Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sînteti conectat.
Forum / Sex / GReu cu limba    
Autor
Mesaje Pagini: 1
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Am inteles ca fiecarei femei ii place sa primeasca limbi in mod diferit, la mine functioneaza stilul incet si apasat, cu miscari ample, cele alerte pot suporta doar la sfarsit, daca se face de la bun inceput asa chiar ma doare, si e un lucru extrem de dificil sa zici unui barbat ca nu face bine, majoritatea se cred experti in limbi (eventual in limbi moarte unii). Cei mai multi au stilul propriu pe care il aplica la fiecare femeie, fara sa fie atenti la reactiile trupului. Nimic mai neplacut decat sa simti ca esti grabita, el se astepta ca tu sa termini cat mai repede posibil, incepe alert direct pe simpatie, poate fi chiar dureros. Mai sunt unii care nu acorda lindicului nimic, fac ce spun ei limbi adanc in vagin… toti stim ca vaginul nu e asa de bogat in terminatii nervoase ca lindicul, care e acelasi ca capul penisului ca structura, deci sunt penibile situatiile cand el iti da limbi in perimetrul vaginului, dar se astepata sa ai orgasm si e convins ca e maestru in ale limbilor, ce mai: poliglot. Cum as putea oare sa-i iluminez ca nu se pricep mai deloc?… ca habar n-au de anatomia partenerei?… orgoliul barbatului poate fi nemarginit, cum sa-i spui ca nu se pricepe deloc?…te mai si acuza eventual ca esti frigida, si ca la altele a mers tehnica…cat de bine se pot preface unele femei, cum reusesc? mie nu prea mi-a iesit de cate ori am incercat sa scap de la unele limbi mai neplacute….
Cele mari tari limbi primite cred ca o sa tin toata viata minte. Va intrebati de ce, sau ce anume faceau acei barbati incat sa fie memorabili… simplu, faceau totul la momentul potrivit, tineau cont de nivelul de excitatie la care ajunsesem, faceau mai intens doar la capat. Doar mangaiata pe pasarica prima data, pe toata, nu axat pe simpatie, sau degete in vagin, doar mangaiata E inevitabil sa nu devina dornica de mai mult  atingeri trecatoare, abia sesizabile ca adierea vantului te faca dornica sa fii atinsa mai ferm

Ultima modificare facuta de Seherezade. (18-05-2011 13:46:59)


18-05-2011 12:03:31
   
?? un_pic_dulcic
Cont Sters

Inregistat: 10-04-2008
Mesaje: 41
auzi soro..dar chiar crezi ca intereseaza pe cineva cine te fute pe tine si cine te linge?nu de alta dar vad ca deja ai impresia ca ai devenit si vreun soi de femeie interesanta prin ceea ce faci...in povestile tale pline de elucubratii, cand numarul de puli ce ti-au trecut ..pragul sunt de ordinul sutelor observ ca mai si pozezi in femeie de mare calitate, de admirat chiar...mai lasa-ma naibii ca m-am saturat de bazaconiile tale de vesnic fututa neimplinita...mai nou si sexperta in blog-uri si confidente intime...

Ultima modificare facuta de un_pic_dulcic (18-05-2011 13:07:01)


18-05-2011 13:04:40
   
?? sclav40
Cont Sters

Inregistat: 09-05-2011
Mesaje: 5
aveti dreptate a da limbi pot spune ca este o arta, trebuie sa te nasti cu aceasta placere

18-05-2011 14:43:35
   
muraVerboten
Femeie

Nou venit

Inregistat: 25-09-2010
Mesaje: 62

Seherezade. a scris:

