Forum
- pur si simplu -
Inceput | Cautare | Inregistrare | Conexiune

Nu sīnteti conectat.
Forum / Discutii Diverse / Doar pentru cei vechi pe forum    
Autor
Mesaje Pagini:  1 2 3 4
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

Euryanthe a scris:


onoyoko a scris:

Cei vechi(adica cei de mai mult timp pe forum) stiu ca a fost o perioada cand se vorbea civilizat,cand puteai sa ceri parerea despre orice pe acest forum,fara a risca sa fii judecat prea aspru. Si de aceea am deschis eu topicul asta,de dragul timpurilor apuse,cand oamenii stiau sa se poarte,sa isi faca prieteni pe net,sa discute deschis,fara rautati.


...multumiri pentru intentie! Imi doresc, sa se concretizeze!

Toti ne dorim asta la o adica...=)


25-10-2007 17:18:40
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Va...kiss ! Iata ca am si eu dreptate ,asa se pare!

25-10-2007 17:27:40
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226
Draga mea..tu ai multa dreptate dar vezi depinde cine iti citeste rindurile...;)

25-10-2007 17:28:55
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Ei bine,eu macar am scuza ca sunt blonda,dar ia sa vad cum imi raspundeti voi la niste intrebari care imi macina creierul: daca stim cu ce viteza se deplaseaza lumina,cine stie atunci cu ce viteza se deplaseaza intunericul?  Cand o masina merge,aerul din interiorul pneului se invarte? De ce localurile deschise non-stop au incuietori? De ce Tarzan nu are barba? De ce nu castiga ghicitoarele la 6 /49?

25-10-2007 17:58:44
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906

onoyoko a scris:

Ei bine,eu macar am scuza ca sunt blonda,dar ia sa vad cum imi raspundeti voi la niste intrebari care imi macina creierul: daca stim cu ce viteza se deplaseaza lumina,cine stie atunci cu ce viteza se deplaseaza intunericul?  Cand o masina merge,aerul din interiorul pneului se invarte? De ce localurile deschise non-stop au incuietori? De ce Tarzan nu are barba? De ce nu castiga ghicitoarele la 6 /49?


Fiindca doar la... 4/69 se poate cistiga cite ceva! :D


25-10-2007 20:12:44
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
A..da? Si la celelalte intrebari...?

26-10-2007 21:48:13
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

tasha 1951 a scris:

Draga mea..tu ai multa dreptate dar vezi depinde cine iti citeste rindurile...;)
Exact,tu ma cunosti si mai ales tu sti sa citesti si printre randuri,nu iei mo-ta-mo ceea ce vreau sa transmit. Ei,uite deaia ii iubesc eu pe cei "vechi" de pe forum,pentru ca ma cunosc si stiu cat ma duce capul(daca ma duce),si mai ales sa observati ca un om inteligent nu se supara asa,cu una-cu doua atunci cand cineva il ataca,si aici ma refer in special la tine,tasha,tu ai filozofia ta de viata si nimic nu te poate rani atata timp cat iti cunosti valoarea. Bravo tie! Dar mi-e dor si de Sandie,te rog spune-i ca o iubesc daca vorbesti cu ea.

30-10-2007 18:07:46
   
?? psihiatria
Cont Sters

Inregistat: 17-09-2007
Mesaje: 66
basinosule mancamiai vaginul iar te dai cultural pe aici ? ce face fosta nevasta ?
Soryn a scris:

Depinde de noi daca evoluam,ramanem pe loc sau involuam.Depinde de noi daca devenim mai buni sau mai rai...in tot ce facem si ce/cum gandim,cum ne exprimam si ne comportam.In general (nu in toate cazurile) avem ce meritam iar daca nu meritam e o incercare ,o intersectie la care ne oprim sa cugetam ce am facut bine si ce am facut rau ,noi si ceilalti,dupa cat de obiectivi suntem vom sti sa alegem drumul cel bun.... sau nu.viatza e plina de asemenea incercari


30-10-2007 18:55:37
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906

onoyoko a scris:

A..da? Si la celelalte intrebari...?


