Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Vecina mea    
Autor
Mesaje Pagini: 1 ... 3 4 5 6
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi sa am vecini tigani,cred ca ar fi un cosmar. Deja ati observat ca romanii nu ii mai suporta,si culmea e ca ei nu isi dau seama sa se schimbe,pentru a arata ca sunt si ei oameni. Nu vor sa faca nimic pentru a-si sterge prostul renume.

15-11-2007 16:13:55
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

smileyface a scris:

fostii mei vecini sint tigani (ma rog, au fost.. ca plec de aici)...
nu au gratii la fereastra dau au usa barosana..
pe care le-o sparge mascatii.. periodic...
se zvoneste ca una din pirande.. se injecteaza la greu...
ma rog... vrea cineva sa le trimita niste anonime in care sa le sugereze ca o supradoza este exact ceea ce le trebuie? dar s-o faca in grup....
Eu le-as sugera altceva: sa ii cheme pe toti tiganii la un spectacol deala de manele unde sa se arunce o bomba sa scapam de ei.

15-11-2007 16:15:58
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275

onoyoko a scris:

Nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi sa am vecini tigani,cred ca ar fi un cosmar. Deja ati observat ca romanii nu ii mai suporta,si culmea e ca ei nu isi dau seama sa se schimbe,pentru a arata ca sunt si ei oameni. Nu vor sa faca nimic pentru a-si sterge prostul renume.

chiar ma gindeam zilele astea.... oare nu aud, nu vad... nu realizeaza cite scirba exista in toata lumea civilizata pentru rasa lor?
m-as impusca, m-as ascunde in munti.. mi-as asasina rudele . si prietenii de aceeasi culoare...
cum naiba sa faca asta cind din mizerie s-au nascut si pentru mizerie traiesc?! :x


15-11-2007 16:17:00
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

smileyface a scris:


onoyoko a scris:

Nici nu vreau sa ma gandesc cum ar fi sa am vecini tigani,cred ca ar fi un cosmar. Deja ati observat ca romanii nu ii mai suporta,si culmea e ca ei nu isi dau seama sa se schimbe,pentru a arata ca sunt si ei oameni. Nu vor sa faca nimic pentru a-si sterge prostul renume.

chiar ma gindeam zilele astea.... oare nu aud, nu vad... nu realizeaza cite scirba exista in toata lumea civilizata pentru rasa lor?
m-as impusca, m-as ascunde in munti.. mi-as asasina rudele . si prietenii de aceeasi culoare...
cum naiba sa faca asta cind din mizerie s-au nascut si pentru mizerie traiesc?! :x

Mizerie, tigani si aurolaci sunt peste tot. Doar ca la noi sunt in cantitati infinite...asta-i problema...=(


16-11-2007 19:08:47
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275
noi ne-am obisnuit de generatii intregi cu existenta lor....
uneori mai izbucnim .. asa cum s-a intimplat acum citiva ani la Bolintin si le aducem aminte ca violenta naste violenta...
toate tarile au ghetourile lor... Noi avem in plus tiganii...
Fuck them all! :x


16-11-2007 19:51:08
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

smileyface a scris:

noi ne-am obisnuit de generatii intregi cu existenta lor....
uneori mai izbucnim .. asa cum s-a intimplat acum citiva ani la Bolintin si le aducem aminte ca violenta naste violenta...
toate tarile au ghetourile lor... Noi avem in plus tiganii...
Fuck them all! :x

Lasa ca tu pleci in curind..si scapi de toate astea..apropos..am vorbit cu amicul nostru Sergiu pleaca si el in Spania de tot cu familia...e trist ca tinerii din tara pleaca sa-si gaseasca rostul prin cele tari straine...=(


16-11-2007 21:45:10
   
?? Dori-Dodo
Cont Sters

Inregistat: 24-07-2007
Mesaje: 2089
ony....daca citeste Partidul ce ai scris?te destituie !....problema hunilor sau ce sunt ei...nu se va rezolva nicicand....au facut englezii un experiment :au luat cateva familii de tigani ,i-au dus sa locuiasca intrun apartament somtuos,le-au pus menajere,le-au dat de lucru ,scoala...etc....dupa ce au devastat ap.si s-au lasat de munca ,au plecat fara sa-i dea cineva afara si si-au instalat corturi....daca nici Ceausescu nu a reusit umanizarea lor ,noi nici atat....dar ,eu as spune ca ne-am tiganit cu totii...vad femei frumoase casatorite cu tigani de "clasa"....vad romani mai tigani ca tiganii...rai,imputiti,inculti..fura,omoara..etc...ce e de facut?..alegeti-ma presedinte"ajuta-ma sa fac curat"....cum?...cine fura sa i se taie o mana...dar si la politicieni....off...ce naibii sa facem....traim intrun haos,zgomot,incertitudini....viata grea,nevasta rea...mergem inainte !