Am inteles ca fiecarei femei ii place sa primeasca limbi in mod diferit, la mine functioneaza stilul incet si apasat, cu miscari ample, cele alerte pot suporta doar la sfarsit, daca se face de la bun inceput asa chiar ma doare, si e un lucru extrem de dificil sa zici unui barbat ca nu face bine, majoritatea se cred experti in limbi (eventual in limbi moarte unii). Cei mai multi au stilul propriu pe care il aplica la fiecare femeie, fara sa fie atenti la reactiile trupului. Nimic mai neplacut decat sa simti ca esti grabita, el se astepta ca tu sa termini cat mai repede posibil, incepe alert direct pe simpatie, poate fi chiar dureros. Mai sunt unii care nu acorda lindicului nimic, fac ce spun ei limbi adanc in vagin… toti stim ca vaginul nu e asa de bogat in terminatii nervoase ca lindicul, care e acelasi ca capul penisului ca structura, deci sunt penibile situatiile cand el iti da limbi in perimetrul vaginului, dar se astepata sa ai orgasm si e convins ca e maestru in ale limbilor, ce mai: poliglot. Cum as putea oare sa-i iluminez ca nu se pricep mai deloc?… ca habar n-au de anatomia partenerei?… orgoliul barbatului poate fi nemarginit, cum sa-i spui ca nu se pricepe deloc?…te mai si acuza eventual ca esti frigida, si ca la altele a mers tehnica…cat de bine se pot preface unele femei, cum reusesc? mie nu prea mi-a iesit de cate ori am incercat sa scap de la unele limbi mai neplacute….
Cele mari tari limbi primite cred ca o sa tin toata viata minte. Va intrebati de ce, sau ce anume faceau acei barbati incat sa fie memorabili… simplu, faceau totul la momentul potrivit, tineau cont de nivelul de excitatie la care ajunsesem, faceau mai intens doar la capat. Doar mangaiata pe pasarica prima data, pe toata, nu axat pe simpatie, sau degete in vagin, doar mangaiata E inevitabil sa nu devina dornica de mai mult  atingeri trecatoare, abia sesizabile ca adierea vantului te faca dornica sa fii atinsa mai ferm

Chestia asta ar trebui sa ti-o pui la profil pt. cei ce urmeaza... nu toti citesc forumul ,asa ca...


21-05-2011 08:36:54
   

andra2007
Femeie

Nou venit

Inregistat: 25-03-2007
Mesaje: 4
sexsex: te-ai babardit cu colegi ce au fost la ziua lu fita ?
laura_zana: imi pare rau pt ce am facut .. dar eram bauta .. luasem alocatia de la dorel a copilului si nu am mai realizat ce fac ..
sexsex: aoleuuuu
sexsex: pai si cum dracu sa intamplat ? ca eu tot nu inteleg
laura_zana: ce nu intelegi ?
laura_zana: ca doar stii bine ca dorel imi decarteaza toata alocatia copilului mie ..
sexsex: mai dorel este ala oldleon ?
laura_zana: da ma da-l draq de boschetar .. il prostesc ca pe coteiul de ''odaie ''
sexsex: dar te-ai babardit cu acei colegi ? cu toti 3 asa cum zicea fita ?
sexsex: in baie ?
laura_zana: da ma.. eram bauta .. nu retin totul dar stiu ca mi-a sarit bautura din cap cand m-a surprins fimea ..
laura_zana: tu ai ceva bani ?
sexsex: am ceva .. de ce ? ai nevoie ..
laura_zana: da
laura_zana: ia si tu o jumatate de votdcka si vino la mine ca as


21-05-2011 22:47:21
   
?? emil1963
Cont Sters

Inregistat: 22-06-2011
Mesaje: 2
absolut corect


Seherezade. a scris:

Am inteles ca fiecarei femei ii place sa primeasca limbi in mod diferit, la mine functioneaza stilul incet si apasat, cu miscari ample, cele alerte pot suporta doar la sfarsit, daca se face de la bun inceput asa chiar ma doare, si e un lucru extrem de dificil sa zici unui barbat ca nu face bine, majoritatea se cred experti in limbi (eventual in limbi moarte unii). Cei mai multi au stilul propriu pe care il aplica la fiecare femeie, fara sa fie atenti la reactiile trupului. Nimic mai neplacut decat sa simti ca esti grabita, el se astepta ca tu sa termini cat mai repede posibil, incepe alert direct pe simpatie, poate fi chiar dureros. Mai sunt unii care nu acorda lindicului nimic, fac ce spun ei limbi adanc in vagin… toti stim ca vaginul nu e asa de bogat in terminatii nervoase ca lindicul, care e acelasi ca capul penisului ca structura, deci sunt penibile situatiile cand el iti da limbi in perimetrul vaginului, dar se astepata sa ai orgasm si e convins ca e maestru in ale limbilor, ce mai: poliglot. Cum as putea oare sa-i iluminez ca nu se pricep mai deloc?… ca habar n-au de anatomia partenerei?… orgoliul barbatului poate fi nemarginit, cum sa-i spui ca nu se pricepe deloc?…te mai si acuza eventual ca esti frigida, si ca la altele a mers tehnica…cat de bine se pot preface unele femei, cum reusesc? mie nu prea mi-a iesit de cate ori am incercat sa scap de la unele limbi mai neplacute….
Cele mari tari limbi primite cred ca o sa tin toata viata minte. Va intrebati de ce, sau ce anume faceau acei barbati incat sa fie memorabili… simplu, faceau totul la momentul potrivit, tineau cont de nivelul de excitatie la care ajunsesem, faceau mai intens doar la capat. Doar mangaiata pe pasarica prima data, pe toata, nu axat pe simpatie, sau degete in vagin, doar mangaiata E inevitabil sa nu devina dornica de mai mult  atingeri trecatoare, abia sesizabile ca adierea vantului te faca dornica sa fii atinsa mai ferm