Hai sa fiu o secunda serios pentru tine, blondy cherie:

1. intunericul nu se deplaseaza, cica-i vesnic (ca si prostia :D ) si asteapta doar sa fie umplut de diverse chestii ("black hole" - gaura neagra e un concept valabil si microcosmic: orice gaura neagra - si preferabil mica si fierbinte ;)  ar trebui sa fie, intr-un final, umpluta de ceva... rosu :D )
2. aerul din anvelope se roteste impreuna cu roata de-l gasesc dracii, la viteze mari: la alea mici, sta cumintzel, iar la alea medii se-nvirte ceva mai lent decit roata.
3. localurile "deschise vesnic" ( :D vorba moldovenilor de peste Prut) se mai si renoveaza cred, ori fac inventarul etc.

Vezi ca iegzista o iesplicatzie pentru orice??? :D

Ultima modificare facuta de kawacadabrantul (30-10-2007 21:01:41)


30-10-2007 19:28:27
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Te pup kawa,ca m-ai scos din ceatza. Si nu stiam de ce vad negru in fata ochilor,va sa zica din nestiinta eram in intuneric. Noroc cu cei ca tine care ma mai lumineaza si pe mine un pic. Kiss you!

30-10-2007 19:37:56
   
?? kawacadabrantul
Cont Sters

Inregistat: 15-09-2006
Mesaje: 906

onoyoko a scris:

Te pup kawa,ca m-ai scos din ceatza. Si nu stiam de ce vad negru in fata ochilor,va sa zica din nestiinta eram in intuneric. Noroc cu cei ca tine care ma mai lumineaza si pe mine un pic. Kiss you!



Pentru putin, Blondy draga. Oricum, nicio aluzie la capsorul tau apropo de intuneric  ;)
Teorie-i multa, se pare ca s-au descoperit chiar si "particulele de intuneric" de curind , noi sa fim sanatosi, ca si pe intuneric se pot face chestii placute!!! ;)


30-10-2007 21:05:13
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
AI grija ca gaurile astea negre atrag totul inauntru,la loc umbros si umed.

31-10-2007 01:01:10
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140

onoyoko a scris:


tasha 1951 a scris:

Draga mea..tu ai multa dreptate dar vezi depinde cine iti citeste rindurile...;)
Exact,tu ma cunosti si mai ales tu sti sa citesti si printre randuri,nu iei mo-ta-mo ceea ce vreau sa transmit. Ei,uite deaia ii iubesc eu pe cei "vechi" de pe forum,pentru ca ma cunosc si stiu cat ma duce capul(daca ma duce),si mai ales sa observati ca un om inteligent nu se supara asa,cu una-cu doua atunci cand cineva il ataca,si aici ma refer in special la tine,tasha,tu ai filozofia ta de viata si nimic nu te poate rani atata timp cat iti cunosti valoarea. Bravo tie! Dar mi-e dor si de Sandie,te rog spune-i ca o iubesc daca vorbesti cu ea.

iubeste-ma si pe mine!! =D "mo-ta-mo" se scrie mot-a-mot!!


31-10-2007 01:24:13
   
?? tasha 1951
Cont Sters

Inregistat: 01-12-2006
Mesaje: 11226

chrisdrag a scris:


onoyoko a scris:


tasha 1951 a scris:

Draga mea..tu ai multa dreptate dar vezi depinde cine iti citeste rindurile...;)
Exact,tu ma cunosti si mai ales tu sti sa citesti si printre randuri,nu iei mo-ta-mo ceea ce vreau sa transmit. Ei,uite deaia ii iubesc eu pe cei "vechi" de pe forum,pentru ca ma cunosc si stiu cat ma duce capul(daca ma duce),si mai ales sa observati ca un om inteligent nu se supara asa,cu una-cu doua atunci cand cineva il ataca,si aici ma refer in special la tine,tasha,tu ai filozofia ta de viata si nimic nu te poate rani atata timp cat iti cunosti valoarea. Bravo tie! Dar mi-e dor si de Sandie,te rog spune-i ca o iubesc daca vorbesti cu ea.

iubeste-ma si pe mine!! =D "mo-ta-mo" se scrie mot-a-mot!!