onoyoko a scris:


smileyface a scris:

fostii mei vecini sint tigani (ma rog, au fost.. ca plec de aici)...
nu au gratii la fereastra dau au usa barosana..
pe care le-o sparge mascatii.. periodic...
se zvoneste ca una din pirande.. se injecteaza la greu...
ma rog... vrea cineva sa le trimita niste anonime in care sa le sugereze ca o supradoza este exact ceea ce le trebuie? dar s-o faca in grup....
Eu le-as sugera altceva: sa ii cheme pe toti tiganii la un spectacol deala de manele unde sa se arunce o bomba sa scapam de ei.


16-11-2007 21:57:11
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906

tasha 1951 a scris:


smileyface a scris:

noi ne-am obisnuit de generatii intregi cu existenta lor....
uneori mai izbucnim .. asa cum s-a intimplat acum citiva ani la Bolintin si le aducem aminte ca violenta naste violenta...
toate tarile au ghetourile lor... Noi avem in plus tiganii...
Fuck them all! :x

Lasa ca tu pleci in curind..si scapi de toate astea..apropos..am vorbit cu amicul nostru Sergiu pleaca si el in Spania de tot cu familia...e trist ca tinerii din tara pleaca sa-si gaseasca rostul prin cele tari straine...=(


In tot raul e si-un bine, draga Tasha. :)
Tot se zicea ca Romanica-i frumoasa, dar pacat ca-i si locuita... :D:D

Serios acum, e trist cumva exodul asta de neoprit, nefericit compensat de "importul" a numerosi subumani (opinie proprie, nu-i necesar sa am prozeliti).
In zone ca Fundeni-Colentina, de pilda, chinezi cu fizionomii oligofrene (ce daca unii la volanul Mertanelor? :( ) au devenit deja majoritari... :(:(:(

Ultima modificare facuta de kawacadabrantul (16-11-2007 22:02:55)


16-11-2007 22:02:29
   
?? smileyface
Cont Sters

Inregistat: 24-09-2007
Mesaje: 275

tasha 1951 a scris:


smileyface a scris:

noi ne-am obisnuit de generatii intregi cu existenta lor....
uneori mai izbucnim .. asa cum s-a intimplat acum citiva ani la Bolintin si le aducem aminte ca violenta naste violenta...
toate tarile au ghetourile lor... Noi avem in plus tiganii...
Fuck them all! :x

Lasa ca tu pleci in curind..si scapi de toate astea..apropos..am vorbit cu amicul nostru Sergiu pleaca si el in Spania de tot cu familia...e trist ca tinerii din tara pleaca sa-si gaseasca rostul prin cele tari straine...=(

multa bafta lui sergiu si familiei sale..:rolleyes:


16-11-2007 22:04:21
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

smileyface a scris:


tasha 1951 a scris:


smileyface a scris:

noi ne-am obisnuit de generatii intregi cu existenta lor....
uneori mai izbucnim .. asa cum s-a intimplat acum citiva ani la Bolintin si le aducem aminte ca violenta naste violenta...
toate tarile au ghetourile lor... Noi avem in plus tiganii...
Fuck them all! :x

Lasa ca tu pleci in curind..si scapi de toate astea..apropos..am vorbit cu amicul nostru Sergiu pleaca si el in Spania de tot cu familia...e trist ca tinerii din tara pleaca sa-si gaseasca rostul prin cele tari straine...=(

multa bafta lui sergiu si familiei sale..:rolleyes:

sa fie!..doamne ajuta atat lui cat si tie...va doresc asta din toata inima!=)


17-11-2007 01:15:52
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075

smileyface a scris:


tasha 1951 a scris:


smileyface a scris:

noi ne-am obisnuit de generatii intregi cu existenta lor....
uneori mai izbucnim .. asa cum s-a intimplat acum citiva ani la Bolintin si le aducem aminte ca violenta naste violenta...
toate tarile au ghetourile lor... Noi avem in plus tiganii...
Fuck them all! :x

Lasa ca tu pleci in curind..si scapi de toate astea..apropos..am vorbit cu amicul nostru Sergiu pleaca si el in Spania de tot cu familia...e trist ca tinerii din tara pleaca sa-si gaseasca rostul prin cele tari straine...=(

multa bafta lui sergiu si familiei sale..:rolleyes:


Asta e strigare de manele?


16-07-2008 00:46:22
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
............e tipa.

23-07-2008 10:55:23
   
Pagini: 1 ... 3 4 5 6    
Mergeti la