Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / info    
Autor
Mesaje Pagini: 1
?? decent
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2011
Mesaje: 2
ptru cei ce vb tot felul de.... mi-e scirba! da scirba!! parca va vad, rapanosi ,imbracati de la talcioc blugi patati,[rupti] smecheri de doi lei!! daca tot te-a facut mata cu p--a de ce nu io dai ei intoate gaurile ca altcineva nu cred ca e atit de..... sa va accepte! NULITATILOR , gunoaielor. adunativa toti astia si luativo reciproc [cu gura] ca asta aveti in ea!

12-08-2011 20:07:02
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
nu fi tristut...tu poti sa te rogi pentru un holocaust, daca vrei.
numa taci...:D


12-08-2011 22:47:11
   
?? marianmandache
Cont Sters

Inregistat: 17-07-2009
Mesaje: 2203

decent a scris:

ptru cei ce vb tot felul de.... mi-e scirba! da scirba!! parca va vad, rapanosi ,imbracati de la talcioc blugi patati,[rupti] smecheri de doi lei!! daca tot te-a facut mata cu p--a de ce nu io dai ei intoate gaurile ca altcineva nu cred ca e atit de..... sa va accepte! NULITATILOR , gunoaielor. adunativa toti astia si luativo reciproc [cu gura] ca asta aveti in ea!


13-08-2011 00:16:09
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

decent a scris:

ptru cei ce vb tot felul de.... mi-e scirba! da scirba!! parca va vad, rapanosi ,imbracati de la talcioc blugi patati,[rupti] smecheri de doi lei!! daca tot te-a facut mata cu p--a de ce nu io dai ei intoate gaurile ca altcineva nu cred ca e atit de..... sa va accepte! NULITATILOR , gunoaielor. adunativa toti astia si luativo reciproc [cu gura] ca asta aveti in ea!


...Acu' sincer, mestere,  ti-ai cam dat "cu firma-n cap". Pe langa faptul ca nu esti deloc explicit in privinta chestiilor care te monteaza
intr-un asemenea hal :rolleyes:, iti mai si exprimi indignarea intr-un mod care te situeaza chiar in zona/categoria pe care ai iluzia ca o infierezi.
Mai pe intelesul tau, ai comis-o gen "Baaa, vorbiti frumos, ce p..a mea!" :rolleyes:.
Asadar, cu toate ca sunt perfect de acord cu faptul ca ar merita sa fie "scuturate" :rolleyes: anumite persoane care prin postari isi pun in evidenta sindromul Tourette si/sau alte multiple deranjamente la mansarda :rolleyes:, mestere, as zice ca, daca ai habar de intelesul sintagmei lupul moralist, ar trebui sa mai polizezi un pic limbajul (si acu' nu la corectitudinea exprimarii ma refer, chiar daca si acolo demonstrezi carente masive :rolleyes:), ...fiindca postarea careia ii dau replica, departe de a dovedi ca esti asa cum incerci sa te promovezi prin nickname, te recomanda mai degraba ca fiind... de un cent :rolleyes:.


P.S. ...In alta ordine de idei, poate ma luminezi si referitor la legatura (...cam absconsa :rolleyes:, zic eu) dintre titlul topicului si "tema" :rolleyes: pe care ai adus-o in discutie.

Ultima modificare facuta de traven (13-08-2011 12:39:28)


13-08-2011 08:45:49
   
?? decent
Cont Sters

Inregistat: 27-03-2011
Mesaje: 2
acestui neica nimeni .... probabil nu am vb in limbajul tau dar deduc ca suferi mult tinere  ori ce oi fi tu, poate vreun poponar frustrat ca nici nu ai cu ce si nici cu cine! fi sigur ca multe pers de aici sint de acord cu ce am scris eu! cit despre gramatica ori bla bla bla ce insinuezi, retine!! a fi inteles, trebue sa vb la nivelul de cultura a fiecarui!! ce?? cei aia? aaaa pai tu de unde sa stii!  nuuuuu nu ai de unde!! critica mea a avut o baza! a ta? care? aaaa te simti printreeee ahaa. cred ca timpul ce l-am acordar aici e suficient si ma simt vinovat ca am dialogat cun ....zero !! si cum dracu de va-nmultiti pe zi ce trece!! gunoi social asa se..... astia