22-06-2011 15:18:36
   
?? floryn_stefan
Cont Sters

Inregistat: 21-05-2011
Mesaje: 6

Seherezade. a scris:

Am inteles ca fiecarei femei ii place sa primeasca limbi in mod diferit, la mine functioneaza stilul incet si apasat, cu miscari ample, cele alerte pot suporta doar la sfarsit, daca se face de la bun inceput asa chiar ma doare, si e un lucru extrem de dificil sa zici unui barbat ca nu face bine, majoritatea se cred experti in limbi (eventual in limbi moarte unii). Cei mai multi au stilul propriu pe care il aplica la fiecare femeie, fara sa fie atenti la reactiile trupului. Nimic mai neplacut decat sa simti ca esti grabita, el se astepta ca tu sa termini cat mai repede posibil, incepe alert direct pe simpatie, poate fi chiar dureros. Mai sunt unii care nu acorda lindicului nimic, fac ce spun ei limbi adanc in vagin… toti stim ca vaginul nu e asa de bogat in terminatii nervoase ca lindicul, care e acelasi ca capul penisului ca structura, deci sunt penibile situatiile cand el iti da limbi in perimetrul vaginului, dar se astepata sa ai orgasm si e convins ca e maestru in ale limbilor, ce mai: poliglot. Cum as putea oare sa-i iluminez ca nu se pricep mai deloc?… ca habar n-au de anatomia partenerei?… orgoliul barbatului poate fi nemarginit, cum sa-i spui ca nu se pricepe deloc?…te mai si acuza eventual ca esti frigida, si ca la altele a mers tehnica…cat de bine se pot preface unele femei, cum reusesc? mie nu prea mi-a iesit de cate ori am incercat sa scap de la unele limbi mai neplacute….
Cele mari tari limbi primite cred ca o sa tin toata viata minte. Va intrebati de ce, sau ce anume faceau acei barbati incat sa fie memorabili… simplu, faceau totul la momentul potrivit, tineau cont de nivelul de excitatie la care ajunsesem, faceau mai intens doar la capat. Doar mangaiata pe pasarica prima data, pe toata, nu axat pe simpatie, sau degete in vagin, doar mangaiata E inevitabil sa nu devina dornica de mai mult  atingeri trecatoare, abia sesizabile ca adierea vantului te faca dornica sa fii atinsa mai ferm


si tu ce oferi la schimb daca toi se ofera asa cum vrei tu ... sau daCA NU VOR FI ... SPUNE :)


18-07-2011 17:27:27
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Oralul nu trebuie facut la schimb, ci din placerea de a oferi. cateodata trebuie sa fim si altruisti. Daca tu faci ca sa primesti ceva la schimb.........

19-07-2011 14:22:47
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
amethea (acum 23 minute)

0   

Comentariu marcat ca fiind nepotrivit! Afiseaza

Nu. Fie ca ma crezi sau nu. Tu nu ai inteles care e faza cu a doua oara e vina mea. Adica e vina mea ca am acceptat si nu mai am cum sa-i sparg lui farfuriile in cap ca a fost ...cum a fost.


19-07-2011 19:42:52
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Chiar...poti s-o patesti ca data trecuta sau mai rau?

19-07-2011 19:51:51
   
muraVerboten
Femeie

Nou venit

Inregistat: 25-09-2010
Mesaje: 62

sclav40 a scris:

aveti dreptate a da limbi pot spune ca este o arta, trebuie sa te nasti cu aceasta placere

nah, uite ce talant salasluieste in asta...=D=D=D


20-07-2011 09:54:10
   
muraVerboten
Femeie

Nou venit

Inregistat: 25-09-2010
Mesaje: 62

Seherezade. a scris:

Oralul nu trebuie facut la schimb, ci din placerea de a oferi. cateodata trebuie sa fim si altruisti. Daca tu faci ca sa primesti ceva la schimb.........

asta e culmea altruismului?


20-07-2011 14:51:58
   
Seherezade.
Femeie

Nou venit

Inregistat: 26-10-2008
Mesaje: 107
Stiam ca nu o sa rezisiti. Poate tu nu poti primi dezinvolta darul gestul atruist a unui barbat.

