Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Sfaturi pentru doamne si nu numai...    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553
De ce oare barbatii doresc sa para mai interesanti persifland?dand cu tifla chiar?
De ce oare noi femeile,va iubim asa cum sunteti si nu dorim sa va schimbam..ba dimpotriva incercam chiar si defectele sa le luam drept calitati...ufff!!!..asta nu pot eu sa inteleg...dar,totusi,incerc sa dau o explicatie...poate pentru ca... suntem niste doamne!!!!


18-06-2008 14:21:51
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669

Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Mai bine-l pun la sfaturi, desi nici ca banc nu-i rau :

Dumnezeu, dupa ce a facut barbatul si femeia, isi admira opera. Intai ii cade privirea asupra barbatului:
- Ce minunatie, ce opera reusita, cata frumusete!
Apoi se uita si la femeie:
- Eh... Tu va trebui sa te machiezi putin...

Completare ipotetica: iar noua poate ne-a sugerat sa ne MACHIM :D:D putin...
Ca, evident, realul feminin sa ne para mai roz. ;)
Moaaama, ce NE-domn sint !!! :D


Unele dintre voi chiar sinteti niste doamne, ma chere... ca doar nimeni nu-i perfect/a. ;)

Da-i deci domnului (cu "d" mic, adica mie ;)) doamne !!! :D:D:D

Ultima modificare facuta de Xtremul (18-06-2008 14:34:53)


18-06-2008 14:33:49
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

Xtremul a scris:


Xtremul a scris:


PeterPan 63 a scris:

Mai bine-l pun la sfaturi, desi nici ca banc nu-i rau :

Dumnezeu, dupa ce a facut barbatul si femeia, isi admira opera. Intai ii cade privirea asupra barbatului:
- Ce minunatie, ce opera reusita, cata frumusete!
Apoi se uita si la femeie:
- Eh... Tu va trebui sa te machiezi putin...

Completare ipotetica: iar noua poate ne-a sugerat sa ne MACHIM :D:D putin...
Ca, evident, realul feminin sa ne para mai roz. ;)
Moaaama, ce NE-domn sint !!! :D


Unele dintre voi chiar sinteti niste doamne, ma chere... ca doar nimeni nu-i perfect/a. ;)

Da-i deci domnului (cu "d" mic, adica mie ;)) doamne !!! :D:D:D

Ce dragut....joc de cuvinte....;)


18-06-2008 19:14:37
   
?? evil
Cont Sters

Inregistat: 15-04-2008
Mesaje: 490

martiela a scris:

De ce oare barbatii doresc sa para mai interesanti persifland?dand cu tifla chiar?
De ce oare noi femeile,va iubim asa cum sunteti si nu dorim sa va schimbam..ba dimpotriva incercam chiar si defectele sa le luam drept calitati...ufff!!!..asta nu pot eu sa inteleg...dar,totusi,incerc sa dau o explicatie...poate pentru ca... suntem niste doamne!!!!



Asa sint femeile/doamnele cu latura artistica mai dezvoltata. Trebuie mult talent sa transformi un defect in calitate (transformarea asta nu cumva este tot o tentativa de a schimba ceva?)
PS Unde gasesc pe cineva ca tine Tashica? Calitatea mea principala este ca sint plin de defecte :D :D
Hic!


19-06-2008 11:32:09
   
?? martiela
Cont Sters

Inregistat: 31-05-2008
Mesaje: 553

evil a scris:


martiela a scris:

De ce oare barbatii doresc sa para mai interesanti persifland?dand cu tifla chiar?
De ce oare noi femeile,va iubim asa cum sunteti si nu dorim sa va schimbam..ba dimpotriva incercam chiar si defectele sa le luam drept calitati...ufff!!!..asta nu pot eu sa inteleg...dar,totusi,incerc sa dau o explicatie...poate pentru ca... suntem niste doamne!!!!



Asa sint femeile/doamnele cu latura artistica mai dezvoltata. Trebuie mult talent sa transformi un defect in calitate (transformarea asta nu cumva este tot o tentativa de a schimba ceva?)
PS Unde gasesc pe cineva ca tine Tashica? Calitatea mea principala este ca sint plin de defecte :D :D
Hic!

Hmmm..am si eu defectele mele...dar sper sa gasesc pe cineva care sa rezoneze cu mine,sau cel putin sa procedeze ca mine,sa-mi ia defectele drept virtutii...;)
=D=D

Ultima modificare facuta de martiela (19-06-2008 17:07:29)


19-06-2008 17:07:09
   
?? NJD
Cont Sters

Inregistat: 18-08-2005
Mesaje: 2075
Sint multe Doamne?

29-07-2008 10:02:03
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 19-07-2008
Mesaje: 3355

NJD a scris:

Sint multe Doamne?

multe defecte sau multe doamne?;)
=D=D


01-08-2008 18:33:14
   
Pagini:  1 2 3    
Mergeti la