Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / relatii imposibile    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? lea72
Cont Sters

Inregistat: 03-04-2009
Mesaje: 20
poti avea o relatie cu ginecologul tau?

07-04-2009 19:10:43
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633



In ceea ce ma priveste :rolleyes:, raspunsul la intrebarea ta este chiar titlul topicului... :rolleyes::D:D:D

Ultima modificare facuta de traven (07-04-2009 21:56:28)


07-04-2009 21:54:36
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg


In ceea ce ma priveste :rolleyes:, raspunsul la intrebarea ta este chiar titlul topicului... :rolleyes::D:D:D


Asa banuiam si eu  , ca ar fi de domeniul imposibilului ca Traven sa aive o relatie cu ginecologul dumnealui .


15-04-2009 09:10:50
   
titmouse
Femeie

Am mereu ceva de spus

Inregistat: 17-03-2008
Mesaje: 1365

traven a scris:

http://xs133.xs.to/xs133/08470/pici729.jpg.xs.jpg


In ceea ce ma priveste :rolleyes:, raspunsul la intrebarea ta este chiar titlul topicului... :rolleyes::D:D:D


Cre' ca nu citesc bine , iar nu pricep cum trebuie un mesaj si-o sa dau cu stangu'-n dreptul sau cu bata-n balta ca sa iasa o-mproscare faina !
Domnu'Travenu' , cum adica " IN CEEA CE MA PRIVESTE" ? In ceea ce te priveste pe dumneata ca ginecolog ? Sau" in ceea ce te priveste" privind probabilitatea de-a avea o relatie cu ginecologul dumitale ?

PS. Deschid ancheta ! Cred ca Domnu' Travenu'-i ginecolog ! Caut probe judiciare.
Care-aveti vreo metroanexita sa m-ajutati la bunul mers al anchetei . Organizam o inscenare de prinderea suspectului cu flagrantul si cu descindere in forta la cabinetu'dumnealui !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hai fetele ! C-avem nevoie de "Mascate" pentru descindere !

Ultima modificare facuta de titmouse (15-04-2009 09:24:11)


15-04-2009 09:20:37
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633


:D:D:D...
Ambele interpretari sunt, recunosc, admisibile, raportandu-ne la context... :):)
Totusi, din pacate (...sau din fericire, pentru ca as avea destule argumente care sa sustina si aceasta opinie :):rolleyes: ) nu sunt ginecolog; ...decat, eventual, la nivelul unui rol in jocurile erotice incluse in preludiu ;):D:D:D...

Asa ca, nu ramane decat celalalt aspect, la care si raspunsesem de fapt in postarea anterioara, printr-o gluma, recunosc, destul de anemica :).

...Si totusi, daca stau bine si ma gandesc la o chestie petrecuta cu multi ani in urma, am dovezi solide (scrise, parafate, stampilate :D:D:D) cum ca as fi trecut printr-un astfel de examen :rolleyes::rolleyes::D:D:D... Nu stiu cat de amuzanta va parea intamplarea respectiva povestita acum, insa, la vremea aceea, colegii de club s-au amuzat copios chiar vreo 2-3 luni, adresandu-mi tot felul de glume legate de acest aspect :D:D:D... 
Pe scurt, pentru obtinerea unor anumite autorizari necesare practicarii in cadru legal a anumitor hobby-uri, urma sa anexez (dosarului depus in acest scop) si o fisa medicala a carei completare presupunea o gramada de examinari medicale, 12 sau 14, nu mai tin minte exact... In orice caz, mi-ar fi rapit o gramada de timp sa stau la "cozile" presupuse de varianta "pe bune", asa ca am apelat la un prieten care stiam ca are o ruda intr-o pozitie de conducere in cadrul spitalului. Conform lantzului slabiciunilor ;):), acesta a apelat la ruda sa, iar persoana respectiva a insarcinat pe cineva, mai marunt in ierarhie, sa rezolve problema. ...Fiind ordin de la sefu', a fost executat cu promptitudine, asa ca, a doua zi, aveam fisa respectiva completata cu "apt" la toate rubricile, parafata si stampilata de medicii de specialitate. Nu mi-a mai ramas decat sa-mi trec datele personale (...o predasem amicului necompletata), dupa care am anexat-o dosarului pe care l-am si depus in ziua respectiva... Eh, dupa cum probabil deja banuiti :):D, fisa avea si o rubrica speciala, destinata doar persoanelor de gen feminin :D:D:D, insa cel insarcinat cu rezolvarea problemei, constiincios, daca tot aparea acolo, a trecut si pe la cabinetul respectiv, astfel incat, spre marele haz al celor care analizau dosarele, eram apt chiar si... ginecologic :D:D:D:D:D... 
Asa ca, vorba... rusului :rolleyes:;) : "Never say never!!!" :):D:D:D....

P.S. Revenind, insa, la intrebarea lansata de lea72, cred ca s-ar impune niste precizari legate de natura relatiei pe care o are in vedere :rolleyes:;):D:D. ...Nu de alta, da' o relatie cu ginecologul exista oricum (...macar cea de medic-pacient ;):D).

Ultima modificare facuta de traven (15-04-2009 13:42:41)


15-04-2009 13:18:21
   
?? Xtremul
Cont Sters

Inregistat: 23-12-2007
Mesaje: 6669
1. Nu ma (mai) surprinde deloc inconsecventza crasa a lansatorilor de topicuri, care se confirma si in cazul de fatza.
2. Relatzia (clar interpretata in sensul de cotzaiala-purcelire-etc :D) dintre medici/paciente, in ciuda regulilor deontologice atit de trimbitzate, e mai frecvent intilnita decit credeti, indiferent de specialitatea medicilor. Va zic asta din experientza proprie (nu neaparat personala... cu pacientele mai sexoase ;), dar am lucrat destul in domeniu, inainte de rivolutzie - iar acum situatia e si mai albastra :rolleyes:)

Ultima modificare facuta de Xtremul (15-04-2009 15:57:39)


15-04-2009 15:28:25
   
?? hotbrain
Cont Sters

Inregistat: 13-12-2008
Mesaje: 323
Hihi..m-ar interesa foaarte mult parerea ginecologului.=D=D=D

17-04-2009 09:57:14
   
Pagini: 1    
Mergeti la