13-08-2011 14:27:55
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Nu mai fi suparat, decentule! Furadan se mai gaseste pe la ai lu' madalina manole. Iar daca nu, iti aduc eu, de acasa de la mine, ceva cianura, vreo 3 kg. Poti sa pui si in mamaliga, daca vrei sa scapi, tu, repede, de...gunoaiele sociale. Cosciug iti facem noi, din betisoare de inghetata. Complimente din partea firmei "Acces la deces". :D

13-08-2011 15:24:04
   
?? simplex
Cont Sters

Inregistat: 15-07-2011
Mesaje: 3
Tre sa ma bag si eu ca musca'n lapte, da' stii? Daca omului nu-i place ce vede pe aci, intrebarea e: ce cauta? De ce se-alatura celor pe care ii considera nulitati? Ar trebui sa bantuie prin cafenelele doctilor sa nu-si mizerabiliseasca orizontul cu forumul asta atat de naspa pentru el.
PS: ma ofer voluntar la cosciugul din betisoare...am o rabdare de otel...e a doua mea natura.


13-08-2011 19:17:39
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Lasa-l dom'le ... el e agramat, dar destept, e diamantul neslefuit, plin de carbune, format din rahatul fosilizat de dinozaur...

13-08-2011 19:23:48
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Simplex, eu am zis...aduc de pus in mamaliga. Vezi si tu ce ai de sobolani pe acasa...ori facem cocktail, ori nu mai facem?!

13-08-2011 19:25:48
   
?? simplex
Cont Sters

Inregistat: 15-07-2011
Mesaje: 3
Facem, facem! Tre incercat orice, cand vrei ceva tre sa iasa!

13-08-2011 20:03:38
   
?? simplex
Cont Sters

Inregistat: 15-07-2011
Mesaje: 3
Numai ca am asa senzatia ca trebuie sa-l ademenim, c-a disparut in ceata...afland probabil ce preparative i se gatesc...hihihi

13-08-2011 20:07:11
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Deceeent! Join the dark side, we have cookies...

14-08-2011 09:17:29
   
?? traven
Cont Sters

Inregistat: 18-06-2008
Mesaje: 633

decent a scris:

acestui neica nimeni .... probabil nu am vb in limbajul tau dar deduc ca suferi mult tinere  ori ce oi fi tu, poate vreun poponar frustrat ca nici nu ai cu ce si nici cu cine! fi sigur ca multe pers de aici sint de acord cu ce am scris eu! cit despre gramatica ori bla bla bla ce insinuezi, retine!! a fi inteles, trebue sa vb la nivelul de cultura a fiecarui!! ce?? cei aia? aaaa pai tu de unde sa stii!  nuuuuu nu ai de unde!! critica mea a avut o baza! a ta? care? aaaa te simti printreeee ahaa. cred ca timpul ce l-am acordar aici e suficient si ma simt vinovat ca am dialogat cun ....zero !! si cum dracu de va-nmultiti pe zi ce trece!! gunoi social asa se..... astia


Mestere de nici macar un cent, daca tot tii mortis sa-ti demonstrezi PH-ul mare (Prost da' Hotarat :rolleyes:), hai sa te ajut sa mai si inveti cate ceva.
In primul rand, punctele de suspensie sunt in numar de trei (alea mai multe pe care le imprastii tu reprezinta, foarte probabil, doar pauzele care-ti sunt necesare pentru stergerea spumelor de la gura). A doua chestie la care derapezi constant ar putea fi rezolvabila daca ti-ai ocupa vreo doi ani :rolleyes: cu o lectura gen "Cine e Majuscula :rolleyes: si ce face ea?!?... Parintii ei stie?!? :rolleyes:". Nici nu mai lungesc postarea cu referiri la "fi sigur", "am dialogat cun", etcetera... fiindca sunt nerabdator sa aflu cum reusesti sa-ti deznozi manecile camasii de forta pentru a-ti posta ineptiile, Houdini mic ce esti! :rolleyes::D:D

Ultima modificare facuta de traven (14-08-2011 17:11:11)


14-08-2011 11:24:44
   
?? mire miha
Cont Sters

Inregistat: 08-08-2011
Mesaje: 3
nu pot sa mi upgradez ca n am timp(bani)

25-08-2011 17:59:39
   
?? Lex
Cont Sters

Inregistat: 10-08-2011
Mesaje: 204
Vino la Provident. Avem exact ce iti trebuie! =))

26-08-2011 10:22:13
   
Pagini: 1    
Mergeti la