Sters

Inregistat: 23-11-2007
Mesaje: 4425
Hihihi directoare la departamentul MEDIA ......hihihi ai b....-o !!!!!! cu mine dai examenul ! :D:D:D

10-07-2008 22:53:36
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

sarabela a scris:


Xtremul a scris:

hehehe :D:D
Clar, cumetre moebius, doar fomeile care-au intrat in contact macar verbal/oral :D (sau eventual de gradul III-IV :D...ori chiar gradul 666 - adica inclusiv sexual :D:D) cu sadrian ori altii similar de "dezirabili" ;) ar putea sa ne mai lumineze cit de cit...

Io cred totusi ca pot fi comentate unele aspecte: de pilda, faptul de-a fi "dottore" ;) inca e atractiv pentru unele femele. :D

Zic asta din experienzta proprie - in tineretze, deja imediat dupa ce intrasem la Medicina, nu mai pridideam cu "rezolvarea" :D:D a diverse fatuci - care, nota bene,  nu ma bagau in seama nici cit pe-un rahat in ploaie INAINTE de numitul eveniment... :rolleyes:

Aha...si tu doctor... Xtremule??
De aia esti Capu' trebii?...vindeci sufletele celor din bunker?
Atunci sigur o sa ma straduiesc sa postez sa ma admiteti in rindurile voastre...o functie acolo,cat de cat...fara mari pretentii...eventual DIRECTOR la televiziune bunkerista?

Cu tembeliziunile :D (si testarile de personal pro_funde aferente :D:D se ocupa, intr-adevar, exclusiv Sir Ciudy. ;)
Ai rupt-o deci in fericire !!! :D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (11-07-2008 00:29:27)


11-07-2008 00:28:35
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

Xtremul a scris:


sarabela a scris:


Xtremul a scris:

hehehe :D:D
Clar, cumetre moebius, doar fomeile care-au intrat in contact macar verbal/oral :D (sau eventual de gradul III-IV :D...ori chiar gradul 666 - adica inclusiv sexual :D:D) cu sadrian ori altii similar de "dezirabili" ;) ar putea sa ne mai lumineze cit de cit...

Io cred totusi ca pot fi comentate unele aspecte: de pilda, faptul de-a fi "dottore" ;) inca e atractiv pentru unele femele. :D

Zic asta din experienzta proprie - in tineretze, deja imediat dupa ce intrasem la Medicina, nu mai pridideam cu "rezolvarea" :D:D a diverse fatuci - care, nota bene,  nu ma bagau in seama nici cit pe-un rahat in ploaie INAINTE de numitul eveniment... :rolleyes:

Aha...si tu doctor... Xtremule??
De aia esti Capu' trebii?...vindeci sufletele celor din bunker?
Atunci sigur o sa ma straduiesc sa postez sa ma admiteti in rindurile voastre...o functie acolo,cat de cat...fara mari pretentii...eventual DIRECTOR la televiziune bunkerista?

Cu tembeliziunile :D (si testarile de personal pro_funde aferente :D:D se ocupa, intr-adevar, exclusiv Sir Ciudy. ;)
Ai rupt-o deci in fericire !!! :D:D

Sau poate am pus-o in fericire...mai stii?


11-07-2008 00:49:57
   

sarabela
Femeie

Ma simt bine aici

Inregistat: 10-07-2008
Mesaje: 284

CIUDATUL SA a scris:

Hihihi directoare la departamentul MEDIA ......hihihi ai b....-o !!!!!! cu mine dai examenul ! :D:D:D

Incerc sa-mi pun la bataie talentele?
Din poze nu te-am convins?


11-07-2008 00:51:14
   
Pagini:  1 2    
Mergeti la