Poate ono..n-a facut franceza..nu fi rau Cristi!=)


31-10-2007 02:27:11
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752

chrisdrag a scris:


onoyoko a scris:


tasha 1951 a scris:

Draga mea..tu ai multa dreptate dar vezi depinde cine iti citeste rindurile...;)
Exact,tu ma cunosti si mai ales tu sti sa citesti si printre randuri,nu iei mo-ta-mo ceea ce vreau sa transmit. Ei,uite deaia ii iubesc eu pe cei "vechi" de pe forum,pentru ca ma cunosc si stiu cat ma duce capul(daca ma duce),si mai ales sa observati ca un om inteligent nu se supara asa,cu una-cu doua atunci cand cineva il ataca,si aici ma refer in special la tine,tasha,tu ai filozofia ta de viata si nimic nu te poate rani atata timp cat iti cunosti valoarea. Bravo tie! Dar mi-e dor si de Sandie,te rog spune-i ca o iubesc daca vorbesti cu ea.

iubeste-ma si pe mine!! =D "mo-ta-mo" se scrie mot-a-mot!!
Multumesc pt corectare,chiar nu stiam cum se scrie,nu ma lovesc zilnic de acest cuvant.

31-10-2007 13:24:24
   
?? chrisdrag
Cont Sters

Inregistat: 13-03-2006
Mesaje: 140

tasha 1951 a scris:


chrisdrag a scris:


onoyoko a scris:

Exact,tu ma cunosti si mai ales tu sti sa citesti si printre randuri,nu iei mo-ta-mo ceea ce vreau sa transmit. Ei,uite deaia ii iubesc eu pe cei "vechi" de pe forum,pentru ca ma cunosc si stiu cat ma duce capul(daca ma duce),si mai ales sa observati ca un om inteligent nu se supara asa,cu una-cu doua atunci cand cineva il ataca,si aici ma refer in special la tine,tasha,tu ai filozofia ta de viata si nimic nu te poate rani atata timp cat iti cunosti valoarea. Bravo tie! Dar mi-e dor si de Sandie,te rog spune-i ca o iubesc daca vorbesti cu ea.

iubeste-ma si pe mine!! =D "mo-ta-mo" se scrie mot-a-mot!!

Poate ono..n-a facut franceza..nu fi rau Cristi!=)

nu vreau sa fiu rau!! ma distrez si eu!! din plictiseala!! ;)


31-10-2007 20:10:11
   
?? FurorNormanorum
Cont Sters

Inregistat: 21-09-2007
Mesaje: 2
"aceste cuvinte ne doare":


onoyoko a scris:

chrisdrag a scris:


onoyoko a scris:


tasha 1951 a scris:

Draga mea..tu ai multa dreptate dar vezi depinde cine iti citeste rindurile...
Exact,tu ma cunosti si mai ales tu sti sa citesti si printre randuri,nu iei mo-ta-mo ceea ce vreau sa transmit. Ei,uite deaia ii iubesc eu pe cei "vechi" de pe forum,pentru ca ma cunosc si stiu cat ma duce capul(daca ma duce),si mai ales sa observati ca un om inteligent nu se supara asa,cu una-cu doua atunci cand cineva il ataca,si aici ma refer in special la tine,tasha,tu ai filozofia ta de viata si nimic nu te poate rani atata timp cat iti cunosti valoarea. Bravo tie! Dar mi-e dor si de Sandie,te rog spune-i ca o iubesc daca vorbesti cu ea.

iubeste-ma si pe mine!!  "mo-ta-mo" se scrie mot-a-mot!!
Multumesc pt corectare,chiar nu stiam cum se scrie,nu ma lovesc zilnic de acest cuvant.


Acest "cuvant" e trei. E drept, mai mititei. Daca n-ai facut franceza, nu te fuduli folosind-o. Incearca expresia "cuvant cu cuvant". Stiu ca nu da la fel de bine la imagine, dar macar nu te faci de ras.

Ultima modificare facuta de FurorNormanorum (31-10-2007 20:49:41)


31-10-2007 20:46:01
   
?? onoyoko
Cont Sters

Inregistat: 10-09-2007
Mesaje: 752
Prefer sa ma fuck de ras decat sa ma fac de handel.

31-10-2007 21:53:40
   
Pagini:  1 2 3 4    
Mergeti la