20-07-2011 16:08:44
   
?? just1id
Cont Sters

Inregistat: 23-07-2011
Mesaje: 1

muraVerboten a scris:


Seherezade. a scris:

Oralul nu trebuie facut la schimb, ci din placerea de a oferi. cateodata trebuie sa fim si altruisti. Daca tu faci ca sa primesti ceva la schimb.........

asta e culmea altruismului?

f.corect ... ori o faci de placere ori nu o mai faci ...


23-07-2011 10:19:46
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Se vede ca le ai...de nicio culoare! Adica, toate femeile si toti barbatii fac sex oral de placere? Sunt situatii cand esti cu limba la ceasca sau cu botu la saculet, iar gandul umbla... la bani. Sexul nu se face pe "altruism". Ori o faci de placere ori... pe cea mai interes daca te mint.
Asa ca da-le dracu' de lectii. Voi n-ati vazut cati au picat la examenul de titularizare?


23-07-2011 13:17:07
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Un scotian aduce acasa un cos cu capsuni. Ia una din ele si o da fiului sau
zicandu-i:
- Ia fiule! restul au acelasi gust.


23-07-2011 22:06:13
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203
Cica un scotian se trezeste intr-o dimineata si-si gaseste nevasta moarta in
pat langa el. Se sperie , scotianul si da fuga pe scari la servitoare:
"Daisy , Daisy! Sa fierbi doar un singur ou pentru micul dejun!"


23-07-2011 22:10:18
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204

just1id a scris:


muraVerboten a scris:


Seherezade. a scris:

Oralul nu trebuie facut la schimb, ci din placerea de a oferi. cateodata trebuie sa fim si altruisti. Daca tu faci ca sa primesti ceva la schimb.........

asta e culmea altruismului?

f.corect ... ori o faci de placere ori nu o mai faci ...

Ai, ma?! Si fetele de pe centura lucreaza pe acelasi principiu?
Stiu o gramada de amici care se tem de sex oral ca dracul de tamaie, sau cazuri mai putin grave, in care fac asa ceva doar pentru ca se tem ca iubitele lor n-or sa le mai pupe cocoselul.
Sincer, depinde de om. Sexul oral se practica oricum Motivatia...tine de fiecare in parte. Nu putem generaliza, pentru ca nu stim ce si de ce face fiecare in pat.


11-08-2011 23:11:16
   
?? Mihaibuk
Cont Sters

Inregistat: 16-06-2012
Mesaje: 1
Ador sa dau limbi si ma simt foarte bn daca fata care o ling se smite cel Putin bine..mi as dori de multe ori cand o fac si fata cu care sunt sa mea ajute.sa mi spun a cum ii place sau sa ma coeducational subtil spre locurile in care smite placere maxima...Ar ajuta destul sa nu Mai va chinuim sfaturile voastre

16-06-2012 15:14:40
   
?? ambitios
Cont Sters

Inregistat: 10-04-2012
Mesaje: 2
bah mijcoibucii iti dau io ba un capac wc daca tot vrei sa lustruiesti ceva .. ca prea o dai in limbaceli pe aici .. si daca capacul wc il lustruiesti la la ''dosia''  MA BAG IN LIMBA TE CU AL MEU FIN CARBASAN SA'I ACORZI O SEDINTA .. CE ZICI  te amesteci in cateva rotocoale pe gatlejul pli mele ? asa de proba sa moara ''LAURA'' si DOREL  de ofica .. ca nu dau finetea mea de pla oricui .. dar pari prea limba tentanta .. ma risc sa moara copii mei daca te mint ..

16-06-2012 17:11:22
   
mirab
Femeie

Nou venit

Inregistat: 17-06-2012
Mesaje: 2
buna

17-06-2012 04:32:53
   
?? zodiac
Cont Sters

Inregistat: 10-01-2012
Mesaje: 32
ce de pareri .

18-06-2012 15:01:10
   
sense9
Femeie

Nou venit

Inregistat: 24-11-2011
Mesaje: 86

ambitios a scris:

bah mijcoibucii iti dau io ba un capac wc daca tot vrei sa lustruiesti ceva .. ca prea o dai in limbaceli pe aici .. si daca capacul wc il lustruiesti la la ''dosia''  MA BAG IN LIMBA TE CU AL MEU FIN CARBASAN SA'I ACORZI O SEDINTA .. CE ZICI  te amesteci in cateva rotocoale pe gatlejul pli mele ? asa de proba sa moara ''LAURA'' si DOREL  de ofica .. ca nu dau finetea mea de pla oricui .. dar pari prea limba tentanta .. ma risc sa moara copii mei daca te mint ..



aja, mah! fii ambitios , ce pana mea !? :)))


27-06-2012 01:47:26
   
Pagini: 1    
Mergeti la